Jak zbudować witrynę z nieruchomościami za pomocą WordPress?

01.06.2020
Artykuły i więcej… 'Jak zbudować witrynę z nieruchomościami za pomocą WordPress?
0 10 мин.

zbuduj witrynę nieruchomości z wordpress


Większość ludzi uważa, że ​​WordPress to po prostu prosty system zarządzania treścią dla blogów. Ponieważ niektórzy programiści i projektanci stron internetowych używają go do tworzenia witryn z nieruchomościami, użytkownicy zauważyli, jak użyteczny jest klasyczny WordPress. Za pomocą WordPress można tworzyć wszelkiego rodzaju strony internetowe, w tym witryny z nieruchomościami.

W tym artykule pokażę ci trzy sposoby na zbudowanie strony internetowej z nieruchomościami za pomocą WordPressa:

 • za pomocą motywu
 • za pomocą wtyczki
 • za pomocą motywu i wtyczki (niezalecane)

Budowanie strony internetowej z motywem

W Internecie można znaleźć określone motywy WordPress dla witryn z nieruchomościami, ale także dla ogólnych ogłoszeń drobnych, które można wykorzystać do celów związanych z nieruchomościami. Jeśli chcesz użyć motywu na swojej internetowej stronie WordPress, polecam go kupić. Nie należy używać darmowych motywów, ponieważ albo nie są one w pełni rozwinięte, ani wystarczająco skomplikowane, aby pomieścić witrynę z nieruchomościami i są pełne błędów. Oczywiście nie mają też odpowiedniego wsparcia. Jeśli jednak chcesz przetestować rynek witryn z nieruchomościami, możesz użyć darmowego motywu z WordPress stronie internetowej.

Aby wybrać dobry motyw, możesz opiekować się komentarzami innych użytkowników, liczbą transakcji sprzedaży, ocenami i datą ostatniej aktualizacji motywu.

Aby zainstalować motyw, wystarczy przejść do pulpitu nawigacyjnego WordPress, w Wygląd, a następnie w Motywy. W tym miejscu naciśnij przycisk Dodaj nowy, wybierz opcję Prześlij i Wybierz plik, aby wyszukać motyw, który chcesz przesłać. Po wybraniu motywu naciśnij przycisk Enter i zainstaluj teraz. Uwaga: motyw musi być zarchiwizowany w formacie zip, w przeciwnym razie mogą wystąpić błędy.

wp nieruchomości motyw nieruchomości

WP Residence to świetny motyw, który kosztuje tylko 54 USD i ma wszystkie funkcje potrzebne do zbudowania profesjonalnej strony z nieruchomościami. Ten motyw został sprzedany ponad 4800 razy w ThemeForest. Posiada następujące funkcje: suwak Jednostka właściwości z leniwym ładowaniem, taksonomie dla agentów, krótki kod listy agentów, konfigurowalne strony taksonomii ze zdjęciami i treścią, shortcode dla listy miast / obszarów, statystyki wyświetleń stron z wykresami, w pełni responsywne, gotowe na siatkówkę, to działa na wszystkich znanych urządzeniach, mapach Google, lokalizacji GEO, filtrowaniu AJAX & wyszukiwanie na mapie, niestandardowe pinezki, pajęczyna, przesyłanie ofert, PayPal lub Stripe Payments, zaawansowany system członkostwa, bezpośrednia płatność przelewem, integracja z formularzem kontaktowym 7, potężny panel administracyjny, nieograniczone szczegóły nieruchomości, dodawanie planów pięter, załączanie pliku PDF do właściwość, zarządzanie pinami, niestandardowe pola właściwości, niestandardowe wyszukiwanie zaawansowane, układ w ramkach lub szeroki, zapisz wyszukiwanie & powiadomienie e-mail, gotowe na RTL, wyszukiwanie według funkcji i udogodnień, niestandardowe widżety i nieograniczone paski boczne. Zawiera również kilka przydatnych wtyczek: Kompozytor wizualny, do projektowania stron i Slider Revolution dla profesjonalnego pokazu slajdów. Obie wtyczki są premium i kosztują dodatkowo, jeśli kupisz je osobno, ale są zawarte w tym temacie bezpłatnie.

wordpress nieruchomości motyw

Premium Press Motyw nieruchomości kosztuje 79 USD i ma wiele funkcji, takich jak ponad 100 opcji administracyjnych, jest w pełni responsywny i gotowy na siatkówkę, ma profile agentów i członków, niestandardowe pola, jest open source, łatwy w instalacji, nie wymaga dodatkowych wtyczek, więcej niż 20 bramki płatnicze, konfigurowalne, płatności online, przyjazne SEO, formularze kontaktowe, mapy Google, geolokalizacja & odległości, niestandardowe pola wyszukiwania & szukaj według lokalizacji, dostosowywanych pakietów list, obszaru członków i narzędzi zarządzania, ulubionych użytkowników & udostępniać przyciski linków, wideo, obrazy, muzykę & inne pliki przesyłane, przeciągnij & upuść układy strony głównej i ułatw tekst & zmiany kolorów.

classipress nieruchomość wordpress

Ogólnym tematem sklasyfikowanych reklam WordPress, którego można używać na stronie internetowej nieruchomości Classipress. Temat ten jest bardzo popularny i kosztuje 99 USD. Może być stosowany w różnych typach ogłoszeń drobnych i jest wyposażony w następujące funkcje premium: wiele modeli cenowych, pola niestandardowe & formularze, pakiety członkowskie, zarządzanie reklamami klientów, w pełni konfigurowalna strona główna, autouzupełnianie & sugeruj wyszukiwanie, logowanie do sieci społecznościowych, wyszukiwanie zaawansowane, łatwa administracja, widget znajomych na Facebooku, dedykowany blog, statystyki odwiedzin na liście reklam, przyjazny dla SEO, motywy podrzędne & wtyczki, AppThemes API, kompatybilny z WPML, wiele schematów kolorów, logowanie tematyczne & strony rejestracji, Google Analytics, obsługa Twittera, obsługa ShareThis, prześlij niestandardowe logo, obsługę wielu języków i więcej.

Budowanie witryny za pomocą wtyczki

Jeśli możesz użyć motywu dla witryn z nieruchomościami, który jest również zintegrowany z kilkoma wtyczkami, możesz także użyć wtyczek bez odpowiedniego motywu dla nieruchomości. Nie jest to najlepsze rozwiązanie do zbudowania prawdziwej witryny WordPress, zwłaszcza że w tym przypadku więcej niż jeden zespół będzie pracował dla Twojej witryny: jeden zespół stworzył motyw, który już masz na swojej stronie, a inny motyw będzie działał dla wybranej nieruchomości wtyczka nieruchomości. Często w tym przypadku może pojawić się wiele błędów lub ostrzeżeń, zwłaszcza jeśli zainstalujesz wiele wtyczek, które myślą podobnie. Wtyczki mogą współdzielić tę samą funkcję PHP i zobaczysz, że niektóre z nich nie działają, ponieważ pojawił się konflikt. Wtyczki można instalować prawie tak samo, jak instaluje się motywy. Na pulpicie nawigacyjnym WordPress wybierasz Wtyczki, a następnie musisz przesłać i zainstalować jedną z komputera. Należy je również zarchiwizować w formacie zip.

Na oficjalnej stronie znajdziesz bezpłatne wersje wtyczek do nieruchomości WordPress witryny, ale większość z nich jest popsuta i nie jest zbyt popularna.

Jeśli naprawdę potrzebujesz darmowej wtyczki reklam nieruchomości / ogłoszeń, możesz spróbować Kolejna wtyczka WordPress Classifieds (AWCP). AWCP jest używany w ponad 10.000 aktywnych witrynach i oferuje ciekawe i przydatne funkcje, takie jak reklamy w wyszukiwarce według miasta, stanu, kraju, nazwy użytkownika lub słowa kluczowego, reklamy AdSense, kontrola wykorzystania HTML w reklamach, ograniczenie rozmiaru tekstu ogłoszeń reklamowych, automatyczne wygasanie reklam, konfigurowalne wyświetlanie reklam dla miejsca docelowego AdSense, reklamy mogą być importowane za pomocą plików CSV, reklamy mogą mieć przycisk Udostępnij na Facebooku, reklamy mogą być edytowane przez interfejs, pozwalają na powiadamianie plakatów o wygasających reklamach, pozwalają na reklamy płatne lub bezpłatne, obsługuje PayPal, PayPal Pro, PayFast, Authorize.net i 2Checkout, obsługuje, system kredytowy, wsparcie dla subskrypcji reklam, kontrolę zamieszczania reklam, funkcje wielu obrazów i tak dalej.

Radzę korzystać z wtyczek premium. AWCP ma wersję premium, która zawiera następujące funkcje: ikony kategorii, dodatkowe pola, kontrola regionów, kanały RSS, polecane reklamy, opłata za kategorię, kupony / rabaty, subskrypcje, komentarze / oceny, załączniki, BuddyPress, oznacz jako sprzedane, kategorie ograniczone , menedżer kampanii reklamowej i inne.

wtyczka nieruchomości dla wordpress

Moje drugie zalecenie premium to Katalog Web 2.0 które mogą dodawać różne funkcje do Twojego motywu. Wtyczka kosztuje 34 $ i ma możliwość ograniczania reklam według poziomu aukcji, usługi płatności Stripe i PayPal, frontonu dla użytkowników, zarządzania fakturami, opcji lepkich i polecanych list, możliwości podwyższania, odnawiania lub uaktualniania / obniżania listy, oceny , pola treści, wyszukiwanie zaawansowane, ikony kategorii, przyjazne SEO, wyszukiwanie lokalizacji w promieniu, mapy Google, niestandardowe znaczniki map, opcja drukowania, zakładki, integracja z formularzem kontaktowym 7, załączniki YouTube i AJAX, responsywny projekt, 5 rodzajów widżetów, 12 rodzajów skrótów i tak dalej.

Z kombinacją dwóch: motyw + wtyczka

Jest to najgorszy sposób na zbudowanie prawdziwej witryny WordPress ze względu na konflikty PHP, które mogą pojawić się między Twoim motywem a wtyczkami. Jeśli zostaniesz trochę i pomyślisz, zarówno motyw, jak i wtyczka będą miały prawie takie same funkcje, więc będą budowane w ten sam sposób przy użyciu tej samej funkcji PHP. Funkcję PHP można wywołać tylko raz, ale jaką funkcję PHP przywoła wtyczka / motyw, jeśli są co najmniej dwie o tej samej nazwie? Żaden z nich. Nawet jeśli w tym przypadku występuje wiele błędów krytycznych, niektóre osoby instalują motyw nieruchomości, a także jedną lub więcej wtyczek nieruchomości, aby „poprawić funkcjonalność” swojej witryny, jak powiedzieli.

Istnieje kilka możliwych kombinacji, ale w ogóle ich nie polecam. Możesz spróbować zainstalować Kolejna wtyczka WordPress Classifieds (AWCP) i Classipress. Motyw w tym przypadku oferuje odpowiedni projekt strony internetowej z nieruchomościami, a także niektóre funkcje. Ponadto wtyczka będzie oferować inne funkcje, ale należy pamiętać, że oba programy mają prawie takie same funkcje.

Na koniec chcę polecić ci pierwsze rozwiązanie, nawet jeśli jest drogie, ale możesz uzyskać motyw biznesowy z wieloma funkcjami i niektórymi wtyczkami premium w jednym pakiecie.

Jeśli naprawdę chcesz założyć prawdziwą witrynę WordPress, powinieneś rozważyć utworzenie kilku samouczków, które pozwolą Ci dodać listę i dodatkowe informacje dotyczące Twojej witryny. Jeśli masz pieniądze, możesz wynająć agentów, aby robili zdjęcia nieruchomościom i rozmawiali z właścicielami na temat ich ogłoszeń. Możesz stworzyć agencję nieruchomości, która współpracuje z twoją stroną internetową dotyczącą nieruchomości.

Nie zapomnij stworzyć strony internetowej dla agencji nieruchomości, ale także dla zwykłych właścicieli. W takim przypadku uzyskasz więcej treści, a więc większy ruch i większy ranking strony.

Podsumowując

Cokolwiek wybierzesz motyw lub wtyczkę do stworzenia witryny z nieruchomościami za pomocą WordPress, powinieneś pamiętać, że nie wystarczy wybrać najlepsze oprogramowanie. Będziesz także potrzebować niezawodnej usługi hostingowej WordPress. Do tego celu mam 3 rekomendacje:

# 1 BlueHost

od 3,95 USD / miesiąc to idealny wybór do hostingu dowolnej witryny WordPress (w tym nieruchomości)

zacząć teraz! »

# 2 Hosting InMotion

od 4,19 USD / miesiąc to kolejny świetny dostawca hostingu do obsługi dowolnej witryny WordPress

zacząć teraz! »

# 3 HostGator

od 3,96 USD / miesiąc; idealne do hostowania małych i średnich stron WordPress

zacząć teraz! »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector