Recenzja MaxCDN – Dlaczego warto to rozważyć?

01.06.2020
Artykuły i więcej… 'Recenzja MaxCDN – Dlaczego warto to rozważyć?
0 8 мин.

recenzje maxcdn


Coraz większa liczba użytkowników WordPress wybiera MaxCDN jako rozwiązanie sieciowe do dostarczania treści dzięki przystępnej cenie i łatwości użytkowania. Mimo że jest wyposażony w złożone funkcje, MaxCDN ma płynną krzywą uczenia się, z której korzystają zarówno nowi użytkownicy, jak i długoletni klienci.

Sieci CDN, takie jak MaxCDN, pojawiły się w odpowiedzi na starania właścicieli witryn o zapewnienie użytkownikom lepszych wrażeń z użytkowania przez zminimalizowanie opóźnień. Wzrost wydajności witryny wynikający z wdrożenia takich narzędzi przyspieszających witrynę nie pozostaje niezauważony przez odwiedzających – lepsze czasy reakcji przełożą się na lepsze wrażenia użytkownika i zaangażowanie użytkowników.

Omówienie firmy MaxCDN

MaxCDN został założony w 2009 roku i ma siedzibę w Los Angeles w Kalifornii. Firma ma udokumentowane osiągnięcia jako dostawca usług przyspieszania witryn internetowych i chociaż znane firmy, takie jak WPEngine, StumbleUpon lub 9GAG, wybrały te usługi, MaxCDN jest jednym z pierwszych dostawców CDN, który nie skupiał się wyłącznie na potrzeby dużych firm, ale oferowały rozwiązania odpowiadające również potrzebom właścicieli małych firm i jednoosobowych stron internetowych.

Przyspiesz stronę internetową dzięki maxcdn

Ceny MaxCDN

MaxCDN ma plany dla wszystkich, od profesjonalnych blogerów po duże firmy z dużymi witrynami. MaxCDN obejmuje 3 abonamenty – Przedsiębiorca, Profesjonalny i Niestandardowy. Plany są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Plan dla przedsiębiorców jest przeznaczony dla blogerów i startupów, którzy chcą przyspieszyć swoje strony internetowe. Ceny tego planu są ustalane w zależności od wymaganej przepustowości (przepustowość 100 GB / miesiąc za 9 USD miesięcznie, przepustowość 500 GB / miesiąc za 39 USD / miesiąc i przepustowość 1 TB / miesiąc za 79 USD / miesiąc).

Plan Professional zaczyna się od 299 USD miesięcznie za 5 TB i zawiera paczki do 25 TB. Te pakiety mają odpowiedzieć na rosnące wymagania dotyczące wydajności większych firm, wydawców ze stale rosnącą grupą odbiorców i usług internetowych dostarczających małe i średnie pliki.

MaxCDN pozwala również wybrać niestandardowy system ustalania cen za gigabajt, który może być preferowany przez wydawców treści wirusowych, sieci reklamowe i popularnych dystrybutorów gier.

Ceny maxcdn

Funkcje MaxCDN

Główne funkcje MaxCDN koncentrują się na zapewnieniu bezpieczeństwa, kontroli w czasie rzeczywistym i narzędzi analitycznych. W ten sposób połączenia purge, niezależnie od tego, czy czyszczenie zasobów odbywa się za pomocą Panelu sterowania, czy własnej aplikacji, są honorowane natychmiast. Podobnie integracja SSL odbywa się również w czasie rzeczywistym, a wszystkie opcje SSL są natychmiast włączane. Raportowanie w czasie rzeczywistym pozwala uzyskać wgląd w ruch, jaki wykonujesz i zachowanie twoich treści.

Przeglądarka dzienników MaxCDN pozwala na dostęp do dzienników poprzez API, Panel sterowania lub interfejs wiersza poleceń MaxCDN, MaxCLI. Dzięki segmentowi Raw Log to S3 każda odpowiedź serwera dla Twojej strefy ściągania jest dla ciebie dostępna, dzięki czemu możesz ją wykorzystać do celów analitycznych. Protokoły bezpieczeństwa CDN (uwierzytelnianie dwuetapowe, bezpieczne tokeny, OAuth, biała lista adresów IP, biała lista polecających HTTP itp.) Pozwalają zarządzać ludźmi, botami i dodawać uprawnienia dostępu do zasobów i panelu sterowania.

Zaawansowane funkcje przedstawione przez tego dostawcę CDN koncentrują się na sposobie dostarczania treści i dają dużą swobodę w zwiększaniu bezpieczeństwa witryny i integracji zasobów MaxCDN z aplikacjami. W ten sposób można na przykład użyć gotowych reguł krawędzi lub niestandardowych reguł krawędzi, aby kontrolować sposób dostarczania treści. Możesz dalej optymalizować dostarczanie treści, tworząc osobne pamięci podręczne dla urządzeń mobilnych i komputerów stacjonarnych. Warstwa buforowania Origin Shield chroni przed przeciążeniem żądań, sprawia, że ​​żądania pochodzenia są bardziej wydajne poprzez filtrowanie wielu żądań w jednym żądaniu pochodzenia i łatwo obsługuje wzrosty żądań.

Ponadto MaxCDN zapewnia pełną kontrolę nad zarządzaniem kontem i danymi dzięki pakietom SDK i integracji GitHub. Ze względów bezpieczeństwa możesz włączyć protokół SSL natychmiast w Panelu sterowania. Użytkownicy będą łączyć się z serwerami brzegowymi za pomocą połączenia SSL. Daje to szybsze czasy łączenia i „usuwa” obciążenie procesora z serwerów źródłowych.

Inne funkcje warte odnotowania to:

 • Strefa VOD (Strefa wideo na żądanie) do strumieniowego przesyłania wstępnie nagranych filmów oraz Strefa na żywo do strumieniowego przesyłania wideo na żywo;
 • Kompatybilność z wieloma systemami CMS (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, PrestaShop, OpenCart itp.);
 • Kompleksowy, łatwy w użyciu panel sterowania;
 • Łatwa integracja WordPress z wtyczkami Total Cache i SuperCache W3.

Przegląd sieci MaxCDN

Ponad 53 lokalizacje PoP tworzą globalną sieć peeringową MaxCDN. 22 z nich znajduje się w Ameryce Północnej, 31 w Europie, a 4 w Azji & Australia. Biorąc pod uwagę, że umieścili swoje brzegowe lokalizacje w najlepszych w swojej klasie centrach danych, które opierają się na serwerach typu bare-metal wyposażonych w dyski SSD, są w stanie zapewnić większą prędkość dzięki połączeniom o pojemności 10 GB.

Największe lokalizacje, którymi może pochwalić się ten dostawca CDN, są w stanie poradzić sobie z dużymi obciążeniami w dowolnym momencie i miejscu, stale utrzymując szybkość witryny i sprawiając, że dostarczanie treści przebiega sprawnie.

Obsługa klienta MaxCDN

Obsługa klienta jest dostępna za pośrednictwem wszystkich kanałów – e-mail, telefon, czat na żywo. Proste instrukcje instalacji, obszerne FAQ i zasoby dla programistów zmieniają twoje doświadczenie z tą siecią CDN w znacznie prostszy proces. Jeśli nadal będziesz mieć problemy, możesz skontaktować się z obsługą klienta, która jest dostępna dla użytkowników przez całą dobę.

MaxCDN nieustannie koncentruje się na rozwoju swoich usług i spełnianiu wymagań użytkowników, co znajduje również odzwierciedlenie w tym, że użytkownicy mają możliwość żądania funkcji i głosowania na dodanie zalecanych funkcji.

dlaczego wybrać maxcdn

Dlaczego warto korzystać z MaxCDN?

Witryny eCommerce są jednym z najczęściej wymienianych przykładów stron internetowych, które potrzebują CDN od samego początku, ale CDN jest koniecznością dla każdej firmy, której generowanie przychodów jest w dużej mierze zależne od ich obecności w Internecie.

Po raz pierwszy użytkownik może być nieco przytłoczony możliwościami tej usługi, ale baza wiedzy oferuje kompleksowe informacje, instrukcje krok po kroku i samouczki, które są łatwe do zrozumienia nawet dla mniej doświadczonych osób, dlatego też ta usługa jest odpowiednia dla kazdego. Jego skalowalność, możliwości dostosowania i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oznaczają, że jest w stanie sprostać nawet wymaganiom firm na poziomie przedsiębiorstwa.

Biorąc pod uwagę, że serwery MaxCDN są w dużej mierze skoncentrowane w Europie i Stanach Zjednoczonych, jeśli większość odwiedzających pochodzi z tych krajów, będziesz w stanie błyskawicznie dostarczać treści swoim odbiorcom. Jeśli masz dość zanurzania się w świecie akceleratorów witryn, rozważ zalety: koniec przestojów serwera z powodu nieoczekiwanego wzrostu ruchu, koniec ciągłego ładowania stron, a co najważniejsze, koniec straconych klientów z powodu tych właśnie problemów.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector