Чи BlueHost хороший вибір для WooCommerce?

01.06.2020
Bez kategorii 'Чи BlueHost хороший вибір для WooCommerce?
0 9 мин.

bluehost-woocommerce


WooCommerce – це найбільш використовувана платформа електронної комерції, яка широко використовується в Інтернеті. Найбільша його перевага в тому, що ви можете зробити свій електронний магазин лише за кілька кліків на основі чудового Інтернет-програмного забезпечення під назвою WordPress.

Перша версія WooCommerce була запущена в 2011 році, і продукт був придбаний Automattic, власником WordPress.com у 2015 році. З тих пір WooCommerce отримує більше розробок та інших ресурсів, щоб бути ще кориснішими..

Якщо вам цікаво, чи підходить WooCommerce для ваших цілей, ось три цифри, які допоможуть вам вирішити:

 • За версією Bultwith.com, WooCommerce працює понад 3,3 мільйона веб-сайтів
 • 4,9% перших 1 мільйона веб-сайтів використовують це програмне забезпечення
 • Досі WooCommerce завантажено понад 51 мільйон разів

Це, безумовно, ваше програмне забезпечення, якщо ви хочете запустити свій новий магазин. Крім того, якщо вам потрібно більше фактів WooCommerce, будь ласка, прочитайте наш зв’язаний підручник.

Основні особливості WooCommerce

woocommerce-логотип-bluehostУ WooCommerce є безліч чудових функцій, якщо чесно сказати, всі його функції чудові. Немає слабких активів, упакованих у програмне забезпечення, проте, швидше за все, ви не будете використовувати їх усі. Є основні особливості, про які слід згадати в WooCommerce, вони є найбільшою силою і майже всі користувачі можуть їм скористатися..

Швидка установка та налаштування

Оскільки WooCommerce є плагіном WordPress, його можна встановити лише кількома клацаннями. Активувавши його ще одним клацанням, плагін буде живим.

Процес налаштування – це Майстер, який керує вами основними налаштуваннями та налаштуванням вашого інтернет-магазину. Оскільки в самому програмному забезпеченні є безліч параметрів налаштування, майстер настройки – чудовий інструмент, який допоможе вам зробити перші кроки.

Розширене використання валют, податків і шлюзів

Якщо ви коли-небудь обробляли способи оплати в Інтернет-магазині, ви знаєте, це одне з найскладніших завдань життя електронного магазину. Ми говоримо про виплати та гроші людей, тому немає чого зробити щось не так. З іншого боку, постачальникам платежів потрібні стандартизовані методи роботи з вашим сайтом, і ви повинні слідувати критеріям.

WooCommerce допомагає вам набагато простіше додати платіжні шлюзи та рішення, і ви можете бути впевнені, що вони працюватимуть. Виплати ваших клієнтів будуть у безпеці, і весь процес буде автоматизований.

Якщо ми говоримо про гроші, то слід також згадати податки та валюти. У WooCommerce ви маєте можливість встановити необмежену кількість податків, випадків використання та валют. Ви можете продати вітчизняні або міжнародні, ціни будуть точними, і вам не потрібно буде турбуватися про точні ціни для різних клієнтів.

Захист даних

Захист ваших власних даних, даних ваших магазинів та даних ваших клієнтів є ще важливішим на сьогодні. Нові правила GDPR в ЄС, національні закони про захист даних у кожній країні змушують вас обережно поводитися з вашими даними та зберігати їх у безпеці.

WooCommerce використовує галузевий захист та вимірювання, тому вам не потрібно буде турбуватися про витік даних. Ви також можете вирішити, чи повинні ваші клієнти зареєструвати обліковий запис користувача чи ви дозволите гостям виїзд. В останньому випадку ви можете отримати більше замовлень; однак, використовуючи реєстрацію користувача, ви можете зробити купони або інші знижки для своїх клієнтів, що повертаються. WooCommerce також підтримує такі переваги для клієнтів.

Обробка продукту

Ключ вашого інтернет-магазину – це обробка товарів, оскільки ви повинні завантажувати свої предмети та показувати їх своїм клієнтам. WooCommerce має багатофункціональні можливості для підтримки цих завдань, включаючи дуже детальні сторінки профілю товарів, вдосконалені методи налаштування, використовуючи різні види доставки, маркетинг та інші інструменти управління тощо.

Підтримка професіоналів та промисловості

Коли щось таке велике, як WooCommerce, на ньому базується ціла галузь. Таким чином, ви можете легко знайти безкоштовні або преміальні шаблони WooCommerce для WordPress, розробників, маркетингових гуру або навіть працівників із введення даних, які знають це програмне забезпечення.

У WooCommerce є власний магазин тем і розширень, де ви можете отримати офіційні додаткові послуги безкоштовно або трохи грошей. Звичайно, ви також можете знайти десятки відомих, але незалежних магазинів по всьому світу.

Внесок користувача

Ви можете дозволити своїм користувачам оцінювати та переглядати продукти, а також можете відповідати на них. Таким чином ваш магазин буде виглядати більш професійно, а створений користувачем вміст означає безкоштовний вміст і більше продажів!

Пошукова оптимізація

Весь вміст або сторінки продуктів можуть бути підсилені за допомогою SEO, а WooCommerce це абсолютно підтримує. Якщо ви витратите зусилля на написання частин SEO, ваш магазин буде більш успішним і буде відрізнятися від десятка інших магазинів в Інтернеті.

Робота в команді

WooCommerce дозволяє додавати членів вашої команди у свій магазин. Вам не потрібно робити їх адміністраторами, але вони зможуть обробляти звіти чи покупки. Також було включено багато інструментів статистики та аналітики, щоб ви могли стежити за своїми цілями.

Вимоги до сервера WooCommerce

Якщо ви плануєте використовувати WooCommerce, ви повинні знати про його серверні вимоги, щоб знайти найкращого хоста. Оскільки це плагін WordPress, спочатку слід знати серверні вимоги цієї CMS.

Що вам знадобиться для WordPress:

 • PHP принаймні версія 7.2 або новіша
 • MySQL принаймні версії 5.6 або новішої; АБО MariaDB версії 10.0 або новішої
 • підтримка HTTPS
 • рекомендується Apache або Nginx, але ви можете використовувати будь-який веб-сервер, який підтримує вищезгадані версії

Що вам знадобиться для WooCommerce:

 • вищезгадані ресурси
 • принаймні 128 Мб налаштування обмеження пам’яті в WordPress (wp-config.php)

Невеликі додаткові послуги, як-от підтримка CURL або fsockop, можуть також знадобитися для спеціальних завдань; ви можете прочитати більше про них на офіційний веб-сайт WooCommerce.

Але в основному вищезгадані ресурси сервера потрібні для безперебійного запуску WordPress та WooCommerce. Будь ласка, повідомляйте, що більшість постачальників веб-хостингів все ще підтримують PHP 5 на своїх серверах, який не підтримується активно з 31 грудня 2016 року, таким чином, це означає більшу вразливість та хакерські можливості, ніж PHP 7.

Для того, щоб мати надійного та високоефективного провайдера веб-хостингу, ми рекомендуємо вам BlueHost. Читайте далі, щоб дізнатися більше, чому ми рекомендуємо цю компанію, і якими спеціальними послугами WooCommerce ви можете скористатися.

Чому вибирати BlueHost для WooCommerce

BlueHost – компанія, що займається веб-хостингом, була заснована в 2003 році і широко відома як одна з найнадійніших компаній у цій галузі. Цифри також показують те саме: Близько 2 мільйонів доменних імен підтримуються BlueHost та його дочірніми компаніями, що робить BlueHost одним із найбільших веб-хостів у світі. Прочитайте наш детальний огляд BlueHost, щоб дізнатися більше про цю компанію.

Компанія має різні види хостингових пакетів, включаючи спільний хостинг початкового рівня, а також більш просунутий хостинг VPS або хостинг виділеного сервера. Він також створив спеціальну лінійку продуктів хостингових пакетів WooCommerce, які призначені для запуску цього програмного забезпечення для електронної комерції.

особливості bluehost-woocommerce-plan

Основні переваги пакетів BlueHost WooCommerce:

 • Безкоштовне доменне ім’я: Ви можете безкоштовно отримати доменне ім’я свого веб-сайту.
 • Автоматична установка WooCommerce: Програмне забезпечення автоматично встановлюється в такі плани, тому ви можете скористатися власним екземпляром негайно.
 • Безкоштовне шифрування SSL: Ваш сайт автоматично отримає безкоштовний захист SSL, тому дані вашого клієнта та веб-сайту будуть зашифровані в Інтернеті. Великим плюсом є те, що сучасні веб-переглядачі, такі як Chrome, Firefox та інше, покажуть вашим клієнтам, що ваш сайт безпечний.
 • Безкоштовна спеціалізована IP-адреса: На противагу спільному IP-адресу, де у ваших сусідів на сервері і у вас однаковий IP-адрес, ви матимете унікальну IP-адресу, присвячену лише вам. Отже, якщо хтось із ваших сусідів робить незаконні речі в Інтернеті, це вам не зашкодить.
 • Кредити КПП: Ви отримаєте PPC кредити в якості подарунка, які можна безкоштовно використовувати для рекламування вашого сайту.
 • Цілодобова підтримка: Якщо у вас вже був зламаний веб-сайт і вам довелося чекати допомоги, оскільки ваш колишній провайдер хостингу не надав підтримку вечорами чи вихідними, ви знаєте, чому підтримка 7/24 є життєво важливою. Підтримку BlueHost можна отримати за допомогою електронної пошти, телефону, чату в реальному часі та системи продажу квитків. На сайті також є вичерпна база знань, що охоплює всі можливі теми.
 • Необмежена смуга пропускання: Усі відвідування веб-сайту вказують на використання пропускної здатності, оскільки ваші дані переносяться з сервера вашого постачальника хостингу до будинку відвідувача. Після досягнення межі пропускної здатності ваш веб-сайт буде недоступним, якщо ви не заплатите більше. Плани WooCommerce включають необмежене використання пропускної здатності, тому ваш веб-сайт ніколи не буде вимкнено.
 • Друга політика повернення коштів: BlueHost пропонує 30-денну гарантію повернення грошей для хостинг-планів WooCommerce. Ви можете вільно попросити відшкодування за ваш хостинг-пакет протягом 30 днів, додаткові покупки, наприклад доменні імена, не підлягають поверненню. Якщо ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я, і ви попросите повернути ціну хостинг-плану, вам буде нараховано 15,99 дол. США за доменне ім’я, але ви можете зберегти його. Ви навіть можете перенести його до іншого реєстратора без питань після 60-денного періоду реєстрації.

Плани BlueHost WooCommerce

BlueHost має 3 види Планів WooCommerce, тому Ви можете використовувати найбільш підходящий для Ваших цілей. Усі вони були розроблені для WooCommerce та надають вам різний рівень ресурсів. Можна почати з першого плану, але більш просунуті плани мають більш потужні активи.

bluehost-woocommerce-хостинг-плани-ціни-ціни

План для початківців

У цьому плані ви отримаєте 100 Гб пам’яті для зберігання своїх даних. Ви можете додати 1 домен для паркування, 5 піддоменів та створити 5 облікових записів електронної пошти. Кредити PPC також включаються у вартість 50 доларів.

Звичайна ціна: $ 13,99 / місяць, спеціальна знижена ціна починається від $ 6,95 / місяць.

Коли ви виберете це: для запуску магазину за найкращою ціною.

Плюс плану

У цьому плані хостингу ви отримаєте необмежену кількість пам’яті, а також немає обмежень на кількість паркінгів, піддоменів або електронних рахунків, які ви додали. Також входить захист від спаму для 1 доменного імені та 100 доларів PPC-кредитів.

Звичайна ціна: $ 17,99 / місяць, спеціальна знижена ціна починається від $ 8,95 / місяць.

Коли ви обираєте його: Коли ви хочете використовувати більшу кількість Кредитів КПК, і ваш магазин починає зростати.

Про план

Самий передовий план хостингу надає всі функції, які робить план Plus, а також ви отримаєте ще кілька додаткових додатків. Вони включають щоденні резервні копії веб-сайтів, інструмент конфіденційності домену, захист від спаму для 2-х доменних імен та 200 доларів у PPC-кредитах.

Звичайна ціна: $ 31,99 / місяць, спеціальна знижена ціна починається від $ 12,95 / місяць.

Коли ви обираєте його: Якщо ваш магазин має великий трафік та / або ви хочете зробити все можливе, щоб уникнути спаму, хакерів та інших дратівливих речей щодо вашого бізнесу..

Крім перерахованих вище планів WooCommerce, BlueHost пропонує безліч інших планів для різних потреб. Прочитайте нашу детальну статтю, де ми переглядаємо кожен план хостингу, запропонований BlueHost.

Як створити магазин WooCommerce на BlueHost

Вибравши бажаний план хостингу згаданих вище, ви можете швидко розпочати власну справу. Просто виконайте наступні дії:

 1. Натисніть на зелену кнопку ВИБІР у плані хостингу, який вам найбільше подобається.
 2. Додайте щойно зареєстроване або вже наявне доменне ім’я як наступний крок.
 3. Створіть свій обліковий запис користувача та надайте платіжну інформацію.
 4. Зачекайте, поки WooCommerce буде встановлено автоматично.
 5. Виберіть тему свого магазину.
 6. Додайте свої продукти, податки та платіжну інформацію.

Це все. Ваш новий сайт можна зробити простіше, ніж будь-коли. Ви також можете придбати додаткові послуги, такі як додаткові доменні імена, преміальна сертифікація SSL, фільтрація SpamExperts для електронних листів, додаткова конфіденційність домену, інструменти SEO та інше.

Перш ніж ми закінчимо, погляньте на плюси та мінуси BlueHost.

Висновок

У заголовку цієї статті було задано питання – чи BlueHost хороший вибір для WooCommerce? Можна сказати: безумовно ТАК. Спеціальні хостингові пакети WooCommerce були призначені для запуску WooCommerce, тому просто виберіть найбільш підходящий для вас і дотримуйтесь вищезазначених кроків. Лише через декілька хвилин ваш робочий веб-сайт електронної комерції буде живим!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector