Чи хороший HostGator для стартапів? – 10 причин вибору HostGator для запуску веб-сайтів

01.06.2020
Bez kategorii 'Чи хороший HostGator для стартапів? – 10 причин вибору HostGator для запуску веб-сайтів
0 7 мин.

hostgator-стартапи


Ви плануєте запустити нову стартап-компанію? Якщо так, то, мабуть, ви повинні мати можливість досягти своєї мети: веб-сайт. Так, майже кожна компанія має веб-сайт у ці дні.

Це важливо, тому що ви можете використовувати веб-сайт, щоб продати свій стартап і максимально використовувати його. Насправді, немає іншого ефективного методу, як веб-сайт, щоб охопити стільки людей у ​​всьому світі.

Але, якщо ви створили собі веб-сайт, вам потрібно шукати сервіс веб-хостингу, який дозволить вам максимально використати старт. На щастя, ви прийшли до потрібної статті.

Тут ми поговоримо про веб-хостинг-компанію під назвою HostGator, і чому вона є одним з найкращих кандидатів для використання зі стартапами. Я дам вам 10 причин для цього. Наприкінці цієї статті у вас має бути гарна ідея про те, що може зробити HostGator, і чому це найкраща ставка для успіху.

HostGator для стартапів

HostGator – американська компанія, вперше заснована Brent Oxley. Зараз, більш ніж 16 років потому, HostGator є одним з провідних постачальників веб-хостингів у світі.

У них є сотні тисяч клієнтів у всьому світі, на яких розміщені сотні тисяч імен веб-сайтів та доменів. Якщо вони настільки успішні, людям має бути багато причин обирати HostGator.

Саме про це ми будемо говорити відтепер. Ви повинні знати, що, мабуть, не кожна причина конкретно буде для вас переконливою. Але оскільки я перерахую 10 з них, ви неодмінно знайдете принаймні деякі, які змусять вас серйозніше задуматися про послуги HostGator для вашого нового запуску.

Чому вибираєте HostGator для запуску веб-сайтів?

1. Це доступно

hostgator-дешевий веб-хостинг-плани

Ось перша причина вибору HostGator для вашого запуску веб-сайту: це дешево. Я не повинен говорити вам, наскільки важливою може бути ціна для більшості людей.

Оскільки вам потрібен веб-сайт для запуску, було б добре мати хостинговий сервіс, який дешевий, тому вам не доведеться витрачати багато грошей на послугу. Адже стартапу потрібен певний час, щоб встановитись та заробити чималі гроші.

Завдяки дешевому хостинговому сервісу для резервного копіювання, ви можете зекономити гроші, які згодом ви зможете використовувати для розширення свого бізнесу. Ось приклад того, наскільки насправді дешевий HostGator:

Найдорожчий план серед спільного хостингу коштує всього $ 5,95 / місяць. Врахуйте, що в категорії спільного хостингу є 3 окремі плани, а той, про який я тільки що згадував, є найдорожчим, який вони пропонують (так, справді).

Звичайно, дешевість означає, що всі їх послуги повинні бути недорогими. І це саме те, що вони: навіть VPS хостинг та хостинг для сервера видатних послуг коштують значно дешевше, ніж те, що платять інші компанії.

2. Безліч послуг

Друга причина вибору HostGator – це безліч послуг, які вони пропонують. Чому цей аспект настільки важливий, що я згадую його окремо? Тому що стартап з часом переросте у відомий бізнес, правда? Принаймні, саме цим ви маєте намір займатися.

Як тільки ваш бізнес зростає, вам може знадобитися розширити свій веб-сайт. А для більш складної роботи веб-сайту знадобиться більше ресурсів. Ось чому HostGator хороший для будь-якого запуску: коли ви переробите план, на який ви підписалися, просто оновіть до кращого.

Наприклад, якщо ви спочатку підписуєтесь на преміум-план спільного хостингу (згаданий вище) і ваш сайт набирає велику популярність, ви можете перейти до плану хостингу VPS. Такий пакет надасть вам більше ресурсів для ефективної роботи.

3. Відмінна підтримка клієнтів

hostgator-чудова підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів. Так, це наша третя причина, чому ви повинні обрати HostGator над іншими компаніями. Коли ви створюєте веб-сайт або пізніше керуєте ним, можуть виникнути проблеми навіть із найкращим хостинговим сервісом.

Тут описується підтримка клієнтів. Підтримка HostGator – це нагорода. Про це написано на їх офіційному веб-сайті. Це не задумана ідея.

Команда, що стоїть за HostGator, справді така надійна. Наприклад, вони відповідають вам протягом декількох хвилин або навіть секунд. Бувають навіть випадки, коли вам зовсім не потрібно чекати, щоб з кимсь поговорити.

Кожен учасник команди добре і ретельно знає, що таке веб-хостинг. Через це вони в найкоротші терміни дозволять вирішити вашу потенційну проблему. Завжди є рішення з такою командою, яка допоможе вам допомогти.

4. Високобезпечний

Оскільки ви створите веб-сайт для свого бізнесу, важливо зробити його максимально захищеним. Навіть особисті веб-сайти повинні бути безпечними. Отже, бізнес-сайт потребує ще кращих встановлених заходів безпеки.

На щастя, HostGator дарує безкоштовні SSL-сертифікати з кожним планом хостингу в їхній пропозиції. Сертифікат SSL є стандартом для будь-якого веб-сайту в наші дні. Насправді, коли ви переглядаєте веб-сайт, на якому не встановлено такого сертифіката, веб-переглядач скаже вам бути обережними, оскільки сторінка, яку ви відвідуєте, не є безпечною.

Варто також зазначити, що багато інших компаній платять окремо за сертифікат SSL. Добре знати, що HostGator надає цю функцію безкоштовно.

5. Безкоштовний веб-сайт

hostgator-web-builder

Якщо ви ще не створили свій веб-сайт, ви будете раді дізнатися, що HostGator також пропонує безкоштовну платформу для створення веб-сайтів, включену в кожен окремий план хостингу..

Створити веб-сайт запуску буде шматок пирога за допомогою цього інструменту. Ви можете вибрати десятки безкоштовних шаблонів, які за замовчуванням реагують на всі (вони будуть добре виглядати на всіх типах пристроїв / екранів).

Використовувати цей інструмент також дуже просто. По суті, ця платформа – це конструктор сайтів із перетягуванням. Ідея полягає в тому, що ви можете вибирати з багатьох попередньо вбудованих елементів і розділів і просто перетягнути їх на макет свого веб-сайту. Налаштування вашого веб-сайту буде швидким та простим.

6. Безкоштовний трансфер від іншого постачальника

Але що робити, якщо у вас вже розміщений веб-сайт у когось іншого, і ви хочете перенести його на HostGator? Наша шоста причина в цьому списку зробить вас щасливими в цій справі.

Будь-який план хостингу від HostGator дозволяє вам перенести вже створений веб-сайт від свого старого постачальника до нового плану, який ви тільки що придбали у HostGator. І ви знаєте, яка найкраща частина?

Процес повністю безкоштовний. HostGator дозволяє безкоштовно перенести старий веб-сайт. Інші стягують досить багато грошей за цей варіант.

7. Партнерська програма

Ще одна причина, чому ви як власник стартапу повинні обрати HostGator як свого нового постачальника хостингу, – це Партнерська програма, яку надає компанія. Це правда, є й інші корпорації, які пропонують партнерські маркетингові можливості для своїх клієнтів.

Але HostGator виділяється в цій галузі. У якому аспекті? Сума грошей, яку вони заплатять вам за нового клієнта, якого ви приносите, досить помітна.

Наприклад, якщо ви отримаєте від 1 до 5 нових підписок на місяць, ви отримаєте 50 доларів за кожного нового клієнта. Коли кількість клієнтів, яких ви отримуєте, зростає, зростає і дохід, який ви отримуєте. Якщо ви перевершите 21 нових клієнтів на місяць, ви отримаєте платіж у розмірі 125 доларів США / реєстрацію. Для 21 клієнта, це загалом 2625 доларів.

8. Дуже хороші підручники

Використання HostGator в якості нового постачальника хостингу для запуску веб-сайту означає, що ви отримаєте багато навчальних посібників, створених самою компанією. Ці навчальні посібники допоможуть вам швидше та ефективніше працювати.

Ви не будете робити тих самих помилок, що й інші, які не пройшли ці посібники.

Варто згадати, що ви не лише читаєте публікації підручників, а й переглядаєте відео-уроки. Добре знати, що HostGator допомагає вам навіть у цій ситуації.

9. Хостинг для торговельних посередників

хостинг-заробляти гроші-реселлер-хостинг

Якщо ви просто плануєте створити власний бізнес, але не знаєте, що саме повинен робити ваш стартап, HostGator може дати вам гарну ідею для цього.

Вони пропонують щось, що називається хостинг для реселерів. Якщо ви зареєструєтеся в одному з цих планів, ви зможете створити власний бізнес-хостинг з нуля, використовуючи ресурси, які вони вам пропонують.

Наскільки приголомшливо це? Ваш новий стартап може стати новою компанією, що займається хостингом, яка використовує ресурси HostGator. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати план, в якому вам комфортно, і спробувати.

10. Гарантія повернення грошей за 45 днів

Остання причина вибору HostGator – це функція, яку вони пропонують усіма своїми послугами: 45-денна гарантія повернення грошей. Цей період дасть вам багато часу, щоб перевірити всі функції, які ви отримали з певним планом.

Незалежно від того, на який хостинг-пакет ви підписуєтесь, якщо ви вважаєте, що щось не працює, як ви очікували, або ви просто вирішили зробити щось інше цілком, HostGator поверне ваші гроші, якщо ви все ще знаходитесь протягом перших 45 днів оскільки ви придбали план.

Висновок

Отже, чи варто вибирати HostGator для вашого нового стартап-проекту?

Відповідь: Так, це точно. З усієї причини, переліченої вище, ви, безумовно, знайшли принаймні 1 або 2 (сподіваємось, більше), які вам достатньо переконливі, щоб спробувати цього господаря. Ви не розчаруєтесь.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector