BlueHost: Czy to dobry wybór dla hostingu WordPress?

Recenzja hostingu WordPress Bluehost


Więc planujesz stworzyć stronę internetową za pomocą WordPress i chcesz wiedzieć, czy BlueHost byłby dobrym wyborem, czy nie. W tym artykule przedstawię zalety i wady hostingu Twojej witryny za pomocą BlueHost, a jeśli powinieneś wybrać i zaufać tej firmie, która będzie hostować Twoją witrynę WordPress.

BlueHost oferuje łatwą instalację WordPress na swoich wspólnych planach, a ponadto mają specjalne plany zbudowane dla stron internetowych WordPress. Ale który plan wybrać? Który plan oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny? Czy powinieneś w ogóle chodzić o hosting swojej witryny za pomocą BlueHost? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz poniżej, a ja przejrzę plany hostingowe WordPress firmy BlueHost.

Krótki przegląd BlueHost

przegląd przeglądu host hosta wordpressBlueHost jest jednym z najpopularniejszych dostawców hostingu budżetu. Ich serwery obsługują ponad 2 miliony stron internetowych. Firma istnieje na rynku od 20 lat. Mają bardzo dobrą reputację dzięki doskonałej obsłudze i wyjątkowemu wsparciu. Aby uzyskać bardziej szczegółowy przegląd, przeczytaj naszą szczegółową recenzję BlueHost.

BlueHost oferuje szeroką gamę planów hostingowych: wiele wspólnych planów (są one idealne dla witryn o małym i średnim ruchu), zarządzany hosting WordPress (idealny dla stron budowanych z tym cms), hosting VPS (dla witryn e-commerce i o dużym ruchu) oraz plany dedykowane (dla przedsiębiorstw), a ostatnio dostępny jest również hosting w chmurze. Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnego planu, odwiedź oficjalną stronę BlueHost.

Rozpoczęcie pracy z BlueHost i WordPress

Kilka dni temu opublikowałem samouczek na temat tworzenia bloga w 15 minut. Użyłem jako przykładu BlueHost, tylko dlatego, że bardzo łatwo było się zarejestrować i założyć witrynę WordPress.

wordpress wybierz blog domeny

Dzięki BlueHost możesz łatwo zainstalować WordPress za pomocą kilku kliknięć: znajdź i kliknij logo WordPress w panelu kontrolnym hostingu, to przeniesie Cię do MojoMarketplace (narzędzie, które automatycznie zainstaluje WordPress na Twoim koncie BlueHost), zdecydował się zainstalować oprogramowanie, wybierz domenę, dla której chcesz skonfigurować system, ustaw tytuł i dane logowania administratora do swojej witryny i potwierdź instalację.

Rozpoczęcie korzystania z WordPress jest bardzo proste, jeśli wybierzesz BlueHost jako dostawcę hostingu. Jest przyjazny dla początkujących i prosty.

Który plan hostingowy powinieneś wybrać?

Jeśli konfigurujesz WordPress po raz pierwszy i dopiero zaczynasz, wybierz wspólny plan. Zawsze zalecam korzystanie z planu „plus”, ponieważ pozwala to hostować dowolną liczbę witryn. Plan „startowy” dopuszcza tylko jedną stronę internetową. Nie powinieneś wybierać planu „business pro”, ponieważ nie jest on wart dodatkowych kosztów.

bluehost udostępnił plany hostingowe dla wordpress

Zamiast tego, jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji, powinieneś zapoznać się z planami hostingowymi WordPress zarządzanymi przez BlueHost. Tutaj będziesz mógł wybrać jeden z 4 planów.

Jeśli masz zajęty blog, który odbiera mniej niż 100 milionów odsłon miesięcznie, wystarczy plan „blogger”. Ten plan umożliwia hosting maksymalnie 5 witryn WordPress i obejmuje 1 dedykowany adres IP, CDN, 2 GB pamięci RAM, 30 GB pamięci i kopie zapasowe, a także.

bluehost zarządzał przeglądem hostingu wordpress

Jeśli zdecydujesz się na zakup zarządzanego planu WordPress, dedykowany zespół ekspertów WordPress zajmie się twoją witryną.

Podsumowując, jeśli jesteś początkującym, powinieneś wybrać wspólny plan (i łatwo uaktualnić później, gdy twój blog / strona będzie się rozwijać); jeśli szukasz niezawodnej zarządzanej usługi hostingowej, zoptymalizowane plany WordHress firmy BluHost zapewnią najlepszą wydajność i wsparcie.

BlueHost jest zaangażowany w WordPress

bluehost polecany przez bluehost od 2005 rokuJeśli nie masz pewności co do wyboru BlueHost do hostingu witryny WordPress, prawdopodobnie miałbyś większe zaufanie, gdybyś wiedział, że WordPress.org poleca BlueHost jako najlepszy dostawca hostingu WordPress od 2005 roku.

Ponadto BlueHost ma ponad milion witryn WordPress hostowanych w ich serwisie. Firma wspiera projekt WordPress, przyczyniając się do rozwoju i sponsorując wydarzenia WordCamps. Są bardzo zaangażowani w hosting WordPress.

Blog firmy (bluehost.com/blog) jest również obsługiwany przez WordPress.

Witryny WordPress hostowane w BlueHost

Losowo wybrałem 10 witryn WordPress hostowanych w BlueHost i przeprowadziłem kilka testów z testem prędkości witryny Pingdom. Testowałem czas odpowiedzi każdej witryny przy użyciu różnych lokalizacji serwerów. Oto wyniki lub średni czas ładowania:

 • USA – 655 ms
 • UE – 1,96 s
 • AUS – 2,18 s

Jak widać, w USA (gdzie znajdują się serwery BlueHost) połączenie jest bardzo szybkie, podczas gdy w Europie i Australii średni czas ładowania wynosi około 2 sekund. Te wyniki są bardzo obiecujące, a witryna powinna wczytać się w czasie krótszym niż 3 sekundy, aby zapewnić dobrą obsługę.

Wniosek – czy BlueHost jest dobry dla WordPress?

BlueHost doskonale nadaje się do hostowania witryn prywatnych i biznesowych. Różnorodność planów hostingowych pozwala użytkownikom znaleźć odpowiedni pakiet hostingowy i łatwo uaktualnić (lub obniżyć), gdy ruch w witrynie rośnie i potrzeba więcej zasobów serwera. Z własnego doświadczenia wiem, że BlueHost jest dobry dla WordPressa, ponieważ prowadzę z nimi 2 małe blogi od 2011 roku. Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów.

Dlatego ja gorąco polecam BlueHost do hostowania dowolnego rodzaju strony WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map