Zbuduj stronę internetową, uzyskaj darmową domenę COM i biznesowy adres e-mail

zbuduj stronę internetową, uzyskaj darmowy adres e-mail firmy


Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej firmy? W tym samouczku pokażę, jak skonfigurować witrynę i uzyskać bezpłatną nazwę domeny .com oraz biznesowy adres e-mail. Oto dwa przewodniki krok po kroku, które pomogą Ci zbudować profesjonalną stronę internetową:

  1. Jak zbudować stronę internetową firmy za pomocą WordPress
  2. Jak stworzyć profesjonalną stronę internetową z HTML / CSS

Informacje o nazwach domen

Nazwy domen służą do identyfikacji strony internetowej i łatwego dostępu do niej, w przeciwnym razie odwiedzający musieliby wprowadzić w przeglądarce adres IP serwera, który jest bardzo trudny do zapamiętania.

Istnieją różne rozszerzenia, niektóre z nich reprezentują określone kraje, a inne reprezentują rządy, organizacje i tak dalej.

Adres e-mail firmy bluehost do bezpłatnej domeny

Możesz kupić nazwy domen od dowolnej firmy hostingowej, takiej jak Bluehost, która oferuje produkty .com, .co, .club, .us, .space, .website, .org, .net, .info, .biz i .name host w produktach oraz menu domen, w którym wpisujesz żądaną nazwę domeny i wybierz rozszerzenie z menu rozwijanego.

Następnym krokiem jest naciśnięcie następnego niebieskiego przycisku i sprawdzenie, czy żądana domena jest dostępna. W przypadku, gdy jest dostępny, musisz zarejestrować się przy użyciu imienia i nazwiska, nazwiska, kraju, adresu, miasta, województwa, kodu pocztowego, numeru telefonu i adresu e-mail wraz z informacjami rozliczeniowymi, a także możesz wybrać, czy chcesz chronić prywatność domeny, która kosztuje 0,99 USD miesięcznie, oraz swój plan konta, w którym możesz zobaczyć, ile kosztuje żądana domena, jeśli zapłacisz z góry za rok, w tym przypadku .com kosztuje 11,99 USD.

Jeśli wybierzesz hosting, otrzymasz również bezpłatną nazwę domeny, ale ceny są miesięczne, więc za rok płatność z góry wynosi 6,95 USD, przez dwa lata to 5,95 USD, przez trzy lata to 4,95 USD, za rok Business Pro to 19,95 USD, za dwa lata Business Pro to 16,95 USD, przez trzy lata Business Pro to 14,95 USD, dla standardowego serwera dedykowanego cena za miesiąc wynosi 144,99 USD, ale pierwszy miesiąc to 75 USD, podczas gdy standardowa cena VPS 1 za miesiąc to 24,99 USD, w przypadku pierwszego miesiąca wynosi 15 USD.

O hostingu

Hosty internetowe są używane do przechowywania aplikacji internetowych, a zwłaszcza stron internetowych, są to różne rodzaje hostingu, takie bezpłatne, które zwykle są dobre tylko do testowania skryptów i CMS, udostępniane są idealne dla małych blogów, klastrów, odsprzedawców, wirtualnego prywatnego serwera, dedykowanego hostingu, kolokacji centrum i hosting w chmurze. Możesz przesłać prawie wszystko do swojego hosta za pośrednictwem klienta FTP, takie jak pliki, obrazy, filmy lub muzyka, ale możesz mieć ograniczenia dotyczące przemocy, praw autorskich lub nagości, jeśli masz tego rodzaju pliki.

Bluehost oferuje hosting dzielony, który kosztuje od 3,95 USD do 14,95 USD miesięcznie, hosting VPS w cenie od 14,99 USD do 59,99 USD oraz hosting dedykowany od 74,99 USD.

bluehost wspólne plany hostingowe

Hosting współdzielony ma podstawowy pakiet, który pozwala na 1 stronę internetową, możesz użyć 50 GB miejsca, nieokreśloną przepustowość, standardową wydajność, 5 zaparkowanych domen, 25 subdomen, 5 kont e-mail i 100 MB miejsca na pocztę na konto, pakiet plus pozwala na 10 witryn i ma 150 GB miejsca, 20 zaparkowanych domen, 50 subdomen, 100 kont e-mail, 150 ofert marketingowych, 1 SpamExperts, Global CDN i 500 MB miejsca na pocztę na konto, podczas gdy pakiet biznesowy pro pozwala mieć nieograniczoną witrynę internetową, a także masz nieograniczoną przestrzeń w witrynie, przepustowość, wysoka wydajność, nieograniczona liczba zaparkowanych domen, subdomeny, konta e-mail, miejsce na pocztę e-mail, 300 ofert marketingowych, 2 SpamExperts, 1 SSL, 1 dedykowane IP, 1 prywatność domeny i SiteBackup Pro.

Istnieją cztery pakiety VPS, pierwszy jest standardowy z 2 rdzeniami procesora, 30 GB pamięci SAN, 2 GB pamięci RAM, przepustowością TB, 1 adresem IP, drugi jest najpopularniejszy i nazywa się ulepszony o 60 GB Pamięć SAN, 4 GB pamięci RAM, przepustowość 2 TB i 2 adresy IP. Pakiet premium został ulepszony o 3 rdzenie procesora, 120 GB pamięci SAN, 6 GB pamięci RAM, przepustowość 3 TB, podczas gdy pakiet ostateczny ma 4 rdzenie procesora, 240 GB pamięci SAN, 8 GB pamięci RAM i przepustowość 4 TB.

Dla dedykowanego hostingu są trzy pakiety, jeden z nich jest standardowy z procesorem x 2,4 GHZ, pamięcią 1 TB, 4 GB pamięci RAM, przepustowością 5 TB, 3 adresami IP, drugi to ulepszony pakiet z 4 procesorami 2,5 GHZ , 8 GB pamięci RAM, przepustowość 10 TB, 4 adresy IP, podczas gdy ostatni jest premium z 4 x 3,3 GHZ CPU, 16 GB pamięci RAM, przepustowość 15 TB i 5 adresów IP.

Hosting w chmurze jest pakietem startowym, wydajnościowym lub biznesowym, podczas gdy pierwszy pakiet umożliwia tylko 1 stronę internetową, ma tylko 100 GB przestrzeni dyskowej, 100 kont e-mail i 500 MB pamięci e-mail, pozostałe dwa pozwalają na nieograniczoną liczbę witryn, nieograniczona liczba kont, nieograniczone miejsce na pocztę e-mail o podwójnej lub potrójnej pamięci RAM i wartości procesora i czwartej oferty marketingowej. Lokalne buforowanie i skalowanie zasobów jednym kliknięciem są dostępne dla wszystkich trzech pakietów, ale drugi ma tylko 1 SpamExperts, a ostatni ma 2 wraz z dedykowanym adresem IP, certyfikatem SSL, prywatnością domeny oraz kopią zapasową i przywracaniem witryny.

Specjalnie dla WordPress użytkownicy Bluehost oferuje 4 pakiety, takie jak blogger, profesjonalny, biznesowy i korporacyjny, odwiedzający od 100 milionów do nieograniczonej liczby odwiedzin miesięcznie, 30 GB 240 GB przestrzeni dyskowej, 30 GB do 240 GB kopii zapasowej, 2 GB 8 GB pamięci RAM, 5 do 30 stron WP , 1 adres IP, Positive SSL, SiteLock Premium lub Enterprise i Positive Wildcard SSL.

Jak uzyskać darmową domenę .com i firmowy adres e-mail

Wszystkie ceny pakietów hostingowych są obniżane albo w pierwszym miesiącu, albo jeśli płacisz z góry przez rok, dwa lub trzy lata, a także masz bezpłatną nazwę domeny, taką jak www.example.com a jeśli wybierzesz najpotężniejsze pakiety, masz bezpłatny firmowy adres e-mail z nieograniczoną liczbą kont i nieograniczoną ilością miejsca, np. [email protected]

Ponadto pakiety VPS i dedykowane mają gwarancję zwrotu pieniędzy i wsparcie 24/7, będąc niezwykle elastycznym i użytecznym dla każdego rodzaju klienta, podczas gdy pakiety WordPress mają również gwarancję zwrotu pieniędzy, wsparcie 24/7, ale także ulepszone cPanel, SiteLock CDN i przynajmniej SiteLock Pro jako zabezpieczenie.

Korzystając z usługi hostingowej od Bluehost, nie tylko otrzymujesz darmowe lub nawet nieograniczone konta e-mail i miejsce do przechowywania, ale dostajesz darmową nazwę domeny .com, ale możesz zbudować potężny, zoptymalizowany pod kątem SEO, wielojęzyczny i przyjazny dla użytkownika za pomocą cPanel , skrypt automatycznej instalacji Softaculous, FTP i edytor kodu źródłowego, taki jak WinSCP / Notepad ++, ale także własne umiejętności programistyczne lub po prostu twórca witryny oferowany przez Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map