Rozpoczęcie pracy z Google Web Hosting

01.06.2020
Artykuły i więcej… 'Rozpoczęcie pracy z Google Web Hosting
0 6 мин.

hosting google


Budowa strony internetowej jest obecnie łatwa i przyjemna. Jeśli zdecydujesz się samodzielnie zbudować stronę internetową, istnieje wiele narzędzi, które mogą ci pomóc. Od twórców stron internetowych po systemy zarządzania treścią, paleta aplikacji do budowania stron internetowych jest ogromna.

Dzisiaj przedstawię Wam hosting Google i pokażę, jak stworzyć stronę internetową, adres e-mail, obrazy hosta, filmy, dokumenty i inne aplikacje w Google.

Utwórz swoją witrynę za pomocą Witryn Google

Witryny Google umożliwiają bezpłatne tworzenie i hosting witryn internetowych. Nie daje to jednak zbyt wielu opcji związanych ze stroną internetową. Istnieje kilka dostępnych szablonów, ale żaden z nich nie wygląda bardzo profesjonalnie. To bardziej dla hobby i osobistej strony internetowej. Jeśli chcesz zbudować swoją witrynę za pomocą profesjonalnego narzędzia do tworzenia witryn, eHost ma idealne rozwiązanie z ponad 1000 dostępnymi profesjonalnymi szablonami.

W każdym razie, wracając do narzędzia Google do tworzenia witryn, oto kroki, które musisz wykonać, aby zbudować witrynę za pomocą tego bezpłatnego narzędzia do tworzenia witryn:

1. Wybierz „domenę”, a właściwie nazwę folderu w subdomenie

stwórz stronę google wybierz szablon

2. Wybierz bezpłatny szablon, który Ci się podoba

wybierz bezpłatny szablon

3. Edytuj strony swojej witryny, utwórz nowe strony

edytować strony internetowe

4. Prześlij zdjęcia, dostosuj układ, dodaj tekst

dodaj obrazy zmień tekst

5. Opublikuj swoją witrynę i udostępnij ją znajomym

https://sites.google.com

Bezpłatna usługa e-mail z Gmailem

Google pozwala również na hostowanie z nimi e-maili za pośrednictwem usługi Gmail. Jest to bardzo popularna, bezpłatna usługa e-mail, z której korzystają także osoby fizyczne i firmy. Posiadanie konta Gmail jest bardzo przydatne, ponieważ tutaj możesz odbierać wiadomości e-mail z innych adresów e-mail, a także wysyłać wiadomości e-mail z innych kont dodawanych do Gmaila. Aby dodać profesjonalny adres e-mail do Gmaila, będziesz mieć dostęp:

Ustawienia > Konta i import > Dodaj kolejny adres e-mail, którego jesteś właścicielem

Po prawidłowym skonfigurowaniu wiadomości e-mail będzie można uzyskać dostęp do wiadomości e-mail za pośrednictwem firmowej wiadomości e-mail z dowolnego miejsca. https://mail.google.com/

Udostępniaj swoje zdjęcia za pomocą albumu internetowego Picasa

album internetowy Picasa bezpłatny hosting obrazów

Jeśli jesteś fotografem lub po prostu chcesz przechowywać zdjęcia rodzinne w Internecie, internetowy album Picasa to świetny sposób na zarządzanie, kategoryzowanie i udostępnianie zdjęć znajomym. Picasa to bezpłatna pamięć internetowa, w której możesz przesłać dowolną liczbę zdjęć, upublicznić swoje albumy lub ograniczyć je do określonych użytkowników. Możesz także dodać innych użytkowników do swojego albumu, aby nim zarządzać. Picasa to świetne narzędzie do przechowywania zdjęć online za darmo. https://picasa.google.com/

Prześlij swoje dokumenty do Dokumentów Google

W przypadku dokumentów, prezentacji, tabel programu Excel lub plików PDF jako miejsca do przechowywania możesz używać dokumentów Google. Tutaj możesz łatwo przesyłać i zarządzać plikami. Możesz ograniczyć lub zezwolić na swoje pliki innym użytkownikom. Jeśli chcesz przechowywać pliki w celu szybkiego dostępu, Dokumenty Google to świetna opcja przechowywania. https://docs.google.com/

Hosting aplikacji w Google Project Hosting

hosting projektu kodu Google

Jeśli jesteś programistą i pracujesz nad projektem typu open source, w Google Project Hosting możesz bezpłatnie przesłać swoją aplikację. W przeszłości był to bardzo popularny sposób dystrybucji kodu źródłowego przez Internet, ale odkąd GitHub stał się popularny, kod Google nie jest już tak często używany. Ponadto Google zdecydowało się go zamknąć 25 stycznia 2016 r. Jeśli więc masz tutaj jakieś projekty, wyeksportuj je do GitHub. Narzędzie oferuje funkcję szybkiego eksportu, która automatycznie wypchnie kod do GitHub. https://code.google.com

Prześlij swoje filmy na YouTube

Niezależnie od tego, jaki osobisty film został nagrany na wakacjach, czy na temat Twojego zwierzaka, a może dlaczego na temat Twojego uroczego dziecka i chcesz podzielić się nim z przyjaciółmi, Youtube jest najlepszą platformą do wykorzystania. Z Youtube korzystają również firmy, których strategia marketingowa opiera się na produkcji wideo i tworzeniu treści.

Przesyłanie filmów do YouTube zamiast na konto hostingowe może zaoszczędzić dużo przepustowości i czasu przetwarzania. Dzięki Youtube możesz szybciej dostarczać filmy do odbiorców docelowych. Niemal zero czasu ładowania i oczekiwania, podczas gdy na zwykłych hostach może to być znacznie dłuższe.

Youtube jest również używany przez wiele osób, które zarabiają na życie. Vlogowanie, tworzenie samouczków wideo, robienie filmów z dowcipami stało się tak popularne, że większość osób przestawiła się na youtube zamiast oglądać telewizję. http://youtube.com

Ostatnie słowa: czy Google hosting jest dla mnie odpowiedni??

Google jest jedną z największych firm technologicznych. Cały czas tworzą, testują i ulepszają swoje usługi. Niektóre z ich usług mogą nie być tak popularne, podczas gdy inne są używane codziennie przez miliony na całym świecie. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną czy właścicielem firmy, powinieneś rozważyć skorzystanie z niektórych produktów Google, takich jak Gmail, YouTube i Picasa. Do tworzenia stron internetowych należy jednak wziąć pod uwagę regularny hosting, na którym otrzymasz własną domenę, profesjonalny adres e-mail i wysokiej jakości szablon do projektowania stron internetowych. Powinieneś sprawdzić iPage dla mniejszych witryn lub hosting InMotion dla większych witryn biznesowych. W przypadku hostingu WordPress polecam sprawdzenie BlueHost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector