Jak wybrać najlepszy CMS dla swojej witryny internetowej?

01.06.2020
Artykuły i więcej… 'Jak wybrać najlepszy CMS dla swojej witryny internetowej?
0 23 мин.

best-cms-business-website


Istnieje kilka firm, nowych lub starych, które nie mają strony internetowej. W wielu przypadkach budowanie firmy i strony internetowej to dwa procesy synchroniczne.

Utworzenie strony internetowej oznacza obecnie jednoczesne korzystanie z CMS. Dlaczego pytasz? Ułatwia to proces programowania i administracji.

O ile nie jesteś programistą internetowym z super mocami, który jest w stanie zginać czas i przestrzeń, znacznie szybciej wykonasz dużo więcej, jeśli dokonasz właściwych wyborów w początkowej fazie budowy witryny biznesowej.

Ale jakie inne korzyści ma korzystanie z CMS do prowadzenia witryny biznesowej? Co ważniejsze, jak wybrać ten, który jest odpowiedni dla Twojej firmy? Który będzie ci najbardziej odpowiadał na dłuższą metę?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania zostaną udzielone w tym artykule, a także na pytania, które prawdopodobnie jeszcze sobie nie zadałeś.

Dzisiaj udostępnimy ten przyjemny materiał edukacyjny, który pomoże wybrać najlepszy CMS dla Twojej witryny biznesowej! Daj też swojej firmie tak trwałą, silną obecność w sieci, na jaką zasługuje.

Bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do tego!

Dlaczego warto korzystać z CMS?

System zarządzania treścią to platforma, która umożliwia użytkownikowi tworzenie witryny internetowej i zarządzanie nią w bardziej uproszczony sposób. Dzięki dużej ilości gotowych narzędzi i gotowych elementów wykonasz dla Ciebie dużą część pracy.

Webmaster lub programista może zaoszczędzić dużo pieniędzy i czasu, po prostu stosując odpowiedni system zarządzania treścią. To jak budowanie domu z założonymi fundamentami, zanim jeszcze zaczniesz nad nim pracować. Niektóre CMS mogą mieć nawet kilka gotowych ścian dla twojego domu.

Większość systemów zarządzania treścią jest również bezpłatna, ale w końcu będziesz musiał wydać trochę gotówki. Ale jeśli chodzi o pieniądze, korzystanie z CMS jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem.

CMS oferuje narzędzia niezbędne do zapewnienia Twojej firmie odpowiedniej obecności online, której szukasz. Ma większość pracy związanej z kodowaniem i mnóstwo wbudowanych narzędzi marketingowych, które pomogą rozpowszechnić przesłanie Twojej firmy. Systemy zarządzania treścią to wszystko w jednym pakiecie do budowania zabójczych stron biznesowych i stron internetowych.

Tak więc korzystanie z CMS to świetne i bardzo wydajne rozwiązanie dla Twojej firmy!

Głównymi zaletami jest to, że budowanie logiki biznesowej, wyglądu i funkcjonalności witryny jest łatwe dla każdego użytkownika. Oczywiście osoba z doświadczeniem w tworzeniu stron internetowych może zrobić o wiele więcej i zrobić to o wiele bardziej precyzyjnie i wydajnie, ale większość systemów zarządzania treścią może łatwo nauczyć się każdy.

Po utworzeniu witryny przez Ciebie lub programistę prawie każdy może uzyskać dostęp do zadań administracyjnych wymaganych do uruchomienia witryny. Możesz usprawnić produkcję treści i łatwo publikować artykuły lub posty, kiedy tylko zechcesz.

Zawsze możesz zmienić projekt strony internetowej, zawartość i obrazy w ciągu kilku minut za pomocą prostych i prostych procesów, nie dotykając nawet odrobiny kodu.

Czego należy szukać w CMS?

Jak już zapewne słyszałeś, istnieje wiele systemów zarządzania treścią. Wiele z nich to dobrze znane oprogramowanie, z którego korzystają setki tysięcy, a nawet miliony użytkowników. Łatwo jest zgubić się wśród wspaniałych obietnic i funkcji luksusowych, ale tak naprawdę sprowadza się do prostych wymagań.

Zawartość wielokrotnego użytku

Generowanie świeżych, wysokiej jakości treści może być czasochłonne i bardzo efektywne jest korzystanie z tego, co już masz. Tworzenie treści w witrynach internetowych i zarządzanie nimi powinno być wydajnym procesem i musi unikać ryzyka tworzenia duplikatów treści, ponieważ przyciąga Google do twoich drzwi z karą.

Projekt i dostosowanie

Jedną z trudniejszych części budowania strony internetowej z CMS jest projektowanie i dostosowywanie jej tak, aby wyglądała dokładnie tak, jak tego chcesz. Nie powinno to ograniczać sposobu wyświetlania Twoich treści.

Istnieje kilka naprawdę nieelastycznych systemów zarządzania treścią i są programiści, którzy często nie stosują najlepszych praktyk projektowania konkretnego systemu zarządzania treścią i ostatecznie wytwarzają okropny kod w procesie projektowania.

Będziesz musiał pracować z systemem zarządzania treścią, który jest na tyle elastyczny, że pozwala ci ustawić dokładnie sposób, w jaki chcesz prezentować i pobierać treści. Powinieneś być w stanie pobierać treści w porządku chronologicznym lub w dowolnej innej kolejności, jaką możesz mieć na myśli.

Mówiąc prościej, elastyczność w tym, jak CMS obsługuje projektowanie stron internetowych i wyświetlanie treści, jest najważniejsza w każdym z nich.

Edytor

Większość systemów CMS ma świetny interfejs wizualny, który pozwala edytować zawartość witryny, a może nawet jej wygląd. Treść jest dodawana i osadzana na stronach internetowych za jej pośrednictwem i pozwala na podstawowe formatowanie tekstu, koloru, typografii i prawie każdego publikowanego elementu treści.

Edytor jest najczęściej używaną funkcją całego systemu, więc upewnij się, że czujesz się komfortowo z jego użyciem. Ale uważaj, że zbyt duża kontrola przez edytor WYSIWYG ma swój własny zestaw niebezpieczeństw, jeśli zapewniają one zbyt dużą kontrolę. Prawdopodobnie będziesz mieć kilku redaktorów treści i dostawców treści pracujących w Twojej witrynie i to dobrze, ale jeśli pozwolą im zmienić zbyt dużo projektu strony, mogą skończyć się popsuciem projektu całej witryny. Dostawcy treści mogą korzystać z linków, nagłówków, list i innych elementów, aby kontrolować sposób wyświetlania zawartości na stronie internetowej.

Upewnij się, że wybierasz edytor, który nie daje edytorom treści żadnej kontroli nad wyglądem Twojej witryny. Edytor powinien również być w stanie obsługiwać wszelkie źródła zewnętrzne, takie jak łącza, różne pliki do pobrania i inne.

Szukaj

Jedną z najwygodniejszych funkcji, których można używać na stronie internetowej, jest pasek wyszukiwania. Zapewnienie użytkownikom możliwości przeszukiwania zawartości witryny i zapewnienie tego samego załodze jest koniecznością. Co drugi użytkownik rozpoczyna interakcję od wpisania tego, czego szuka w pasku wyszukiwania. Funkcja wyszukiwania wydaje się prosta i prosta, ale często mogą być nieodpowiednie. Może nie być tak funkcjonalny, jak można się spodziewać, a przy wyszukiwaniu należy wziąć pod uwagę inne czynniki niż to, czy działa.

 • Musi zwrócić wyniki wystarczająco szybko, nawet jeśli na twojej stronie jest dużo danych.
 • Musi uszereguj wyniki wyszukiwania według określonych kryteriów.
 • To musi zrobić dokładne indeksowanie, przeglądając każdą sekcję każdej strony internetowej, a może nawet pliki, takie jak Pani Office i dokumenty PDF.
 • Musi zrobić nietypowe wyszukiwanie. Ty i użytkownik powinniście mieć możliwość ustawienia niektórych parametrów, które pozwolą na bardziej precyzyjne i bardziej szczegółowe wyszukiwanie.
 • Musi wystarczająco często odświeżaj, aby uwzględnić wszelkie ważne zmiany, które nastąpią w Twojej witrynie.

Śledzenie użytkowników

Chcesz zobaczyć, jak skutecznie Twoja witryna osiąga swoje cele i jak podoba się użytkownikom. Wymaga to niektórych narzędzi analitycznych i sposobu zbierania opinii od użytkowników. Użytkownicy powinni mieć możliwość dodawania komentarzy, oceniania, a może nawet korzystania z czatu. Ale powinieneś być w stanie przynajmniej w ten sposób publikować formularze i zbierać informacje i opinie od użytkowników.

Powinieneś stosować skuteczną metodę komunikacji z użytkownikami, bez względu na to, jaką stronę budujesz.

CMS nie musi oferować tego od razu po wyjęciu z pudełka, ale rzeczywiście powinno być możliwe korzystanie z tych funkcji za pomocą wtyczek.

Pamiętaj, że nawet jeśli masz niezbędne narzędzia do gromadzenia danych, elastyczność tej funkcji sprawia, że ​​warto z niej korzystać. Powinieneś być w stanie wyodrębnić i używać na wiele sposobów, takich jak łatwe kopiowanie, wklejanie, wysyłanie e-mailem lub rozpakowywanie do różnych formatów plików, takich jak dokumenty Word, dokumenty Excel lub dokumenty.pdf.

Zarządzanie użytkownikami

Jeśli jest to zajęta witryna, wiele osób będzie z niej korzystać, w tym użytkownicy i pracownicy. Będziesz chciał uczynić to zadanie tak łatwym i prostym, jak to możliwe.

Dlatego powinieneś rozważyć, jak chcesz zarządzać użytkownikami. Czy chcesz po prostu dodawać i usuwać konta użytkowników, czy też chcesz wprowadzać na nich zmiany w razie potrzeby??

Innym ważnym aspektem zarządzania użytkownikami jest ustawianie uprawnień. Przydzielisz określone role każdemu członkowi personelu i nie będziesz chciał, aby dostawca treści dotknął dowolnej funkcji witryny. Musisz przypisać role, takie jak redaktor, twórca treści, korektor lub korektor i tak dalej.

Najważniejszą rzeczą, nad którą masz kontrolę, jest to, który użytkownik może edytować to, co znajduje się w Twojej witrynie. Dobry CMS musi obsługiwać wiele ról i dynamicznie dodawać lub odbierać ich uprawnienia.

Zintegrowane najlepsze praktyki

CMS staje się lepszy tylko dzięki dodanym funkcjom. Dzięki zintegrowanym najlepszym praktykom SEO większość pracy, którą w przeciwnym razie wykonałbyś z SEO na stronie, jest już dla Ciebie wykonana. Musisz tylko zdefiniować słowa kluczowe i ustawić swoją pozycję na swojej stronie przyjaznej SEO.

Istnieje również wiele przydatnych funkcji, takich jak obsługa lokalizacji geograficznej, kompresja GZIP, generowanie map witryn XML, przyjazne dla SEO adresy URL i struktura adresów URL i więcej.

Wszystkie najnowocześniejsze systemy zarządzania treścią będą miały wszystkie te funkcje, ale nie każdy CMS zapewni, że twoja strona jest w pełni zoptymalizowana pod kątem SEO i że ładuje się wystarczająco szybko.

Bardzo ważna jest również mobilność i duża liczba responsywnych projektów internetowych.

Obsługa wersji

Wprowadzanie zmian w witrynie tylko po to, aby przekonać się, że nie możesz ich przywrócić, gdy chcesz, może być ogromnym bólem. Dotyczy to również sytuacji, gdy publikujesz coś przypadkowo lub przerywasz działanie swojej witryny.

Z tego powodu ważne jest, aby mieć możliwość przywrócenia witryny do wersji wczorajszej lub poprzedniej. Jeśli nie, CMS powinien przynajmniej zapewnić opcję powrotu do ostatnio zapisanej wersji.

Dobra obsługa wersji nie jest czymś, co ma każdy CMS, ale zwykle można go dodać za pomocą wtyczki. Możesz to również obsłużyć za pośrednictwem swojego dostawcy hostingu.

Jak wybrać CMS, który działa dla Twojej firmy?

CMS, który działa dobrze dla kogoś, może nie działać tak dobrze dla ciebie i twojej firmy.

Najważniejszym przygotowaniem, jakie musisz zrobić, jest określenie dokładnych wymagań firmy. Musisz wziąć pod uwagę swoje zasoby, zespół, umiejętności i wymagania firmy.

Jakie są Twoje cele biznesowe?

Możesz to powtórzyć, jeśli już to wymyśliłeś, ale odrobina powtórzeń tylko wymusi twoje cele.

Co jest najważniejsze, co chcesz osiągnąć, budując stronę internetową? Czy chcesz stworzyć silną obecność w Internecie, aby Twoja marka została zauważona przez większą liczbę osób? Czy chcesz zbudować sklep internetowy, w którym sprzedajesz swoje produkty? Może chcesz zrobić wszystkie powyższe?

Twoje cele są podstawowymi czynnikami decydującymi o tym, co działa dla Ciebie. Na przykład zamierzasz użyć jednego rodzaju CMS, jeśli chcesz zbudować markę i dużo marketingu internetowego i content marketingu, lub zupełnie innego rodzaju CMS, jeśli chcesz zbudować ogromny sklep internetowy.

Utwórz mapę drogową projektu i określ, jakie funkcje i funkcje będą potrzebne po drodze, aby osiągnąć swoje cele.

Jaki jest Twój budżet?

Podobnie jak w przypadku wielu innych rzeczy w życiu, im więcej pieniędzy możesz wydać, tym łatwiej dostać rzeczy.

Przed wybraniem CMS powinieneś wiedzieć, ile pieniędzy jesteś gotów wydać na swoją stronę i odpowiednio je przydzielić.

Po ustaleniu budżetu możesz poszukać systemów zarządzania treścią, które zapewniłyby Ci narzędzia do budowy witryny w ramach budżetu. Większość CMSów jest typu open source i można z nich korzystać bezpłatnie, więc nie musisz kupować CMS-a do budowy swojej witryny. Jest to proces budowania witryny, który może kosztować trochę pieniędzy.

Za wiele profesjonalnie wyglądających, wysokiej jakości projektów stron internetowych i wtyczek, które oferują funkcjonalność, trzeba zapłacić. Być może będziesz musiał zapłacić za programistę stron internetowych, który pomoże ci w zaprojektowaniu witryny i naprawieniu wszelkich napotkanych błędów.

Własny lub open source CMS

Różnice między zastrzeżonym a open source CMS są liczne i zasługują na osobny artykuł sam w sobie, który również opublikowaliśmy. Ale w zakresie, w jakim nas to dotyczy, wybór zależy tylko od tego, ile kontroli chcesz mieć.

Oczywiście chcesz mieć jak największą kontrolę, ale to przyniesie więcej uwagi i więcej pracy. Podstawową różnicą między open source a zastrzeżonym CMS jest poziom kontroli, który zapewniają.

CMS typu open source jest darmowy i możesz dowolnie modyfikować dowolny kod i funkcje w nim zawarte, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad systemem.

Zastrzeżony system CMS jest jednak budowany i zarządzany przez firmę. Zasadniczo płacisz opłatę co miesiąc lub co roku, aby mogli oni budować i zarządzać Twoją witryną, podczas gdy musisz tylko przesyłać treści i wykonywać najbardziej podstawowe zadania. Pozostałe szczegóły techniczne, takie jak projekt strony internetowej i aktualizacje, są obsługiwane przez ich zespół wsparcia. Zawsze możesz do nich zadzwonić, aby ci pomóc, a oni wykonają większość pracy za Ciebie.

Należy jednak pamiętać, że Twoja witryna prawdopodobnie nie będzie Twoją własnością i jest ściśle powiązana z konkretną firmą, z której korzystasz CMS. Nie każda firma to robi, ale ważne jest, aby wiedzieć, czy warto mieć taką stronę internetową, czy nie. Być może będziesz musiał uiścić miesięczną opłatę i mieć mniejszą kontrolę, ale absolutnie nie potrzebujesz wiedzy programisty, a praca, którą musisz wykonać, jest minimalna.

Spójrz na jego podstawową funkcjonalność

Oczywiście większość systemów zarządzania treścią oferuje użytkownikom możliwość tworzenia, edytowania stron internetowych i dodawania do nich treści. Mamy tendencję do myślenia, że ​​możemy organizować nasze strony i sposób, w jaki nasze treści są rozmieszczone i słuchać w dowolnym systemie CMS, ale tak nie jest.

Chociaż niektóre z najpopularniejszych systemów CMS pozwalają organizować strony internetowe od razu po wyjęciu z pudełka, wiele z nich nie oferuje tych funkcji. Ponadto prawdopodobnie będziesz chciał ułożyć pewne treści i elementy w określony sposób.

Najważniejszą rzeczą, aby się upewnić, jest to, że CMS zapewnia wszystkie funkcje i kontrolę, które chcesz mieć nad swoją witryną.

Czy Ty lub Twój zespół korzystacie z systemu?

Jest to pierwsza i najważniejsza rzecz do rozważenia, ponieważ bez tego nie byłoby nikogo, kto prowadziłby Twoją witrynę. Wiele systemów CMS wymaga umiejętności programistycznych i zrozumienia HTML, CSS, a nawet PHP, jeśli chodzi o funkcje strony.

To, jak dobrze Ty lub Twoja załoga rozumiesz te języki programowania, odgrywa ważną rolę, gdy musisz zdecydować, którego CMS powinieneś użyć. Oczywiście wybierzesz tę, którą Ty i Twój zespół możecie najłatwiej i najprościej adoptować.

Należy jednak pamiętać, że zbyt prosty CMS nie wykorzystuje umiejętności żadnej wykwalifikowanej technicznie osoby, ponieważ blokuje wiele poprawek, których w innym przypadku można by użyć.

Jak daleko chcesz??

Zbudowanie prostej witryny portfolio lub strony internetowej w celach marketingowych jest dość wydajne w przypadku większości systemów zarządzania treścią. Ale jeśli chcesz zbudować sklep internetowy, witrynę eCommerce lub inną witrynę o złożonej funkcji, musisz mieć inną konfigurację. Ponadto, jeśli chcesz, aby Twoja firma online rozwijała się, Twój CMS musi być w stanie sobie z nią poradzić, bez awarii.

Dla wielu firm ich nagły rozwój doprowadził do ich upadku, po prostu dlatego, że wybrali niewłaściwy CMS. Musisz przeprowadzić badania, aby upewnić się, że Twoja witryna się nie zawiedzie, gdy gwałtownie wzrośnie ruch, gdy więcej użytkowników zacznie napływać.

Żadne z nas nie ma kryształowej kuli, która mogłaby przepowiadać przyszłość i prawie każdy CMS obiecuje obsłużyć ogromne ilości ruchu. Prawdziwe informacje można znaleźć na forach i w innych recenzjach, gdzie ludzie wypróbowali i przetestowali Twój perspektywiczny CMS i mogą potwierdzić, że poradził sobie z rozwojem firmy i nadal obsługuje go nawet teraz.

Więc jeszcze raz upewnij się, że znajdziesz CMS, który pasuje do twoich celów biznesowych.

Najpopularniejszy system zarządzania treścią

W tym miejscu opracowaliśmy systemy zarządzania treścią, których większość firm używa do prowadzenia swoich stron internetowych.

WordPress

Odwiedź oficjalną stronę »

Nie można nawet mówić o systemach zarządzania treścią ani myśleć o nich bez WordPressa. Zbudowana jest co czwarta strona internetowa i ponad 60 milionów ludzi korzysta z niej w celach biznesowych. Wiele witryn zostało utworzonych za pomocą WordPressa nawet w ciągu godziny, w której znalazłeś ten artykuł.

WordPress rozpoczął działalność jako platforma do blogowania ponad 16 lat temu, ale od tego czasu stał się pełnoprawnym systemem zarządzania treścią, zdolnym do obsługi dowolnej strony internetowej.

Jest to jeden z najbardziej przyjaznych dla użytkownika systemów CMS i ma proste, przeciągnij i upuść narzędzia do budowy strony internetowej. Możesz po prostu dodać nowy projekt i zmienić go za pomocą kilku kliknięć. Istnieje niezrównana liczba motywów i wtyczek dostępnych dla tego CMS, co czyni go niewiarygodnie elastycznym i konfigurowalnym.

Jest to najpopularniejszy CMS z jakiegoś powodu i możesz z niego zbudować dowolną stronę internetową, cokolwiek sobie wyobrażałeś. Możesz nawet dodawać różne funkcje za pomocą krótkich kodów i licznych wtyczek.

Chociaż ważne jest, aby wspomnieć, że istnieją lepsze opcje, jeśli zamierzasz zbudować sklep internetowy na poziomie przedsiębiorstwa. Ale dotyczy to tylko niewielkiego odsetka osób.

W przeciwnym razie WordPress jest łatwym w użyciu, prostym rozwiązaniem do budowy i zarządzania witryną firmy.

Jeśli chcesz zbudować sklep internetowy lub witrynę eCommerce, potrzebujesz dodatkowych wtyczek, aby zmienić WordPress w pełnoprawną platformę eCommerce.

Jest świetny do budowania:

 • Witryna z portfolio
 • Blog
 • Witryna z wiadomościami
 • Strona informacyjna
 • Witryna członkowska
 • Witryna gromadząca wideo

Jeśli chcesz opublikować stały strumień treści, WordPress to świetny sposób na obejście tego.

Drupal

Odwiedź oficjalną stronę »

Drupal to witryna typu open source i platforma do tworzenia aplikacji. Jest to dotyk bardziej złożony niż WordPress i dlatego najlepiej nadaje się dla osób z doświadczeniem w tworzeniu stron internetowych. Nadal jest jednym z najbardziej przyjaznych dla użytkownika systemów zarządzania treścią, ale wymaga trochę czasu, aby się przyzwyczaić. Zrozumienie skryptu i frameworka Drupala pozwala tworzyć najbardziej unikalne strony internetowe i aplikacje.

Najbardziej znaną cechą Drupala jest to, że oferuje prawie nieskończoną ilość możliwości. Możesz zmodyfikować wszystko i dostosować swoją stronę internetową do swoich wymagań. Ma stromą krzywą uczenia się i najszybszym sposobem na zbudowanie z nim strony internetowej jest programista internetowy, który ma doświadczenie w korzystaniu z systemu.

Drupal doskonale nadaje się do budowy:

 • Strony informacyjne
 • Aplikacje
 • Strony internetowe z wiadomościami
 • Blogi
 • Portale społecznościowe
 • Sklepy online
 • Portfolio stron internetowych
 • Fora
 • Witryny eCommerce

Możesz zbudować wszystko, czego potrzebujesz dla swojej firmy, nawet w najdrobniejszych szczegółach, ale nie jest tak przyjazny dla użytkownika jak WordPress, więc potrzebujesz profesjonalnej pomocy, jeśli chcesz, aby proces programowania był wydajny.

Jeśli zdecydowałeś się korzystać z Drupala, na pewno będziesz w stanie zbudować wyjątkową logikę biznesową i potężną stronę internetową od podstaw.

Magento CMS

Odwiedź oficjalną stronę »

Magento to pełnoprawna platforma do tworzenia stron internetowych i CMS, która została stworzona dla eCommerce. Może obsługiwać najmniejsze firmy internetowe, a nawet najbardziej masywne witryny internetowe na poziomie przedsiębiorstw z dziesiątkami tysięcy produktów.

Magento zapewnia wszystkie narzędzia niezbędne do prowadzenia i zarządzania biznesem online, pomagając zbierać i analizować wszystkie dane po drodze. Ma bardzo intuicyjny interfejs i wiele narzędzi do optymalizacji wyszukiwarek. Możesz pobrać motywy, aby stworzyć jego projekt tak, jak chcesz, i wtyczki, aby dodać dodatkowe wymagane funkcje.

Jest to najlepsza opcja dla dużej witryny eCommerce, ale tylko wtedy, gdy chcesz zainwestować trochę pieniędzy i siły roboczej lub jeśli masz wiedzę na temat tworzenia stron internetowych. Nawet proces instalacji Magento jest trudny dla osoby nie znającej się na technologii, więc nie polecałbym jej używać, jeśli nie wiesz dużo o kodowaniu.

Ale jeśli masz programistę, który zbuduje Twoją witrynę, będziesz mieć naprawdę wspaniałą witrynę eCommerce, gdy on lub ona skończą.

Joomla!

Odwiedź oficjalną stronę »

Joomla! to przyjazny dla użytkownika system zarządzania treścią, który doskonale nadaje się do budowania średnich i dużych stron internetowych. Jego kod jest bardziej złożony niż WordPress, co daje mu większą funkcjonalność i moc, umożliwiając skalowanie witryny w miarę wzrostu firmy i wymagań.

Joomla! oferuje front-endową edycję treści i skuteczne zarządzanie treścią od razu po wyjęciu z pudełka. Zbudowane na nim strony internetowe są stabilne, a edytowanie i aktualizowanie treści na nich można wykonywać bardzo elastycznie.

Ludzie, którzy nie mają dużej wiedzy na temat tworzenia stron internetowych, mogą korzystać z Joomla! bardzo łatwo, bez dotykania żadnego kodu. Podczas gdy osoby posiadające umiejętności tworzenia stron internetowych będą mogły ulepszyć system, aby wprowadzić zmiany, których wymaga strona internetowa.

Strony internetowe zbudowane przy jego użyciu są w pełni responsywne i mają najlepsze praktyki SEO wśród innych gadżetów.

Joomla! jest świetny do budowania:

 • Strony informacyjne
 • strony internetowe eCommerce
 • Witryny dla małych firm
 • Strony korporacyjne
 • Portfolio stron internetowych
 • Blogi
 • Strony z listami z wiadomościami

Podsumowanie

Po określeniu celów i wymagań łatwiej jest wybrać CMS, który pomoże Ci je osiągnąć. Istnieje kilka innych czynników, których nie przedstawiliśmy, a argumentujesz, że mają one znaczenie. Nie twierdziliśmy, że jest to doskonały przewodnik, ale możesz skorzystać z tych wskazówek.

Najważniejszą rzeczą jest, abyś wiedział, jakie są twoje priorytety i jakiego CMS używałbyś najbardziej wydajnie!

Mam nadzieję, że z przyjemnością przeczytałeś ten artykuł i do zobaczenia wkrótce!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector