Budowanie sklepu internetowego z sąsiedzkim motywem WordPress

01.06.2020
Artykuły i więcej… 'Budowanie sklepu internetowego z sąsiedzkim motywem WordPress
0 9 мин.

sąsiedztwo sklepu WordPress motyw


Motyw sąsiedztwa – Live Demo

Wszyscy szukają świetnego motywu na swoją stronę, który nie tylko świetnie wygląda, ale także oferuje wiele przydatnych i interesujących funkcji i może być wykorzystywany do wielu celów.

Wprowadzenie do motywu sąsiedztwa

Najlepszym responsywnym, wielofunkcyjnym motywem WordPress jest Neighborhood, który kosztuje 64 USD i można go znaleźć w ThemeForest. Motyw został stworzony przez SwiftIdeas i oferuje 6 miesięcy wsparcia i przyszłych aktualizacji.

Sąsiedztwo jest kompatybilne z WordPress 4.4+, WooCommerce 2.4+, a ostatnia otrzymana aktualizacja miała miejsce 10 grudnia 2015 r., Teraz wersja 3 jest na żywo i ma wiele funkcji, takich jak zasób układu wierszy i kolumn w programie budującym strony, podpisy, przycisk listy życzeń do produktów zewnętrznych.

Motyw jest bardzo responsywny, gotowy na siatkówkę i ma nieograniczone możliwości dostosowywania kolorów, wykorzystuje również Swift Page Builder wersja 2, potężne opcje Meta, 2 wtyczki suwaków: Revolution Slider o wartości 15 USD i Swift Slider, Superior Typography.

Poniższy film pokazuje, jak działa Swift Page Builder:

Uzyskaj sąsiedztwo – za jedyne 64 USD

Sąsiedztwo pochodzi WooCommerce, tryb katalogowy, funkcja powiększania produktu, obsługa WPML Translation, optymalizacja SEO i treści demonstracyjne.

Cel motywu WordPress dla sąsiedztwa

Responsywny motyw sklepu wielozadaniowego WordPress Neighborhood Shop można wykorzystać do stworzenia ładnej, profesjonalnej i pięknej strony internetowej, takiej jak strona do prezentacji lub strona eCommerce. Możesz także użyć tego motywu do różnych domen, takich jak sklep jubilerski, sklep z odzieżą lub konsultacyjne strony prezentacyjne.

Niestandardowe typy artykułów w sąsiedztwie

Za pomocą tego motywu możesz pisać wiele niestandardowych typów artykułów, takich jak portfolio, w których możesz dodać nowe portfolio lub nowe kategorie portfolio, referencje, klienci, oferty pracy, często zadawane pytania, produkty i zespół. Wszystkie niestandardowe typy artykułów pozwalają również pisać określone kategorie, a niektóre z nich pozwalają pisać tagi.

W przypadku portfolio masz takie funkcje, jak miniatury, szczegółowe media, meta portfolio i tło strony, dla referencji możesz wpisać cytat, a dla klientów – link klienta. Zadania i najczęściej zadawane pytania niestandardowe typy artykułów są prostsze, a jeden z produktów jest najbardziej zaawansowany, z możliwością dodania opcji Meta, takich jak krótkie i długie opisy, tytuł strony, bułka tarta, tło tytułu strony, wiele opcji paska bocznego. Możesz również sprawdzić, czy Twój produkt jest wirtualny i / lub można go pobrać wraz z regularną ceną, ceną sprzedaży, Kod SKU, zapasy, powiązane produkty, atrybuty, wysyłka itd.

Opcje motywu sąsiedztwa

Sąsiedztwo ma wiele zestawów opcji, z których pierwszy jest zestawem ogólnym, w którym można włączyć konserwację, wybrać stronę niestandardowego trybu konserwacji, włączyć responsywnie, wybrać układ strony, wybrać cień strony, przesłać niestandardowy favicon, umieścić adres URL kanału RSS, dodaj niestandardowy CSS, dodaj kod śledzenia, prześlij logo logowania administratora i włącz przełącznik stylu interfejsu użytkownika.

Drugi zestaw opcji to wydajność, która ma tylko opcję wyboru, czy włączyć ładowanie wstępnie zminimalizowanych skryptów, bez potrzeby żadnych wtyczek.

Trzeci zestaw to opcje tła, w których można użyć obrazu tła, załadować obraz, ustawić rozmiar tła i wstępnie ustawić obraz tła ciała i tak dalej.

Nagłówek ma swoje własne opcje, dzięki czemu możesz wyświetlać nagłówek mobilny na krajobrazie tabletu, gdzie rozdzielczość jest mniejsza niż 1024 piksele, możesz włączyć górny pasek i skonfigurować górny pasek wraz z wyszukiwanym tekstem, lewym tekstem, prawym tekstem, możesz również włączyć subskrypcję , tłumaczenie, konto, koszyk, lista życzeń.

Dodatkowo możesz dodać kod formularza subskrypcji, wybrać układ nagłówka, logo, logo siatkówki, szerokość logo, przesłonięcie wysokości logo, dopełnienie logo, włączyć nakładanie nagłówka, nieprzezroczystość nagłówka, mini-nagłówek, efekt zanikania logo, cień nagłówka , typ nagłówka i typ wyszukiwania.

Stopka zawiera ciekawe opcje, takie jak sekcja widżetów, dzielnik, układ, sekcja praw autorskich, dzielnik praw autorskich i przechodzi do górnego przycisku.

Opcje Lightbox są oddzielne i możesz wybrać nawigację lightbox, miniatury, skórkę i udostępnianie, podczas gdy super wyszukiwanie można włączyć nawet na urządzeniach mobilnych, nie tylko na laptopach, i możesz napisać tekst pola 1, pola 2, pola 1, etykiety pola 1 i tak dalej, aż pole 6 sprawi, że niesamowite super wyszukiwanie będzie bardzo przydatne w wyszukiwaniu produktów i tak dalej.

Dostępne są również opcje paska promocyjnego, dzięki czemu można go włączyć i pisać tekst, w tym samym czasie dostępny jest również schemat kolorów, który pozwala wybrać istniejący schemat kolorów, importować schemat kolorów lub eksportować schemat kolorów wraz z podglądem. Poniżej opcji schematu kolorów są opcje tła zasobów używane dla alternatywnych środowisk, takich jak kolor tła alt 1, kolor tekstu alt 1, obraz tła alt 1, rozmiar tła alt 1 i tak dalej, aż do wysokości 10.

Istnieje również wiele opcji archiwizacji i opcji kategorii, takich jak konfiguracja paska bocznego, w którym można wybrać lewy pasek boczny, prawy pasek boczny, ogólny pasek boczny, typ wyświetlania, ale także typ wyświetlania archiwum portfela i kolumny archiwum portfolio, jednym słowem układ archiwum oraz strony kategorii i widżety.

Motyw oferuje opcje czcionek, takie jak podzbiór czcionek Google, czcionka główna, czcionka standardowa, czcionka nagłówków, czcionka nagłówkowa standardowa, czcionka menu, czcionka standardowa menu, czcionka Google, czcionka menu FontDeck i kod JD FontDeck. Poniżej tej sekcji znajdują się opcje rozmiaru czcionki, w których ustawiasz piksele dla bryły, wysokości linii ciała, menu, h1, wysokości linii h1, h2, wysokości linii h2 i tak dalej, aż do h6.

Opcje referencji pozwalają wybrać stronę referencji, natomiast opcje ofert pracy pozwalają wybrać stronę ofert pracy.

strona sklepu sąsiedztwa

Opcje WooCommerce są tylko częścią wszystkich funkcji WooCommerce dostępnych w tej sekcji, takich jak przejście nakładki produktu, typ przejścia nakładki produktu, narzędzie do tworzenia stron na stronach produktów, tryb katalogu, opis produktu na stronach sklepu, tryb zakładek opisu produktu, powiększenie obrazu, pasek boczny konfiguracja, wiele tekstów dla nowego konta, pasek pomocy, moduł obsługi klienta przez e-mail, moduł informacji o wysyłce, moduł zwrotów i wymiany, moduł modów i odpowiedzi.

Możesz włączyć profile mediów społecznościowych, pisząc nazwy użytkowników dla Twittera, Dryblowania i innych lub URL profilu dla Facebooka w sekcji opcji profili społecznościowych. Dostępnych jest wiele sieci społecznościowych i można z nich korzystać w celu zwiększenia popularności.

Ostatnia sekcja to opcje importu i eksportu z pliku lub adresu URL, nie zapomnij również o przycisku Zapisz po wybraniu opcji!

Funkcje WooCommerce zawarte w Neighborhood

W funkcjach WooCommerce możesz zobaczyć zamówienia po nazwie zamówienia, dacie, łącznej cenie, a także możesz modyfikować te za pomocą różnych działań, w których możesz ustawić status w trakcie przetwarzania, zakończyć lub zobaczyć.

Możesz także zobaczyć raporty po latach, miesiącach, dacie, produkcie, kategorii, ale także raporty dotyczące klientów i zapasów. Możesz nawet pobrać raporty w formacie. CSV.

WooCommerce ma również bardziej zaawansowane ustawienia niż opcja WooCommerce motywu, takie jak ogólne, w których znajduje się lokalizacja bazowa, lokalizacje sprzedaży, domyślny adres klienta, powiadomienie o sklepie, opcje walutowe; ustawienia produktów, takie jak pomiary, opinie, strony sklepu i produktu, zdjęcia produktów, inwentarz i produkty do pobrania, jeśli tak jest.

Podatki to także kolejna sekcja WooCommerce, dzięki czemu możesz ustawić opcje podatkowe, standardowe stawki podatkowe, stawki obniżone, stawki zerowe.

Sekcja kasy zawiera opcje procesu kasy, strony kasy, punkty końcowe kasy, bramki płatności, opcje BACS, opcje CEC i opcje płatności przy dostawie, PayPal opcje.

Przy wysyłce są opcje wysyłki wraz z wieloma rodzajami wysyłki i różnymi kosztami, ale następnie znajdziesz opcje stron konta i opcje rejestracji, a na koniec masz powiadomienia e-mail, opcje nadawcy i szablonu.

Dla zaawansowanych użytkowników istnieją również opcje API, w których można uzyskać interfejs API i używać go w oprogramowaniu zewnętrznym.

Zawarte wtyczki z Neighborhood

Sąsiedztwo zawiera różne wtyczki, takie jak Wtyczki YIT: Lista życzeń, w której można ustawić kolory i inne ogólne ustawienia, takie jak tytuł, strona listy życzeń, pozycja, przekierowanie na kartę, różne teksty, suwak i różne sieci społecznościowe, Revolution Slider, który jest wtyczką premium który może tworzyć różne typy suwaków i dodaje wiele efektów, takich jak pętla, postęp, pozycja, wygląd, nawigacja, miniatury, spinner, paralaksa, dotyk mobilny itp. oraz czcionki dziurkowania, w których można dodać nową czcionkę.

Na koniec możesz z całą pewnością powiedzieć, że Neighborhood to jeden z najbardziej użytecznych motywów zarówno dla sklepów internetowych, jak i po prostu prosta strona prezentacyjna, wykorzystująca wiele kolorów i układów w zależności od twoich pragnień i potrzeb, zoptymalizowana pod kątem SEO i przyjazna dla użytkownika!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector