Zbuduj stronę internetową przy minimalnych nakładach inwestycyjnych i sprzedaj ją dla zysku

01.06.2020
Artykuły i więcej… 'Zbuduj stronę internetową przy minimalnych nakładach inwestycyjnych i sprzedaj ją dla zysku
0 9 мин.

budować i sprzedawać strony internetowe dla zysku


Tysiące ludzi zarabia na życie przerzucanie stron internetowych. Mimo, że jest to trudny rynek, dobra strona internetowa będzie się szybko sprzedawać z ogromnym zyskiem.

Większość początkujących użytkowników płetw kończy się niepowodzeniem, ponieważ nie wiedzą, jak to zrobić od początku do końca. Niektóre mogą mieć dobry pomysł, inne mogą mieć duży budżet, ale jeśli nie wiesz, jak je połączyć, nie będziesz w stanie stworzyć witryny, która sprzedaje. Dzisiaj wymienię kilka powodów, dla których powinieneś rozważyć budowanie i przerzucanie stron internetowych, również nauczy Cię, jak to zrobić we właściwy sposób.

Po co budować stronę internetową i sprzedawać ją?

Tworzenie stron internetowych dla klientów to świetny sposób na zarabianie pieniędzy. Może zapewnić stabilny i długoterminowy dochód, jeśli masz wystarczającą liczbę klientów. Będzie to jednak wymagało dużego wysiłku i czasu, aby znaleźć nowych klientów, którzy utrzymają witrynę obecnego klienta i wesprą ich. To praca na pełny etat.

Co jeśli masz już pracę w pełnym wymiarze godzin, ale chcesz zarobić dodatkową gotówkę? Cóż, możesz spróbować zbudować stronę internetową w wolnym czasie. Tworzenie witryny od zera przy użyciu oprogramowania takiego jak WordPress nie potrwa długo. Możesz uzyskać dostęp do Internetu w ciągu kilku dni, przy zaledwie kilku godzinach pracy przy minimalnym budżecie.

Jaka jest początkowa inwestycja w budowę strony internetowej?

Mówimy tutaj o rocznych wydatkach, a hosting i domenę kupuje się na co najmniej roczny abonament.

 • Wspólny hosting hostingowy kosztuje około 5 USD miesięcznie, czyli 60 USD rocznie
 • Opłata za nazwę domeny wynosi około 10-15 USD rocznie na domenę .com
 • WordPress – to darmowe oprogramowanie typu open source; używaj go z pewnością.
 • Premium wordpress theme – jednorazowy koszt 40-60 USD (ale możesz też użyć darmowego)

Podsumowując, potrzebny będzie budżet w wysokości 100-120 USD, aby uzyskać dostęp do witryny internetowej. Potem jest część, w której tworzysz i ładujesz zawartość. Jeśli nie jesteś dobry w pisaniu artykułów lub nie masz czasu na tworzenie treści, możesz zlecić tę część na zewnątrz, jednak będzie to kosztować około 5 USD-10 USD za artykuł.

Jak zbudować stronę internetową?

Nigdy nie powinieneś otwierać strony internetowej w oparciu o pomysł, który brzmi dobrze. Jeśli masz pomysł, nie spiesz się, przeprowadź badania, przeanalizuj rynek i konkurencję, dowiedz się, czy istnieje zapotrzebowanie na taką stronę internetową. Zapytaj ludzi o opinie na różnych forach dla webmasterów, ale nie mów im całego swojego pomysłu, ponieważ ktoś może go ukraść.

Po zakończeniu badań i wybraniu dochodowej niszy możesz teraz zacząć budować swoją stronę internetową.

Pierwszym krokiem jest zdobycie dostawcy hostingu. Nie idź z najtańszym hostingiem, jaki znajdziesz, zamiast tego wybierz firmę hostingową, która zapewnia niezawodne i niedrogie usługi. Są dostawcy usług hostingowych, którzy oferują bezpłatną nazwę domeny oraz kredyty reklamowe. Możesz zaoszczędzić trochę budżetu na wyborze planu hostingowego, który zawiera te bonusy. Jeśli budujesz swoją witrynę za pomocą WordPress, powinieneś wybrać firmę hostingową, która jest dobra w hostingu WordPress i oferuje narzędzie do instalacji jednym kliknięciem.

Powinieneś używać WordPressa do budowania swojej witryny z kilku powodów:

 • Jest darmowy i łatwy w konfiguracji (nie jest wymagane doświadczenie, aby rozpocząć)
 • Łatwo można go dostosować i dostosować do własnych potrzeb
 • Jest bardzo popularny, więc potencjalni nabywcy mogą już wiedzieć, jak z niego korzystać

Gdy system będzie gotowy, zainstaluj darmowy lub premium motyw WordPress, zainstaluj potrzebne wtyczki. Oto samouczek, który wyjaśnia, jak utworzyć stronę internetową za pomocą WordPress.

Teraz możesz zacząć dodawać treść. Jest to najbardziej czasochłonna część, ponieważ musisz napisać wyjątkowe i wysokiej jakości artykuły. Jeśli chcesz przyspieszyć, możesz zlecić część tworzenia treści; będzie to jednak wymagało dodatkowego budżetu. W zależności od doświadczenia pisarza i poziomu pisania artykułu może kosztować od 5 do 50 USD za pięćset słów.

Jakiego rodzaju strony internetowe dobrze się sprzedają?

Nisza jest bardzo ważnym czynnikiem przy tworzeniu strony internetowej. Wybór niszy może być trudny. Zawsze musisz szukać pewnego tematu, który ma przeciętną konkurencję, ale wciąż ma w sobie trochę pieniędzy. Nie musisz być ekspertem w tym konkretnym temacie, ale powinieneś mieć wiedzę lub chęć dowiedzieć się więcej. W przeciwnym razie nie będzie możliwe napisanie niezbędnej treści.

3 rodzaje witryn, które z pewnością będą sprzedawać:

 • Witryny z treściami
 • Witryny sprzedaży produktów lub usług
 • Witryny stowarzyszone

Witryny z treścią: to najpopularniejsze strony internetowe. Do tej kategorii można zaliczyć blogi, witryny z wiadomościami, fora, witryny do udostępniania obrazów itp. Na tych witrynach zazwyczaj zarabia się poprzez sprzedaż powierzchni reklamowej lub za pośrednictwem Google Adsense.

Sprzedaż produktów lub usług: strony te są zwykle budowane za pomocą platformy e-commerce (możliwe jest utworzenie sklepu internetowego z WordPress) i koncentruje się i sprzedaje określone rodzaje usług lub produktów. Tego rodzaju strony internetowe mogą nie sprzedawać się zbyt dobrze, ponieważ wymagają więcej wysiłku i czasu na uruchomienie i utrzymanie. Istnieją jednak pewne wyjątki, takie jak ten:

śmieszna strona na sprzedaż

Pomysł sprzedaży zabawnych paczek ziemniaczanych przez Internet wydaje się być dobrym pomysłem na biznes, a także wygląda bardzo opłacalnie.

Ten facet twierdzi, że strona PotatoParcel.com została uruchomiona w maju 2015 roku i już wygenerowała ponad 40 000 USD przychodów. Do zakończenia sprzedaży pozostało 6 dni, a aukcja kosztuje już 16 000 $. Powodzenia dla Alexa! Z niecierpliwością czekamy na zakończenie tej aukcji.

Witryny partnerskie: są również bardzo popularne. Tego rodzaju witryny są bardzo podobne do witryn z treścią, jednak bardziej koncentrują się na tworzeniu treści wokół określonych rodzajów produktów lub usług. Większość witryn z recenzjami generuje przychody dzięki sprzedaży partnerskiej.

Ile warta jest moja strona internetowa?

Prawdopodobnie jest to najważniejsze pytanie, które pojawia się przy sprzedaży strony internetowej. Za ile powinieneś to sprzedać?

Kiedy sprzedajesz stronę internetową, będziesz także sprzedawać zawartość, domenę, cały pomysł na biznes, który za tym stoi. Domena może być warta więcej niż sama witryna. Zwykle strony internetowe będą sprzedawać za 10 do 12 razy więcej niż zysk generowany w ciągu jednego miesiąca. Jeśli więc Twoja witryna osiągnie zysk w wysokości 100 USD w ciągu jednego miesiąca, możesz ją sprzedać za 1200 USD. Z pewnością jest to tylko niepisana reguła, ale może być dobrym źródłem informacji na temat obliczania wartości witryny.

Gdzie sprzedać moją stronę internetową?

Istnieje wiele stron internetowych, w których możesz sprzedać swoją nieruchomość online. Najtańszym sposobem jest publikowanie postów na forach dla webmasterów i wystawianie tam swojej witryny. Możesz również wysyłać wiadomości e-mail do konkurencji, które mogą być zainteresowane zakupem Twojej witryny.

Możesz także wypróbować na stronach aukcyjnych, takich jak Flippa.com lub zapytaj brokera pod adresem Latonas.com aby pomóc Ci sprzedać swoją stronę. Usługi te będą jednak kosztować Cię pieniądze. Niezależnie od wybranej opcji sprzedaży witryny upewnij się, że płatność jest realizowana za pośrednictwem usługi depozytowej. W ten sposób możesz mieć pewność, że pieniądze dotrą.

Ostatnie słowa i rekomendacje

Jeśli dopiero zaczynasz od przerzucania strony internetowej, powinieneś wiedzieć, że będzie to długa podróż, dopóki nie sprzedasz swojej pierwszej strony. Bądź więc wytrwały i nie poddawaj się łatwo. Ciągle się powtarzam, ale ważne jest, aby wybrać niszę, która jest opłacalna i ma dobrą wartość rynkową. Aby móc zbudować udaną stronę internetową, będziesz potrzebować silnej bazy, więc nie można też pominąć hostingu. Upewnij się więc, że wybrałeś dobrego dostawcę hostingu i zbudowałeś witrynę za pomocą dobrego narzędzia. Polecam WordPress.

Szybka aktualizacja: Trzymałem jedno oko na Flippa, aby zobaczyć, jak ZiemniakAukcja spada. Byłem zaskoczony, że aukcja zakończyła się kwotą 28 500 $ i nie osiągnęła ceny minimalnej. Mimo że witryna nie sprzedawała się w tym czasie, sprzedawca wie, że ktoś chciał za to zapłacić tyle gotówki. To bardzo dobry przykład tego, jak dobry pomysł przekształcony w stronę internetową może przynieść Ci dużo pieniędzy. Więc na co czekasz? Idź i zacznij tworzyć stronę internetową!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector