Gdzie można uzyskać bezpłatną usługę migracji witryny?

bezpłatna usługa migracji stron internetowych


Idealnie, jeśli jesteś zadowolony z usług swojego usługodawcy hostingowego, nie powinieneś mieć do czynienia z migracją witryny. Idealnie. Ale wiele okoliczności może zmusić Cię do przeniesienia witryny do nowego hosta. A kiedy tak się dzieje, bezpłatne usługi migracji stron internetowych są darem niebios, zwłaszcza jeśli nie masz umiejętności technicznych, aby samodzielnie migrować witrynę.

Zazwyczaj właściciele witryn decydują się na przeprowadzkę do innego hosta, gdy nie są już zadowoleni z usług hostingowych, które otrzymują, albo z powodu problemów z wydajnością, albo niezadowolenia z obsługi klienta, albo ich witryna przerasta plan hostingowy , a ich host nie ma dostępnych opcji aktualizacji. Bezpłatna migracja strony do lepszego hosta może być łatwym rozwiązaniem każdego z tych problemów.

Ale gdzie można uzyskać bezpłatne usługi migracji stron internetowych, jeśli na twoim obecnym serwerze nie ma problemów? Nasz artykuł jest tutaj, aby wskazać właściwy kierunek, jeśli z jakiegoś powodu musisz przenieść hosty.

Jeśli więc chcesz przenieść swoją witrynę do nowego hosta, ale nie masz umiejętności technicznych, aby samodzielnie przeprowadzić migrację witryny, sprawdź te trzy firmy hostingowe, które oferują bezpłatne usługi migracji witryny:

Firma hostingowa
Cena promocyjna
Darmowa migracja

1inmotion najlepsza darmowa usługa migracji stron internetowych3,49 USD / mies
2)darmowy transfer strony3,95 USD / mies
3)bezpłatna migracja witryny greengeeksg3,95 USD / mies

Hosting InMotion

Odwiedź stronę “

inmotion hosting bezpłatnej migracji strony internetowej

InMotion Hosting oferuje indywidualne plany hostingu oparte na systemie Linux na dyskach SSD dla osób indywidualnych, specjalistów IT lub firm poprzez różne poziomy hostingu, od hostingu współdzielonego po solidne, dedykowane serwery komercyjne.

Plany hostingu w InMotion są tworzone w celu spełnienia szerokiego zakresu wymagań dotyczących hostingu, skoncentrowanych na wydajności, darmowym zarządzaniu serwerem, pakiecie bezpłatnych narzędzi bezpieczeństwa (bezpłatny SSL, niestandardowa zapora ogniowa, zabezpieczenia przed włamaniami, ochrona DDoS), łatwa konfiguracja poprzez swobodne przeciąganie i upuść kreator witryn, instalator aplikacji 1-kliknięciem, bezpłatną nazwę domeny, bezpłatne kopie zapasowe danych, 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i 99,99% gwarancji dostępności sieci.

Wśród różnych niesamowitych funkcji hostingowych oferowanych w ramach każdego planu, InMotion Hosting oferuje również bezpłatną usługę migracji stron internetowych, która jest przeznaczona dla tych, którzy chcą zmienić hosty internetowe i przenieść swoją stronę internetową na InMotion Hosting.

InMotion oferuje bezpłatną usługę przesyłania stron internetowych bez przestojów dla maksymalnie 3 baz danych i / lub stron internetowych. W przypadku więcej niż 3 produktów InMotion pobiera 10 USD za sztukę, co również jest świetną okazją.

Możesz skorzystać z bezpłatnej usługi transferu witryny InMotion bez względu na zakupiony plan hostingowy i niezależnie od poziomu umiejętności.

Bezproblemowa usługa migracji witryny została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić przeniesienie witryny na serwery InMotion bez utraty danych lub problemów z przestojami, dzięki czemu możesz jak najszybciej zacząć korzystać z usług nowego hosta.

HostGator

Odwiedź stronę “

bezpłatna usługa migracji strony hostgator

Inną firmą hostingową, która oferuje bezpłatne usługi transferu stron internetowych, jest HostGator. Ta firma hostingowa jest jednym z najpopularniejszych hostów internetowych dla osób prywatnych i małych i średnich firm, oferując szeroki wybór planów hostingowych w przystępnych cenach.

Ich wiele pakietów hostingowych obejmuje zarówno plany oparte na systemie Windows, jak i Linux. Hosting współdzielony, hosting w chmurze, hosting WordPress, VPS lub serwery dedykowane są reprezentowane przez różne plany, które oferują takie funkcje, jak 99,9% czasu działania, wsparcie klienta 24/7, 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, łatwa skalowalność, panel sterowania cPanel lub Plesk, instalacje za pomocą jednego kliknięcia, narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, cotygodniowe kopie zapasowe poza witryną itp.

HostGator ma doskonałą usługę transferu stron internetowych, która jest oferowana bezpłatnie na nowe konta w ciągu 30 dni od rejestracji lub na nowo uaktualnione konta (transfery między serwerami). Jeśli minęło 30 dni od zarejestrowania się w abonamencie, nadal możesz poprosić HostGator o wycenę, jeśli chcesz przenieść na nie swoją witrynę.

Witryna HostGator ma szczegółową stronę w swojej usłudze transferu witryn, zawierającą szczegółowe informacje na temat liczby przelewów, do których masz prawo, formularz, który musisz wypełnić, aby poprosić o bezpłatny transfer witryny oraz sposoby skontaktowania się z nimi obsługa klienta, jeśli nie masz pewności, czy kwalifikujesz się do bezpłatnych transferów.

Liczba bezpłatnych transferów zależy od rodzaju konta hostingowego, na którym się znajdujesz. Na przykład współdzielone konta hostingowe kwalifikują się do transferu z jednej witryny, który może być przelewem ręcznym lub przelewem cPanel na cPanel. VPS i dedykowane konta hostingowe kwalifikują się do nieograniczonych transferów cPanel i do 10 ręcznych przelewów dla VPS oraz do 100 ręcznych przelewów z dedykowanymi kontami.

GreenGeeks

Odwiedź stronę “

Greengeeks bezpłatny transfer strony internetowej

GreenGeeks to przyjazny dla środowiska hosting, który postanowił zminimalizować swój wpływ na środowisko, przechodząc na odnawialne źródła energii, ponownie wprowadzając do sieci trzy razy więcej niż zużywają.

Oprócz przyjaznego dla środowiska podejścia do hostingu, GreenGeeks jest w pełni funkcjonalnym hostem, który oferuje hosting współdzielony, VPS, dedykowany, resellerowy i WordPress. Ich funkcje hostingowe obejmują bezpłatną integrację Cloudflare CDN, dyski twarde SSD, dostosowaną wewnętrzną technologię buforowania, skanowanie bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym, analizę zagrożeń klastrowych i monitorowanie bezpieczeństwa, bezproblemową aktualizację zasobów, 99,9% czasu przestoju i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Jeśli chcesz przenieść swoją witrynę do GreenGeeks, możesz zarejestrować się w dowolnym z ich planów i bezpłatnie korzystać z usługi transferu witryny. Po prostu wypełnij formularz wniosku o migrację, a zespół ekspertów zajmujący się migracją witryny zajmie się migracją Twojej witryny.

Na stronie internetowej GreenGeeks można znaleźć pełne informacje na temat procesu przenoszenia witryny, a także listę hostów, z których GreenGeeks przeniósł strony internetowe.

Jeśli Twój obecny hosting nie spełnia Twoich oczekiwań lub po prostu chcesz stać się ekologicznym, GreenGeeks pomoże ci za darmo w procesie zmiany hostów.

Wniosek

Czasami dostawca usług hostingowych może nie być dla Ciebie odpowiedni, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby znaleźć nowy dom dla swojej witryny. Jednak przeniesienie strony internetowej do nowego dostawcy usług hostingowych jest często dużym wyzwaniem dla większości klientów, zwłaszcza tych, którzy nie mają umiejętności samodzielnego przeprowadzenia tej zmiany.

Na szczęście renomowani gospodarze znaleźli sposób, aby dodać transfer witryny do swojej listy bezpłatnych usług i pomóc klientom przejść do lepszego hosta bez problemów. GreenGeeks, HostGator i InMotion należą do hostów internetowych, którzy nie pobierają opłat za przeniesienie witryny i chętnie podejmą się tego zadania za Ciebie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map