Чи хороший HostGator для розміщення веб-сайтів WordPress?

01.06.2020
Bez kategorii 'Чи хороший HostGator для розміщення веб-сайтів WordPress?
0 8 мин.

hostgator-wordpress-хостинг


WordPress – найпопулярніша система управління вмістом, яка використовується власниками сайтів у всьому світі. Більше 25% всіх веб-сайтів в Інтернеті сьогодні використовують WordPress як свою базову платформу.

Через його популярність є велика ймовірність, що ви також його використовуєте. Оскільки ви прийшли на цю сторінку, можливо, у вас вже є веб-сайт WordPress, або ви плануєте запустити його найближчим часом.

Незалежно від того, яка з них є правдою у вашому випадку, для вашого веб-сайту знадобиться хостинг-провайдер. Але оскільки ви використовуєте WordPress як платформу сайту, вам потрібно шукати хостинг-провайдера, який керував доступним хостингом WordPress.

У цій статті ми поговоримо про одного з найпопулярніших хостинг-провайдерів по всьому світу: HostGator. Ми побачимо, чи добре компанія розміщує веб-сайти WordPress. Точніше, я висвітлю плани хостингу, які пропонують спеціальні послуги WordPress.

Але перш ніж ми це зробимо, ви повинні знати, що насправді хостинг WordPress. Отже, давайте розберемося спочатку про це.

Що таке керований хостинг WordPress?

Як ви, напевно, можете сказати з назви, керований хостинг WordPress – це сервіс, спеціально створений для веб-сайтів WordPress. В основному, керований план хостингу WP може змусити будь-який веб-сайт WP працювати швидше та бути ефективнішим. Як це досягнуто?

хостинг з керованим словом

Наприклад, план включає певні функції та ресурси, необхідні веб-сайту WP. Багато планів пропонують автоматизовані оновлення WP. Це означає, що коли нове оновлення WP вимкнеться, хост автоматично подбає про оновлення вашої системи. Вам взагалі не потрібно про це турбуватися.

Те саме стосується багатьох інших аспектів. Основна ідея полягає в тому, щоб керований пакет хостингу WP піклувався про всі технічні аспекти роботи WordPress на вашому веб-сайті. Команда підтримки завжди є для того, щоб допомогти вам, і більшість речей вирішуються ними з самого початку.

Однією з найважливіших речей, яку ви повинні включити в керований план хостингу WordPress, – це можливість легко встановити WordPress. Більшість компаній роблять це, надаючи функцію під назвою “Встановлення в один клік”.

Використовуючи це, ви можете встановити WordPress буквально в один клік. Більше нічого робити не можна, це все просто.

Однак інші застосовують інший підхід до цього питання. Існують певні плани хостингу, які включають WordPress в пакет, але без процесу встановлення в один клік. Тоді як вони з цим впораються?

У такому випадку, коли ви підписуєтесь на свій план хостингу, WordPress буде автоматично встановлений на вибраному вами доменному імені. Хост попросить вас зареєструвати новий домен (або просто вибрати його, якщо у вас вже є деякі зареєстровані в них), а потім він встановить WordPress на нього сам.

У цьому випадку вам не потрібно нічого робити, щоб WordPress був функціональним. Весь процес встановлення здійснює команда підтримки, яка стоїть за вашим планом.

Тепер, коли ви знаєте, що таке керований план хостингу WordPress, ми продовжимо роботу та поговоримо про послуги хостингу WordPress HostGator. Я висвітлю кожного окремо, тож ви будете легше знати, який найкращий для ваших особистих потреб.

Хоча одне впевнене: HostGator може стати одним із найкращих ваших рішень щодо розміщення веб-сайту WordPress. Вони є всесвітньо відомою компанією, яка пропонує надійні послуги.

HostGator WordPress хостинг

hostgator-wordpress-cloud-hosting-плани

ХостГатор

Як ви, напевно, вже знаєте, багато хостингових послуг поділяються на кілька різних планів, щоб покрити всілякі очікування. Те саме стосується сервісу хостингу WordPress HostGator.

1. План старту

Це найдешевший план, який пропонує HostGator. Ви можете отримати її щомісяця $ 5,95. Багато конкурентів цінують свої послуги хостингу WordPress набагато вище, ніж це. Отже, добре знати, що HostGator пропонує WP хостинг за розумними цінами.

Цей план дасть вам можливість розміщувати в своєму обліковому записі 1 веб-сайт WordPress. Будучи початковим планом, ви не можете очікувати декількох веб-сайтів в одному обліковому записі. Незважаючи на це, вони дадуть все, що потрібно для ефективного управління сайтом WordPress.

Наприклад, сайт легко прийме 100 000 відвідувачів щомісяця. Це досить велика кількість, це означає, що навіть більш створений сайт буде добре працювати, використовуючи цей план.

HostGator також пропонує 1 Гб місця для зберігання для регулярних резервних копій. Також до плану додається сертифікат SSL. Це дуже важливо слідкувати за будь-яким планом хостингу, особливо з веб-сайтами WordPress.

Сертифікат SSL забезпечить збереження вашого веб-сайту, поки відвідувач ним користується. Будь-які дані, надіслані або отримані користувачем, будуть зашифровані. Таким чином, нікому між відвідувачем та сервером призначення не може бути доступ до цих даних (наприклад, інформація про кредитну карту).

Для початку роботи HostGator також дає вам можливість вільно перенести вже існуючий веб-сайт на цей хостинг-план. Отже, якщо у вас є веб-сайт, який потребує спеціалізованого хостингу WordPress, ви можете легко перенести його в HostGator без будь-якої оплати.

Місце для зберігання та пропускна здатність необмежені, тому ви можете створити свій веб-сайт настільки складним, наскільки ви хочете. Звичайно, апаратне забезпечення, яке використовується для зберігання даних, виготовлено із сучасних накопичувачів SSD, замість традиційних жорстких дисків. Ці нові диски дозволять зробити ваш веб-сайт набагато швидшим при завантаженні в браузері.

Зазначу, що HostGator також включає 100 доларів безкоштовних рекламних кредитів Google. Вони можуть бути використані для продажу вашого веб-сайту за допомогою Google Adwords. Вас швидше помітять в Інтернеті, і почати створювати аудиторію буде набагато простіше.

2. Стандартний план

Цей план коштує трохи дорожче попереднього – 7,95 дол. На місяць. Це схоже на попереднє, але є деякі відмінності через додаткові можливості та ресурси.

Наприклад, зараз ви можете розмістити 2 веб-сайти в одному обліковому записі. В основному, ваш робочий простір подвоюється за допомогою цієї функції. Для розміщення 2 веб-сайтів HostGator дозволяє вам передати 2 власні, якщо ви хочете. Це безкоштовно, звичайно.

Щомісячний трафік сайту також збільшується до 200 000 відвідувачів. Варто зазначити, що це число є середнім. Отже, ви можете піти ще вище, якщо ваші сайти можуть це зробити.

Будь-яке зловмисне програмне забезпечення, помічене платформою або командою підтримки, автоматично видаляється. Вам не потрібно турбуватися про те, щоб зберегти свій сайт чистим від вірусів чи іншого шкідливого програмного забезпечення. Команда бек-енду завжди є для таких ситуацій.

3. Бізнес-план

Це 3-й план хостингу WordPress. Щомісяця він коштує 9,95 долара. Так, це найдорожче, але оновлення дійсно варто того, кому потрібні ще більше ресурсів.

Це тому, що план може розміщувати 3 веб-сайти, використовуючи ваш один обліковий запис. Перенесення 3-х веб-сайтів до HostGator за допомогою цього плану безкоштовне, як ви і очікували.

Але скільки відвідувачів дозволено для цього плану? Середня кількість – 500 000 / місяць. Так, це правильно: 500 000 відвідувачів щомісяця. Отже, незалежно від того, наскільки великий ваш сайт WordPress, цей план, безумовно, може впоратися з ним.

План дає 3 Гб пам’яті для щоденного резервного копіювання всіх файлів. Таким чином, навіть у гіршому випадку, ви можете відновити свій сайт до попередньої версії лише кількома клацаннями.

Варто помітити, що відносна потужність обробки в 5 разів порівняно з попередніми двома планами. Це означає, що кожен процес, пов’язаний із вашим веб-сайтом та службою хостингу, можна виконати до 5 разів швидше. Це число також позитивно вплине на швидкість завантаження будь-якого веб-сайту, використовуючи план.

Тепер, коли ми розповіли про всі 3 плани хостингу WordPress, ви можете створити собі дуже гарну ідею, якщо HostGator зможе керувати потребами вашого сайту. Ймовірна відповідь – так.

Навіть якщо у вас є налагоджений веб-сайт із тисячами щоденних відвідувачів, третій план, який ми щойно висвітлювали, може легко впоратися з ним.

Чому варто вибрати хостинг WordPress HostGator?

Однією з головних причин, чому ви хочете HostGator для розміщення ваших сайтів WordPress, є: онлайн-підтримка.

Команда підтримки HostGator – одна з найкращих у бізнесі. Вони дуже швидко відповідають на будь-який запит клієнта. Зазвичай вам не потрібно чекати більше пари хвилин, щоб відповісти на ваше запитання. І вони також ефективні, і в найкоротші терміни дають вам найкраще можливе рішення.

Їх команда підтримки проходить навчання як для хостингу, так і для запитів WordPress.

Чи входить електронний лист із хостингом WordPress HostGator?

Так, електронна пошта входить до кожного плану хостингу WordPress на HostGator. Насправді ви можете створити стільки облікових записів електронної пошти, скільки вам потрібно для свого веб-сайту, наприклад, [email protected] – немає кількості електронних адрес, які ви можете створити у планах хостингу WordPress HostGator в HostGator..

Переваги хостингу WordPress HostGator над спільними планами

Спільний хостинг відмінно підходить для невеликих блогів та веб-сайтів WordPress. Однак, якщо ваш веб-сайт отримує багато трафіку в день (більше 1000), спільного хостингу просто буде недостатньо. Хоча деякі спільні плани на HostGator дозволяють розміщувати кілька веб-сайтів і не мають обмеження пропускної здатності та використання дискового простору, ресурси дуже обмежені.

Плани хостингу WordPress розроблені для підтримки більшої кількості трафіку. HostGator використовує хмарну технологію хостингу у своїх планах хостингу WordPress, яка може обробляти величезні стрибки трафіку шляхом кращого розподілу ресурсів сервера. Тож, хоча ви отримаєте більшу частину трафіку свого веб-сайту за короткий проміжок часу, ваш веб-сайт працюватиме плавно протягом усього дня. На спільному хостингу це неможливо.

Передача веб-сайту HostGator WordPress

Якщо вашому поточному веб-хосту вже недостатньо для ваших веб-сайтів, але у вас недостатньо знань для передачі веб-сайтів, у HostGator ви можете звернутися за допомогою. Команда HostGator безкоштовно передаватиме 3 сервіси WordPress зі старого хоста на їхні сервери.

Вони здійснюватимуть передачі веб-сайтів так професійно, що ваші відвідувачі не відчуватимуть простоїв.

Чи хостинг WordPress вартує додаткових витрат?

Якщо ви заробляєте гроші на своєму веб-сайті, напевно, ви можете дозволити собі оплату додаткових витрат за керований хостинг WordPress. Якщо дохід вашого веб-сайту може легко покрити витрати на хостинг, то його, безумовно, варто перейти з загального на керований хост WordPress.

У перспективі це окупиться, оскільки ваш веб-сайт буде швидшим, матиме кращу безпеку та безперебійний час. Хостинг відводить важливу роль в успіху веб-сайту. Хоча вам слід почати з планів низького рівня та оновити, як тільки вам буде потрібно більше продуктивності та можливостей.

Висновок

Загалом, HostGator, безумовно, здатний розмістити веб-сайт на базі WordPress. Як видно з вищезазначених планів, навіть 2-й і 3-й план легко розміщуються на багатьох веб-сайтах.

Не має значення, чи ви тільки починаєте з нового веб-сайту, чи вже маєте великий і популярний сайт. HostGator може впоратися з обома досить добре. Звичайно, для початку рекомендується перший план.

Але якщо ви плануєте розширитись згодом або у вас вже є великий сайт, перейдіть до другого або третього плану. Просто добре подумайте над своїми потребами та обирайте відповідно. Ви не розчаруєтесь у цій службі хостингу WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector