5 найкращих альтернатив BlueHost – веб-хостинг та реєстрація доменних імен

найкращі альтернативи блакитного мосту


BlueHost, без сумніву, є одним з найбільших гравців в хостинговій індустрії з популярними спільними хостингами та планами хостингу WordPress, доступними за кишеньковими цінами. Тим не менш, якщо вам цікаво, що ще пропонує галузь або просто BlueHost просто не потрапив у вашу оцінку, ми зібрали 5 найкращих альтернатив BlueHost, які пропонують хостингові плани за аналогічними цінами..

BlueHost вже давно поширюється на свої оптимізовані WordPress хостингові плани, настільки, що він став рекомендованим хостинг-провайдером WordPress. Крім хостингу WordPress, BlueHost відомий також своїм хмарним хостингом, спільним хостингом, VPS та спеціалізованими серверами. Вбудована мережа доставки вмісту, вдосконалений cPanel, безкоштовні резервні копії, безкоштовні імена домену та інструменти для створення веб-сайтів – лише деякі з безкоштовних програм, що входять до хостинг-пакетів BlueHost.

Для тих, хто цікавиться альтернативами BlueHost, перегляньте 5 найкращих альтернатив BlueHost:

Веб-хост
Промо ціна
кращий альтернатива bluehost3,95 дол. / Міс
inmotion краща альтернатива bluehost$ 2,95 / міс
ipage краща альтернатива bluehost1,99 дол. / Міс
найкраща альтернатива bluehost0,82 дол. / Міс
godaddy краща альтернатива bluehost2,99 дол. / Міс

Тепер докладніше розглянемо кожну веб-хостинг-компанію та дізнаємось, чому вони можуть стати хорошою альтернативою BlueHost.

ХостГатор

кращий альтернатива bluehostHostGator пропонує різноманітний набір хостингових послуг, які включають доступні загальнодоступні плани хостингу та варіанти хостингу. HostGator є частиною хостингового конгломерату EIG в галузі з 2002 року.

Їх найбільшою точкою продажу раніше був доступний спільний хостинг, і хоча це все ще актуально, сьогодні HostGator став повноцінним хостинг-провайдером, що пропонує все, від Linux та Windows хостингу до специфічних хостингових пакетів (Joomla хостинг, Drupal хостинг) , Хостинг WordPress тощо) та розширені пакети хостингу.

Спільний хостинг починається з $ 3,95 на місяць, пропонуючи безкоштовні резервні копії за межами сайту, необмежену пропускну здатність, необмежену кількість облікових записів електронної пошти, безмережне зберігання, встановлення в один клік, 99,9% гарантії часу роботи, повернення грошей на 45 днів та інші безкоштовні інструменти для створення та вирощувати свій сайт.

Для тих, хто шукає більше ресурсів та незалежності, HostGator має декілька хмарних, VPS та спеціальних хостингових планів, розроблених для масштабування, які поставляються з повним набором інструментів розробки, гнучких програмних параметрів, потужного обладнання та розширеного функціоналу.

Окрім веб-хостингу, HostGator також займається послугами реєстрації домену.

Хостинг InMotion

inmotionhosting найкраща альтернатива bluehostInMotion Hosting – це постачальник хостингів, незалежний від продуктивності та орієнтований на бізнес, з центрами обробки даних A, сумісними з PCI. InMotion хостинг твердо прихильний до відкритого коду, має легко масштабовані хостингові плани та чудову підтримку клієнтів.

Спільні плани хостингу в InMotion можна знайти під назвою Бізнес-хостинг, а ціни починаються від $ 5,99 / місяць. Це дещо вища стартова ціна, ніж пропонують інші провайдери спільного хостингу, однак спільні плани хостингу InMotion можуть вивести конкурентів з води за допомогою таких функцій: хостинг на всіх SSD, безкоштовне ім’я домену, безкоштовне резервне копіювання даних, доступ до SSH , необмежену кількість дискового простору та щомісячні перекази, безкоштовні перекази веб-сайтів, безкоштовний конструктор веб-сайтів та рекламний кредит, обладнання бізнес-класу, cPanel та захист від зловмисного програмного забезпечення.

Розширені варіанти хостингу включають оптимізацію електронної комерції, безкоштовні IP-адреси, безкоштовні SSL, автоматичні оновлення & Захист Corero DDoS, розблоковані ядра процесора та потужні параметри резервного копіювання.

Веб-дизайн та реєстрація домену також є серед сервісів, пропонованих InMotionHosting.

iPage

ipage краща альтернатива bluehostiPage працює з 1998 року, витримуючи випробування часом у галузі, яка стає все більш конкурентоспроможною. Їх найбільш розрекламований хостинг-план – це їх єдиний спільний варіант хостингу, який представляє собою необмежений план з великою кількістю корисних функцій. Окрім спільного хостингу, послуги iPage також містять декілька VPS, спеціалізовані та WordPress хостингові плани.

Безлімітний план хостингу в iPage починається від $ 1,99 / місяць, що є значною мірою для плану, який регулярно коштує $ 7,99 / місяць. Безкоштовний домен, безкоштовний конструктор сайтів для перетягування та перетягування, безкоштовні маркетингові інструменти, безкоштовна адреса електронної пошти, безкоштовні шаблони, рекламні кредити, безкоштовні інструменти електронної комерції та багато інших функцій включені в цей план.

Інші пакети хостингу на iPage поставляються із cPanel, кореневим доступом, швидкісним дзеркальним відображенням SAN зберігання, масштабовані ресурси, повне управління сервером та підтримка 24 × 7.

Плани хостингу, оптимізовані WordPress, також доступні на iPage у двох конфігураціях, ціни починаються від $ 3,75 / місяць.

Послуги iPage поширюються за межі веб-хостингу, і вони включають маркетингові послуги, послуги електронної пошти, реєстрацію домену та засоби електронної комерції.

NameCheap

найкраща альтернатива bluehostНайвідоміший як ICANN акредитований реєстратор домену, NameCheap пропонує як послуги з реєстрації доменів, так і послуги веб-хостингу. Служби веб-хостингу NameCheap включають декілька спільних хостинг-планів, починаючи з $ 9,88 / рік, плани реселерів починаючи з $ 14,06 на місяць, VPS-хостингові плани починаючи з $ 16,95 / місяць, а також виділені сервери починаючи з $ 58,88 / місяць.

Безкоштовне доменне ім’я .Weets входить до кожного хостинг-пакету, а плани комплектуються cPanel як стандарт. До інших функцій належать прискорений простір на диску на SSD, 100% безперебійного використання SLA, підтримка клієнтів 24 × 7, безпека апаратних та програмних засобів, доступні три типи управління сервером: повністю керований, самокерований та керований тощо.

Виділені сервери доступні в конфігураціях одного процесора, декількох ядер (Intel Xeon E3) та конфігурацій декількох процесорів, декількох ядер (Intel Xeon E5)..

NameCheap може бути хорошою альтернативою BlueHost для клієнтів, які шукають більш виділені серверні параметри, ніж ті, які пропонують BlueHost, або їх доменне ім’я зареєстровано в NameCheap і хочуть розмістити свій веб-сайт у того самого постачальника.

GoDaddy

godaddy краща альтернатива bluehostНаш список із 5 найкращих альтернатив BlueHost завершується GoDaddy, який також відомий як реєстратор домену. GoDaddy є провідним реєстратором доменів із 17 мільйонами клієнтів та 71 мільйоном доменів, якими керує. GoDaddy також відомий як провайдер веб-хостингу, хостинг-послуги якого включають спільний хостинг, VPS, керований WordPress та спеціалізовані сервери.

GoDaddy добре допомагає пояснити різницю між різними типами хостингу, які він пропонує, підкреслюючи необхідний рівень кваліфікації та типи сайтів, для яких рекомендуються їх пакети..

Що стосується ціноутворення, їх пропозиція порівнянна з іншими веб-хостами, переліченими в цій статті, таким чином, параметри спільного хостингу починаються від $ 3,95 / місяць, керований варіант WordPress починається від $ 3,99 / місяць, VPS хостингові плани коштують аж до $ 16,99 / місяць, тоді як виділені сервери починаються від $ 69,99 / місяць.

Що стосується функцій, GoDaddy також не розчаровує, пропонуючи безліч ресурсів і вибудовуючи такі функції, як безкоштовне доменне ім’я, cPanel з хостинговими планами Linux, встановлення в один клік, 24/7 моніторинг безпеки та захист DDoS, ресурс в один клік масштабування, резервне копіювання бази даних & відновлення, безкоштовні SSL-сертифікати, безкоштовне видалення зловмисного програмного забезпечення, безкоштовні спеціалізовані IP-адреси, керовані сервіси, повний доступ до root та інші.

Підбивання

Незалежно від того, чи хочете ви перейти з BlueHost чи ви запускаєте свій перший веб-сайт, і ви шукаєте надійного веб-хостингу, наші 5 найкращих альтернатив BlueHost збирають найкращих хостинг-провайдерів, які пропонують доступні плани хостингу для всього хостинг-спектру..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map