Jak stworzyć nagradzaną stronę internetową w 5 łatwych krokach

01.06.2020
Artykuły i więcej… 'Jak stworzyć nagradzaną stronę internetową w 5 łatwych krokach
0 13 мин.

stworzyć nagradzaną stronę internetową


Każda firma w dzisiejszych czasach musi po prostu mieć własną stronę internetową. Nie jest to coś trudnego do osiągnięcia, a tworzenie witryny to umiejętność stosunkowo łatwa do nauczenia, nawet jeśli nie masz dużej wiedzy technicznej ani doświadczenia.

Istnieją platformy, które pozwalają stworzyć stronę internetową za pomocą narzędzi „przeciągnij i przeciągnij”, inne wymagają podstawowej wiedzy na temat kodowania, ale biorąc pod uwagę wszystko, jeśli wiesz, jak korzystać z komputera i umiesz postępować zgodnie z instrukcjami, możesz utworzyć na pewno Twoja strona internetowa. Jeśli jednak chcesz, aby Twoja witryna wyróżniała się na tle innych i pomogła ci pokonać konkurencję, musisz zainwestować więcej czasu i wysiłku. Stworzenie nagradzanej witryny internetowej nie jest tak proste, ale każdy może to zrobić, przynajmniej z odpowiednimi wskazówkami.

W tym artykule przedstawiamy 5 łatwych kroków, które musisz wykonać, jeśli chcesz utworzyć nagradzaną stronę internetową. Ale zanim tam przejdziemy, przyjrzymy się niektórym z powodów posiadania nagradzanej strony internetowej z biznesowego punktu widzenia.

Dlaczego potrzebujesz nagradzanej strony internetowej??

Jak już powiedzieliśmy, żyjemy w czasach rewolucji technologicznej. Wszystko odbywa się teraz online, a nawet świetna strona internetowa jest dobra dla Twojej firmy. Posiadanie nagradzanej witryny, która może całkowicie zmienić Twój biznes na lepsze:

 • The wygląd i funkcjonalność witryny określają wrażenie, jakie pozostawiasz potencjalnym klientom. Odzwierciedla cię jako właściciela firmy. Tak więc, jeśli Twoja strona wygląda profesjonalnie, również będziesz wyglądać profesjonalnie. Twoi potencjalni klienci będą czuć się bezpiecznie i ufać Tobie, ponieważ pomyślą, skoro udało Ci się stworzyć wielokrotnie nagradzaną stronę internetową, że odniosłeś sukces i masz wystarczająco dużo pieniędzy, co oznacza, że ​​masz wielu zadowolonych klientów. Chodzi o prezentację.
 • Wielokrotnie nagradzana strona internetowa przyciąga więcej uwagi. Na przykład będziesz w stanie przyciągnąć uwagę mediów, a to oznacza większy zasięg i doskonałą okazję do rozszerzenia działalności i zwiększenia przychodów. Relacje w mediach z kolei zwiększą uwagę, jaką zyskujesz z perspektywy lokalnej, jak i globalnej.
 • Wszyscy są online Statystyki pokazują, że ponad jedna trzecia populacji całego świata ma teraz dostęp do Internetu i że zakupy online stają się coraz większe z każdym rokiem (i są już wystarczająco duże). Oznacza to, że musisz mieć obecność w Internecie. A nagradzana witryna internetowa może zwiększyć i wzmocnić tę obecność.
 • Możesz poprawić wyniki SEO dzięki nagradzanej stronie internetowej. Aby wygrać nagrodę dla Twojej witryny, musi to być skuteczne narzędzie marketingu internetowego, które jest w stanie zwiększyć ruch. Musisz także mieć zoptymalizowaną stronę internetową, która jest responsywna i przyjazna dla użytkownika, jeśli chcesz wziąć udział w konkursie o najlepsze nagrody internetowe, więc logiczne jest, że wyniki SEO staną się lepsze, jeśli uda Ci się stworzyć nagradzaną stronę internetową.

Jak stworzyć wielokrotnie nagradzaną stronę internetową?

Teraz, gdy wiesz już, jak ważna jest świetna strona internetowa, szczególnie z biznesowego punktu widzenia, możemy teraz mówić o tym, co możesz zrobić, aby ulepszyć swoją witrynę i sprawić, że stanie się poważnym konkurentem, który może się wyróżniać i zdobywać nagrody. Aby to zrobić, musisz wykonać 5 prostych kroków.

1. Struktura i nawigacja

Posiadanie dobrej, solidnej struktury i nawigacji w witrynie może pomóc w stworzeniu spójnej, przejrzystej i przyjaznej dla użytkownika witryny. Jeśli sprawisz, że Twoja witryna będzie zbyt skomplikowana, aby ją poruszać, potencjalni klienci szybko stracą zainteresowanie i opuści ją. Oznacza to, że nawigacja musi być tak prosta, jak to tylko możliwe, aby odwiedzający mogli szybko i bezproblemowo dotrzeć tam, gdzie chcą.

W tym przypadku „mniej znaczy więcej”, naprawdę. Prostota się opłaca, jeśli chodzi o projekt witryny i musisz upewnić się, że układ jest prosty, a nawigacja łatwa w użyciu. Musisz upewnić się, że obszar twoich produktów lub usług jest wyraźnie widoczny na stronie głównej, a także dostępny. Pasek nawigacji musi być prosty; nie chcesz, aby odwiedzający musieli uczestniczyć w zajęciach, aby nauczyć się z niego korzystać. Musi także reagować, niezależnie od tego, czy korzystasz z niego za pomocą telefonu komórkowego czy komputera stacjonarnego.

Najlepszym sposobem sprawdzenia, jak użyteczna jest Twoja witryna, jest przetestowanie jej przy użyciu reguły 3 sekund; oczywiście wersja internetowa. Ta zasada została opracowana w latach 90. przez projektantów stron internetowych i jest obecnie akceptowana w całej tej społeczności. Ta reguła mówi, że twoja strona musi zwrócić pełną uwagę odwiedzających w czasie, który nie jest dłuższy niż trzy sekundy. Jeśli potrzebujesz więcej czasu, aby zaangażować swoich potencjalnych klientów, na pewno je stracisz. Może nie stracisz wszystkich, ale na pewno większość odwiedzających.

Jeśli chcesz się upewnić, że Twoja witryna jest wystarczająco dobra, aby przejść ten test, musisz wyjaśnić wszystkie treści i ułatwić ich zrozumienie. Nie używaj zbyt wielu grafik wysokiej jakości na każdej stronie; tylko kilka z nich załatwi sprawę. Ponadto powinieneś spróbować opracować strategię, która zwróci uwagę odwiedzających na najpopularniejsze informacje, które masz na swojej stronie. Możesz nawet użyć znajomych lub członków rodziny w eksperymencie, aby sprawdzić, ile czasu zajmuje im poruszanie się po Twojej witrynie. Dzięki temu otrzymasz niezbędne informacje na temat użyteczności Twojej witryny.

2. Doświadczenie wizualne

Kolejnym ważnym czynnikiem, który ma duży wpływ na wydajność Twojej witryny, jeśli chodzi o nagrody, jest wrażenia wizualne lub, mówiąc wprost, projekt wizualny. Doświadczenie wizualne to znacznie więcej niż tylko posiadanie pięknej strony głównej. Musi być najwyższej jakości, odpowiedni i odpowiedni dla odwiedzających i przekazu, który powinien przekazać. Projekt Twojej witryny pozwala czytelnikom doświadczyć jej w określony sposób i bardziej zainteresować się Twoimi treściami.

Aby stworzyć wrażenia wizualne, które pomogą Ci zaangażować odwiedzających, twoja strona powinna być gładka, łatwa w obsłudze, nawigować i wyrafinowana. Nie oznacza to, że tworzenie wrażeń wizualnych kończy się wraz z zaprojektowaniem witryny, ale wymaga również odpowiedniego korzystania z białych znaków.

Puste miejsca, które towarzyszą różnym elementom witryny, nazywane są białymi spacjami. Korzystając z białej przestrzeni tak, jak powinieneś, będziesz w stanie stworzyć elegancką atmosferę i poprawić pozycjonowanie marki. Ponadto białe znaki mogą poprawić zrozumienie treści dla odwiedzających i odbiorców.

To podejście jest minimalistyczne, estetyczne i eleganckie, a jeśli zostanie właściwie zastosowane, będzie również wyjątkowo piękne. Strona główna, która jest zbyt zatłoczona treściami, nawet jeśli ta treść ma charakter wizualny, może sprawić, że odwiedzający poczują się chaotycznie i zdezorientowani. Dlatego nagradzane strony internetowe w większości przypadków wykorzystują prostotę i dobrze wykorzystują białe przestrzenie.

3. Treść

Aby Twoja witryna była interesująca dla odbiorców, musisz tworzyć odpowiednie i wysokiej jakości treści. Te treści muszą być odpowiednie dla odwiedzających, ale muszą być również zwięzłe i łatwe do zrozumienia. Treści, które tworzysz na swojej stronie internetowej, mówią wiele o Twojej firmie, twoim punkcie widzenia i motcie biznesu. Powinien być informacyjny, pomocny i atrakcyjny. Możesz także sprawić, że będzie zabawny, co wprawi odwiedzających w dobry nastrój i zawsze będzie chciało więcej.

Kolejną rzeczą, o której musisz pomyśleć, rozważając treść, są zasady SEO. Jeśli chcesz, aby Twoja witryna działała dobrze, musisz zapoznać się z SEO i tym, co możesz zrobić, aby poprawić treść w sposób przyjazny SEO, aby uzyskać wyższą pozycję w Google i innych wyszukiwarkach. Może to nie pomóc w zdobyciu nagrody za witrynę, ale z pewnością może pomóc zwiększyć przychody oraz poprawić i rozwinąć działalność.

Kiedy myślisz o swoich treściach i ich wpływie na popularność witryny i ogólną wydajność, musisz rozważyć inny ważny sposób na ulepszenie tych rzeczy. Dodanie recenzji klientów oraz wyjątkowe oferty mogą pomóc zwiększyć zaangażowanie i zainteresowanie odbiorców Twoją firmą.

Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli masz witrynę internetową działającą na zasadzie e-commerce. Wyświetlanie pozytywnych recenzji klientów i kilku ekskluzywnych ofert, kodów kuponów lub innych form promocji może sprawić, że odwiedzający podejmą pożądane działania – kupią twoje produkty. Twój współczynnik konwersji skorzysta z tych rzeczy, ale pamiętaj o 3-sekundowej regule, o której wspominaliśmy wcześniej. Wszystko to musi być pokazane w zorganizowany i angażujący sposób.

4. Szybkość i prostota

Mówiliśmy już o prostocie, kiedy mówiliśmy o nawigacji w Twojej witrynie, ale teraz porozmawiamy o tym ponownie w kwestii zwiększenia współczynnika konwersji. Aby zwiększyć współczynnik konwersji, musisz mieć prosty i krótki proces realizacji transakcji. Ułatwienie i uproszczenie procesu realizacji transakcji zapewni niezbędną zachętę wielu użytkownikom do zakupu Twoich produktów. Dobrym przykładem tego jest Amazon, ponieważ oferują one opcję kupowania jednym kliknięciem oprócz ich już uproszczonego procesu realizacji transakcji.

Tuż obok prostoty jest szybkość, gdy kwestionowana jest funkcjonalność Twojej witryny. Nie możesz mieć wielokrotnie nagradzanej witryny po prostu ze względu na jej wygląd lub wygląd. Funkcje są tak samo ważne, a szybkość jest jedną z najważniejszych rzeczy, o które musisz się martwić.

Po raz kolejny dotyczy to zwłaszcza witryn e-commerce. Niska prędkość ładowania stron, a także problemy ze stroną internetową na telefony komórkowe i urządzenia z pewnością negatywnie wpłyną na współczynnik konwersji. Oczywiście może to mieć negatywny wpływ na ogólne przychody firmy. Różne statystyki pokazują, że prawie połowa wszystkich kupujących online nie czeka dłużej niż trzy sekundy na załadowanie strony oraz że ogólna szybkość witryny odgrywa ważną rolę w jej lojalności wobec danej witryny.

Najłatwiejszym sposobem na zwiększenie prędkości jest zachęcenie inżynierów do radzenia sobie z tym, ale są też pewne rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć szybkość witryny. Możesz wykorzystać buforowanie przeglądarki, sprawić, by przekierowania strony docelowej były buforowalne, użyć CDN, zminimalizować przekierowania, zminimalizować kody, uniknąć złych żądań itp..

5. Użyj elastycznego projektu

Posiadanie responsywnej strony internetowej jest warunkiem koniecznym, aby wziąć pod uwagę każdą nagrodę. Elastyczne projektowanie umożliwia wyświetlanie treści i układu na dowolnym urządzeniu, takim jak komputery, urządzenia mobilne, czytniki e-booków, laptopy itp..

Stworzenie strony internetowej z responsywnym projektem to inwestycja, która zwróci się na wiele sposobów. Po pierwsze, zoptymalizuje sposób interakcji użytkowników z Twoją witryną na wielu urządzeniach. Po drugie, zwiększy ruch w wyszukiwarkach, co oznacza, że ​​ma również pozytywny wpływ na SEO. Jednak największą zaletą responsywnego projektu są proste liczby. Im więcej urządzeń obejmuje, tym więcej odwiedzających będziesz mieć i jest to idealne rozwiązanie dla biznesu.

Wśród innych zalet wyróżnia się także opłacalność responsywnej strony internetowej. Zamiast tworzyć dwie osobne strony internetowe dla tych samych odbiorców, możesz to zrobić za cenę jednej strony internetowej. Ponadto koszty konserwacji są bardzo niskie i jest to kolejny sposób, w jaki responsywna konstrukcja może się opłacić w dłuższej perspektywie.

Już dziś skonfiguruj swoją niesamowitą stronę internetową!

Wybierz BlueHost & WordPress do budowy nagradzanej strony internetowej!

Zacząć teraz “

Podsumowanie

Pamiętaj tylko, że nagradzana witryna internetowa może być korzystna na tak wielu poziomach i może pomóc Twojej firmie w osiągnięciu większego sukcesu niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś. Mówiąc o postępie technologicznym, w którym żyjemy, świetna strona internetowa jest prawdopodobnie nawet ważniejsza niż świetny produkt. Mamy nadzieję, że nasze porady i wskazówki okażą się pomocne, gdy zaczniesz tworzyć swoją stronę, i że niedługo skończysz z nagradzaną witryną.

Przedstawiony obraz Zaprojektowany przez Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector