Jak założyć bloga marketingowego dla partnerów?

01.06.2020
Artykuły i więcej… 'Jak założyć bloga marketingowego dla partnerów?
0 23 мин.

założyć bloga marketingu afiliacyjnego


Książka zatytułowana „Czterogodzinny tydzień roboczy” wywołała wiele ekscytujących pomysłów w ludzkim umyśle od czasu jej wydania. Więcej osób chce zbudować sobie pasywny strumień dochodów niż kiedykolwiek i kto może je winić? Nikt nie może się oprzeć pomysłowi posiadania tysięcy dolarów jako pasywnego dochodu każdego miesiąca, ale niewielu tak naprawdę się tam udaje. To prawda, że ​​możesz zarabiać te pieniądze przy kilku godzinach pracy każdego tygodnia, ale jest niesamowita ilość pracy do wykonania w początkowej fazie projektu.

Możesz więc zapomnieć o szybkich planach wzbogacania się i skoncentrować się na włożeniu pracy wymaganej do stworzenia tego pasywnego strumienia dochodów. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli jesteś gotów włożyć wysiłek i wysiłek wymagany do rozpoczęcia nowego przedsięwzięcia online, na pewno możesz zarobić na tym dobre pieniądze. Gdy poczujesz, jak robi się Twoja pierwsza sprzedaż, nie można powstrzymać wybuchu motywacji. To zmotywuje cię do ciągłego zarabiania i gromadzenia słodkiej gotówki w kieszeni.

Dział marketingu afiliacyjnego przez lata niewiele się zmienia, a formuła sukcesu jest prawie taka sama jak wcześniej, niezależnie od twojej niszy. Po ustaleniu, który produkt będzie promowany i utworzeniu witryny, jedynym zadaniem będzie marketing bloga i generowanie ruchu. Pisanie dobrych reklam i dobrych postów na swoim blogu to także ważna umiejętność do opanowania, która wymaga dużo praktyki, ale wkrótce ją zrozumiesz.

W tym artykule opiszemy, co stanowi dobrego bloga marketingu afiliacyjnego. Podzielimy się głównymi etapami tego procesu i podzielimy je na poszczególne zadania, które musisz wykonać. Blog marketingu afiliacyjnego składa się z kilku bardzo prostych składników, więc jeśli zwrócisz tutaj uwagę i podejmiesz działania, będziesz na dobrej drodze do zbudowania solidnego. Więc bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do tego, jak możesz teraz założyć blog marketingowy dla partnerów!

Wybór niszy

Wybranie niszy to wybór firmy, która opiera się głównie na osobistych preferencjach i być może masz wiedzę lub zainteresowanie. Musisz wybrać rodzaj witryny, którą zamierzasz zbudować, zanim przejdziesz do niej i skierujesz do niej ludzi..

Jeśli już wiesz, co zamierzasz produkować, i jakie produkty będziesz promować, jesteś o krok bliżej sukcesu. Ale jeśli nadal nie wiesz, nie spiesz się i przeprowadź badania, ponieważ jest to jeden z najbardziej przytłaczających kroków w tym procesie. Możesz łatwo wpaść w paraliż analizy, więc nie spiesz się.

Wymyśliliśmy następujące pytania, aby pomóc Ci w tej części. Na końcu tej sekcji podaję również listę 10 najlepiej działających nisz w Internecie, dzięki czemu jest to dla Ciebie znacznie łatwiejsze.

W czym jesteś kompetentny lub zainteresowany??

Jeśli pasjonujesz się projektowaniem wnętrz, instalacją wodno-kanalizacyjną, zajęciami na świeżym powietrzu lub odzieżą, wybór jest dość łatwy. O wiele łatwiej jest pracować nad czymś, w czym już masz wiedzę i pasję. Jeśli uda Ci się znaleźć przynajmniej kilka z nich, jesteś gotowy na dalsze badania.

O czym myślisz, że możesz napisać 50 postów na blogu?

Aby zbudować autorytatywną stronę internetową, musisz być na bieżąco z procesem tworzenia treści. Wybrany temat powinien mieć na tyle głęboką głębię, aby można było napisać dla niego mnóstwo treści. Jest to ważne zarówno z punktu widzenia SEO, jak i użytkownika. Pisanie wysokiej jakości i przydatnych treści jest tym, co przyciąga ludzi do Twojej witryny i wzbudza wystarczające zainteresowanie, aby kliknęli Twoje linki partnerskie. Im więcej wysokiej jakości treści masz na dany temat, tym bardziej prawdopodobne jest, że czytelnicy wezmą Cię na tyle poważnie, aby kupić produkty za pośrednictwem Twojej witryny.

Czy w Twojej wybranej niszy jest wystarczająco dużo pieniędzy i odsetek??

Pasja do czegoś to jedno, ale nie zajdzie to daleko w marketingu afiliacyjnym, jeśli nie ma w tym wystarczająco dużo pieniędzy. Niestety, pieniądze zawsze przewyższają pasję, jeśli chcesz osiągnąć zyski. Jeśli z tego powodu nagle zniknąłeś z niszy, rozejrzyj się ponownie. Jeśli nie wiesz wystarczająco dużo o niczym innym, zawsze możesz się o tym dowiedzieć, jeśli przyniesie ci to pieniądze.

Nie muszę podkreślać znaczenia zainteresowanych czytelników, którzy przychodzą czytać i zdobywać wiedzę z Twojej witryny. Jeśli mają chęć zakupu niektórych produktów, to właśnie to dokończy pracę, więc wybierz niszę, która ma ludzi o silnych zamiarach zakupu, jeśli możesz.

Jakiego rodzaju programów partnerskich możesz użyć w wybranej niszy?

Nie każdy produkt może być sprzedawany w ramach programu partnerskiego Amazon, więc po ustanowieniu swojej niszy jest wiele do zrobienia. Jeśli istnieje wiele programów partnerskich, w których możesz brać udział i promować ich produkty, to jest niesamowite. Jeśli nie ma innej niż ta, musisz szukać innej niszy, ponieważ nie zarabiasz na niej żadnych pieniędzy bez odpowiedniego programu partnerskiego.

Top 10 najlepiej działających nisz

Jak wspomniałem, istnieją pewne nisze o wysokich osiągach, w które zaangażowane są dobre pieniądze. Przejrzyj je, a może po drodze znajdziesz własne. Pamiętaj, że mają one już dość solidną konkurencję, więc musisz przynieść swoją grę A..

 • Zdrowie
 • Zdatność
 • Utrata masy ciała i treningi
 • Zwierzęta
 • Randki i relacje
 • Zarabianie w Internecie
 • Hobby (golf, zajęcia na świeżym powietrzu, piesze wycieczki)
 • Blogowanie, SEO, kursy online
 • Gadżety i technologia

Spójrz na swoją niszę z perspektywy SEO

Gorąco sugeruję, abyś zastanowił się, jak przeprowadzić badanie słów kluczowych, zanim ostatecznie zdecydujesz się zbudować swojego bloga w określonej niszy. Dobrze wiedzieć, czy ludzie szukają Twoich tematów w Google, czy nie. Jeśli tak, będzie to tylko dowód na to, że wybrana nisza jest bardzo poszukiwana i łatwiej będzie uzyskać ruch na Twojej stronie. Jeśli nie, to jest kilka rzeczy, które należy ponownie rozważyć, ale niszę nadal można dobrze wykorzystać.

Wyszukaj i zbadaj programy partnerskie

Kiedy wiesz, z jaką niszą będziesz pracować, czas rozpocząć poszukiwania programów partnerskich. Jeśli wykonałeś poprzednie punkty tego artykułu, prawdopodobnie już sprawdziłeś kilka programów partnerskich. Czas sprawdzić więcej i kopać dużo głębiej. Każda sieć stowarzyszona ma inne wymagania dotyczące zgodności i działania w ramach innego systemu, więc zanim wybierzesz jedną z nich, musisz przeczytać wiele.

Naprawdę warto zainwestować dużo czasu w znalezienie odpowiedniego programu partnerskiego, ponieważ to tutaj będziesz uzyskiwać swoje dochody, więc będziesz chciał dokonać najlepszego możliwego wyboru. Oto główne rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze sieci afiliacyjnej do pracy.

Jakiego rodzaju marketerzy korzystają z programu?

Ważne jest, aby zobaczyć popularność wybranej sieci i przeczytać o aprobacie innych, którzy z niej korzystają. Ważne jest, aby upewnić się, że inni marketerzy pracowali i odnieśli sukces w wybranym przez Ciebie programie partnerskim, abyś wiedział, jaki jest możliwy sukces korzystania z Twojego programu.

Ile prowizji oferuje za produkty?

Każdy program ma określoną kwotę, którą zarobi po sprzedaży jednego ze swoich produktów. Im wyższa prowizja, tym więcej pieniędzy zarobisz. Weźmy na przykład:

 • Amazon oferuje różne prowizje dla każdego rodzaju produktu, więc to naprawdę zależy. Prowizje te wynoszą od 1% do 10%, co nie jest zbyt duże, ale wciąż jest trochę pieniędzy do zarobienia.
 • ClickBank oferuje tylko produkty cyfrowe, ale ich prowizje są znacznie wyższe. Możesz uzyskać 10% -75% prowizji za większość ich produktów, co zapewni Ci naprawdę dobre pieniądze, gdy zaczniesz streamować.
 • W przypadku innych produktów cyfrowych i fizycznych wybierz przynajmniej 30–50 USD prowizji. Weźmy na przykład hosting. Wielu komercyjnych dostawców hostingu oferuje ponad 50 USD za pozyskanie nowego klienta.

Czy zależy Ci na produktach?

Aby odnieść sukces w marketingu afiliacyjnym, musisz mieć wiedzę na temat produktów, które sprzedajesz. Muszą również być istotne w twojej niszy i wysokiej jakości.

Musisz wierzyć w produkt, aby go sprzedać, ponieważ trudno będzie Ci go przekazać czytelnikom swojego bloga. Znajomość buduje także zaufanie czytelników, co jest niezwykle ważne, jeśli chcesz je sprzedać.

Mądrze wybieraj produkty stowarzyszone

W idealnym przypadku wybrałeś niszę, która ma wiele produktów do sprzedania i poprzez liczne programy partnerskie. W takim przypadku masz wiele produktów do zaoferowania swojej społeczności, ale nie współpracujesz ze zbyt dużą liczbą produktów jednocześnie. Na początek idź z dwoma lub trzema. Najpierw musisz ustalić, że jesteś osobą godną zaufania, zanim zaczniesz naciskać na swoje produkty i prosić o ich zakup.

Pierwszym krokiem działań promocyjnych związanych z promocją produktu jest jego samodzielny zakup. Zdecydowanie nie jesteś zobowiązany do kupowania każdego promowanego produktu, ale posiadając go i korzystając z niego możesz promować go w bardziej niezawodny sposób, co jest ważne, jeśli chodzi o budowanie zaufania wśród odbiorców.

Zbuduj swoją stronę internetową

Gdy już zdecydujesz się na swoją niszę, znajdziesz program partnerski i produkty do promowania, część teoretyczna i badawcza tego procesu zostanie zakończona. Czas ubrudzić sobie ręce i zacząć budować nowego bloga od podstaw. Na szczęście jest to dość łatwe i nie wymaga dużej wiedzy technicznej. Ale umiejętności kodowania na pewno się przydadzą, jeśli masz jakieś lub znasz kogoś, kto ma.

Im więcej czasu i uwagi poświęcisz tutaj na każdym kroku, tym lepiej zbudujesz bloga. Ale możesz też przejrzeć je i uruchomić bloga w ciągu 24 godzin. To, jak zdecydujesz się to zrobić, zależy od Ciebie. Oto kroki, które musisz wykonać w najprostszej formie.

Kup nazwę domeny

Czas na kreatywność i burzę mózgów nazw domen dla nowej witryny. W idealnym scenariuszu powinno to być coś, co można powiązać z Twoją niszą, ale niekoniecznie musi tak być. Najważniejsze jest, aby uczynić go tak chwytliwym, jak to możliwe i mieć rozszerzenie .com.

W sieci istnieje wiele usług związanych z nazwami domen, dzięki którym możesz sprawdzić, czy wybrana nazwa domeny jest dostępna, i kupić ją, jeśli tak jest. Najpopularniejsze z nich to GoDaddy i NameCheap. Możesz jednak także skorzystać z usługi nazw domen dostarczonej przez dostawcę usług hostingowych.

To jest naprawdę proste. Po prostu szukasz nazwy domeny, znajdujesz ją, kupujesz, gotowe. Zwykle nazwa domeny kosztuje około 10 USD, ale może kosztować więcej, od 500 do 1000 USD, aw niektórych przypadkach nawet więcej.

Uzyskaj usługę hostingową

Hosting to przestrzeń, w której będzie przechowywana Twoja strona internetowa. Wynajmowana przez ciebie przestrzeń będzie twoją własną małą wyspą w Internecie. Usługi hostingowe są obecnie dość niedrogie, a niesamowite usługi hostingowe są dostępne od około 3 do 5 USD miesięcznie.

Usługa HostGator Cloud działa naprawdę dobrze i zdecydowanie byłaby idealna dla Twojego bloga. Jest to szybki pakiet za 5 USD miesięcznie, a firma oferuje również bezpłatną obsługę klienta, której możesz zaufać.

Zainstaluj WordPress

Kiedy już będziesz mieć swoją nazwę domeny i swoje własne małe miejsce w Internecie, nadszedł czas, abyś również miał witrynę.

WordPress to najsłynniejszy system zarządzania treścią na świecie, który idealnie nadaje się do prowadzenia bloga i innych witryn internetowych w tym zakresie. Jest darmowy i bardzo przyjazny dla użytkownika. Nawet jeśli nie masz dużej wiedzy technicznej, możesz bardzo łatwo prowadzić swojego bloga.

Instalacja WordPress nie wymaga dużego wysiłku. Większość dostawców hostingu oferuje instalację za pomocą jednego kliknięcia, więc wystarczy tylko zlokalizować jego ikonę i kliknąć. Możesz także zainstalować WordPress ręcznie, ale jest to dłuższy proces i wymaga pewnych umiejętności informatycznych. Gdy zaczekasz na zainstalowanie go na serwerze, witryna będzie działać.

Wybierz i zainstaluj motyw

Fajną rzeczą w WordPress jest to, że jest absurdalnie łatwy w użyciu. Jeśli chcesz, możesz sprawić, że Twoja witryna będzie wyglądać zupełnie inaczej co minutę, dzięki uproszczonemu systemowi motywów. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać darmowy lub płatny motyw i aktywować go za pomocą menu motywów.

WordPress ma do wyboru setki tysięcy motywów, więc powal się. Istnieje wiele bezpłatnych, ale jeśli naprawdę chcesz zbudować wysokiej jakości stronę internetową, powinieneś kupić motyw. Zwykle kosztują około 60 USD i na pewno będą Ci służyć znacznie lepiej niż darmowy motyw.

Po utworzeniu motywu będziesz mieć wiele opcji dostosowywania, których możesz użyć, aby ustawić swoją witrynę tak, jak chcesz. Gdy wszystko zatrzaśnie się na swoim miejscu, będziesz mieć dobrze zaprojektowaną stronę internetową, którą ludzie mogą odwiedzić, aby przeczytać Twoje posty i zobaczyć twoją treść.

Twórz niesamowite treści na swoim nowym blogu

Teraz, gdy masz już uruchomioną witrynę internetową, nadszedł czas, aby coś z niej zrobić. Oto część ciężkiej pracy, o której wspomniałem na samym początku. Tworzenie treści jest najbardziej czasochłonną częścią marketingu afiliacyjnego. Pisanie czegoś, co jest wysokiej jakości i przydatne dla czytelnika. Tutaj pojawia się nadużywane wyrażenie „content is king”.

W tej sekcji omówię różne rodzaje postów na blogu, które możesz pisać i wykorzystywać do promowania swoich produktów stowarzyszonych.

Czy recenzje produktów

Pisanie recenzji produktów jest jednym z najprostszych sposobów na popisywanie się produktami partnerskimi i dostarczanie odbiorcom czegoś pożytecznego. Jest to jeden z najczęstszych modeli sprzedawców afiliacyjnych i zarobił miliardy w Internecie.

Pomysł jest prosty. Wybierz produkt w swojej niszy, wypróbuj go, przeanalizuj i napisz o nim recenzję. Bądź szczery i uczciwy w kwestii tego, co lubisz, a czego nie lubisz w produkcie i dziel się jak największą liczbą osobistych opinii.

Większość ludzi dzisiaj czyta co najmniej jedną recenzję, zanim wyjdzie i kupi nowy telefon lub jakikolwiek inny produkt. Z pewnością możesz to wykorzystać, tworząc świetne recenzje.

Napisz najlepsze listy

Znasz najlepsze produkty do rozwiązania konkretnego problemu lub masz listę najlepszych książek z 2018 roku? Napisz o nich post na blogu. Listy najlepszych to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi odbiorców i jednoczesne zaprezentowanie wielu produktów.

Oto dobry przykład: 25 powodów, dla których warto korzystać z WordPress

Odpowiedz na najczęściej zadawane pytania i rozwiązuj typowe problemy

Możesz właściwie zbadać, o co ludzie pytają przez większość czasu i jakiego rodzaju problemów potrzebują rozwiązania. Świetnym narzędziem do tego są MOZ Eksplorator słów kluczowych. Musisz tylko wpisać konkretne pytanie lub słowo kluczowe, na które chcesz kierować, a trafi cię ono z wynikami. Zobaczysz miesięczną liczbę operacji wyszukiwania, jakie posty zostały napisane na ten temat i nie tylko.

Istnieje wiele danych, które można wyodrębnić z badań słów kluczowych, a to pomoże Ci pisać posty, które przyciągają uwagę czytelników.

Samouczki i przewodniki

Przydatna informacja, która pomaga ludziom uczyć się nowych umiejętności lub robić coś lepszego, jest zawsze bardzo ceniona przez każdego odbiorcę. Wielu marketingowców afiliowanych oferuje bezpłatny produkt, taki jak e-book, który wzbudza zainteresowanie wśród odbiorców i zachęca ich do subskrybowania listy mailingowej. Jeśli dostarczany przez Ciebie produkt jest naprawdę wysokiej jakości, spowoduje to duży ruch w Twojej witrynie. Ludzie zawsze chcą uczyć się nowych rzeczy i czytać coś, co jest naprawdę przydatne, więc skorzystaj z tego!

Evergreen Content

Krótkoterminowe, sezonowe treści są dobre do osiągnięcia krótkoterminowych celów. Zdecydowanie powinieneś robić świąteczne specjały i tworzyć treści na podstawie sezonu, jeśli wymaga tego Twoja nisza. Ale wiecznie zielone treści są bardzo ważne, aby mieć je na swoim blogu. Jest to coś, do czego ludzie wrócą, i element treści, który zawsze możesz sprzedawać i oczekiwać ruchu. Słupki Evergreen mają najdłuższy okres trwałości.

Są to zazwyczaj listy przydatnych wskazówek, które pomagają użytkownikowi osiągnąć określone cele. Jak przewodnik po regulacji reflektora samochodu. To byłby niesamowity kawałek, jeśli pracujesz w niszy części samochodowych. Samochody zawsze będą miały światła punktowe i ktoś zawsze będzie chciał je dostosować. Zobacz, o co mi chodzi?

Zawsze wybieraj jakość ponad ilość

To nie jest typ postu, ale ważne jest, aby wspomnieć o tym samym. Dobrze napisany post, który jest bardzo ceniony przez odbiorców i często jest udostępniany, ma najwyższą wartość. Jest o wiele bardziej wartościowy niż 10 innych źle napisanych postów, które tak naprawdę nie mają celu i są tam po prostu. Aby uzyskać optymalną jakość każdego ze swoich postów, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami:

 • Rozmawiaj i ustal swój własny styl pisania. Zastanów się, co chcesz powiedzieć i jak chcesz to powiedzieć. Jakie wrażenie chcesz zrobić?
 • Dodaj odpowiednie i wysokiej jakości zdjęcia i infografiki do każdego ze swoich postów.
 • Dodaj wideo do swojego postu, jeśli są jakieś odpowiednie dotyczące tematu, o którym mówisz. Plus punkty, jeśli sam stworzysz. Pamiętaj, że wideo jest jednym z najpotężniejszych fragmentów treści, jaki możesz wyprodukować, a większość ludzi woli oglądać jeden z nich niż czytać obszerne posty.
 • Użyj sprawdzania czytelności każdego ze swoich postów. Mimo że Yoast SEO ma własny moduł sprawdzania czytelności, możesz też skorzystać z innych. Sprawdź tester łatwości czytania Flesch lub Czytelny .
 • Pisz o rzeczach, które znasz, i staraj się zamienić zwykłe rzeczy w niezwykłe. Działa to znacznie lepiej niż ciągłe mówienie czegoś, co budzi umysł.
 • Nie spiesz się, aby produkować jakość, nie musisz jej spieszyć. Możesz osiągnąć znacznie więcej dzięki postowi, nad którym pracowałeś przez tydzień, niż pisaniu każdego dnia. Cóż, zależy od tego, jak dobrze piszesz i wielu innych rzeczy. Ale zwykle jest to dobra zasada.

Marketing swojego bloga i budowanie odbiorców

Mówią, że musisz poświęcić tyle samo czasu lub więcej na promowanie swoich treści, niż na ich tworzenie. Jeśli więc spędziłeś tydzień na tworzeniu postu, powinieneś spędzić co najmniej tydzień, a może nawet dwa tygodnie na jego promowaniu. Istnieje wiele sposobów na promowanie swojego bloga i właśnie o tym powiem w tej sekcji.

Korzystaj z mediów społecznościowych, aby promować swoje posty

Jednym z najczęstszych sposobów budowania widowni są media społecznościowe. Prawie wszyscy używają swojej ulubionej platformy mediów społecznościowych do odkrywania treści, dlatego świetnie nadaje się do gromadzenia nowych czytelników i budowania relacji. W zależności od swojej niszy, branży i odbiorców możesz korzystać z Facebooka, Twittera, Google+, LinkedIn, Instagram lub Pinterest.

Utwórz profil społecznościowy dla swojego bloga, promuj na nim swoje posty i zacznij gromadzić odbiorców.

Skorzystaj z niektórych z tych niesamowitych narzędzi

Tiberr – To świetne narzędzie, które pomoże Ci znaleźć sekcje komentarzy na blogach, które działają z tymi samymi słowami kluczowymi, co Ty. Następnie możesz pisać w sekcjach komentarzy, dodając link do jednego ze swoich postów. To świetny sposób, aby pokazać swoje treści oczom, które już są zainteresowane ich obejrzeniem.

Bufor – Jest to jedno z najbardziej niesamowitych narzędzi marketingowych w mediach społecznościowych, ponieważ pozwala planować posty i śledzić je. Może obsługiwać wiele platform mediów społecznościowych, co ułatwia aktualizowanie odbiorców z jednego miejsca.

Analizator nagłówków postów na blogu – Nagłówek Twojego posta na blogu to pierwsza rzecz, którą wszyscy czytelnicy zobaczą w mediach społecznościowych i każdym innym miejscu, w którym szukają treści. To twoje pierwsze wrażenie, dlatego ważne jest przeanalizowanie go i upewnienie się, że jest tak potężny, jak to możliwe.

Analizator Emocjonalnej Wartości Marketingowej – Analizator wartości marketingowej jest także narzędziem do sprawdzania i oceny nagłówków. Zapewni Ci przejrzystą tabelę przedstawiającą moc twojego nagłówka i wskazówki, w jaki sposób możesz go poprawić.

Gramatycznie – Gramatycznie nie jest to dokładnie narzędzie marketingowe, ale jeśli Twój tekst jest wypełniony błędnie napisanymi słowami i innymi błędami ortograficznymi, na pewno nie będzie to dobre dla Twojego marketingu. Gramatycznie jest świetny w pomaganiu w wykrywaniu i korygowaniu wszelkich błędów, które mogłeś popełnić w tekście. Jest również bezpłatny!

Zadbaj o to, by Twoje posty były zawsze jasne i jasne

Te dwa elementy napędzają treść i kontekst Twojego pisania. Jasne zrozumienie odbiorców i tematu. Musisz wiedzieć, kim są Twoi odbiorcy, jakie mają pytania, jakie wyzwania stoją przed nimi i co chcą osiągnąć.

Najlepszym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest badanie słów kluczowych i sprawdzanie miesięcznej liczby wyszukiwań poszczególnych pytań. Możesz użyć eksploratora MOZ, Google AdWords lub Google Trends, aby dowiedzieć się więcej o tym, czego szukają ludzie.

Ćwicz dobre SEO dla każdego ze swoich postów

Dobre praktyki SEO są jednym z głównych narzędzi marketingowych, jeśli chodzi o blog partnerski. Tracisz widoczność, jeśli nie trzymasz SEO w odpowiedniej perspektywie. Postępuj zgodnie z tymi podstawowymi zasadami SEO, aby mieć pewność, że podstawowy SEO Twojego wpisu jest zawsze pod kontrolą.

Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest to, że pobierasz Wtyczka Yoast SEO, ponieważ jest po prostu niesamowity. Da ci ocenę SEO i przypomni o wszystkich rzeczach, o których tu wspominam.

 • Dodaj słowa kluczowe do tekstu alternatywnego i tytułu każdego obrazu, który przesyłasz w poście.
 • Dodaj słowa kluczowe do tytułu wpisu.
 • Dodaj swoje słowa kluczowe w metaopisie postu
 • Dodaj słowa kluczowe do pierwszego akapitu postu.
 • Około 80% twojego wpisu musi być napisane aktywnym głosem, ponieważ głos pasywny jest znacznie mniej potężny.
 • Większość zdań powinna zawierać mniej niż 20 słów, więc zawsze są łatwe do odczytania.

Wniosek

Pojedynczy post to za mało, żeby porozmawiać o każdym supełku i szaleństwie związanym z prowadzeniem firmy marketingowej, ale to dopiero początek. Jeśli jeszcze nie uruchomiłeś swojego bloga, w porządku, przeprowadź wszystkie potrzebne badania i zacznij, gdy będziesz gotowy.
Mam nadzieję, że pomogliśmy Ci nauczyć się czegoś nowego w tym artykule i że podobało Ci się jego czytanie. Mam nadzieję, że zobaczymy się w następnym!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector