15 najlepszych darmowych witryn do hostingu obrazów

najlepsze strony internetowe z darmowym hostingiem obrazów


Witryny do hostingu obrazów umożliwiają przechowywanie zdjęć online i korzystanie z różnych funkcji, takich jak funkcje mediów społecznościowych, zmiana rozmiaru i organizacja zdjęć. Zasadniczo zawierają linki, które można osadzić na swojej stronie lub wysłać znajomym. W ten sposób będziesz w stanie wyświetlać swoje zdjęcia na swojej stronie internetowej, korzystając z przestrzeni dyskowej usługi – a nie kont hostingowych witryny. Większość platform hostingu obrazów umożliwia użytkownikom sortowanie treści.

Możesz tworzyć foldery, dodawać tagi i edytować zdjęcia bez konieczności opuszczania witryny. Jakie są najlepsze witryny do hostingu obrazów? Nie musisz wykonywać wyszukiwania, ponieważ zrobiliśmy to za Ciebie. Oto 15 witryn internetowych z fotografiami do wypróbowania.

0. SmugMug

Smugmug-Photo-Hosting

SmugMug

SmugMug oferuje wiele funkcji podobnych do Flickr, ponieważ umożliwia fotografom wyświetlanie ich zdjęć. Chociaż strona internetowa nie jest dobrym wyborem dla osób, które chciałyby udostępniać swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, możesz udostępniać swoje zdjęcia, a następnie przeglądać zdjęcia innych użytkowników. Po utworzeniu konta SmugMug otworzysz dostosowywalną stronę internetową ze zdjęciami. Dzięki stronie internetowej ze zdjęciami będziesz mieć do wyboru szeroki wybór wzorów, a także wbudowane narzędzia do edycji zdjęć, których możesz użyć do zmiany oferowanych szablonów projektów. A ponieważ witryna nie oferuje bezpłatnego konta, jest odpowiednia dla osób, które chcą wyświetlać swoje zdjęcia i je sprzedawać. Cena paczek waha się od 40 do 300 USD rocznie.

1. Zdjęcia Google

google-photos-free-hosting obrazów

Zdjęcia Google

Jeśli chcesz przesyłać wysokiej jakości zdjęcia i zdjęcia w większej ilości, powinieneś wybrać Zdjęcia Google. Platforma do przechowywania zdjęć oferuje funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowych, co oznacza, że ​​nigdy nie będziesz się martwić utratą zdjęcia. Pozwalają również organizować i edytować obrazy, aby można je było zidentyfikować za pomocą wyszukiwania wizualnego.

Kontynuując korzystanie z platformy, rozpoznaje ona zwyczaje związane z Twoimi zdjęciami i automatycznie je sortuje, aby ograniczyć pracę ręczną. Aby rozpocząć korzystanie z platformy, otwórz photos.google.com lub zainstaluj aplikację Zdjęcia Google na swoim urządzeniu. Aplikacja automatycznie prześle wszystkie twoje zdjęcia i zsynchronizuje je z Twoim kontem Google. Platforma oferuje nieograniczoną przestrzeń do przechowywania zdjęć. Możesz przesyłać pliki PNG, GIF, JPG i filmy w rozdzielczości 1080P.

2. Imgur

imgur-free-image-hosting

Imgur

Imgur pozwala użytkownikom przechowywać na stałe tyle zdjęć, ile chcą. Nie musisz tworzyć konta, aby je przechowywać, ale jeśli musisz dodawać podpisy, tworzyć albumy lub przesyłać zdjęcia za pomocą załączników e-mail, musisz to zrobić. Witryna umożliwia bezpośrednie linkowanie, a otrzymasz link do każdego przesłanego obrazu, abyś mógł go osadzić w HTML-ach lub opublikować w mediach społecznościowych i na forach.

Proces przesyłania jest prosty – wystarczy wkleić zdjęcia na stronę internetową, wprowadzić adres URL lub wybrać go z komputera. Dozwolone formaty plików to JPEG, JPG, TIF, PNG, GIF, APNG, BMP, XCF, PDF i animowany GIF TIFF. Rozmiar jest ograniczony do 200 MB na obraz.

3. Dropbox

dropbox-free-image-hosting zdjęć

Dropbox

Dropbox pozwala użytkownikom przesyłać i przechowywać obrazy w różnych formatach. Po przesłaniu zdjęć do bezpłatnego magazynu w chmurze otrzymasz link do udostępnionego folderu i pliku. Witryna zapewnia automatyczne kopie zapasowe, co jest korzystne dla osób, które planują przesyłać wiele zdjęć jednocześnie.

Nie możesz zmieniać, zmieniać rozmiaru ani edytować zdjęć po przesłaniu. Możesz jednak tworzyć foldery i podfoldery, jeśli chcesz porządkować zdjęcia w lepszy sposób. Otrzymasz 3 GB przestrzeni dyskowej.

4. TinyPic

tinypic-free-hosting obrazów

Tinypic

TinyPic to siostrzana strona Photobucket, co oznacza, że ​​powinieneś spodziewać się wielu podobnych funkcji. Strona nie wymaga założenia konta, aby rozpocząć przesyłanie zdjęć. Dzięki temu będziesz mógł szybciej przesyłać zdjęcia i udostępniać je. Aby załadować obraz, wystarczy go wybrać, dodać tagi i ustawić odpowiedni rozmiar. Strona dostarczy Ci link, którego potrzebujesz, aby udostępnić swoje zdjęcie w mediach społecznościowych lub za pośrednictwem witryny.

Opcjonalne tagi sprawią, że Twoje zdjęcia będą widoczne dla użytkowników TinyPic, którzy je wyszukują. Jesteś ograniczony do PNG, JPG, BMP i GIF poniżej 100 MB. Możesz także przesłać film o długości 5 minut. Jeśli zdjęcie ma szerokość i długość większą niż 1600 pikseli, TinyPic zmieni rozmiar automatycznie. Usuwają obrazy, których ludzie nie oglądają przez 90 dni. Dlatego nie jest to dobry wybór dla osób, które chcą przechowywać swoje zdjęcia na stałe.

5. Use.com

use-com-free-photo-hosting

Use.com

Jedną z wielkich korzyści, jakie oferuje usługa Use, jest możliwość przesyłania 100 zdjęć jednocześnie. Dlatego jeśli planujesz przesłać duże ilości zdjęć, witryna jest dla Ciebie lepszą opcją. Po przesłaniu pliku obrazu pozostanie on na stałe w witrynie i nie będziesz ograniczał się do rozmiaru pliku, pojemności ani przepustowości. Co więcej, nie musisz zakładać konta, aby rozpocząć proces przesyłania.

Skorzystasz z edytora zdjęć i zmiany rozmiaru, a także będziesz mieć szansę na uporządkowanie zdjęć w albumach. Możesz ustawić swoje zdjęcia jako prywatne lub publiczne. A ponieważ witryna nie oferuje bezpośrednich linków do stron internetowych, będziesz musiał skopiować adresy URL obrazów bezpośrednio lub użyć przycisków udostępniania społecznościowego na swojej stronie, aby opublikować każde przesłanie na swoich stronach w mediach społecznościowych. Strona obsługuje pliki GIF, BMP, JPG, TIF i PNG.

6. Flickr

Flickr-free-photography-hosting

Flickr

Flickr należy do słynnych witryn do udostępniania zdjęć i zdjęć. I choć przeszedł wiele zmian, odkąd Yahoo go kupił, nadal jest doskonałym wyborem dla fotografów. Oprócz bezpłatnych usług hostingowych strona internetowa oferuje narzędzia do edycji, których można użyć do uporządkowania zdjęć w albumy. Flickr to serwis społecznościowy. Dzięki temu będziesz mógł udostępniać swoje zdjęcia całej społeczności.

Po utworzeniu konta znajdziesz wiele grup o różnych zainteresowaniach i tematach, od fotografii czarno-białej po modę i przyrodę. Możesz ulubione zdjęcia innych użytkowników lub zostawić swoje komentarze.

Ze względu na prywatność witryna oferuje możliwość edycji ustawień prywatności przed udostępnieniem zdjęć. Ponadto możesz przesyłać zdjęcia za pomocą e-maila, telefonu lub innej aplikacji do zdjęć. Oferowana aplikacja mobilna jest łatwiejsza w użyciu i umożliwia tworzenie kopii zapasowych zdjęć z Dropbox, komputera lub iPhoto.

7. 500px

Hosting zdjęć za darmo 500px

500px

Jeśli potrzebujesz witryny do hostingu zdjęć z funkcjami sieci społecznościowych, dobrym wyborem jest 500px. Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, czy profesjonalnym fotografem, możesz udostępniać swoje prace, komentować inne zdjęcia i obserwować ulubionych użytkowników. Możesz przesłać dowolną liczbę zdjęć, ale użytkownicy korzystają z witryny przede wszystkim do wyświetlania swojej pracy. Po utworzeniu profilu będziesz mógł sprzedawać wykorzystanie swoich zdjęć za pośrednictwem strony internetowej. Nie będzie jednak można łączyć zdjęć bezpośrednio z witryną ani udostępniać ich na platformach społecznościowych. Nie pozwalają na przesyłanie ponad 20 zdjęć tygodniowo – robisz to po zakupie rocznego członkostwa premium, które kosztuje 25 USD.

8. Pinterest

pinterest-image-hosting

Pinterest

Pinterest to wyszukiwarka obrazów. Codziennie na Pinterest przesyłane są miliony zdjęć. Niewielu z nas użyłoby tej platformy do przesyłania i przechowywania zdjęć, jednak jest to świetna platforma do zapisywania zdjęć. W rzeczywistości, jeśli jesteś fotografem i chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie, Pinterest jest świetną platformą do przesyłania zdjęć z portfolio.

Maksymalny rozmiar pliku, który można przesłać do Pinteresta, to 10 MB i wolno przesyłać tylko typy plików PNG i JPEG. Animowane GIF-y można również przesyłać, jednak może to nie działać zbyt dobrze. Możesz także przesyłać filmy o wielkości do 2 GB. Długość wideo może wynosić od 4 sekund do 30 minut. Obsługiwane typy plików wideo na Pinterest to tylko mp4 i mov.

9. FreeImageHosting.net

free-image-hosting-net-website

FreeImageHosting.net

Darmowy hosting zdjęć to kolejna darmowa strona internetowa, której możesz używać do przechowywania i udostępniania swoich zdjęć. Witryna oferuje wiele funkcji podobnych do Imgur, ale nie oferuje podobnego modnego układu i wygody skracacza hiperłączy. Jeśli wiele reklam na stronie nie będzie Ci przeszkadzać, możesz przesłać swoje zdjęcia i obrazy bez konieczności zakładania konta.

Darmowy hosting obrazów zapewni Ci kod HTML, którego możesz użyć, aby uzyskać dostęp do swoich zdjęć w celu udostępniania. Przechowywanie zdjęć nie jest tymczasowe, co oznacza, że ​​Twoje zdjęcia pozostaną w witrynie na zawsze, dopóki będziesz przestrzegać ich warunków świadczenia usług. Niektóre osoby wybierają tę stronę, ponieważ umożliwiają przesyłanie animowanych plików GIF – mogą wyglądać na zniekształcone.

10. PostImage

postimage-free-photo-hosting

PostImage

Bezpłatna witryna hostująca zdjęcia, PostImage, umożliwia użytkownikom przechowywanie zdjęć na stałe bez tworzenia konta. Zapewniają również wersję oprogramowania komputerowego. PostImage umożliwia przesyłanie zdjęć o rozmiarze poniżej 8 MB, a nawet można użyć ich adresu URL do przesłania.

Obsługiwane formaty plików to JPG, PDF, GIF, PSD, TIFF, BMP i PNG. Będziesz miał okazję stworzyć galerię i udostępnić swoje zdjęcia znajomym. Każdy pojedynczy plik ma swój unikalny bezpośredni link i można go połączyć ze swoją witryną lub serwisami społecznościowymi. Możesz zmienić rozmiar zdjęć natychmiast po przesłaniu.

11. ImageShack

hosting zdjęć freehack-free-photography

ImageShack

ImageShack zapewnia układ bardzo podobny do układu Pinterest – wyróżnia tylko najlepsze zdjęcia. Aby rozpocząć przesyłanie zdjęć, musisz utworzyć konto. Darmowe konto zawiera wiele przydatnych funkcji. Na przykład będziesz mógł reorganizować wszystkie swoje zdjęcia i obrazy w albumy. Strona umożliwia także dodawanie tagów i śledzenie obrazów. Innymi słowy, inni użytkownicy z łatwością odkryją Twoją dobrą pracę.

Jeśli chcesz, aby wszystkie twoje zdjęcia pozostały prywatne lub pozostały dostępne dla określonej grupy odbiorców, będziesz mógł to zrobić. Oferują 30-dniowy okres próbny dla wersji premium. W tym okresie będziesz korzystać z wielu funkcji, takich jak bezpośrednie łączenie, nieograniczona przestrzeń, statystyki obrazu i znak wodny. Dzięki oferowanym aplikacjom internetowym i mobilnym będziesz mógł wgrywać swoje zdjęcia, a następnie łatwo je udostępniać. Oferowane narzędzia obejmują aplikację ShackIt, która umożliwia szybsze przesyłanie, oraz aplikację Resize, która umożliwia łatwe kadrowanie, zmianę rozmiaru i edycję zdjęć.

12. ImageVenue

imagevenu-free-hosting zdjęć

ImageVenue

Możesz przesyłać swoje zdjęcia JPEG na ImageVenue. Jeśli twoje zdjęcia są bardzo duże, witryna zmieni ich rozmiar i zachowa ich jakość po zakończeniu procesu przesyłania. Witryna zachowuje jakość zdjęć i proporcje podczas procesu zmiany rozmiaru. Jeśli nie chcesz, aby zmieniał rozmiar zdjęć, musisz ograniczyć je do 3 MB.

Zapewniają użytkownikom maksymalną pojemność 3 GB miesięcznie. Usługa hostingu obrazów jest dobrym wyborem dla użytkowników forów dyskusyjnych i blogerów, którzy muszą porządkować i przesyłać zdjęcia w dużych ilościach oraz udostępniać je innym użytkownikom.

13. Imgbox

imgbox-free-image-hosting

Imgbox

Oprócz przechowywania zdjęć i zdjęć, Imgbox ułatwi również proces udostępniania. Witryna zapewnia nieograniczoną przestrzeń dyskową, nieograniczony czas hostingu i możliwość przesłania dowolnego obrazu poniżej 10 MB. Ponadto funkcja przesyłania obrazu jest łatwiejsza w użyciu i szybka. Po przesłaniu zdjęć możesz udostępnić je za pośrednictwem dowolnej witryny społecznościowej. Aby osadzić swoje zdjęcia na swojej stronie internetowej lub blogu, wystarczy użyć bezpośrednich linków dostępnych w witrynie dla każdego zdjęcia.

Ponadto będziesz mieć możliwość zezwalania innym użytkownikom Imgbox na lokalizowanie i komentowanie zdjęć. Z drugiej strony opcje organizowania zdjęć na stronie są ograniczone.

14. Facebook

facebook-image-hosting

Facebook

Większość ludzi nie widzi Facebooka jako bezpłatnej witryny do hostingu obrazów. W rzeczywistości jest to jeden z największych dostępnych obecnie hostów obrazów i możesz przesłać liczbę zdjęć i zdjęć, które chcesz bezpłatnie. Ponadto serwis społecznościowy oferuje szeroki zakres funkcji, które pomagają organizować, oznaczać i kategoryzować wszystkie obrazy. Jeśli korzystasz ze strony, prawdopodobnie wiesz, że pozwalają one organizować zdjęcia i obrazy w galerie i albumy.

Proces przenoszenia zdjęć później może być czasochłonny, ale oferowane funkcje edycji ułatwią reorganizację. Facebook zapewnia również funkcję rozpoznawania twarzy. Zidentyfikują osoby na twoich zdjęciach i powiadomią ich natychmiast po zakończeniu przesyłania. Możesz też ustawić swoje zdjęcia jako prywatne lub udostępnić je w swoim profilu lub profilu znajomego. Pamiętaj, że witryna automatycznie zmniejszy Twoje zdjęcia po przesłaniu.

15. Photobucket

hosting zdjęć wolnych od photobucket

Photobucket

Jeśli potrzebujesz przyjaznej dla użytkownika strony internetowej, w której możesz przechowywać swoje wysokiej jakości zdjęcia, Photobucket jest dobrym wyborem. Witryna pozwala użytkownikom kupować lub tworzyć drukowane kopie zdjęć w ich ogromnej bibliotece. Po przesłaniu zdjęć na stronę internetową możesz przekonwertować je na przedmioty do dekoracji wnętrz, druki metalowe, plakaty na płótnie, druki w ramkach lub zwykłe odbitki. Osoby, które wybiorą opcję bezpłatnego konta, korzystają z 10 GB przepustowości każdego miesiąca i 2 GB pojemności.

Jednak strona internetowa zapewnia konto pro dla osób, które chcą organizować, udostępniać i przechowywać nieograniczoną liczbę zdjęć i zdjęć. Możesz przechowywać tyle zdjęć, ile chcesz i wydrukować je w oryginalnym formacie. Jeśli nie chcesz wydawać żadnych pieniędzy, możesz pobrać aplikację mobilną, która oferuje 8 GB przestrzeni dyskowej. Witryna obsługuje formaty plików BMP, GIF, JPEG, JPG i PNG.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map