Jak stworzyć własną stronę internetową kryptowaluty?

utwórz stronę z kryptowalutą


Od momentu ich pojawienia się kryptowaluty zyskały wiele uwagi. Waluty cyfrowe z pewnością miały wpływ na sposób wymiany zasobów cyfrowych w Internecie i pchnęły w kierunku decentralizacji kontroli, jednocześnie dodając do równania przejrzystość, weryfikowalność i zaufanie.

Jeśli zastanawiasz się nad uruchomieniem strony internetowej o kryptowalutach, może to być strona kalkulatora kryptowaluty, strona sprzedająca sprzęt wydobywczy, portfel kryptowalut lub witryna wymiany, czy też profesjonalny blog poświęcony walutom cyfrowym, pokażemy Ci, jak stworzyć własną strona kryptowaluty na temat najnowszych metod płatności, które zaskoczyły rynki finansowe.

Ale najpierw zobaczmy, jakie są kryptowaluty:

Co to jest kryptowaluta?

W skrócie, kryptowalutę można zdefiniować jako zasób cyfrowy, którego środek wymiany wykorzystuje kryptografię do generowania dodatkowych jednostek, ale także do zabezpieczania i weryfikacji transakcji. Są to metody peer-to-peer do przesyłania wartości, co wyklucza ingerencję stron trzecich (np. Kontrolę banku), eliminując w ten sposób aspekty takie jak przestoje, cenzura lub oszustwa.

Niektóre pojęcia, z którymi działają kryptowaluty, obejmują:

 • Górnictwo: Wydobywanie odnosi się do procesu generowania nowych kryptowalut. Górnicy tworzą nowe jednostki kryptowalutowe zwykle na podstawie skończonej kwoty, a jednocześnie przeprowadzają i ułatwiają transakcje między adresami.
 • Księga główna: Wszystkie transakcje kryptowalut są rejestrowane w publicznej księdze rachunkowej. Nowe transakcje są dodawane do księgi i podpisywane przez górników za niewielką opłatą.
 • Portfel: Zasadniczo portfel kryptowaluty to plik, który składa się z pary kluczy prywatnych i publicznych. Twój klucz publiczny to adres kryptowaluty (jego odpowiednikiem jest numer konta bankowego), a klucz prywatny umożliwia wydawanie pieniędzy z tego konta. Ważne jest, aby zachować bezpieczną kopię zapasową swojego portfela, nawet jeśli korzystasz z internetowego dostawcy portfela z kryptowalutą, ponieważ utrata portfela, tj. Trwałe usunięcie, uniemożliwia dostęp do funduszy;
 • Blockchain: Blockchain to technologia, która zasila kryptowaluty, takie jak Bitcoin, gdzie blok w łańcuchu to grupa transakcji, które są zabezpieczone i podpisane przez kryptografię. Jest to rejestr wszystkich transakcji w sieci i jest dostępny dla wszystkich uczestników.

najlepsza kryptowaluta

Chociaż istnieją tysiące kryptowalut, obecnie najpopularniejsze są Bitcoin i Ethereum. Bitcoin był pierwszą kryptowalutą, która pojawiła się na rynku w 2009 roku. Obecnie Bitcoin pozostaje najcenniejszą kryptowalutą, co wynika również z jego wbudowanego niedoboru – jest ograniczona liczba bitcoinów, a limit jest ustawiony na 21 milionów znak bitcoin.

Z drugiej strony Ethereum pojawiło się w 2015 roku. W przeciwieństwie do Bitcoin, Ether jest otwarty, co oznacza, że ​​jego podaż jest stała i rośnie. To także platforma aplikacji blockchain i język programowania, który pomaga programistom w tworzeniu aplikacji rozproszonych.

Chociaż zarówno Bitcoin, jak i Ethereum są oparte na zasadzie rozproszonych ksiąg rachunkowych i kryptografii, ostatecznie ich cel jest bardzo różny: Chociaż Bitcoin został stworzony jako alternatywa dla pieniędzy fiat, Ethereum jest platformą, która ułatwia umowy społeczne i aplikacje rozproszone.

Widząc, jak te nowe waluty zyskują popularność i torują drogę dla nowych sposobów przenoszenia wartości, jednocześnie odchodząc od tradycyjnych systemów, jest to interesująca nisza, w której można się dowiedzieć, czy jesteś analitykiem finansowym czy entuzjastą kryptowaluty.

Tworzenie własnej strony internetowej z kryptowalutami

Na platformę Twojej witryny zalecamy wybór WordPress, który jest systemem zarządzania treścią odpowiednim do tworzenia praktycznie każdego rodzaju strony internetowej, w tym strony internetowej skoncentrowanej na kryptowalutach.

Jako elastyczna platforma WordPress umożliwia dodawanie różnych funkcji do witryny za pomocą wtyczek. Na przykład All-in-One kryptowaluty Wtyczka WordPress wyświetla ceny i kursy walut, kalkulator kryptowalut, przyjmuje zamówienia i płatności, przyjmuje darowizny itp..

Inne wtyczki premium, takie jak CoinCompare, wyświetlają notowania, transakcje i interaktywne wykresy w czasie rzeczywistym dla ponad 2000 kryptowalut. Ta wtyczka może pomóc w identyfikacji popularnych monet i porównaniu historycznej wydajności różnych kryptowalut.

Oprócz aspektów funkcjonalnych, zarządzanie projektem witryny może być po prostu wykonane za pomocą motywów, które określą, jak witryna wygląda dla odwiedzających. Motywy premium zwykle zawierają gotowe szablony stron, które można edytować i dostosowywać do własnych upodobań.

Nawet jeśli nie używasz WordPressa jako platformy, ale chcesz mieć prostą witrynę HTML, nadal możesz używać szablonów HTML, które można dalej dostosowywać i edytować zgodnie z własnymi potrzebami.

Ale zanim będziesz mógł zainstalować niezbędne wtyczki i spersonalizować projekt witryny z kryptowalutą, najpierw potrzebujesz nazwy domeny i hostingu.

Uzyskaj domenę & Hosting z InMotion Hosting

Możesz kupić swoją nazwę domeny od znanych rejestratorów domen, takich jak Namecheap, lub możesz zarejestrować swoją nazwę domeny bezpośrednio u swojego usługodawcy hostingowego, szczególnie jeśli oferują oni bezpłatną nazwę domeny w swoich planach hostingowych.

Firmy hostingowe często świadczą usługi rejestracji domen oprócz hostingu. Ale hosty internetowe, takie jak InMotion Hosting, będą oferować bezpłatną rejestrację domeny z firmowym hostingiem dzielonym, hostingiem WordPress i planami VPS. Jeśli kupiłeś już domenę w innym miejscu, otrzymasz kredyt na domenę, z którego będziesz mógł później skorzystać.

Uruchom swoją stronę Crypto z InMotion Hosting

InMotion Hosting jest popularny ze względu na hosting oparty wyłącznie na SSD, który oferuje znacznie lepszą wydajność i niezawodność w porównaniu do mechanicznych dysków twardych. Bezpłatne kopie zapasowe, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, ochrona przed spamem, 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, bezpłatne transfery stron, darmowy kreator stron internetowych i całodobowa obsługa to tylko niektóre z innych wspaniałych funkcji oferowanych przez InMotion.

Zacząć teraz “

Typ witryny kryptowaluty, którą planujesz uruchomić, określi rodzaj hostingu, który powinieneś wybrać. Jeśli jest to osobisty blog o walutach cyfrowych, możesz zacząć od wspólnego planu hostingowego i przejść na inne plany, jeśli wymagania zmienią się po drodze. Jeśli jest to witryna wymagająca dużych zasobów, od samego początku może być potrzebny więcej niż prosty wspólny plan hostingowy.

Pakiety hostingu współdzielonego InMotion zaczynają się od 3,49 USD / miesiąc. Każdy wspólny plan oferuje nieograniczoną przestrzeń dyskową, nieograniczoną przepustowość, bezpłatne konta e-mail i bezpłatne środki reklamowe do wykorzystania na platformach reklamowych w wyszukiwarkach, takich jak Google AdWords, Bing lub Yahoo.

Inmotion Business hosting kryptowaluty

Jeśli budujesz witrynę z cyfrową walutą za pomocą WordPress, możesz również wybrać plan hostingowy dostosowany do WordPress już od 6,99 USD / miesiąc.

Platforma hostingowa WordPress zarządzana przez InMotion zapewnia zaawansowane buforowanie serwerów, bezpłatne automatyczne kopie zapasowe, ochronę przed włamaniami i złośliwym oprogramowaniem, automatyczne aktualizacje i poprawki bezpieczeństwa, które przekładają się na doskonałą wydajność i bezpieczeństwo Twojej witryny.

W planach WP-2000 i wyższych możesz także uzyskać abonament premium na setki premium wtyczek i motywów, w tym wtyczkę SEO, która może pomóc w lepszym zarządzaniu rankingami wyszukiwarek i wtyczką do stron pośredniczących, która pozwala testować zmiany i aktualizacje witryny przed uruchomieniem.

W przeważającej części wystarczy udostępniony plan hostingu lub zarządzany plan hostingu WordPress, jeśli nie chcesz uruchamiać różnych niestandardowych aplikacji lub aplikacji wymagających dużej ilości zasobów. Jeśli tak jest, a chcesz zainstalować niestandardowe oprogramowanie, zalecamy wybranie planu VPS, który oferuje więcej zasobów i dostęp do roota na serwerze.

W InMotion samozarządzające plany VPS zaczynają się od 19,99 USD miesięcznie, a plany VPS za 27,99 USD miesięcznie. Tylko zarządzane opcje VPS są dostarczane z cPanel i WHM, bezpłatnym zarządzaniem serwerem, aktualizacjami i poprawkami bezpieczeństwa. Plany te są również zoptymalizowane pod kątem eCommerce, obejmują bezpłatne dedykowane adresy IP i bezpłatne SSL włączone w cPanel.

Dzięki rozwiązywaniu problemów związanych z domeną i hostingiem możesz skupić się na poprawieniu wyglądu witryny z kryptowalutami, co można szybko osiągnąć za pomocą szablonów lub motywów WordPress, co prowadzi nas do następnego etapu tworzenia witryny:

Wybierz szablon strony internetowej

Niezależnie od tego, czy tworzysz swoją witrynę za pomocą WordPress, czy uruchamiasz witrynę HTML5, dla obu są dostępne bezpłatne motywy i szablony. Jeśli jednak chcesz mieć dostęp do aktualizacji i poprawek bezpieczeństwa, zalecamy skorzystanie z opcji premium.

Możesz znaleźć motywy i szablony premium zaprojektowane specjalnie dla kryptowalut na platformach takich jak Themeforest. Szablon HashCoin to szablon HTML zbudowany dla witryn kalkulatorów bitcoinów, stron z urządzeniami do wydobywania bitcoinów lub innych stron z walutami cyfrowymi. Jest to szablon oparty na Bootstrap 3, który jest w pełni responsywny i obejmuje ponad 100 stron HTML (wiele opcji strony głównej, układ blogów, niestandardowe typy postów, 404 strony itp.).

hashcoin html wordpress theme

HashCoin zawiera Visual Page Builder, który pozwala tworzyć strony z predefiniowanymi blokami konstrukcyjnymi, bibliotekę animacji CSS3, która pozwala animować dowolny element, sekcje Parallax dla eleganckiego i nowoczesnego efektu wizualnego oraz różne widżety PHP (formularz subskrypcji MailChimp, Kontakt Formularz, widżet na Twitterze itp.).

HashCoin ma również wersję WordPress, Coinster, która jest responsywnym motywem WordPress do eksploracji i wymiany kryptowalut. Motyw zawiera przeciągnij i upuść Unyson Page Builder, wsparcie WooCommerce, formularz kontaktowy 7 i inne popularne integracje wtyczek.

Wniosek

Dzięki coraz nowszym i bardziej wpływowym kryptowalutom, które pojawiają się każdego dnia, waluty cyfrowe są gorącą niszą do rozważenia przy następnym projekcie online. Jeśli chcesz zagłębić się głęboko w sferę kryptograficzną i utworzyć blog o Bitcoin lub Ethereum, lub rozważasz witrynę wymiany kryptowalut, dobry hosting i sprytny szablon strony internetowej mogą szybko rozpocząć tworzenie witryny poświęconej przestrzeni kryptograficznej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map