5 najlepszych alternatyw eHost

01.06.2020
Artykuły i więcej… '5 najlepszych alternatyw eHost
0 15 мин.

best-ehost-alternatywy


eHost był dostawcą usług hostingowych; działał od 1996 do 2017 roku. Został przerwany po ponownym uruchomieniu, a wszyscy obecni klienci zostali przeniesieni do różnych firm.

Jeśli szukasz najlepsze alternatywy eHost, po prostu czytaj dalej, ponieważ przejrzymy 5 z nich w tym artykule. Ponieważ większość blogerów i właścicieli witryn szuka najlepszej oferowanej wartości, skupimy się na podstawowych usługach hostingu współdzielonego i wymienimy tylko te najbardziej zaawansowane, takie jak Reseller Hosting, VPS Hosting lub Dedicated Server Hosting.

1. Hosting InMotion

inmotion-hosting-best-ehost-alternatywa

InMotion, należący do pracowników, działa na rynku od 2001 roku i obecnie zarządza ponad 300 000 nazw domen. Oferuje hosting biznesowy, hosting WordPress, hosting dla sprzedawców, hosting VPS i hosting serwerów dedykowanych.

Dlaczego zalecamy InMotion:

 • darmowa nazwa domeny + SSL
 • nieograniczona przestrzeń dyskowa i przepustowość współdzielonych pakietów hostingowych
 • cPanel
 • Obsługa klienta 7/24
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • najtańsza oferta dostępna jest od 6,39 USD / miesiąc

Hosting biznesowy i WordPress

Podstawowa usługa hostingowa InMotion nazywa się Business Hosting i zapewnia wyżej wymienioną nieograniczoną pamięć i przepustowość, a także bezpłatną nazwę domeny we wszystkich 3 pakietach:

 1. Uruchomić: Ten pakiet jest odpowiedni dla maksymalnie 2 stron internetowych, zapewnia narzędzie do tworzenia witryn i kredyty reklamowe. Zaczyna się od 6,39 USD / miesiąc.
 2. Moc: Środkowy pakiet może zawierać maksymalnie 6 stron internetowych i zapewnia 2 razy więcej zasobów serwerowych niż pierwszy. Zawiera również większy zestaw narzędzi marketingowych za cenę początkową 8,49 USD.
 3. Zawodowiec: Pakiet Pro pozwala dodawać nieograniczoną liczbę stron internetowych i oferuje 4 razy więcej zasobów oraz wsparcie na poziomie profesjonalnym. Zaczyna się od 14,71 USD / miesiąc.

The Hosting związany z WordPress został przeznaczony specjalnie dla tych klientów, którzy chcą uruchomić WordPress. Oferta oparta jest na hostingu współdzielonym, ale dodano kilka usług związanych z WP, takich jak wstępnie zainstalowane oprogramowanie WordPress, bezpłatne motywy i automatyczne kopie zapasowe, a także opcjonalne automatyczne aktualizacje. Za pokazanymi poniżej 6 pakietami kryje się większa moc, a wykorzystanie przepustowości jest również nieograniczone:

 1. WP-1000S: Najmniejszy pakiet jest przeznaczony dla jednej witryny z maksymalnie 20 000 odwiedzających miesięcznie. Obejmuje 40 GB przestrzeni dyskowej za 7,26 USD miesięcznie.
 2. WP-2000S: Ten pakiet hostingowy może obsługiwać 2 strony internetowe z maksymalnie 50 000 odwiedzających miesięcznie. Uwzględniono również 80 GB przestrzeni dyskowej, a także bezpłatną licencję osobistą Jetpack (39 USD rocznie). Oferta zaczyna się od 11,38 USD / miesiąc.
 3. WP-3000S: Pakiet ten jest znowu nieco większy i został przeznaczony dla maksymalnie 3 witryn z ogólną liczbą odwiedzających do 125 000 miesięcznie. Zawiera 120 GB przestrzeni dyskowej oraz wyżej wymienioną licencję Jetpack Personal. Cena wywoławcza: 11,38 USD / miesiąc.
 4. WP-4000S: Czwarty pakiet może obsługiwać do 6 stron internetowych z maksymalnie 300 000 odwiedzających miesięcznie. Do tej oferty dodano więcej zasobów, w tym 160 GB przestrzeni dyskowej, bezpłatny dedykowany adres IP oraz licencję Jetpack Professional o wartości 299 USD rocznie. Pakiet zaczyna się od 31,10 USD / miesiąc.
 5. WP-5000S: W tym pakiecie może znajdować się do 10 witryn internetowych z ogólną liczbą odwiedzających do 600 000 miesięcznie. Zawiera te same zasoby co czwarty pakiet, ale pamięć została zwiększona do 200 GB. Jego cena początkowa wynosi 62,24 USD / miesiąc
 6. WP-6000S: Największy pakiet hostingowy WordPress może obsługiwać do 20 stron internetowych z ogólną liczbą odwiedzających do 120000 miesięcznie, a także ma te same zalety, co poprzednie 2 pakiety. Do tej oferty dodano nieco większą, 240 GB przestrzeni dyskowej i jest ona dostępna od 119,28 USD / miesiąc.

Hosting dla sprzedawców, hosting VPS i hosting serwerów dedykowanych

The Hosting dla sprzedawców of InMotion jest zasilany przez 3 hosting współdzielony i 3 pakiety hostingowe VPS. Najmniejszy zaczyna się od 15,39 USD miesięcznie i zapewnia 80 GB miejsca, 800 GB przepustowości, bezpłatny dedykowany adres IP i nieograniczoną liczbę instancji cPanel dla Twoich klientów.

Pakiety VPS są dostępne zarówno w wersji niezarządzanej, jak i zarządzanej. Najmniejszy pakiet zawiera 4 GB pamięci RAM, 75 GB pamięci SSD i 4 TB przepustowości. Wersja niezarządzana zaczyna się od 21,04 USD / miesiąc i daje dodatkowe 3 bezpłatne adresy IP, natomiast wersja zarządzana jest dostępna od 29,19 USD / miesiąc.

Dedykowany serwer hostingowy paczki są jeszcze bardziej wytrzymałe, najmniejszy dostępny jest już od 105,69 USD / miesiąc. Zapewnia procesor 3,4 GHz 4C / 4T, 8 GB pamięci RAM, 500 GB SSD lub 1 TB klasycznej pamięci, przepustowość 6 TB, 2 godziny zarządzania i 5 bezpłatnych adresów IP.

2. HostGator

hostgator-best-ehost-alternatywa

HostGator został założony w 2002 roku w pokoju wieloosobowym, od tego czasu jest stabilnym członkiem branży hostingowej. Obecnie jest obsługiwany przez Endurance International Group. Firma zapewnia pakiety hostingowe, hosting w chmurze, WordPress, reseller, VPS oraz dedykowane serwery.

Dlaczego zalecamy HostGator:

 • nieograniczone wykorzystanie przepustowości
 • darmowa certyfikacja SSL
 • Wsparcie 7/24
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • najtańsza oferta jest dostępna od 2,75 USD / miesiąc

Hosting internetowy, hosting w chmurze i hosting WordPress

HostGator stworzył dość proste plany hostingowe, początkowy, nieograniczony i drugi z dodatkami:

 1. Plan pisklęcia: Ten pakiet jest przeznaczony dla jednej witryny i kosztuje 2,75 USD miesięcznie.
 2. Plan dziecka: Ten pakiet może być domem dla nieograniczonej liczby stron internetowych i jest dostępny od 3,95 USD / miesiąc.
 3. Plan biznesowy: Największy pakiet zapewnia bezpłatne uaktualnienie do pozytywnej certyfikacji SSL, bezpłatny dedykowany adres IP oraz pakiet SEO o wartości 50 USD rocznie. Ta oferta jest dostępna od 5,95 USD / miesiąc.

Według HostGator, jego Hosting w chmurze pakiety są 2 razy szybsze ze względu na lepsze buforowanie i serwery. W tej ofercie znajdują się również 3 pakiety:

 1. Hatchling Cloud: Zawiera 2 GB pamięci RAM, 2 rdzenie procesora i można do niej dodać jedną stronę internetową. Pakiet zaczyna się od 4,95 USD / miesiąc.
 2. Baby Cloud: możesz dodać nieograniczoną liczbę stron internetowych do tego pakietu, który daje 4 GB pamięci i 4 rdzenie procesora w cenie 7,95 USD / miesiąc.
 3. Business Cloud: ten pakiet jest również przeznaczony dla nieograniczonej liczby stron internetowych, ale daje większą siłę. 6 GB pamięci RAM, 6 rdzeni procesora, bezpłatne uaktualnienie do Positive SSL, bezpłatny dedykowany adres IP i pakiet SEO są również wliczone w cenę początkową za 9,95 USD / miesiąc.

The Hosting WordPress pakiety są nadal szybsze niż klasyczny hosting dzielony, a jeśli masz już witrynę WP, specjaliści HostGator zapewnią ją bezpłatnie w nowym magazynie. Dostępne są 3 pakiety:

 1. Plan początkowy: Jest odpowiedni dla 1 witryny do 100 000 odwiedzin miesięcznie i zawiera 1 GB miejsca na kopie zapasowe w cenie początkowej 5,95 USD / miesiąc.
 2. Standardowy plan: Zasoby zostały podwojone w tym pakiecie; został przeznaczony do obsługi maksymalnie 2 witryn do 200 000 odwiedzających miesięcznie. Zapewnia 2 GB miejsca na kopie zapasowe i kosztuje 7,95 USD miesięcznie.
 3. Plan biznesowy: Możesz dodać maksymalnie 3 witryny do tego pakietu i obsługiwać do 500 000 odwiedzających miesięcznie. Miejsce na kopie zapasowe ma 3 GB, a cena początkowa wynosi 9,95 USD miesięcznie w tej ofercie.

Hosting dla sprzedawców, hosting VPS i hosting serwerów dedykowanych

The Hosting dla sprzedawców pakiety są dostępne w 3 wersjach, a wszystkie zapewniają darmowe SSL, a także możesz dodać nieograniczoną liczbę nazw domen. Najtańszy pakiet, Aluminium, kosztuje od 19,95 USD / miesiąc i zapewnia 60 GB przestrzeni dyskowej przy przepustowości 600 GB.

The Hosting VPS ceny są również jasne i łatwe do zrozumienia. Możesz dostać własny kawałek wirtualnego serwera od 29,95 $ / miesiąc. Za tę kwotę można kupić najmniejszy pakiet VPS o nazwie Snappy 2000 i mieć zalety 2 GB pamięci RAM, 2 rdzeni procesora, 120 GB pamięci i 1,5 TB przepustowości.

HostGator’s Dedykowany serwer hostingowy usługa zawiera również 3 pakiety, z których najmniejszy nazywa się Value Server i dostępny od 119 USD / miesiąc. Zapewnia procesor Intel Xeon D z 4 rdzeniami i 8 wątkami, 8 GB pamięci RAM, 1 TB pamięci i nieograniczone wykorzystanie przepustowości. Możesz wybrać system Linux lub Windows dla swojego systemu operacyjnego serwera.

3. SiteGround

siteground-best-ehost-alternatywa

SiteGround została założona w 2004 roku przez kilku bułgarskich studentów i od tego czasu firma stała się jednym z największych graczy w branży hostingu. Obecnie obsługuje ponad 1 700 000 nazw domen.

Firma oferuje szeroką gamę produktów, w tym hosting, hosting w chmurze, hosting dla sprzedawców, hosting dla przedsiębiorstw i hosting serwerów dedykowanych. Istnieje również kilka powiązanych pakietów WordPress i WooCommerce, omówimy je wraz z pakietami Web Hosting.

Dlaczego zalecamy SiteGround:

 • łatwa instalacja CMS
 • bezpłatny SSL
 • nieograniczone wykorzystanie przepustowości we współdzielonych planach hostingowych
 • Wsparcie 24/7
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • najtańsza oferta dostępna jest od 3,95 USD / miesiąc

Hosting, WordPress, WooCommerce

Dzielony hosting podstawowy nazywa się Hosting na SiteGround i ta sama usługa jest używana przez WordPress i WooCommerce Hosting. Te ostatnie oferują te same zasoby i mają te same ceny, więc razem przejrzymy wszystkie 3 usługi.

Istnieją 3 pakiety Web Hosting (WordPress Hosting, WooCommerce Hosting):

 1. StartUp: ten pakiet jest przeznaczony dla jednej witryny internetowej do 10 000 odwiedzających miesięcznie. Ma 10 GB miejsca i kilka dodatków, w tym bezpłatne codzienne kopie zapasowe i cPanel. Zaczyna się od 3,95 $ / miesiąc.
 2. GrowBig: ten pakiet jest już w stanie zaakceptować więcej niż jedną stronę internetową, do 25 000 odwiedzających miesięcznie. 20 GB przestrzeni dyskowej, bezpłatne przywracanie z kopii zapasowych, priorytetowe wsparcie i rozszerzona pamięć podręczna są również uwzględnione. Pakiet jest dostępny od 5,95 USD / miesiąc.
 3. GoGeek: Możesz uzyskać więcej miejsca w tej ofercie, 30 GB i możesz obsłużyć do 100 000 odwiedzających miesięcznie z twoimi witrynami. Pakiet zawiera kilka usług dla maniaków, takich jak konta Fever na serwerze, repozytorium GIT, WordPress lub Joomla. Zaczyna się od 11,95 USD / miesiąc.

Hosting w chmurze, hosting dla sprzedawców, hosting dla przedsiębiorstw, hosting serwerów dedykowanych

Hosting w chmurze jest zasilany przez w pełni zarządzane serwery i jednostki pamięci masowej SSD SiteGround, codzienne kopie zapasowe i bezpłatną sieć dostarczania treści. W tej ofercie znajdują się 4 pakiety, najtańsza zaczyna się od 80 USD / miesiąc. Zapewnia 2 rdzenie procesora, 4 GB pamięci RAM, 40 GB pamięci i wykorzystanie przepustowości 5 TB.

Hosting dla przedsiębiorstw został stworzony dla klientów Enterprise i nie ma pakietów. Wybierając tę ​​usługę, zostanie Ci przypisany menedżer konta. On lub ona pomoże ci powiedzieć firmie o twoich dokładnych potrzebach i zaoferowane zostanie rozwiązanie hostingowe w celu ich rozwiązania. Jest to najbardziej elastyczny sposób na idealne rozwiązanie do przechowywania.

Dedykowany serwer hostingowy jest obsługiwany przez 3 różne lokalizacje danych. SiteGround ma również centra danych w USA, Europie i Azji. Ceny są różne; serwery danych w USA i Europie są znacznie tańsze niż serwery azjatyckie, więc omówimy te pierwsze.

Najtańszy pakiet dedykowanego serwera hostingowego nosi nazwę Entry Server i jest dostępny w cenie 269 USD / miesiąc. Zapewnia procesor Intel Xeon X3 z 4 rdzeniami i 8 wątkami, 16 GB pamięci RAM, 480 GB pamięci SSD i przepustowością 10 TB.

4. A2Hosting

a2hosting-best-ehost-alternatywa

A2Hosting to niezależna firma hostingowa od 2001 roku, która ma centra danych na całym świecie, w USA, Europie i Azji. Oferuje Hosting współdzielony, VPS, Reseller Hosting i Dedicated Server Hosting.

Dlaczego zalecamy A2Hosting:

 • nieograniczone miejsce i przepustowość we współdzielonych planach hostingowych
 • Hosting dla Windows i Linux – Plesk / cPanel
 • Wsparcie 24/7
 • gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie
 • najtańsza oferta dostępna jest od 3,92 USD / miesiąc

Hosting współdzielony i hosting dla sprzedawców

Zarówno hosting współdzielony, jak i dla sprzedawców jest dostępny w wersjach Linux i Windows. Zasoby są za nimi takie same, tylko aktywa związane z systemem operacyjnym są różne. Na przykład pakiety Linux są dostarczane z cPanel, a pakiety Windows z Plesk. Istnieją 3 pakiety Shared Hosting:

 1. Lite: Ten pakiet jest odpowiedni dla jednej witryny z maksymalnie 5 bazami danych. Zaczyna się od 3,92 USD / miesiąc (Linux) i 4,90 USD / miesiąc (Windows).
 2. Szybki: Możesz dodać nieograniczoną liczbę stron internetowych dla tego magazynu i możesz uzyskać 2 razy więcej zasobów serwera. Jego cena początkowa wynosi 4,90 USD / miesiąc (Linux) i 5,88 USD / miesiąc (Windows).
 3. Turbo: Ten pakiet zawiera te same zasoby co Swift, ale także pakiet A2 Site Accelerator. Zawiera rozwiązania dotyczące serwerów i pamięci podręcznej, dzięki czemu Twoja witryna może być nawet 20 razy szybsza. Zaczyna się od 9,31 USD / miesiąc (Linux) i 10,78 USD / miesiąc (Windows).

Hosting dla sprzedawców dostałem 4 paczki; najmniejszy zapewnia 30 GB przestrzeni dyskowej, 400 GB transferu, 40 kont użytkowników i panel sterowania WHM. Zaczyna się od 13,19 USD miesięcznie w systemie Linux i 14,51 USD miesięcznie w wersji Windows.

Hosting VPS i hosting dedykowanego serwera

The Linux VPS usługa jest dostępna w różnych wersjach. Najmniejszy niezarządzany pakiet zapewnia dostęp do katalogu głównego, 20 GB przestrzeni dyskowej, transfer 2 TB, 512 MB pamięci RAM i 1 rdzeń procesora w cenie początkowej 5 USD / miesiąc. Zarządzany pakiet Linux jest potężniejszy, najmniejszy ma 75 GB przestrzeni dyskowej, transfer 2 TB, 4 GB pamięci RAM i 4 procesory vCPU w cenie 32,99 USD / miesiąc.

Windows VPS jest dostępna tylko w wersji zarządzanej, a najmniejszy pakiet zaczyna się od 36,29 USD / miesiąc. Zawiera 6 GB pamięci RAM, 100 GB pamięci, transfer 3 TB, 6 procesorów vCPU i Plesk.

The Dedykowany serwer hostingowy jest również wszechstronny, istnieje tak zwana oferta serwera częściowo dedykowanego od 9,31 USD / miesiąc, ale nie jest to prawdziwy serwer. Pierwszy prawdziwy pakiet serwera dedykowanego zapewnia przechowywanie 2 × 500 GB, transfer 10 TB, 8 GB pamięci RAM i 2 rdzenie procesora. Zaczyna się od 99,59 USD / miesiąc w wersji niezarządzanej i 141,09 USD / miesiąc w wersji zarządzanej. Ten ostatni można kupić również z opcjonalnym dostępem do katalogu głównego.

5. Hostinger

hostinger-best-ehost-alternatywa

Hostinger to kolejna amerykańska firma zajmująca się hostingiem i znana z bardzo niskich cen. Najtańsza oferta jest dostępna od 0,80 USD / miesiąc; dlatego nie jest cudem, że firma ma ponad 29 milionów użytkowników.

Dlaczego zalecamy Hostinger:

 • Wsparcie 24/7
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • najtańsza oferta dostępna jest od 0,80 USD / miesiąc

Hosting internetowy i hosting w chmurze

Pakiety hostingowe Hostingera są dość proste i łatwe do zrozumienia. Są 3 z nich:

 1. Single Shared Hosting: Pakiet jest odpowiedni dla jednej witryny internetowej i możesz przypisać do niego jedno konto e-mail. Uwzględniono również wykorzystanie przepustowości 100 GB w cenie początkowej 0,80 USD / miesiąc.
 2. P.remium Shared Hosting: Środkowy pakiet może obsługiwać nieograniczoną liczbę stron internetowych, a także możesz uzyskać nieograniczoną liczbę kont pocztowych. Uwzględniono również 2 razy więcej zasobów serwera i cotygodniowe kopie zapasowe. Zaczyna się od 3,49 $ / miesiąc.
 3. Wspólny hosting biznesowy: Największy pakiet ma wszystkie zalety jako Premium, a także bezpłatny certyfikat SSL, codzienne kopie zapasowe i 4 razy więcej zasobów. Zaczyna się od 7,95 $ / miesiąc.

Są 3 bardziej niezawodne Hosting w chmurze paczki w linii produktów; dają więcej mocy niż prostsze pakiety hostingowe. Najmniejszy plan Cloud Hosting nazywa się Cloud Startup i zaczyna się od 15,90 USD / miesiąc. Zapewnia dedykowany adres IP, pamięć 40 GB, przepustowość 2 TB, 3 GB pamięci RAM i 2 rdzenie procesora.

Hosting VPS

Ponieważ Hostinger nie oferuje serwerów dedykowanych, najbardziej zaawansowanym typem hostingu jest Hosting VPS. Do wyboru jest 6 pakietów VPS, najsłabszy zaczyna się od 4,99 USD / miesiąc.

Zapewnia 1 GB pamięci, procesor 2,4 GHz, 20 GB pamięci i przepustowość 1 TB.

Wniosek

Dotarłeś do końca tego artykułu. Omówiliśmy najlepsze alternatywy eHost i skupiliśmy się na najbardziej odpowiednich typach hostingu dla blogerów i właścicieli witryn. Możesz teraz wybrać swojego ulubionego dostawcę i jego najlepszy pakiet, mając dobrego i niezawodnego hosta na dłuższą metę.

Nie zwlekaj z zakupem na dłuższy okres, plany roczne lub półroczne często mają bardziej przyjazne dla użytkownika ceny. Gdy magazyn będzie gotowy, możesz skupić się na swoim blogu lub firmie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector