Чи FastComet хороший для розміщення веб-сайтів WordPress?

fastcomet-wordpress-хостинг


Зараз WordPress – найпопулярніша система управління контентом у всьому світі. Мільйони веб-сайтів використовують його як базу для своєї системи, а кількість зростає з кожним днем. Оскільки WordPress настільки широко використовується, не дивно, що для цих веб-сайтів було створено спеціальний хостинг-сервіс.

У цій статті ми поговоримо про цю службу хостингу та про те, як вона працює. Також пізніше я висвітлю плани хостингу FastComet пропозиції для розміщення веб-сайтів WordPress. Таким чином ви дізнаєтесь, чи FastComet хороший для розміщення веб-сайтів WordPress.

Що таке керований сервіс хостингу WordPress?

про керований хостинг для wordpress

Про керований хостинг WordPress

Перше, про що ми повинні поговорити, – це те, як компанія WordPress має розміщувати компанію. Найкращий і найефективніший сервіс називається керований хостинг WordPress. Подивимося, про що це.

Назва говорить про те, що послуга відрізняється від простого веб-плану хостингу. Очевидно, що ця служба була створена спеціально для веб-сайтів WordPress. Але чи є якась інша різниця?

Такий план хостингу зробить більше, ніж просто розміщення вашого веб-сайту. Оскільки ви використовуєте WordPress, команда підтримки, що стоїть за обраним вами планом хостингу, подбає про все необхідне для запуску WordPress.

В основному, цілі бек-енд роботи виконуються ними, тому вам не доведеться хвилюватися, якщо з’явиться проблема або з’явилося нове оновлення для WordPress. Усі ці питання вирішуються командою підтримки.

Дозвольте навести приклад, з якого ви можете сказати, що маєте справу з керованим планом хостингу WordPress. Більшість компаній, які пропонують керований WP-хостинг, переконаються, що CMS легко встановлюється на сервер вашого веб-сайту. Цього можна очікувати, оскільки ви використовуєте сервіс, спеціально створений для WordPress.

Як вони цим керують? Існує як мінімум 2 способи впоратися з установкою. Якщо будь-яке з них присутнє в пакеті, ви будете знати, що план є хоча б частково керованим хостинговим сервісом.

Перший метод – це процес установки в один клік. Що це означає? Хост дозволить вам встановити безліч додатків та веб-програм безкоштовно, потрібно лише один клік. У цьому випадку вам потрібно знайти WordPress у списку програм і просто натиснути «Встановити». Решту робить господар.

Другий спосіб просто встановити WordPress – ще більш базовий. Вам взагалі нічого робити. Ви просто підпишіться на хостинг-пакет, як зазвичай, і тоді хост автоматично встановить WordPress на вибране вами доменне ім’я.

Отже, чи вам залишилося щось зробити? Налаштування та створення контенту залишаються вашою роботою. Майте на увазі, що всім, що стосується запуску WordPress, керує хост, але веб-сайт – це ваша робота.

Тепер давайте продовжимо та подивимось, що FatComet пропонує як хостинг-сервіс WordPress.

FastComet хостинг WordPress

хост-оптимізований wordpress-хостинг

FastComet – оптимізований хостинг WordPress

FastComet – це американський веб-хостинг-бізнес, заснований наприкінці 2013 року. З тих пір вони стали всесвітньо відомим хостинг-провайдером. У цій компанії послугу знайшли понад 45 000 клієнтів у 83 країнах.

FastComet пропонує всі види хостингових послуг. Наприклад, на офіційному веб-сайті ви можете знайти всі наступні: спільний хостинг, хмарний хостинг VPS, виділені сервери, WordPress хостинг, Хостинг Joomla і навіть хостинг електронної комерції (для OpenCart).

Як ви очікували, ми розглянемо сервіс хостингу WordPress, який вони роблять доступним.

Ця послуга розділена на 3 різні плани, щоб запропонувати більше індивідуальних функцій для кожного клієнта. Плани наведені нижче:

 1. StartSmart: $ 2,95 / місяць
 2. ScaleRight: $ 5,95 / місяць
 3. SpeedUp: $ 9,95 / місяць

Я розповім про кожен план окремо, але перед цим давайте подивимося, що ви отримуєте як стандарт, незалежно від обраного вами пакета:

 • Безкоштовна передача веб-сайту (залежно від обраного пакету кількість сайтів може змінюватися)
 • SSD-накопичувачі для кращої продуктивності (навіть у 20 разів швидше, ніж традиційний HDD)
 • Безкоштовний CloudFlare CDN: призначений для пришвидшення вашого сайту для кожного відвідувача
 • cPanel для управління сайтом: це стандартна панель управління
 • Безкоштовні щоденні та щотижневі резервні копії для ваших веб-сайтів. Величезний професіонал, оскільки більшість компаній за цю послугу платять окремо.
 • Гарантія повернення грошей на 45 днів.

Настав час поговорити про 3 окремі плани, які я перелічив вище:

StartSmart

Цей план був розроблений для тих, хто тільки починає з нового веб-сайту WordPress. Це за розумною ціною, тому ви не переплатите за хостинг. Але що це таке, що пропонує вам крім стандартних функцій?

Наприклад, план включає безкоштовний сертифікат SSL від шифрування Let’s Encrypt. Це велика справа, адже більшість компаній платять за сертифікат SSL досить багато. Важливо, щоб у вас встановлено одне. SSL захистить ваш веб-сайт, тим самим зробивши його безпечним для доступу людей.

Будучи керованим пакетом хостингу WordPress, вони включають простий спосіб встановлення WordPress. В упаковці присутній інсталятор в один клік. І звичайно, багато інших додатків також додаються крім WordPress.

Якщо у вас є веб-сайт, у вас також має бути створений професійний обліковий запис електронної пошти, правда? На щастя, FastComet дозволяє створювати необмежену кількість облікових записів електронної пошти. Так, у найдешевшому плані. Таким чином, коли відвідувач зв’яжеться з вами, побачить, що ви серйозно ставитеся до того, що ви робите.

Щоб ваш сайт працював у найвищій мірі, у плані передбачено 15 Гб місця для зберігання та неметофікований трафік. Це чудово, адже ви не обмежуєте кількість людей, які можуть відвідувати ваш веб-сайт одночасно.

ScaleRight

Як другий план, він має всі функції попереднього плану, а також деякі доповнення. Наприклад, на диску зберігається до 25 Гб місця на SSD, і вони дозволяють розміщувати кілька веб-сайтів в одному плані. Перший підтримує лише один веб-сайт.

Також є пакет, який називається Advance Features. Це полягає в наступних бонусах:

 • 2 рази більше потужність процесора (процесорні ядра та оперативна пам’ять)
 • Необмежена кількість доменних імен
 • 3 переклади веб-сайтів безкоштовно
 • Безкоштовна динамічна печатка SSL та GlobalSign SSL
 • 1 клацніть менеджер відновлення
 • Google PageSpeed

Цей план найкращий для тих, хто володіє (або планує) зростаючим веб-сайтом, який, ймовірно, щодня отримує більше відвідувачів. Усі ці функції допоможуть вам керувати сайтом, коли він стає більшим і популярнішим.

Прискоритись

Як третій і остаточний план хостингу WordPress, він, природно, найдорожчий. Тим не менш, це значно дешевше, ніж те, що можуть запропонувати конкуренти. Ви повинні знати, що цей план найкращий для людей, які володіють сайтом, який наразі привертає багато уваги.

Якщо у вас є тисячі щоденних відвідувачів, вам знадобляться ресурси цього плану. Попередній також міг працювати, але він не забезпечить ефективність вашого сайту.

Як і слід було очікувати, в цьому пакеті є привілеї попередніх планів. Так, є і деякі доповнення. Ці бонуси є тут, щоб зробити ваш сайт максимально швидким, навіть якщо тисячі людей отримують доступ до нього одночасно:

 • У 3 рази більше процесора та оперативної пам’яті для обробки потужності.
 • 30 щоденних резервних копій, що робляться регулярно.
 • На 3 рази менше клієнтів на сервері (велике поліпшення порівняно з іншими планами)
 • Запам’ятоване (щоб швидше завантажувати вміст)
 • LiteSpeed ​​LSAPI

Тепер, коли я представив усі 3 пакети хостингу для WordPress, вам потрібно знати про ще одну перевагу, яка постачається з будь-яким планом зверху: підтримка 24 × 7.

Що стосується підтримки клієнтів, ви повинні врахувати два аспекти: швидкість та надійність (ефективність).

Цілком очевидно, чому потрібна швидкість. Коли з вашим хостинг-сервісом є проблеми, ви хочете виправити це якнайшвидше. Нічого сюрпризу немає. Отже, команда підтримки повинна бути максимально швидкою, відповідаючи на ваш запит.

На щастя, підтримка клієнтів у FastComet є першокласною. Ви отримаєте відповідь протягом декількох хвилин. І ви знаєте, що найкраще в цьому? Щоб вони також були ефективними. Ви не будете сидіти навколо розмови про свою проблему, не отримавши рішення на неї.

Незалежно від того, з якою проблемою ви можете зіткнутися, її вирішить ця чудова команда підтримки у FastComet.

Висновок

Давайте підведемо підсумки, про що ми говорили в цій статті.

По-перше, я зазначив, що веб-сайту WordPress потрібен певний тип хостингових послуг, крім традиційного веб-хостингу: керований хостинг WordPress.

Далі ми побачили, що насправді управляє хостингом WordPress, і як різні компанії допомагають вам розпочати роботу з WordPress. Компанія, про яку ми говорили, FastComet використовує процес встановлення в один клік.

Нарешті, я висвітлював кожен керований пакет хостингу WordPress, який ви можете знайти у FastComet, та чудову підтримку клієнтів, яку вони вам надають.

Загалом, вибір узяти на себе. Про що? Якщо ви виявите, що FastComet – це те, що ви шукали, ви повинні вирішити, на який хостинг план ви підписуєтесь.

Для цього просто подумайте про потреби вашого сайту. Наскільки воно велике? Про що йдеться? Скільки відвідувачів ви отримуєте?

Виконуючи це, ви зможете прийняти правильне рішення та підписатися на надійний пакет хостингу, який допоможе вам максимально використати веб-сайт WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map