5 najlepszych alternatyw BlueHost – hosting i rejestracja nazw domen

najlepsze alternatywy bluehost


BlueHost jest bez wątpienia jednym z największych graczy w branży hostingowej z popularnymi hostingami dzielonymi i planami hostingowymi WordPress dostępnymi w przystępnych cenach. Jeśli jednak jesteś ciekawy, co jeszcze oferuje branża lub po prostu BlueHost po prostu nie trafia w sedno, zebraliśmy 5 najlepszych alternatyw BlueHost, które oferują plany hostingowe w podobnej cenie.

BlueHost od dawna jest fornirowany za zoptymalizowane WordPress plany hostingowe, tak bardzo, że stał się rekomendowanym przez WordPress dostawcą hostingu. Oprócz hostingu WordPress, BlueHost jest również znany z hostingu w chmurze, hostingu współdzielonego, VPS i serwerów dedykowanych. Wbudowana sieć dostarczania treści, ulepszone cPanel, bezpłatne kopie zapasowe, bezpłatne nazwy domen i narzędzia do budowania witryn to tylko niektóre z darmowych elementów zawartych w pakietach hostingowych BlueHost.

Dla tych, którzy są ciekawi alternatyw dla BlueHost, oto nasze 5 najlepszych alternatyw BlueHost:

Host sieciowy
Cena promocyjna
hostgator najlepsza alternatywa dla bluehost3,95 USD / mies
inmotion najlepsza alternatywa dla bluehost2,95 USD / mc
ipage najlepsza alternatywa dla bluehost1,99 USD / mies
namecheap najlepsza alternatywa dla bluehost0,82 USD / mc
godaddy najlepsza alternatywa bluehost2,99 USD / mc

Zobaczmy teraz szczegółowo każdą firmę hostingową i zobaczmy, dlaczego mogą być dobrą alternatywą dla BlueHost.

HostGator

hostgator najlepsza alternatywa dla bluehostHostGator oferuje różnorodny zestaw usług hostingowych, które obejmują niedrogie, all-inclusive wspólne plany hostingowe i opcje hostingu premium. Jako część konglomeratu hostingowego EIG, HostGator działa w branży od 2002 roku.

Ich największym punktem sprzedaży był niedrogi hosting współdzielony, i chociaż nadal tak jest, HostGator stał się pełnoprawnym dostawcą hostingu oferującym wszystko, od hostingu opartego na systemie Linux i Windows do pakietów hostingowych specyficznych dla aplikacji (hosting Joomla, hosting Drupal) , Hosting WordPress itp.) Oraz zaawansowane pakiety hostingowe.

Hosting współdzielony zaczyna się od 3,95 USD miesięcznie, oferując bezpłatne cotygodniowe kopie zapasowe poza witryną, nieograniczoną przepustowość, nieograniczone konta e-mail, nieograniczone miejsce na dane, instalacje 1 kliknięciem, gwarancja dostępności 99,9%, 45-dniowy zwrot pieniędzy oraz inne bezpłatne narzędzia do budowania i rozwijaj swoją stronę.

Dla tych, którzy szukają więcej zasobów i niezależności, HostGator ma kilka rozwiązań chmurowych, VPS i dedykowanych planów hostingowych stworzonych z myślą o skalowalności, które obejmują pełny zestaw narzędzi programistycznych, elastyczne opcje oprogramowania, potężny sprzęt i zaawansowane funkcje.

Oprócz hostingu, HostGator zajmuje się także usługami rejestracji domen.

Hosting InMotion

inmotionhosting najlepsza alternatywa dla bluehostInMotion Hosting jest niezależnym, zorientowanym na wydajność i biznesowym dostawcą hostingu z centrami danych zgodnymi z PCI kategorii A. InMotion Hosting silnie angażuje się w open source, ma łatwo skalowalne plany hostingowe i doskonałą obsługę klienta.

Plany wspólnego hostingu w InMotion można znaleźć pod nazwą Business hosting, a ceny zaczynają się od 5,99 USD / miesiąc. Jest to nieco wyższa cena początkowa niż oferowana przez innych dostawców hostingu współdzielonego, jednak plany hostingu udostępnionego przez InMotion mogą zdmuchnąć konkurentów z wody dzięki oferowanym przez nich funkcjom: hosting all-SSD, bezpłatna nazwa domeny, bezpłatne kopie zapasowe danych, dostęp SSH , nielimitowane miejsce na dysku i miesięczne transfery, bezpłatne transfery witryn, bezpłatne narzędzie do tworzenia witryn i kredyt reklamowy, sprzęt klasy biznesowej, cPanel i ochrona przed złośliwym oprogramowaniem.

Zaawansowane opcje hostingu obejmują optymalizację eCommerce, bezpłatne adresy IP, bezpłatne SSL, automatyczne aktualizacje & Ochrona Corero DDoS, odblokowane rdzenie procesora i zaawansowane opcje tworzenia kopii zapasowych.

Projektowanie stron internetowych i rejestracja domen również należą do usług oferowanych przez InMotionHosting.

iPage

ipage najlepsza alternatywa dla bluehostiPage działa od 1998 roku, wytrzymując próbę czasu w branży, która jest coraz bardziej konkurencyjna. Ich najczęściej reklamowany plan hostingowy to jedyna opcja hostingu współdzielonego, która jest planem nieograniczonym i zawiera wiele przydatnych funkcji. Oprócz hostingu dzielonego usługi iPage obejmują również kilka planów hostingowych VPS, dedykowanych i WordPress.

Nieograniczony wspólny plan hostingu na iPage zaczyna się od 1,99 USD / miesiąc, co jest świetną ofertą w planie, który regularnie kosztuje 7,99 USD / miesiąc. Bezpłatna domena, darmowy kreator witryn typu „przeciągnij i upuść”, bezpłatne narzędzia marketingowe, bezpłatny adres e-mail, bezpłatne szablony, kredyty reklamowe, bezpłatne narzędzia eCommerce i wiele innych funkcji jest objętych tym planem.

Inne pakiety hostingowe w iPage są dostarczane z cPanel, dostępem do roota i szybkim dublowaniem SAN pamięć masowa, skalowalne zasoby, pełne zarządzanie serwerami i obsługa 24 × 7.

Plany hostingowe zoptymalizowane pod kątem WordPress są również dostępne na iPage w dwóch konfiguracjach, a ceny zaczynają się od 3,75 USD / miesiąc.

Usługi iPage wykraczają poza hosting i obejmują usługi marketingowe, usługi e-mail, rejestrację domen i narzędzia eCommerce.

NameCheap

namecheap najlepsza alternatywa dla bluehostNajbardziej znany jako MOGĘ akredytowany rejestrator domen, NameCheap oferuje zarówno usługi rejestracji domen, jak i usługi hostingowe. Usługi hostingowe NameCheap obejmują kilka wspólnych planów hostingowych od 9,88 USD / rok, plany sprzedawców od 14,06 USD / miesiąc, plany hostingowe VPS od 16,95 USD / miesiąc oraz dedykowane serwery od 58,88 USD / miesiąc.

Bezpłatna nazwa domeny .website jest dołączana do każdego pakietu hostingowego, a plany są standardowo dostarczane z cPanel. Inne funkcje obejmują przyspieszone miejsce na dysku SSD, 100% SLA bez przestojów, wsparcie klienta 24 × 7, bezpieczeństwo sprzętu i oprogramowania, dostępne są trzy rodzaje zarządzania serwerami: w pełni zarządzany, zarządzany samodzielnie i zarządzany itp..

Serwery dedykowane są dostępne w konfiguracjach z jednym procesorem, wieloma rdzeniami (Intel Xeon E3) i konfiguracjami z wieloma procesorami i wieloma rdzeniami (Intel Xeon E5).

NameCheap może być dobrą alternatywą dla BlueHost dla klientów, którzy szukają bardziej dedykowanych opcji serwera niż te oferowane przez BlueHost lub mają zarejestrowaną nazwę domeny w NameCheap i chcą hostować swoją stronę internetową u tego samego dostawcy.

Idź Tato

godaddy najlepsza alternatywa bluehostNasza lista 5 najlepszych alternatyw BlueHost kończy się na GoDaddy, znanym również jako rejestrator domen. GoDaddy jest wiodącym rejestratorem domen z 17 milionami klientów i 71 milionami zarządzanych domen. GoDaddy jest również znany jako dostawca hostingu, którego usługi hostingowe obejmują hosting współdzielony, VPS, zarządzany przez WordPress i serwery dedykowane.

GoDaddy wykonuje dobrą robotę, wyjaśniając różnicę między różnymi rodzajami hostingu, które oferuje, podkreślając wymagany poziom umiejętności i typy witryn, dla których ich pakiety są zalecane.

Jeśli chodzi o ceny, ich oferta jest porównywalna z cenami innych hostów internetowych wymienionych w tym artykule, dlatego opcje hostingu współdzielonego zaczynają się od 3,95 USD / miesiąc, opcje zarządzanego WordPressa zaczynają się od 3,99 USD / miesiąc, plany hostingowe VPS kosztują już 16,99 USD / miesiąc, natomiast serwery dedykowane zaczynają się od 69,99 USD / miesiąc.

Jeśli chodzi o funkcje, GoDaddy też nie rozczarowuje, oferując wiele zasobów i funkcje takie jak bezpłatna nazwa domeny, cPanel z planami hostingu Linux, instalacje 1-kliknięciem, monitorowanie bezpieczeństwa 24/7 i ochrona DDoS, zasób 1-klik skalowanie, tworzenie kopii zapasowych bazy danych & przywracanie, bezpłatne certyfikaty SSL, bezpłatne usuwanie złośliwego oprogramowania, bezpłatne dedykowane adresy IP, usługi zarządzane, pełny dostęp do katalogu głównego i inne.

Zakończyć

Niezależnie od tego, czy chcesz przeprowadzić migrację z BlueHost, czy uruchamiasz swoją pierwszą stronę internetową i szukasz niezawodnego hosta internetowego, nasze 5 najlepszych alternatyw BlueHost gromadzi najlepszych dostawców hostingu, którzy oferują przystępne plany hostingowe w całym spektrum hostingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map