Jak znaleźć jakość dostawcy usług hostingowych

znaleźć wysokiej jakości dostawcę usług hostingowych


Pierwszym krokiem do znalezienia odpowiedniej usługi hostingowej i rejestracji nazwy domeny dla Twojej witryny jest przeprowadzenie badań w Internecie, dzięki czemu zaczniesz pytać znajomych i czytać inne recenzje online na temat wielu firm hostingowych i ich usług, a następnie przejdziesz na hosting firmy i poszukaj dalszych szczegółów, takich jak cena, zasoby, wsparcie i tak dalej.

Istnieje co najmniej 5 sposobów na sprawdzenie, czy jakość konkretnej usługi / firmy hostingowej jest wystarczająca dla twojego projektu online:

Oryginalność – jaki model biznesowy mają zastosowanie?

Zwykle firma, która odniesie sukces, musi być możliwie jak najbardziej oryginalna, oferując kreatywne i pomysłowe usługi lub produkty prezentowane w inny sposób i nie identyczne z innymi konkurentami, ten sam przypadek powinien być dostępny dla firm hostingowych, ale niektóre z nich nie „ przestrzegają pierwszej zasady i kopiują całą stronę internetową konkurencji, ale także całą infrastrukturę, ceny i pakiety usług, próbując nawet oszukać klientów i ukraść informacje o karcie i dane osobowe.

Jeśli widzisz firmę hostingową, która ma oryginalną stronę internetową o niewidzialnym designie, z pięknymi kolorami, specjalnymi animacjami, niesamowitym menu, widżetami, banerami i ciekawymi paskami bocznymi, ikonami i tekstem, znalazłeś fajną firmę hostingową, która dowodzi, jak profesjonalna jest.

Oryginalność jest pierwszym krokiem, ponieważ pokazuje, czy zespół zarządzający firmą hostingową naprawdę wie, co powinien wiedzieć, a także, jeśli szukasz również programistów stron internetowych do stworzenia Twojej witryny oprócz hostowania jej i dodania nazwy domeny, ich strona internetowa powinna być naprawdę profesjonalny i wyjątkowy.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy internetowej, która nie ma własnych pomysłów i brakuje jej oryginalności?

Czy pomoc jest pomocna??

Wybrałeś już fajną firmę, która ma oryginalną stronę internetową, ale powinieneś skontaktować się z zespołem pomocy technicznej w sprawie dodatkowych informacji, a nawet złożyć zamówienie, tylko po to, by sprawdzić, jak osoba stojąca za komputerem reaguje na twoje pytania i jaki to typ osoby.

Idealny zespół wsparcia powinien odpowiedzieć na Twój bilet, e-mail lub inny rodzaj zapytania niemal natychmiast, oferując Ci pełne odpowiedzi, nie pozostawiając istotnych lub nie tak ważnych informacji, i oczywiście powinni być bardzo uprzejmi i może oferować inne kanały komunikacji między ty i oni lubicie Skype lub telefonicznie.

Czasami twoje problemy mogą być prawdziwym bólem w dupę, ale mimo to wsparcie powinno wykonać swoją pracę, ponieważ są opłacane, a ty płacisz również za produkty lub usługi. W takim przypadku, jeśli widzisz członka zespołu wsparcia, który zmaga się z twoim problemem, powinieneś spróbować go rozwiązać za pomocą Google i być może zaproponować mu rozwiązania znalezione przez Internet lub możesz zasugerować mu, aby wysłał problem do swojego szefa, który rzekomo jest lepiej wykwalifikowany do rozwiązania tego problemu.

Jeśli twoje wsparcie nie wydaje się wystarczająco szybko reagować na twoje problemy lub nie jest nawet online lub w ogóle nie odpowiada, to wybierasz niewłaściwą firmę i powinieneś poszukać innej, szczególnie jeśli nie są uprzejmi i nie znajdź odpowiedzi na pytania ani rozwiązań swoich problemów.

Cena, koszt odnowienia, ukryte opłaty

Jednym z najważniejszych motywów wyboru dobrej usługi hostingowej / firmy jest cena, która czasami jest nawet głównym powodem, ludzie wybierający firmy internetowe ze złym zespołem wsparcia i bez oryginalności tylko dlatego, że są tanie, ale nie zdają sobie z tego sprawy ich działalność będzie taka sama: tania, bez oryginalności i przy złym wsparciu. Więc bez jakości.

Przez większość czasu, jeśli cena jest zbyt niska, powinieneś zobaczyć, że coś jest dziwne i powinieneś albo zbadać więcej, aby znaleźć przyczynę ceny, albo jej uniknąć, ponieważ tak naprawdę nie potrzebujesz.

Musisz znaleźć odpowiednią kombinację wszystkich pięciu elementów, które określają jakość, więc powinieneś przynajmniej dbać o firmę hostingową, która ma średnią cenę, średnią oryginalność i profesjonalizm, przeciętny zespół wsparcia, dokonuje średniego utrzymania swoich usług i ma średnią jakość. Nie jest dobrym pomysłem, aby jeden z nich był niższy od średniej, a drugi wyższy, powinieneś pozostać na tym samym poziomie dla wszystkich pięciu elementów.

Czy regularnie utrzymują swoje serwery??

Po ustaleniu budżetu i znalezieniu firmy z odpowiednim i profesjonalnym zespołem wsparcia i oryginalnością powinieneś zobaczyć, jak często wybrana firma wykonuje operacje konserwacyjne i czy modernizują swoje serwery i usługi.

Musisz zachować ostrożność, ponieważ niektóre firmy używają powodu „Konserwacja” za każdym razem, gdy pojawiają się problemy, więc technicznie ich zasoby nie są wystarczająco dobre. W takim przypadku niektóre z nich oferują wiele bezpłatnych funkcji, co oznacza, że ​​chcą, abyś zapomniał o problemach, które właśnie mieli, ale nawet jeśli zaakceptujesz te bezpłatne funkcje, możesz mieć z nimi problemy z powodu problemów technicznych, a wtedy Twoja witryna będzie offline, przez co tracisz klientów, przychody, odwiedzających itd.

Co z wydajnością & Czas pracy?

Ostatnim elementem jest jakość usług, dlatego powinieneś dbać o ping, opóźnienie, i czas pracy, ale także powinieneś wiedzieć, że oryginalność w połączeniu z obsługą, ceną i mieszaną obsługą zapewni Ci jakość. Prawdziwe pytanie brzmi: jaki rodzaj jakości? Dobry czy zły? W tym celu musisz postępować zgodnie z powyższymi wskazówkami i sztuczkami, a także naprawdę przeprowadzić badanie, a na koniec raport końcowy dotyczący wszystkich firm hostingowych wraz z ich cenami, jakością, wsparciem i innymi ważnymi elementami. Możesz nawet utworzyć tabelę w programie Excel lub innym podobnym oprogramowaniu i porównać każdą firmę oraz oznaczyć ważne rzeczy, które dla niej znalazłeś, pogrubiając lub zmieniając kolor czcionki na przykład na czerwony. Dobrą praktyką jest również, aby nie wybierać firmy hostingowej po jednej recenzji lub porady, właściwie wybierzesz mądrzejsze, jeśli usłyszysz i przeczytasz wiele recenzji i różnych rekomendacji.

Nie zapominaj o rzeczach związanych ze zdrowym rozsądkiem, takich jak prawdziwe ceny, uprzejma i społeczna komunikacja, a dobrym rozwiązaniem dla każdego możliwego problemu z firmą hostingową jest rejestrowanie wszystkiego, co mówią, poprzez kopiowanie e-maili, wiadomości czatowych, Skype i Wiadomości i bilety Yahoo w dokumencie, a nawet do nagrywania rozmów Skype i telefonicznych. Powinieneś także zapisywać faktury, umowy i inne dokumenty, które złożyłeś.

Na koniec, jeśli naprawdę masz duże problemy z wybraną firmą, powinieneś udać się do władz i spróbować znaleźć razem najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Firma
Cena promocyjna

1niezawodny hosting hostów2,75 USD / mc
2)hosting wysokiej jakości1,99 USD / mies
3)wysokiej jakości dostawca usług hostingowych dla firm2,99 USD / mc
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map