Unikaj tych 6 błędów, jeśli jesteś właścicielem strony internetowej!

01.06.2020
Artykuły i więcej… 'Unikaj tych 6 błędów, jeśli jesteś właścicielem strony internetowej!
0 7 мин.

błędy, których należy unikać jako właściciel witryny


Wiele osób myśli że Internet może zapewnić natychmiastowe pieniądze. Jest to niemożliwe bez pracy lub po prostu płacąc niewielką kwotę innym osobom. Dotyczy to zwłaszcza tworzenia stron internetowych. Tworzenie strony internetowej to cały proces składający się z kilku kroków. Pomijanie jednego lub więcej kroków nie jest dobrym pomysłem, tracąc czas i pieniądze.

Jak w prawdziwym życiu, kiedy chcesz stworzyć dom, zaczynasz od jego fundamentów, a ostatnią częścią jest dach. To samo dotyczy witryny, w której musisz kupić nazwę domeny. Potrzebujesz również usługodawcy hostingowego, który przechowuje plik Twojej witryny. Potrzebny jest także programista, który koduje twoją stronę, oraz projektant, który projektuje twoją stronę. Wymagany jest również konsultant SEO, który napisze treść i zoptymalizuje Twoją witrynę pod kątem wyszukiwarek. Mogą również pomóc Ci znaleźć odpowiednie słowa kluczowe i pomóc w zakupie reklam w Google AdSense lub innych sieciach reklamowych.

6 błędów, których należy unikać jako właściciel witryny:

Właściciele witryn, zwłaszcza ci, którzy nie mają wcześniejszego doświadczenia z witrynami, mogą popełniać ogromne błędy. Oto 6 najczęstszych błędów popełnianych przez właścicieli witryn:

 1. Strategia całego projektu musi być dobrze nauczony i musi być dobrze wykonany, ale właściciele witryn często nawet nie wiedzą, czego chcą, prosząc tylko stronę internetową o określoną kategorię, taką jak doradztwo finansowe, nie mówiąc, jakie kolory, jaki projekt, jaki układ lub jaką funkcję chcą. Czasami przychodzą z przykładami, ale nawet wtedy tak naprawdę nie wiedzą, czego chcą albo nie wiedzą, jak powiedzieć, co chcą, lub wolą prosty sposób, prosząc o skopiowanie istniejącego projektu z innej witryny niszcząc, w tym przypadku , cała oryginalność i pomaga automatycznie zmniejszyć liczbę przyszłych odwiedzających, a może nawet mieć problemy prawne. Cały projekt musi być idealny i musisz dać każdej osobie pracę, którą może wykonać, więc nie daj programistowi pracy do napisania treści ani zaprojektowania pracy w celu poprawy SEO witryny.
 2. Nie zaleca się korzystania z pośredników, szczególnie, gdy nie przeprowadziłeś nawet badań na temat firmy, z którą się skontaktowałeś, aby stworzyć swój projekt. Wiele firm lub niedoszłych firm nielegalnie zatrudnia pośredników, którzy obiecują wprowadzić Twój projekt w życie, choć płacą tylko niewielką kwotę pieniędzy, którą dałeś, i często zdarza się, że nie są w stanie w pełni zrozumieć tego, co chcesz ponieważ tak naprawdę nigdy z tobą nie rozmawiali. Nie korzystaj z usług firm pośredniczących, ponieważ tracisz pieniądze, czas, a czasem Twój projekt musi zostać odtworzony, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie osoby, która jest w stanie zrobić dokładnie to, co chcesz bez zatrudniania dodatkowych osób. Można skontaktować się z zespołem w celu pracy nad projektem, ale nie jest w stanie skontaktować się z kimś, nawet jeśli jest to legalna firma, aby przekazać projekt jednemu z jego podwykonawców.
 3. Nigdy nie zatrudniaj tylko jednej osoby pracować nad projektem, zwłaszcza jeśli masz wysokie oczekiwania. Tak więc tak naprawdę potrzebujesz zespołu złożonego z co najmniej trzech osób: programisty, projektanta i SEO. Nie możesz oczekiwać, że Twój projekt zostanie ukończony w krótkim czasie, jeśli chcesz wielu rzeczy i dostosowań, jeśli przekażesz projekt tylko jednej osobie. Ten błąd tylko pogorszy sytuację i minie czas, gdy ktoś nie będzie pracował nad twoim projektem, co spowoduje, że znowu stracisz pieniądze. Nikt nie będzie pracował za tak małą kwotę i tak szybko, jak byś chciał.
 4. Nie sprecyzowanie wszystkich pożądanych szczegółów dotyczący twojego projektu może być prawdziwym problemem, ponieważ nikt nie może zgadnąć, co masz na myśli, i nikt nie lubi przerabiać projektu lub kłócić się z tobą tylko dlatego, że „zapomniałeś” wspomnieć, że chciałeś mieć dodatkową stronę lub inny kolor, biorąc pod uwagę że zmiany te powinny zostać uwzględnione w oszacowaniu projektu. Najlepszym rozwiązaniem jest wziąć kilka dni urlopu i zastanowić się, co chcesz zrealizować w projekcie, jaki jest cel projektu, jak powinien wyglądać ostateczny projekt, a także ile zasobów, w tym pieniędzy i czasu osobistego, możesz oferta. Podczas tych wakacji powinieneś zapisać się lub dokonać rejestracji dźwiękowej wszystkich swoich pomysłów, a następnie porozmawiać z kimś, komu ufasz, a wiesz, że jest profesjonalistą, który może pomóc ulepszyć twoje pomysły i zaoferować inne interesujące.
 5. Używanie niewłaściwych narzędzi i wiedzy utworzenie witryny to kolejny bardzo duży błąd, który powoduje, że tracisz jeszcze więcej pieniędzy i czasu, więc upewnij się, że znajdziesz odpowiednią firmę lub osobę dla swojego projektu dziecka, która korzysta z najlepszych narzędzi i wiedzy, takich jak najlepszy system zarządzania treścią dla bloga i właściwe języki programowania, bazy danych takie jak PHP z MySQL, HTML, CSS i JavaScript do projektowania i małych funkcji. Istnieją również szanse na otrzymanie ostrzeżeń lub błędów, gdy używany jest zły język programowania wraz z bezużytecznym systemem CMS, który sprawia, że ​​odwiedzający nie zawracają sobie głowy ponownym odwiedzaniem, a dostawcy usług internetowych lub Google mogą nawet zostać zablokowani za możliwe wirusy, ataki oszustwa, problemy z prywatnością itp. na.
 6. Czas i Twoja implikacja to dwa najważniejsze aspekty, kiedy chcesz stworzyć projekt, zwłaszcza własny projekt. Zazwyczaj właściciele witryn przekazują projekt komuś, a potem nie są zainteresowani dowiedzeniem się więcej, a nawet nieosiągalności, co sprawia, że ​​rzeczy są bardzo denerwujące, a programiści tracą czas i pieniądze. Zawsze możesz zarządzać projektem, zwłaszcza, że ​​jest on twój, dodając nowe pomysły, oferując nowe przykłady i pomagając ludziom, którzy zaczęli realizować twój wymarzony projekt, aby stworzyć go szybciej i lepiej w oparciu o to, czego pragniesz. Bardzo złym pomysłem jest pozostawienie miesiąca na wysłanie wiadomości e-mail z nowymi aktualizacjami, podczas gdy twoi ludzie pracowali cały czas i próbowali dowiedzieć się, jak powinien wyglądać projekt, myśląc o tym zamiast o tobie, a potem przychodzisz z niektórymi późne aktualizacje, więc muszą wycofać może wszystko, co zrobili, co prowadzi do premii, ale niepożądanego stresu.

Podsumowując!

Na koniec sugeruję ostrożne zarządzanie czasem i pieniędzmi. Zwróć także szczególną uwagę na programistów, projektantów i innych członków zespołu. Zapytaj opinii odwiedzających i stwórz swoją witrynę dla nich, a nie dla siebie.

Dysponując planem, dobrym zarządzaniem oraz odpowiednimi ludźmi i narzędziami do pracy, możesz być szczęśliwym posiadaczem udanej witryny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector