Чи хороший A2Hosting для розміщення веб-сайтів WordPress?

01.06.2020
Bez kategorii 'Чи хороший A2Hosting для розміщення веб-сайтів WordPress?
0 7 мин.

a2hosting-wordpress-хостинг


Ви маєте веб-сайт WordPress, але не знаєте, який хостинг-сервіс найкраще використовувати? Якщо це так, ви прийшли на потрібну веб-сторінку.

Як ви можете сказати з назви, ми обговоримо хостинг-компанію під назвою A2Hosting. Основною темою буде, якщо A2Hosting хороший для розміщення веб-сайтів WordPress. Пізніше у статті я розповім про конкретну службу хостингу WordPress, яку ця компанія може запропонувати.

Але перед цим нам слід побачити, який тип хостингових послуг найкраще підходить для веб-сайту, який використовує WordPress як свою базову систему.

Різні типи хостингових планів WordPress

Веб-сайт WordPress може працювати на будь-якому типі хостингу, але є сервіс, який працює краще, ніж будь-який інший: керований хостинг WordPress.

a2hosting-дешевий wordpress-хостинг

A2Hosting – хостинг WordPress

Спільний хостинг, хостинг VPS або інші сервіси можуть працювати з WordPress, але керована служба хостингу WordPress була спеціально побудована для роботи WordPress на веб-сайті. Що робить цей сервіс найкращим вибором для тих, хто хоче надійного WP-хостингу? Подивимось!

Керований хостинг створено так, що вам (власнику сайту) не потрібно турбуватися про запуск CMS на своєму веб-сайті. Все, що стосується функціонування сайту, обробляє команда, що стоїть за обраною хостинговою службою.

Наприклад, якщо виходить нове оновлення WordPress, вам не доведеться самостійно оновлювати систему. Це автоматично зробить ваша команда підтримки. Все, що вам потрібно зробити – це подбати про сам сайт. Що я маю на увазі під цим?

Налаштування та управління вмістом залежить від вас. Очевидно, цим не займається команда.

Який ще один аспект керованої послуги хостингу? Оскільки планом керує команда “бек-енд”, ви зможете легко встановити WordPress на своєму сайті, правда? Саме це дозволяє вам керований план.

Перший метод, який застосовує більшість компаній, – це надати клієнту функцію встановлення в один клік. Про що це все? Як ви, напевно, можете сказати з його назви, установка робиться з необхідністю всього в 1 клік.

Ця функція зазвичай включає і інші безкоштовні веб-програми, які можна легко встановити. Отже, процес встановлення такий: ви знайдете WordPress у списку доступних додатків. Зазвичай ви можете знайти його вгорі, оскільки це основне програмне забезпечення, до якого хост надає вам доступ.

Після того, як ви його знайшли, єдине, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку встановлення. Це буквально все, що там є. З усім іншим буде вестись господар.

Існує другий спосіб, який багато провайдерів використовують для легкого встановлення WordPress для своїх користувачів. Якщо ви вважаєте, що попередній метод був абсолютно базовим, зачекайте, поки ви не почуєте про це.

Ідея полягає в тому, що вам навіть не потрібно робити один клік, щоб встановити CMS у вашій системі. Після підписки на вибраний план хостингу WordPress буде автоматично встановлений на ваше доменне ім’я (ви зробите вибір, якщо у вас є більше).

Обидва методи широко використовуються компаніями. Перший, хоча і є більш популярним. Навіть трапляється, що обидва вони доступні. Як? Спочатку ви реєструєтесь і WordPress встановлюється. Тоді функція 1-клацання також присутня, щоб ви могли встановити інші програми, якщо хочете.

Тепер, коли ви знаєте, що стосується керованого плану WordPress, ми продовжимо роботу та поговоримо про A2Hosting.

Чому вибирають A2Hosting для WordPress?

a2хостинг-керування-wordpress-хостинг

A2Hosting – Керований хостинг WordPress

A2Hosting – американська компанія, яка надає такі послуги, як веб-хостинг та доменні імена. Що стосується веб-хостингу, у них є все, що може запропонувати сучасний хостинг-провайдер:

 1. Стандартний спільний хостинг
 2. WordPress хостинг
 3. VPS хостинг (віртуальний приватний сервер)
 4. Хостинг реселлерів
 5. Виділений хостинг (виділені сервери)

Як бачите, A2Hosting також постачається з конкретними можливостями хостингу WordPress. Вони достатньо хороші? Коротка відповідь – так, безумовно. Але ми повинні зупинитися на цьому, обговоривши, що компанія може запропонувати у своїх хостинг-пакетах WordPress.

Для початку варто зазначити, що A2Hosting пропонує 2 різні типи хостингу WordPress: перший – це спільний WP-хостинг, а другий – керований хостинг WordPress. Відтепер ми поговоримо про керовані плани хостингу на A2Hosting.

Вони трохи дорожчі, ніж звичайні плани спільного хостингу. Незважаючи на це, їх варто подивитися. Напевно, ви вже знаєте, що більшість хостинг-провайдерів розділили свої послуги на кілька різних планів. Саме це і робить A2Hosting. Я висвітлю всі 3 плани в цьому розділі окремо.

1-САЙТ

Як показує назва плану, у вас може бути один веб-сайт, розміщений за допомогою цього пакету. Щоб усі ваші дані зберігалися на сервері, вони дають вам 10 Гб місця для зберігання. Цього більш ніж достатньо для одного веб-сайту.

Що вони використовують для зберігання інформації вашого сайту? SSD-накопичувачі останнього покоління. Це чудова новина, адже SSD завантажить ваш сайт набагато швидше, ніж традиційний жорсткий диск. Ваші відвідувачі вміст відображатиметься у веб-переглядачі навіть на 20 разів швидше, ніж те, що запропонує їм жорсткий диск.

План також постачається з безкоштовним сертифікатом SSL для вашого сайту. Ця функція є досить важливою, оскільки вона надає вашому веб-сайту безпеку, яка йому потрібна. Ви також отримаєте вищу позицію в результатах пошуку, тому що Google (та й інші пошукові системи) надають перевагу тим веб-сайтам, на яких встановлені сертифікати SSL.

Для управління сайтом вам також потрібна панель управління. A2Hosting постачається з одним з найкращих інструментів для цієї роботи. Це називається Плеск. Використовуючи його, ви можете керувати сайтом та всіма доступними функціями просто в одному місці. Для цього вам не потрібно мати багато технічних знань.

У плані також присутні наступні бонуси: необмежена передача даних, безкоштовна CDN для більш швидкої завантаження, розміщення сайту, безкоштовна ліцензія на Jetpack, безкоштовна передача сайту, гарантія повернення грошей у будь-який час та безкоштовні резервні копії, що робляться автоматично на регулярній основі (інші стягуються окремо для цього варіанта).

Все це виходить за щомісячну ціну 11,99 дол. Майте на увазі, що цей план є керованою послугою WordPress. За такі функції багато компаній стягуватимуть більш високі ціни.

3-САЙТИ

Як другий план, він коштує $ 18,99 / місяць. Чи варто оновлення? Якщо у вас є більше ніж 1 веб-сайт, або ви плануєте розширити свою роботу, це, безумовно, є.

Це тому, що план підтримує 3 розміщені веб-сайти в одному обліковому записі. Звичайно зберігається простір для зберігання. Ви отримуєте 25 Гб місця на SSD-накопичувачах. Вам потрібно більше, тому що вони дозволяють розміщувати кілька веб-сайтів за допомогою цього плану.

Усі інші особливості попереднього плану також включені в цей план. Подивимося, що дасть вам останній план:

Необмежений

Цей план дійсно необмежений, як говорить назва. Чому? Найбільшою причиною цього є те, що він дозволяє розміщувати необмежену кількість веб-сайтів в одному плані. Це може стати в нагоді багатьом власникам сайтів.

Наприклад, якщо ви хочете розвивати бізнес або плануєте запустити кілька нових веб-сайтів, щоб заробити гроші, цей план ідеально підходить для вас. Ви можете створити всі види веб-сайтів, на яких працює WordPress.

А ви знаєте, що найкраще в цьому? Ви буквально нічого не повинні турбуватися. Усі сайти, незалежно від кількості, буде оброблятися службою підтримки. Тож, якщо з одним із них щось трапиться, вони це виправлять у найкоротші терміни.

Уявіть собі, якби цей привілей не був би в плані. Вам потрібно буде самостійно обробляти хостинг та веб-сайти. Не найкращий спосіб розмістити веб-сайт.

Для зберігання ваших даних в комплекті є 40 ГБ місця для зберігання SSD. Ціна на наявність необмеженої кількості сайтів WordPress, доступних в одному пакеті, становить щомісячно 36,98 доларів.

Висновок

У цій статті ми говорили про послуги хостингу WordPress. Спочатку я розповів, яка найкраща хостингова послуга для роботи з веб-сайтом WordPress та які бонуси при використанні такої послуги.

Справа в тому, що якщо ви вирішите зареєструватися на керованій службі хостингу WP, ваше життя стане набагато простішим. Зрештою, усіма речами, пов’язаними з вашим хостинговим сервісом та ефективним запуском WordPress, буде займатися бек-енд команда.

Я також розповів про 3 управління WordPress хостинг планів від A2Hosting. Вони містять все необхідне, щоб легко та ефективно розмістити веб-сайт WordPress.

Наступний крок – ваш. Щоб мати можливість прийняти правильне рішення, просто подумайте, що ви очікуєте від надійного хостингу. Крім того, не забувайте, що потрібно вашому веб-сайту WordPress, щоб він працював на найвищому рівні.

Усі 3 плани дадуть вам найкращі цифри, але 1-й краще для початківців, а 2-й і 3-й плани для тих, хто вже має 2 або 3 веб-сайти, або планують розширити ще більше.

Маючи на увазі все це, ви дізнаєтесь, який план найкращий для вас.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector