Recenzja SSL.com – Zabezpiecz swoją stronę za pomocą certyfikatu SSL

01.06.2020
Artykuły i więcej… 'Recenzja SSL.com – Zabezpiecz swoją stronę za pomocą certyfikatu SSL
0 10 мин.

Recenzja ssl com


Gdy poufne informacje, takie jak dane karty kredytowej, hasła, nazwy użytkownika i inne informacje prywatne są przesyłane przez Internet, SSL (Secure Sockets Layer) jest używany jako metoda zabezpieczania i szyfrowania danych prywatnych. Strony internetowe korzystające z certyfikatów SSL zawierają HTTPS w adresie URL swojej witryny, a także symbol kłódki.

SSL.com jest wiodącym organem w dziedzinie certyfikatów SSL, a niniejszy przegląd SSL.com zapewni przydatny przegląd certyfikatów cyfrowych, które można od nich nabyć, funkcje dostarczane z tymi certyfikatami oraz inne aspekty ich usług, w tym biegłość obsługi klienta.

Zabezpiecz swoją stronę za pomocą SSL.com!

Omówienie firmy SSL.com

SSL.com ma siedzibę w Houston, Teksas, USA i została założona w 2002 roku. Korzystają z niej organizacje i rządy w ponad 120 krajach. SSL.com zapewnia certyfikaty cyfrowe dla szerokiego zakresu zastosowań, w tym certyfikaty serwera SSL / TSL, podpisywanie kodu podpisywania dokumentów oraz certyfikaty e-mail S / MIME. Są to pięciogwiazdkowe certyfikowane urzędy certyfikacji ze znakomitym wsparciem wykraczającym poza wydawanie certyfikatów, obejmującym również wsparcie związane z instalacją i konfiguracją.

W tym przeglądzie SSL.com skupimy się na rodzajach certyfikatów SSL oferowanych przez tę firmę i funkcjach, które są standardowo dostarczane z tymi produktami.

Plany SSL.com & cennik

Osoby na rynku certyfikatów SSL mają do wyboru 7 iteracji certyfikatów SSL. Zobaczmy, jaki przypadek użycia ma służyć każdy certyfikat i ile masz zapłacić za plany roczne lub plany o dłuższym okresie ważności.

ssl com planuje ceny

Podstawowy SSL

Podstawowy certyfikat SSL jest wydawany dla jednej, w pełni kwalifikowanej nazwy domeny (np. Domena.com lub mail.domain.com) przy użyciu dedykowanego adresu IP. Można go używać na wielu serwerach jednocześnie. Po pomyślnej weryfikacji certyfikat SSL zostanie wydany w ciągu 5 minut. Podstawowy SSL zabezpieczy również www. wersja domeny (www.domain.com lub www.mail.domain.com) i można ją kupić na okres do 5 lat, w którym to przypadku oczekuje się zapłaty 183,75 USD (36,75 USD rocznie). Jeśli kupisz Basic SSL na okres 1 roku, cena wyniesie 49 USD rocznie. Podstawowy certyfikat SSL obejmuje również nieograniczoną liczbę ponownych wystawień, jeśli coś się stanie z certyfikatem SSL w trakcie jego trwania.

Certyfikat jest objęty gwarancją w wysokości 10 000 USD, obsługuje podpisywanie ponad 2048 certyfikatów bitowych i wykorzystuje algorytm mieszający SHA2.

Premium SSL

Premium SSL SSL.com został stworzony, aby zaspokoić potrzeby mniejszych firm, zabezpieczy do 3 subdomen, które współużytkują podstawową nazwę domeny, obsługuje usługę automatycznego wykrywania Microsoft Exchange, może być używany na wielu serwerach jednocześnie i ma nieograniczoną funkcjonalność reedukcje i klucze prywatne. Certyfikat Premium SSL obejmuje 10 000 USD gwarancji.

Cena zakupu na okres do 5 lat wynosi łącznie 371,25 USD (74,25 USD rocznie), co stanowi 25% oszczędności w porównaniu z ceną 99 USD rocznie, jeśli kupisz ją tylko na jeden rok.

High Assurance SSL

Ten certyfikat High Assurance SSL umożliwia wyświetlanie nazwy firmy w szczegółach certyfikatu SSL. Zapewnia ochronę w pełni kwalifikowanej nazwy domeny, w tym jej wariantu www, i oferuje te same funkcje, co Premium SSL.

Certyfikat kosztuje 242 USD przez 5 lat (48,40 USD rocznie) lub 69 USD, jeśli kupujesz go rok do roku.

Wildcard SSL

Protokół SSL Wildcard został zaprojektowany w celu ochrony domeny głównej i dowolnej liczby subdomen za pomocą jednego rozwiązania i wymaga weryfikacji organizacji.

Ten certyfikat doskonale nadaje się do hostingu i hostów wirtualnych, ponieważ można go używać na nieograniczonej liczbie adresów IP z wieloma współbieżnymi kluczami prywatnymi i podobnie jak podstawowy certyfikat SSL, można go używać jednocześnie na wielu serwerach.

Gwarancja dostarczona z tym certyfikatem wynosi 1 250 000 USD. Ten certyfikat można kupić na okres do 5 lat, kosztując 1 121,25 USD (224,25 USD / rok), co pozwoli Ci zaoszczędzić 25% w porównaniu z zakupem na okres tylko 1 roku, który kosztuje 299 USD.

SAN / UCC SSL

Ten certyfikat został stworzony w celu zaspokojenia potrzeb klientów korporacyjnych i działa z różnymi usługami Microsoft Exchange.

Pojedynczy certyfikat UCC / SAN zapewni bezpieczeństwo wielu domen (do 2000 unikalnych domen i / lub subdomen) na wspólnym adresie IP.

Certyfikat SAN / UCC jest dostarczany z nieograniczoną liczbą licencji na serwer oraz nieograniczoną liczbą ponownych wydań i par kluczy. Gwarancja ubezpieczeniowa dla tego planu wynosi 1 250 000 USD.

Zakup certyfikatu UCC / SAN na okres 5 lat będzie sprzedawany po 141,60 USD rocznie (lub 177 USD, jeśli wybrany czas trwania to 1 rok) lub 708 USD naliczanych co 5 lat. Obejmuje to certyfikat SAN dla 3 domen bez symboli wieloznacznych. Każda dodatkowa domena bez symboli wieloznacznych zwróci Ci 196 USD. Jeśli zdecydujesz się dodać domenę wieloznaczną, będzie to kosztować 645 USD.

EV SSL

Jeśli szukasz najwyższej dostępnej weryfikacji, korporacyjny certyfikat Extended Validation (EV) firmy SSL.com zapewnia wiodącą w branży gwarancję tożsamości. Aby otrzymać EV SSL, Twoja firma jest dokładnie sprawdzana poza standardowe metody sprawdzania poprawności domeny. Ten typ certyfikatu SSL automatycznie włącza zielony pasek adresu, a szczegóły certyfikatu wyświetlają informacje o organizacji.

Certyfikat EV SSL zabezpiecza w pełni kwalifikowaną nazwę domeny, w tym wariant www tej domeny, może być używany na wielu serwerach jednocześnie, można uzyskać nieograniczone ponowne wystawianie w trakcie jej trwania, i jest objęty gwarancją w wysokości 2 000 000 USD.

Możesz kupić ten certyfikat na okres do 2 lat, który kosztuje łącznie 479 USD (239,50 USD rocznie) lub możesz go kupić na okres 1 roku, który kosztuje 299 USD.

EV UCC / SAN SSL

EV UCC / SAN SSL oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa ochrony wielu witryn SSL, dzięki czemu zielony pasek i nazwa Twojej firmy pojawią się na pasku adresu. Jest odpowiedni dla przedsiębiorstw, które chcą zabezpieczyć wiele witryn i domen.

Ten certyfikat jest odpowiedni do zabezpieczania w pełni kwalifikowanych nazw domen i kosztuje 638,40 USD za pierwsze 3 domeny (206,40 USD za każdą domenę po trzeciej), jeśli kupisz go na 2 lata (1 rok kosztuje 399 USD rocznie za pierwsze 3 domeny, 129 USD za każdą domenę po trzeciej. ).

Darmowe SSL

SSL.com ma również bezpłatny certyfikat SSL, który jest zasadniczo 90-dniową wersją próbną podstawowego certyfikatu SSL. To da ci mnóstwo czasu, aby zobaczyć zalety certyfikatu SSL w działaniu (lepsze SEO, wyższe współczynniki konwersji, większe bezpieczeństwo, wiarygodność biznesowa itp.).

Funkcje SSL.com & Wartość

SSL.com wprowadza zestaw funkcji, które są standardowe we wszystkich certyfikatach SSL.com:

 • Kompatybilność z 99% wszystkich przeglądarek;
 • Symbol kłódki i domena „https”;
 • 256-bitowe szyfrowanie SHA2 https AES;
 • Spełnianie wymagań zgodności HIPAA i PCI;
 • Bezpłatne nieograniczone ponowne wystawianie certyfikatu w okresie jego ważności;
 • Pełna obsługa mobilna;
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez zastrzeżeń;
 • Bezpłatna pieczęć witryny SSL.com;
 • Całodobowa pomoc przez e-mail, telefon i czat;
 • Przyjazny dla użytkownika menedżer konta.

Pieczęć witryny SSL.com, która aktywuje się wraz ze wszystkimi certyfikatami SSL, sygnalizuje klientom lub odwiedzającym, że witryna jest bezpieczna, co zwiększy współczynnik zatrzymywania i konwersji użytkowników. Certyfikat SSL poprawi także pozycję witryny w wyszukiwarkach.

Nie wszyscy dostawcy certyfikatów cyfrowych obsługują nieograniczone okresy ważności certyfikatów lub oferują wsparcie w zakresie instalowania lub konfigurowania certyfikatów. SSL.com ma również tę zaletę, że jest marką renomowaną i rozpoznawalną.

Obsługa klienta w SSL.com

ssl com obsługa klienta online

Z obsługą klienta można skontaktować się na trzy kanały – telefon, system sprzedaży biletów i czat na żywo. Wszystkie kanały są otwarte 24/7.

Klienci SSL.com zasygnalizowali obsługę klienta firmy jako wybitni, kompetentni i bardzo pomocni.

Witryna firmy prowadzi również Bazę wiedzy, która pomaga użytkownikom znaleźć odpowiedzi na podstawowe i zaawansowane pytania dotyczące certyfikatów SSL, ich instalacji i konfiguracji.

Ponadto użytkownicy mają możliwość zamieszczania pytań lub rozwiązań na stronie SSL.com IT Security Q&Witryna społeczności, która jest bezpłatna dla każdego użytkownika.

Plusy & Wady dla SSL.com

Ponieważ SSL.com jest takim autorytetem w branży certyfikatów cyfrowych, trudno jest z nim konkurować lub znaleźć wady w swoich usługach. Niemniej jednak zobaczmy zalety i wady SSL.com:

Plusy

 • Szybkie i skuteczne wsparcie;
 • Wiele typów certyfikatów SSL;
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań;
 • Łatwy w użyciu interfejs.

Cons

 • Ceny wyższe niż ceny niektórych konkurentów.

SSL.com jest nieco droższy niż niektórzy jego konkurenci, ale SSL.com oferuje wiele dzwonków i gwizdków w swoich usługach, w tym najlepsze w swojej klasie wsparcie, które jest wysoce zalecane przez klientów. Ponieważ działają na rynku znacznie dłużej niż wielu konkurentów, SSL.com jest również marką bardziej ugruntowaną i godną zaufania.

Wniosek dotyczący przeglądu SSL.com

SSL.com umożliwia przejście do „https” w kilku prostych krokach. Tworzą szereg różnorodnych certyfikatów SSL, które mają odpowiadać potrzebom różnych klientów, od małych firm, które muszą zabezpieczyć pojedynczą, w pełni kwalifikowaną nazwę domeny, do dużych przedsiębiorstw, które potrzebują ochrony wielu witryn SSL. Wydanie wybranego certyfikatu następuje w ciągu kilku minut po udanej weryfikacji lub walidacji.

Dzięki mantrze „HTTPS wszędzie” Google zdecydowanie przechodzi w erę bezpiecznej komunikacji internetowej, w której pierwsze witryny z etykietami nadal akceptują hasła i dane kart kredytowych za pośrednictwem protokołu HTTP jako niezabezpieczone. Jeśli chcesz być zgodny ze zmianami bezpieczeństwa wprowadzonymi przez Google, użycie HTTPS z jednym z cyfrowych certyfikatów SSL.com zapewni bezpieczeństwo Twoich domen.

Uzyskaj teraz certyfikat SSL / TSL!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector