Чи добре InMotion для розміщення веб-сайтів WordPress?

01.06.2020
Bez kategorii 'Чи добре InMotion для розміщення веб-сайтів WordPress?
0 7 мин.

inmotion-wordpress-хостинг


WordPress з кожним днем ​​стає все більш популярним. Наразі більше чверті всіх веб-сайтів використовують його як свою базову систему. Кількість сягає до декількох мільйонів веб-сайтів.

Оскільки WordPress настільки популярний, ви можете планувати його використання, якщо ще цього не зробили. У будь-якому випадку для розміщення веб-сайту WordPress вам потрібна хороша і надійна компанія.

У цій статті ми поговоримо про одного з кращих хостинг-провайдерів у всьому світі. Компанія називається Хостинг InMotion.

Оскільки ви використовуєте WordPress як основу свого веб-сайту, сервіс хостингу також повинен бути тісно пов’язаний з платформою WordPress. На щастя, InMotion пропонує певний тип хостингу, який називається керований WordPress хостинг.

Перш ніж ми поговоримо про певні плани, які пропонує InMotion, ми повинні уточнити, що насправді означає керований хостинг WordPress.

Що таке керований сервіс хостингу WordPress?

що-управляється-wordpress-хостинг

Що таке керований хостинг WordPress?

Веб-сайт, побудований за допомогою цієї CMS, потребує конкретного хостингового сервісу, щоб він працював на своїх пікових роботах. Звичайний хостинг-сервіс, як-от спільний хостинг, також може працювати, але є недолік використання такого хостинг-плану. Він може бракувати певних функцій та ресурсів, необхідних для роботи веб-сайту WordPress.

Основна особливість, якою повинен володіти кожен керований план WordPress, полягає в наступному: вся робота з резервного копіювання повинна виконуватись командою підтримки, що стоїть за обраним вами пакетом. Зокрема, все, що стосується запуску WordPress на вашому веб-сайті, роблять люди, які стоять за сервісом.

Але чи означає це, що вам нічого робити, після того, як ви підписалися на план? Ні, не зовсім. Запуск WordPress займається компанією, але ви все ще є тим, хто створює контент і налаштовує веб-сайт.

Є один важливий аспект, який повинен бути присутнім у всіх керованих планах хостингу WordPress. Встановлення WordPress має бути виконано легко навіть непрофесійними людьми. Компанії досягають цього двома різними способами.

З одного боку, є сервіси хостингу, які пропонують встановлення в один клік як функцію. Ці установки включають усі види програм та безкоштовні веб-програми, які можна встановити лише одним клацанням. Зазвичай вони додають WordPress в пакет програмного забезпечення, доступного для встановлення.

За допомогою цього методу потрібно просто зареєструвати план хостингу, а потім вибрати програмне забезпечення, яке ви хочете запустити на своєму веб-сайті. Коли ви знайшли WordPress, просто натисніть кнопку встановлення, і весь процес обробляється автоматично. Ви в буквальному сенсі нічого більше з цим не робите.

Другий метод, який використовується багатьма компаніями, полягає в наступному: коли ви закінчите підписку на свій хостинг-план, сервіс автоматично встановить WordPress. У цій ситуації вам не потрібно використовувати функцію встановлення в один клік.

CMS буде встановлений сам. Єдине, що вам потрібно зробити, – це вибрати правильне доменне ім’я, де ви хочете встановити WordPress. Зазвичай, якщо у вас ще немає доменного імені, сервіс запропонує вам придбати його. Коли ви це зробили, установка буде продовжуватися, як було заплановано.

Це два способи розміщення хостингових компаній для встановлення WordPress. У випадку Хостинг InMotion, ви можете вибрати автоматичну установку WordPress під час оформлення замовлення. Для початку з нового сайту це найпростіший шлях, з яким ви можете піти.

Настав час поговорити про керовану службу хостингу WordPress, яку пропонує InMotion.

InMotion WordPress хостинг

хостинг з керуванням інтуїцією

InMotion WordPress хостинг

Як і більшість постачальників, InMotion також розбиває цю послугу на кілька різних планів. У більшості компаній є три плани, на які можна вибрати, але В русі надає вам доступ до 6 окремих пакетів. Таким чином, ви можете вибрати точніший сервіс, який відповідає вашим особистим потребам.

Слід зазначити, що я не буду говорити про всі 6 планів у цій статті. Почну з другого плану, потім поговоримо про 4-й, а потім про 6-й. Але спочатку давайте подивимося, які функції включає InMotion у кожному окремому плані хостингу WordPress. Незалежно від того, який план ви виберете в кінцевому підсумку, ці параметри будуть усі:

 • Попередньо встановлений WordPress та готовий до використання.
 • Безліч плагінів та програм електронної комерції, безкоштовних для використання.
 • До будь-якого плану додається безкоштовне доменне ім’я.
 • 90-денна гарантія повернення грошей (це дає багато часу для тестування кожного аспекту ваших хостинг-планів)
 • WordPress (і будь-який інший додаток) може бути автоматично оновлений.
 • Високі показники завдяки сучасним SSD-накопичувачам, що використовуються для зберігання.
 • NGINX та розширене кешування сервера для більш швидкої завантаження.
 • Безкоштовна платформа для створення веб-сайтів (BoldGrid).
 • Преміальна підтримка клієнтів.

Тепер поговоримо про другий план WordPress від InMotion. Ви повинні знати, що це найпопулярніший план і найкраще співвідношення ваших грошей.

WP-2000S

Цей пакет постачається щомісяця 7,26 долара. Ціна доступна, якщо ви зареєструєтесь на два роки вперед. Як ви бачите на офіційному веб-сайті, це перший вибір для тих, хто володіє малим бізнесом або хоче створити веб-сайт для ведення блогів. План надає вам доступ до 2 веб-сайтів в одному обліковому записі.

Але скільки відвідувачів ви зможете прийняти? Щомісяця цей план розроблявся для підтримки в середньому 50 000 унікальних відвідувачів щомісяця. Зауважте, що число середнє. Отже, ваш веб-сайт може працювати з більшою чи меншою кількістю трафіку. У будь-якому випадку план дає вам багато місця для зростання.

Ви також отримуєте 80 Гб пам’яті SSD для зберігання всіх даних ваших сайтів. Цього більш ніж достатньо для двох веб-сайтів. І завдяки SSD-накопичувачам ваш веб-сайт повинен швидко завантажуватися в браузер відвідувача.

Також у поєднання додається необмежена кількість облікових записів професійної пошти з особистою підпискою на плагін Jetpack WordPress. Це використовується для покращення вашого веб-сайту та відстеження статистики.

WP-4000S

Це четвертий план на офіційному веб-сайті InMotion. Коштує $ 31,10 / місяць. Чи варто оновити попередній план? Якщо у вас більше 2 веб-сайтів, які потребують надійного хостингу, або ви володієте веб-сайтом, який має багато трафіку, ви можете розглянути цей план.

Він дозволяє розміщувати на ньому 6 веб-сайтів. Цей факт сам по собі робить оновленням для багатьох людей вартим оновлення. Для зберігання всіх ваших даних тут також знаходиться 160 ГБ пам’яті SSD. План включає також безкоштовну спеціалізовану IP-адресу. Скільки відвідувачів у вас може бути?

Кількість збільшується досить багато: план підтримується 300 000 відвідувачів щомісяця. Але для такої величезної кількості відвідувачів ви повинні переконатися, що сайт працює належним чином. Адже чим більше у вас відвідувачів, тим більше ресурсів вам потрібно.

Щоб допомогти вам у цьому, InMotion надає з цим планом щось, що називається Виділений кеш-пакет кеш-кодів Opcode. Для чого він використовується? Ця функція дозволяє вашим відвідувачам отримувати доступ до вашого веб-сайту з високою швидкістю, навіть коли тисячі інших відвідувачів користуються ним одночасно.

WP-6000S

Як 6-й і остаточний план хостингу WordPress, він коштує найбільше в $ 119,28 / місяць. Цей план був розроблений, щоб допомогти тим, хто потребує максимальної продуктивності WordPress на величезних веб-сайтах. Це тому, що користуючись цим пакетом, ви можете мати середньо 1200 000 відвідувачів щомісяця за допомогою вашого веб-сайту.

Але якщо ви хочете створити кілька веб-сайтів, ви також можете це зробити. План підтримує до 20 веб-сайтів в одному обліковому записі. Ви можете створити стійкий бізнес, використовуючи цей пакет в повному обсязі.

Що стосується особливостей, які надає план, то всі бонуси від попередніх планів також є в цьому. Єдина відмінність полягає в тому, що ви отримуєте 240 Гб пам’яті SSD для всього свого веб-сайту.

Я також повинен зазначити, що InMotion дає вам безкоштовні трансфери веб-сайтів із будь-яким вибором плану. Отже, WP-6000S також має цю функцію, яка присутня в упаковці. Не надто багато веб-хостів дозволять безкоштовно передавати ваші веб-сайти.

Як я вже згадував вище, на веб-сайті InMotion є 3 інші плани керованого хостингу WordPress. Я говорив лише про цих 3, які є найімовірнішими кандидатами для нового користувача InMotion.

Незалежно від того, ви новачок у розміщенні веб-сайту WordPress чи у вас вже є кілька, InMotion напевно має розроблений план для ваших потреб..

Висновок

Ми закінчили сьогоднішню статтю. У вас повинна бути гарна ідея розміщення веб-сайту WordPress, використовуючи один із керованих WP-хостингових планів InMotion. Я також пояснив, що таке керований план хостингу, і чому він корисний і для новачків.

Решта – за вами. Якщо ви виявите, що InMotion добре підходить для ваших потреб, можете продовжити та вибрати один із планів хостингу, які я тут висвітлював, або також переглянути інші 3. Просто пам’ятайте, що ви очікуєте від плану, який буде добре працювати з вашим веб-сайтом, і обирайте відповідно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector