Jak znaleźć najlepszego dostawcę hostingu PHP?

01.06.2020
Artykuły i więcej… 'Jak znaleźć najlepszego dostawcę hostingu PHP?
0 6 мин.

znajdź najlepszego dostawcę hostingu php


Zgodnie z Wikipedią PHP jest najpopularniejszym językiem programowania po stronie serwera do tworzenia stron internetowych. W październiku 2010 r. Około 75% wszystkich stron internetowych, aw lutym 2014 r. Ponad 82% korzystało z PHP. Ten popularny język programowania typu open source jest używany od małych koryta po duże, bardzo złożone witryny o dużym ruchu i dużym ruchu, takie jak Facebook, Wikipedia i inne.

Najpopularniejszy system zarządzania treścią, taki jak WordPress, Joomla, Drupal, jest również zbudowany z wykorzystaniem PHP. OpenCart, osCommerce i inne dobrze znane skrypty koszyków na zakupy typu open source również używają języka PHP.

# 1 Najlepszy hosting PHP InMotion

InMotion oferuje hosting klasy biznesowej dla skryptów PHP, stron internetowych i aplikacji. Dostępne są również plany wspólne, VPS i dedykowane, począwszy od 4,19 USD / miesiąc.

więcej szczegółów tutaj … »

Ponieważ PHP jest tak szeroko rozpowszechnione, wielu programistów wybiera naukę PHP jako pierwszego języka programowania. Wierzcie lub nie, wszyscy dostawcy hostingu obsługują PHP. Więc jeśli chcesz opublikować swoją stronę PHP lub skrypt online, dosłownie każdy host może to zrobić. Jest jednak kilka rzeczy do rozważenia przy zakupie usługi hostingowej PHP.

Posiadanie tak dużej liczby dostawców oferujących hosting PHP może doprowadzić użytkownika końcowego do niepewnej pozycji. Ocena funkcji, ustawień php, cen i wsparcia każdej firmy to niekończące się zadanie. Aby zaoszczędzić czas, stworzyłem listę głównych aspektów, które należy wziąć pod uwagę w przypadku hosta PHP; Zrobiłem też listę najlepszych dostawców hostingu PHP, z których korzystam.

Uznanie dobrej firmy hostingowej PHP

Wybór hosta PHP niewiele różni się od wyboru zwykłego hostingu strony. Po pierwsze, musisz znać swoje własne potrzeby. Co jest ważne dla twojego projektu i czego oczekujesz od hosta? Moim zdaniem potencjalny dostawca hostingu powinien udzielić odpowiedzi na następujące pytania:

 • Jakie wersje PHP są dostępne na ich serwerach?
 • Jakie rozszerzenia są dostępne, czy istnieje możliwość dodania innych?
 • Jak często wykonywane są kopie zapasowe?
 • Czy host oferuje obsługę PHP?
 • Czy pakiet hostingowy jest niedrogi??

Jeśli dostawca hostingu, który twierdzi, że jest dobrym hostem PHP, ale nie zapewnia wystarczających informacji na powyższe pytania, prawdopodobnie powinieneś po prostu przejść dalej. Teraz przeanalizujmy każde pytanie indywidualnie i dowiedz się, dlaczego warto wiedzieć o wersji PHP, rozszerzeniach, kopii zapasowej, wsparciu i cenie?

znajdź dostawcę hostingu php

Wersja PHP: host, z którym będziesz pracować, powinien oferować wiele wersji php, abyś mógł zdecydować, które będą używane na Twoim koncie. Ważne jest, aby mieć również opcję aktualizacji do najnowszej wersji PHP. Firma hostingowa, która oferuje tylko starsze wersje PHP, nie jest dobrym gospodarzem. Aktualizacje są bardzo ważne nie tylko dla bezpieczeństwa, ale także dla poprawy wydajności. Warto również wiedzieć, kiedy firma wykonuje aktualizację wersji na swoich serwerach, ponieważ jeśli korzystasz ze starszych skryptów wersji, aktualizacja może prowadzić do błędów PHP i chcesz tego uniknąć, aktualizując kod.

Rozszerzenia PHP: każdy dostawca hostingu oferuje wiele rozszerzeń PHP. Ale czy instaluje nowe rozszerzenia, gdy użytkownik ich potrzebuje? Jeśli skrypt lub witryna wymagają określonego rozszerzenia do uruchomienia, upewnij się, że Twój potencjalny host go zainstalował. Zwykli użytkownicy nie przejmują się tym i prawdopodobnie rozszerzenia nie są wymienione na stronie promocyjnej. Jeśli więc nie możesz znaleźć informacji na temat określonego rozszerzenia PHP, skontaktuj się z pomocą techniczną hosta. Jeśli nie wiedzą o czym mówisz, nie przejmuj się tym gospodarzem.

Kopie zapasowe: zawsze powinieneś mieć kopie zapasowe swojej witryny i skryptów. Nawet jeśli firma hostingowa oferuje codzienne kopie zapasowe, w końcu powinieneś mieć kopię swoich skryptów PHP i bazy danych. Kopie zapasowe są jednak dobre, ponieważ możesz szybko przywrócić role, jeśli coś się stanie z Twoją witryną.

Obsługa PHP: zwykle zwykłe konto hosta nie może instalować nowych rozszerzeń ani nowych wersji php, dlatego ważne jest, aby mieć wsparcie online, aby ci w tym pomóc. Aby przetestować ich umiejętności i umiejętności w PHP, po prostu zadaj im pytania związane z PHP przed zarejestrowaniem się. Jeśli znają odpowiedzi, będziesz w dobrych rękach.

Cena £: przy wyborze planu hostingowego cena nie jest decydującym elementem, ale w pewnym momencie należy wziąć pod uwagę również koszt pakietu hostingowego. Jeśli zamierzasz kupić wspólny plan hostingowy, koszt powinien wynosić od 5 do 10 USD miesięcznie. Niektóre firmy hostingowe, takie jak InMotion lub BlueHost, oferują zniżki dla nowych klientów, więc możesz z nich skorzystać. Koszt planu hostingowego VPS zaczyna się od 20 USD płaconych miesięcznie, podczas gdy dedykowany serwer PHP może kosztować 150 USD miesięcznie. Należy pamiętać, że w branży hostingowej wyższa cena nie oznacza lepszej obsługi, w rzeczywistości jest to zdzierstwo.

Wniosek i zalecenie dobrego hostingu PHP

Prawdopodobnie będziesz miał więcej pytań, które możesz zadać potencjalnemu gospodarzowi. Nie wahaj się tego zrobić, upewnij się, że firma hostingowa będzie Ci służyć w jakikolwiek możliwy sposób; jesteś klientem i wybrałeś go z jakiegoś powodu, więc powinien podać.

# 1 InMotion Top PHP Web Host

InMotion jest dobrym wyborem dla każdego projektu PHP, ich wspólny plan hostingu biznesowego zaczyna się od 4,19 USD miesięcznie, a także oferuje VPS i serwery dedykowane.

więcej szczegółów tutaj … »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector