Jak i gdzie kupić wysokiej jakości strony internetowe?

strony internetowe o jakości zakupu


Ponieważ większość osób przegląda Internet na komputerze lub urządzeniu mobilnym, zawsze dobrze jest założyć własną stronę internetową, która zapewnia stały strumień przychodów. Gdy ludzie czegoś chcą, zwykle po prostu szukają tego za pośrednictwem Google i przechodzą przez wiele dostępnych sklepów internetowych, dopóki nie znajdą idealnego produktu i nie kupią go.

Stworzenie strony internetowej zajmuje dużo czasu i wysiłku, nie wspominając o pracy, którą musisz poświęcić SEO, aby zdobyć preferowane miejsce w rankingach Google. Ale tak naprawdę są dwie opcje, jeśli chcesz zacząć sprzedawać online. Pierwszy polega na samodzielnym założeniu strony internetowej, a drugi na zakupie już istniejącej.

Ten pomysł może wydawać się ryzykowny, ale jeśli znajdziesz witrynę, która już okazała się doskonałym źródłem dochodów, to z pewnością dobra inwestycja. Oczywiście nie mówimy o małej inwestycji, ponieważ odnosząca sukcesy strona internetowa to całkiem spora sprawa.

Jeśli jednak nie masz dużego doświadczenia w tego typu firmach, możesz łatwo zrobić zły interes. W tym artykule pokażemy główne korzyści z zakupu strony internetowej oraz wszystkie rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem. Pod koniec tego artykułu będziesz wiedział dokładnie, gdzie znaleźć wysokiej jakości strony internetowe i jak odróżnić złe strony od dobrych. Czytaj dalej.

Przeczytaj: Kompilacja & Sprzedawaj strony internetowe dla zysku

Dlaczego warto kupić stronę internetową??

Proces zakupu strony internetowej jest bardzo podobny do kupowania lub wymiany czegokolwiek innego w Internecie. Transakcja ta powinna również obejmować platformę strony trzeciej, która zapewnia satysfakcję każdej ze stron na końcu, zapewniając bezpieczeństwo i sprawiedliwość. Po znalezieniu idealnej strony możesz albo złożyć ofertę, albo zapłacić określoną cenę.

Na koniec jesteś nowym właścicielem witryny, otrzymując wszystkie wymagane dane, na przykład gdy kupujesz dom od kogoś. Chociaż wiele osób nawet o tym nie słyszało, kupowanie i sprzedawanie witryn internetowych jest obecnie zdrowym, szybko rozwijającym się rynkiem. Istnieje wiele powodów, dla których zakup strony internetowej może być bardzo korzystny dla Twojej firmy, na przykład:

 • Zbudowanie witryny od podstaw i zwiększenie jej popularności zajmuje dużo czasu, czego możesz nie mieć, jeśli chcesz od razu zacząć sprzedawać
 • Może jesteś ekspertem w marketingu, generowaniu ruchu, poprawianiu współczynnika konwersji itp., Ale nie wiesz, jak zaprojektować i zaprogramować witrynę
 • Masz określony budżet i chcesz zainwestować go w coś, co ma wielki potencjał

W rzeczywistości, jeśli którekolwiek z powyższych stwierdzeń są prawdziwe, zdecydowanie powinieneś kupić stronę internetową. Jeśli jesteś zainteresowany tym pomysłem, kontynuujmy, a my udzielimy wskazówek, jak osiągnąć cel.

Najpopularniejsze rynki zbytu dla stron internetowych

Obecnie w Internecie można znaleźć wiele rynków z ofertą, a ogromna liczba osób codziennie oferuje swoje witryny i mnóstwo udanych zakupów. Jesteśmy tutaj, aby pokazać Ci teraz 3 absolutnie najlepsze rynki z najlepszymi dostępnymi stronami internetowymi, na których możesz bezpiecznie kupić własne.

Empire Flippers

imperia-płetwy-kup-jakości-strony internetowe

Jeśli interesują Cię tylko sprawdzone strony internetowe, które mają za sobą znaczącą historię, nie możesz się pomylić z Empire Flippers. Większość witryn, które można tam znaleźć, ma co najmniej dwa lata, a także wygenerowała przychody w tym czasie. Niedawno firma osiągnęła poziom 50 milionów dolarów, jeśli chodzi o całkowitą wartość sprzedawanych witryn.

Według ich statystyk sprzedali oni 90% stron internetowych, które były wymienione w ciągu ostatnich 3 miesięcy, a witryny sprzedane w ostatnim miesiącu są warte prawie 1,5 miliona dolarów. Istnieje kilka wielkich nazwisk, które napisały pozytywne artykuły o Empire Flippers, w tym BuzzFeed, Huffington Post, Shopify, Moz i inne. Firma ma własny podcast, w którym rozmawia o firmach internetowych, content marketingu i podobnych tematach.

Mają także własne narzędzie oceny imperium, za pomocą którego można obliczyć bieżącą wartość witryny. Empire Flippers klasyfikuje każdą stronę internetową do niszy i zapewnia wszystkie informacje wymagane dla kupujących, w tym szczegółowe informacje na temat metody monetyzacji, dokładnych dotychczas wygenerowanych przychodów i ruchu w danym okresie.

FE International

fe-international-buy-premium-strony internetowe

FE International została wydana w 2010 roku i jest kolejnym rynkiem, na którym można znaleźć tylko sprawdzone witryny o wysokiej wartości. W ogóle nie ma witryn startowych, ale jest to świetne miejsce dla tych, którzy są gotowi dokonać dużej inwestycji. Ponieważ w FE International dostępnych jest tak wiele ogromnych stron internetowych, dostępny jest także zespół brokerów, z którymi można się skonsultować za każdym razem, gdy potrzebujesz porady.

Ich zespół jest dostępny przez cały proces, dopóki nie zajmiesz się ostatnim dokumentem prawnym i nie uzyskasz pełnej własności nowej witryny. FE International ma oszałamiająco 94,1% sukcesu w sprzedaży stron internetowych. Mają silny zespół, który ma duże doświadczenie w doradztwie strategicznym, przedsiębiorczości, bankowości inwestycyjnej i technologii.

Istnieje wiele wielkich nazwisk, które przeprowadziły wywiady z FE International lub zrobiły z nimi podcast, w tym Huffington Post, Inc., Marketever, Skip Blast i eCommerce Fuel, aby wymienić tylko kilka. Ponadto istnieje wiele artykułów na temat firmy napisanych przez Time, Yahoo Finance, Fortune, Fox News i wiele innych. FE International ma również własny blog pełen przydatnych artykułów związanych z biznesem, które zdecydowanie powinieneś sprawdzić.

Flippa

witryny flippa-zakup-wysokiej jakości

Flippa rozpoczęła swoją podróż w 2009 roku, a wartość wszystkich stron sprzedanych razem na platformie wynosi obecnie ponad 200 000 000 $. Oczywiście wymagało to wielu tysięcy transakcji, dopóki nie osiągnęły tego kamienia milowego, a także uczyniło je jednym z najpopularniejszych rynków.

Jak widać na ich stronie internetowej, możesz również kupić strony startowe, ustalone strony internetowe, domeny i aplikacje. Każdy może wymienić własną stronę internetową, domenę i aplikację w przystępnej cenie, a jeśli ją sprzedasz, dostaniesz dodatkowe 15% ceny końcowej.

Flippa to odnosząca sukcesy firma, której zaufało wiele znanych marek, w tym Forbes, Mixergy, Business Insider i Mashable, a także napisali pozytywne recenzje na temat rynku. Jednym z powodów, dla których tak się podoba, jest przyjazny interfejs użytkownika oraz fakt, że każdy może skontaktować się ze swoim zespołem, jeśli potrzebuje pomocy.

Przeciętnie w serwisie Flippa pojawia się 5000 nowych stron internetowych, szukających nowego właściciela i z powodzeniem sprzedających średnio 30 000 z nich rocznie. Kolejną wspaniałą rzeczą jest to, że Flippa udostępnia wszystkie informacje na temat historii i ruchu na stronach internetowych, więc nie musisz nawet ich szukać.

Jak rozpoznać najlepszą stronę internetową?

Dobrze jest wiedzieć, gdzie najlepiej kupić witrynę, ale jak ustalić, czy witryna jest dobra, czy zła? Pokażemy Ci kilka ważnych praktyk, które mogą pomóc w dokonaniu właściwego wyboru. Każdy z nich wymaga pewnego wysiłku, ponieważ będziesz musiał przeanalizować strony internetowe z różnych punktów widzenia, ale tak naprawdę nic nie kosztuje, jeśli otrzymasz w zamian potężną stronę internetową.

Każda strona ma swoją historię

Przede wszystkim powinieneś spojrzeć na wiek danej strony internetowej przed wyborem. Jest to jeden z najważniejszych czynników, ponieważ jeśli witryna jest starsza, oznacza to, że jest również bardziej stabilna. Pozwól nam pokazać, dlaczego:

 • Generowanie ruchu w sposób organiczny zajmuje dużo czasu, co z pewnością miała starsza witryna
 • Będziesz miał mnóstwo danych o przychodach generowanych przez witrynę w przeszłości
 • Jest starszy i wciąż działa, co jest świetnym znakiem. Nieudane strony internetowe zwykle po prostu znikają

Określenie wieku nazwy domeny nie jest wielkim problemem. Istnieją narzędzia takie jak w Internecie Kontroler wieku domeny gdzie po prostu skopiujesz adres strony internetowej w pole, a zobaczysz dokładne liczby.

Należy jednak pamiętać, że dzięki tej metodzie dowiesz się tylko o wieku domeny, który nie jest taki sam jak wiek witryny. Aby dowiedzieć się, jaki jest faktyczny wiek, musisz kopać głębiej. Istnieje strona internetowa o nazwie Wayback Machine, która jest w zasadzie archiwum internetowym i może pomóc Ci ją znaleźć w ciągu kilku minut.

Wielkość i źródło ruchu

Drugą rzeczą do zrobienia jest sprawdzenie, ile ruchu witryna zgromadziła w danym okresie. Jest to już kilka przydatnych informacji, ale możesz je jeszcze bardziej rozbić, sprawdzając, skąd pochodzi ruch. Źródłami ruchu są wyszukiwarki, media społecznościowe i inne strony, które pisały o witrynie.

To świetny sposób na zmierzenie wartości strony internetowej. To proste: jeśli miał dużą publiczność, jest bardzo cenny. Z drugiej strony strony o małym ruchu nie różnią się niczym od starterów. Na szczęście wszystkie witryny, o których mówiliśmy powyżej, zawierają wiele szczegółowych informacji o odbiorcach, które miała dana witryna oraz źródłach, z których pochodzą.

Pokazują również, z których krajów przybyli goście. Na przykład, jeśli Twoimi odbiorcami są osoby z Wielkiej Brytanii, witryna dla odwiedzających głównie z Chin może nie być odpowiednia dla Twojej firmy. Dlatego strona o dużym natężeniu ruchu niekoniecznie jest dobra.

Jeśli więc znajdziesz witrynę, która ma duży ruch z różnych źródeł, ważne jest, aby sprawdzić regiony, z których pochodzi ruch, w przeciwnym razie pozornie świetna okazja może łatwo przerodzić się w zerwanie.

Upewnij się, że strona jest przyjazna SEO

I jeszcze jedna rzecz, ale bardzo ważna: SEO. Search Engine Optimization bardzo pomaga, jeśli chodzi o generowanie organicznego ruchu w witrynie. Musisz znaleźć witrynę przyjazną SEO i dobry jej wskaźnik, jeśli już generuje znaczną ilość ruchu organicznego.

Chociaż dobre pozycjonowanie jest zdecydowanie zaletą, nie jest obowiązkowe. Możesz kupić stronę internetową ze słabym SEO, jeśli ruch, źródła i ogólna historia wydają się wygodne. Jest to coś, co można ulepszyć w dowolnym momencie i nawet nie jest to trudne z ogromną ilością narzędzi SEO dostępnych online. Pamiętaj, że Google nakłada kary na witryny wdrażające złe praktyki SEO, więc jeśli występują z tym jakieś problemy, należy je jak najszybciej naprawić.

Istnieją dwie naprawdę złe praktyki SEO, które są dość powszechne na stronach internetowych:

 • Treści niskiej jakości, które są sprzeczne ze wszystkimi podstawowymi zasadami właściwego używania słów kluczowych
 • Zduplikowane treści, które zostały całkowicie lub częściowo skopiowane z innych witryn

Dobrą rzeczą jest to, że możesz sprawdzić dowolny z tych szczegółów przed zawarciem umowy i zakupem strony internetowej. Jeśli nie podoba Ci się to, co widzisz, kontynuuj wyszukiwanie, ponieważ istnieje wiele witryn do sprzedaży, które mogą przynieść wiele do stołu.

Podsumowując

Istnieje wiele powodów, dla których chciałbyś kupić już istniejącą stronę internetową. Albo nie lubisz budować witryny, po prostu nie masz czasu, aby ją zbudować, albo uważasz, że to świetna inwestycja. Przyczyny mogą być różne, ale zawsze ważne jest, aby nie spieszyć się i mądrze wybrać. Nie zapomnij o tych trzech czynnikach, które odgrywają ogromną rolę w wyborze idealnej strony internetowej:

 • Od kiedy strona jest uruchomiona?
 • Liczba odwiedzających i źródła, z których pochodzą
 • Ile ruchu organicznego uzyskuje witryna? Czy to jest przyjazne SEO??

To wszystko, teraz wiesz, na co zwrócić uwagę przed zakupem strony internetowej. Możesz również podjąć następujące kroki, aby ulepszyć swoją witrynę, jeśli chcesz ją w przyszłości sprzedać za wyższą wartość.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map