10+ najlepsze kościelne motywy WordPress

01.06.2020
Artykuły i więcej… '10+ najlepsze kościelne motywy WordPress
0 10 мин.

najlepsze motywy WordPress Kościoła


W erze smartfonów, tabletów, bezprzewodowego Internetu i innych nowych i interesujących technologii nawet kościoły lub społeczności tworzone w pobliżu religii lub kościoła powinny mieć stronę internetową pomagającą członkom konkretnej społeczności w częstszym czacie i szybkim organizowaniu wydarzeń i łatwe zarządzanie różnymi sprawami związanymi z kościołem.

Dla nowych użytkowników Internetu lub tych, którzy nie umieją kodować, najlepszym rozwiązaniem dla strony internetowej związanej z kościołem jest premium Motyw WordPress Church, który można kupić w Themeforest.

Przeczytaj także: Jak zbudować stronę internetową za pomocą WordPress.

Istnieje co najmniej 10 dobrze wykonanych motywów kościelnych WordPress, które mogą zaoferować ci wszystko, czego potrzebujesz. Tematy te zostały przedstawione poniżej w kompleksowej recenzji.

Grace – minimalistyczny motyw kościelny dla WordPress

Grace to modny motyw WordPress dla kościoła i religii używany przez setki ludzi, ponieważ ma wiele przydatnych funkcji, takich jak minimalistyczny design, czysta typografia, idealna zgodność z SEO i świetne zaangażowanie społeczne, a kosztuje 49 USD.

motyw łaski wordpress kościół

Demo / Pobierz

Korzystając z Zaawansowanej wersji demonstracyjnej, możesz zainstalować jednym kliknięciem dokładną kopię podglądu ze strony rynku motywu i powinieneś wiedzieć, że Grace jest urządzeniem mobilnym zoptymalizowanym z przewijanymi sekcjami, efektami machnięcia, suwakami przyjaznymi dla urządzeń mobilnych, wtyczkami Revolution i Swiper, które są w pełni uwzględnione responsywny układ.

Motyw jest kompatybilny z IE 10, IE 11, Firefox, Safari i Opera i działa świetnie z WordPress 3.8 +, a także ma wtyczkę Visual Composer zintegrowaną z różnymi narzędziami, takimi jak skróty, narzędzia tłumaczeniowe z kompozytorem PO.

Inne funkcje motywu obejmują unikalne ustawienia, system przesłonięcia, panel niestandardowych motywów, kompatybilny z wtyczką WPML, menedżer treści multimedialnych, bezpłatne wsparcie, bezpłatne aktualizacje, obszerną dokumentację, układy stron w ramkach, układy stron, style nagłówków, wielofunkcyjny panel użytkownika , efekty aktywowania, opcja Retina HD, menu użytkownika, menu główne, suwak menu głównego, efekty animacji CSS3 i jQuery, kalendarz wydarzeń, niestandardowe widżety dla różnych mediów społecznościowych lub postów i obrazów, wyszukiwanie Ajax i wyświetlanie ikon.

ChurcHope – responsywny motyw WordPress dla kościołów

ChurcHope jest najlepiej sprzedającym się motywem w kategorii kościoła, który ma ponad 7500 sprzedaży, 2000 komentarzy i średnią ocenę 4,54 na podstawie 779 ocen i jest kompatybilny z IE 9, IE 10, IE 11, Firefox, Safari, Opera i Chrome również kosztuje 49 USD.

motyw wordpress Churchope

Demo / Pobierz

Ten motyw ma wyjątkowe funkcje, takie jak system wydarzeń, kazania i nieograniczoną liczbę kolorów, a także typowe funkcje, takie jak instalacja jednym kliknięciem, gotowość do tłumaczenia, responsywne i wiele więcej. Zawiera również różne niestandardowe wtyczki, takie jak zbiór organizatorów: odliczanie wydarzeń, nadchodzące wydarzenia, strona kalendarza, widget kalendarza, harmonogram lokalizacji i harmonogram; zbiór narzędzi społecznościowych: ikony, przyciski, referencje i widżet na Twitterze; plany cenowe, biuletyn i ponad 500 ikon czcionek.

Możesz użyć tego motywu, aby stworzyć prezentację online w kościele, zwiększyć popularność swoich przekonań, a nawet stworzyć stronę internetową, na której ludzie mogą dowiedzieć się czegoś pożytecznego i związanego z religią.

Nadzieje – bogaty w funkcje motyw kościelny WordPress

Ten motyw ma bardzo piękną nazwę, zainspirowaną ludźmi religijnymi i oferuje 6 miesięcy wsparcia od dewelopera, a jego jakość jest sprawdzana przez Envato i obsługuje przyszłe aktualizacje.

Kosztuje 49 USD i zawiera 4 główne i ważne wtyczki, takie jak Mega Menu, Visual Composer, Business Hours Pro i Revolution Slider odpowiednie dla kościołów, firm i organizacji non-profit.

ma nadzieję, że temat kościoła chrześcijańskiego wordpress

Demo / Pobierz

Motyw został stworzony specjalnie pod kątem zgodności ze smartfonami i stołami iPad, iPhone, Android i Windows, zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej.

Nadzieje są w pełni kompatybilne z treściami motywów kościelnych: kazaniem, wydarzeniem, osobą i lokalizacją, taksonomiami oraz kalendarzem wydarzeń używanym do zarządzania wydarzeniami i wyświetlania kalendarza.

Inne funkcje to zaawansowane opcje motywów, ponad 500 czcionek, generator skrótów, nieograniczona liczba kolorów, tłumaczenie WPML, suwaki, style nagłówków, paski boczne, opcje nagłówków podrzędnych, pasek lepki i tła itd..

Nadzieje jest kompatybilny z najnowszymi przeglądarkami, takimi jak IE 11, Firefox, Safari, Opera, Chrome i Edge, ale także ze starszymi wersjami, takimi jak IE 9 i IE 10, i można używać WPML, WooCommerce 2.3 +, Events Events Pro 3.6+, Visual Composer 4.7.4 + i WordPress 3.6 + wraz z nim.

Credo – Motyw WordPress Church gotowy na siatkówkę

Credo to nowy motyw Church WordPress stworzony 26 listopada 2015 r., Który kosztuje 49 USD i umożliwia łatwe organizowanie wydarzeń za pomocą narzędzi odliczania, kalendarza i nadchodzących wydarzeń; publikuj w mediach społecznościowych poprzez integrację społecznościową, użyj opcji kazania z archiwum kazań wideo, audio i zdjęć; twórz darowizny z funkcją wezwania do działania, tłumacz motyw przy pomocy WPML, twórz slajdy za pomocą Revolution Slider, oszczędzając 14 USD i komponuj swoją stronę za pomocą Visual Composer oszczędzając 34 USD.

WordPress Premium WordPress motyw Kościoła

Demo / Pobierz

Motyw ma wiele oryginalnych i unikalnych funkcji, takich jak profil personelu, zoptymalizowana prędkość ładowania, integracja Fontawesome, paralaksa, tła wideo i obrazu, czysty kod, dane demonstracyjne, przyjazny dla motywu potomnego, prawidłowy kod źródłowy W3C, odpowiednio sformatowany i skomentowany w przypadku personalizacja i jest testowany w IE 9+, Firefox, Chrome, Opera, Safari i na iOS, Android i Blackberry, a także Credo jest kompatybilny z Bootstrap 3+.

Church – Internetowy motyw WordPress Ministerstwa

Fajnym motywem WordPress dla internetowej posługi jest Kościół, który kosztuje 44 USD, będąc jednym z najtańszych motywów kościelnych od ThemeForest i mając ponad 900 nabywców, którzy ocenili ten temat na 4,43.

Kościół WordPress online ministerstwo

Demo / Pobierz

Jest kompatybilny nawet ze starszymi wersjami Internet Explorera, takimi jak IE 6, IE 7 lub IE 8, a większość kupujących jest bardzo zadowolona z tego tematu.

Kościół ma 5 opcji kolorów, widżety akordeonu, ikony społecznościowe i skupia się na odwiedzających, ma ulepszenie jQuery i łatwy panel administracyjny.

Inne ważne funkcje to opcje motywu dostępne za pośrednictwem WP Theme Customizer, obraz WP wyróżniony, menu WP, elementy polecane na stronie głównej, sekcja wiadomości i wydarzeń wraz z blogiem pastora na stronie głównej, specjalny baner dla nowych treści, podpowiedzi, zakładki społecznościowe i wiele więcej!

Misja – eCommerce Church Theme

Mission to potężny motyw WordPress do finansowania społecznościowego i handlu elektronicznego dla kościołów, który jest nieco drogi i kosztuje 64 USD, ale jest kompatybilny z większością przeglądarek internetowych oraz z WooCommerce 2+ przy użyciu 2-kolumnowego układu responsywnego i ponad 500 kupujących.

misja e-commerce kościół motyw wordpress

Demo / Pobierz

Twórcy motywu oferują bezpłatne przyszłe aktualizacje, 6 miesięcy wsparcia z opcją przedłużonego wsparcia do 12 miesięcy, jeśli zapłacisz 19,20 USD, aktualizacje na Twitterze, 50 filmów pomocy i dokumentację z często zadawanymi pytaniami.

Misja korzysta z WordPress, WooCommerce, HTML 5, najnowszych wersji PHP, CSS i JS i ma platformę zapłonową wraz z milionami kombinacji kolorów, responsywnym projektowaniem, podcastingiem, integracją z Mapami Google, niezliczonymi niestandardowymi widżetami i opcjami handlu.

Deweloperzy udostępniają dziennik zmian, aby zobaczyć wszystkie aktualizacje dokonane w Misji, dzięki czemu można zobaczyć, że obecnie jest w wersji 1.0.1.

Church Suite – motyw WooCommerce dla WordPress

Church Suite oferuje kolekcję ekskluzywnych narzędzi, takich jak Event Manager z siatkami, listami, kalendarzem, nadchodzącymi wydarzeniami, stroną pojedynczego wydarzenia, a nawet okładką; Zaawansowany menedżer kazań z 4 różnymi typami układów, Menedżer przyczyn i darowizn z układami siatki i listy.

motyw kościoła woocommerce

Demo / Pobierz

Szablon kosztuje 59 USD i ma ponad 600 sprzedaży zgodnych z WooCommerce, bbPress i większością przeglądarek internetowych.

Jest w pełni konfigurowalny, szybki, inteligentny, przyjazny dla użytkownika, ultra-responsywny, gotowy na siatkówkę, instalacja demo za jednym kliknięciem i korzysta z wtyczki Visual Composer, która ma ponad 100 elementów i która może pomóc w tworzeniu mega menu, optymalizacji SEO, pisaniu idealnych kodów i zminimalizować CSS.

Szablon obsługuje RTL i jest gotowy na WPML, mając tłumaczenia przygotowane wraz z ponad 700 ikonami dwóch typów: Typekit i Google. Church Suite ma funkcje blogów i czasopism oraz kompatybilność MailChimp i WooCommerce.

WP-Church

WP-Church kosztuje 49 USD i w przeciwieństwie do innych kościelnych motywów WordPress ma nieograniczoną liczbę stron zespołu, unikalny kalendarz wydarzeń, odtwarzacz audio i inteligentne narzędzie do pism świętych.

WP WordPress Społeczność motyw WordPress

Demo / Pobierz

Jest to jeden z najpopularniejszych motywów, który ma prawie 2500 sprzedaży i 1000 komentarzy, ale jest kompatybilny tylko z IE 7, IE 8 i Safari.

Inne przydatne funkcje i opcje tego motywu to panel administracyjny, konfigurowalny pokaz slajdów, widok ulicy i wskazówki Google Maps, wyszukiwarka pism, galeria niestandardowa, galeria postów, 6 kolorów niestandardowych, 8 niestandardowych widżetów, biuletyn, obsługa klienta i tak dalej.

Betlejem – Elastyczny, responsywny motyw kościelny

Jednym z najlepszych kościelnych motywów WordPress, który kosztuje 59 USD i ma intuicyjny, elastyczny i responsywny design, jest Betlejem. Ten zespół jest stworzony dla kościołów, meczetów, organizacji non-profit, grup modlitewnych i charytatywnych itd. Dodatkowo masz dostęp do trzech wersji demo, aby zobaczyć, który układ najlepiej odpowiada twojemu pragnieniu.

betlejemski elastyczny motyw WordPress Church

Demo / Pobierz

Oszczędzasz 61 USD, ponieważ Betlejem zawiera wiele wtyczek, takich jak Slider Revolution, Visual Composer, ale także 15 plików PSD.

Możesz dostosować motyw za pomocą ogólnych, nagłówka, strony głównej, nawigacji, stopki, sklepu, darowizn, wydarzeń, kazań, ministerstw, opowiadań, blogu, stylizacji, typografii, mediów społecznościowych, niestandardowego kodu oraz opcji importu / eksportu, a także możesz zarządzać zawartością za pomocą specjalne menu podzielone na datki, ministerstwa, kazania, treści statyczne i opowiadania.

Dodatkowo masz 8 stylów nagłówków i inne ciekawe narzędzia, takie jak narzędzia oszczędzania czasu, menedżery zdarzeń, integracja z WooCommerce, GiveWP, nasz zespół, Mega Menu, Testimontials i inne wtyczki.

Ultimate Church – z 3 różnymi stronami tytułowymi

Ostatnim, ale nie najgorszym, motywem kościelnym WordPress jest Ultimate Church, który ma nowe i specjalne funkcje, takie jak konstruktor stron ThemeWaves, suwak warstwy, typ wydarzenia, typ postu w galerii, typ kazania i obszerne opcje motywu, a kosztuje zaledwie 49 USD.

ostateczny motyw WordPress Kościoła

Demo / Pobierz

Ultimate Church jest wyposażony w 3 różne unikalne projekty na pierwszej stronie z siatką 1420px wraz z przejrzystymi, uporządkowanymi, edytowalnymi i doskonałymi pod względem pikseli funkcjami.

Możesz naprawdę użyć tego tematu, aby pobudzić rzeczy związane z kościołem, zwiększyć swoją społeczność, darowizny i liczbę wydarzeń.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector