Чи швидкий веб-хостинг HostGator?

hostgator-швидкий веб-хостинг


Що є одним з найважливіших аспектів щодо хостинг-провайдера, який ви будете використовувати в майбутньому? Швидкість, звичайно!

Зрештою, кожен, хто володіє веб-сайтом (або більше), хоче, щоб він швидко завантажувався та працював безперешкодно для будь-якого відвідувача. За цим роздумом є вагома причина: великий відсоток людей покине веб-сайт, якщо він не завантажиться менше ніж за 2-3 секунди.

Тож, якщо ви власник веб-сайту або плануєте запустити веб-сайт, надзвичайно важливо слідкувати за швидкістю завантаження вашого нового хоста. Таким чином, швидше і простіше буде зростати популярність сайту.

Але ви можете запитати себе: яка компанія, що займається веб-хостингом, відома тим, що швидка? Це гарне запитання! У цій статті ми обговоримо відповідь.

Точніше, ми поговоримо про хостинг-провайдера, який є послугою, що використовується у всьому світі. Це називається HostGator.

Основна тема цієї статті – повідомити, чому HostGator – це швидка послуга, і який хостинг-план буде найкращим для отримання найшвидшого веб-сайту.

Про HostGator

HostGator – американська компанія. Він був заснований Брент Окслі ще в 2002 році з першим офісом у штаті Флорида. З першого випуску компанії минуло досить багато часу. Як сьогодні це протиставляється конкуренції?

Можна з упевненістю сказати, що HostGator входить в топ-10 веб-хостів по всьому світу. Чому? Тому що з 2002 року сотні тисяч клієнтів стали любити послуги, які вони надають.

Це означає, що сотні тисяч веб-сайтів розміщуються за допомогою однієї з послуг HostGator.

Основна причина, чому стільки людей обрали цього провайдера перед іншими, – ціноутворення. Наприклад, кожен пакет хостингу, який ви можете знайти на їх офіційному веб-сайті, коштує значно менше, ніж те, що можуть запропонувати інші компанії.

Але бути дешевим – це не все. Зрештою, хто хоче дешеву послугу, той не виконає роботу? На щастя, HostGator не такий господар. Кожен план, який вони пропонують, є першокласним. Вони включають усі необхідні функції відповідно до обраного пакету (про це ми детальніше розповімо пізніше).

Але тепер, коли ви знаєте, чому HostGator так популярний, настав час перевірити, чи вони такі швидкі, як ви хотіли б, щоб вони були:

Швидкий HostGator?

Коротка відповідь: Так, HostGator, безумовно, швидкий веб-хостинг. Гаразд, я знаю, що ви хочете отримати більше деталей, тому давайте перенесемо одну інформацію та поговоримо про деякі докази:

Зберігання SSD

hostgator-швидкі сервериПерше, що ми повинні згадати про швидкість веб-сайту, – це обладнання, яке HostGator надає своїм клієнтам. Ви будете раді дізнатися, що кожен план хостингу пропонує безкоштовне сховище SSD.

Чому це так важливо, що його потрібно згадати? Ну, SSD-накопичувачі набагато швидше, ніж стандартні, традиційні спінінг-накопичувачі (HDD). Але наскільки швидше?

У більшості випадків SSD виводить потрібну інформацію на екран відвідувача до 10 разів швидше, ніж звичайний жорсткий диск. Якщо привід, який використовується компанією, є якісним продуктом (яким він є), це число може піднятися навіть у 20 разів швидше.

Тільки уявіть це! Наприклад, замість очікування завантаження сторінки 10 секунд, ваш користувач побачить вміст менше ніж на 1 секунду на своєму екрані.

SSD – це так важливо. Ось чому HostGator використовує його як базу для кожного плану хостингу, який він надає.

Низька щільність на серверах

Ще одним важливим аспектом, який робить HostGator таким швидким, є низька щільність на їх серверах. Я скажу вам, що це означає зараз. По-перше, ви повинні знати, що цей аспект стосується переважно тих, хто працює з спільними хостинг-планами. Але оскільки більшість людей користуються цими типами послуг, є велика ймовірність, що і ви серед них.

Коли ви підписуєтесь на спільний план хостингу, це означає, що вам потрібно поділитися ресурси одного сервера з іншими веб-сайтами. Через це ресурси будуть розділені між усіма користувачами одного сервера.

Скажімо, у сервера є 100 Гб місця для зберігання (лише приклад). Якщо на цьому сервері є 10 користувачів, кожен користувач матиме близько 10 Гб місця для свого веб-сайту. Але кількість може сильно коливатися, оскільки для деяких веб-сайтів потрібно більше ресурсів, ніж для інших. Справа в тому, що ви будете ділитися ресурсами з іншими користувачами.

Але оскільки HostGator має сервери низької щільності, ви поділитесь цими ресурсами з набагато меншим числом користувачів, ніж у інших компаній. Таким чином, ваш веб-сайт отримає більше потужності для обробки, зберігання та інших бонусів, необхідних для його підтримки.

І оскільки ви отримаєте більше всього (зокрема оперативної пам’яті та потужності сервера), ваш сайт завантажується дуже швидко, незалежно від того, наскільки складний він.

Швидкі сервери

Як третій доказ, я наведу кілька статистичних даних про тестування швидкості щодо HostGator. Ви побачите, що веб-сайт, який ми працюємо на спільному сервері HostGator, завантажується миттєво. Це сайт WordPress, завантажений безліччю зображень, сценаріїв і отримує пристойний щоденний трафік.

хост-тест на швидкість

Тест, виконаний с Пінгдом з Лондона (Великобританія), о 13:30 за місцевим часом, отримав такі результати:

 • Оцінка продуктивності: 81 бал
 • Час завантаження: 2,87 секунди
 • Розмір сторінки: 390 Кб
 • Кількість запитів: 29

Центри обробки даних HostGator розташовані у США. Тож, якщо зробити цей тест з європейської країни, ще важче отримати хороший бал.

Маючи на увазі все це, зауважте, що HostGator вдалося завантажити сайт менше ніж за 2 секунди. Це вражаючий подвиг.

Це досягнення легко говорить про чудового хостинг-провайдера, який докладає чимало зусиль, щоб досягти швидкості завантаження.

Ми провели тест через кілька хвилин Статистика сторінок Google інструмент також. Ми отримали два результати з цим інструментом, один для мобільних для робочого столу. Ось скріншоти:

hostgator-google-speed-test-mobile

HostGator – тест швидкості Google для мобільних пристроїв

hostgator-google-speed-test-desktop

HostGator – тест робочого столу Google

Як бачите, результати тестування досить перспективні і з тестом на швидкість Google.

Тепер саме час дізнатися, який план хостингу найкраще підійде для швидкого веб-сайту:

Найшвидші плани хостингу

Вибір правильного плану хостингу для вашого веб-сайту залежить в основному від ваших конкретних потреб. Чому я це кажу? Просто подумайте!

Щойно створений веб-сайт не потребує занадто багато ресурсів для належної роботи. Чому це правда? Тому що зазвичай сайт для початківців не має занадто багато щоденних відвідувачів з самого початку. Щоб вирости, потрібен час. Отже, наявність більш простого плану хостингу – все, що вам потрібно.

Але якщо у вас є складніший веб-сайт, який вже щодня приймає багато відвідувачів, ви можете шукати щось більш конкурентоспроможне. Зрештою, більше відвідувачів потребує більше ресурсів, правда?

Отже, як слід перейти на швидкий веб-сайт? Можна вибрати два способи:

hostgator-найшвидший-спільний-хостинг-план

HostGator – Бізнес-план

 1. Якщо ви просто хочете випустити свою нові веб-сайт, вам потрібен хороший спільний план хостингу. На щастя, HostGator пропонує 3 окремі плани для таких потреб. Хоча, якщо ви хочете найкращої продуктивності, вам слід скористатися третім пакетом під назвою Бізнес-хостинг. Цей план також включає безкоштовний сертифікат SSL, спеціальні засоби IP та SEO.

Щомісяця він коштує 5,95 долара, це дуже дешево. Крім того, ви отримуєте необмежену кількість накопичувачів на SSD і нерегульовану пропускну здатність, тож ви зможете працювати з неабиякою кількістю відвідувачів, коли ви зростаєте більше.

hostgator-vps-hosting-plan-fast

HostGator – хостинг планів VPS

 1. Друга ситуація виникає, коли ваш веб-сайт уже налагоджений. Це означає, що ви отримуєте сотні (можливо, тисячі) щоденних відвідувачів. У цьому випадку спільного плану хостингу буде недостатньо для збереження веб-сайту, що швидко завантажується.

HostGator пропонує 2 варіанти: VPS хостинг та виділений хостинг. Існує помітна різниця між хостингом 2: VPS-хостинг дозволяє використовувати певний обсяг ресурсів, чітко окреслений, але ви будете працювати на одному сервері з іншими. Цей хостинг дешевший, ніж виділений хостинг.

Виділений хостинг дасть вам весь сервер для себе. Це головна відмінність. Однак, виділений хостинг набагато дорожчий, ніж VPS хостинг.

Щоб вибрати правильний план для своїх потреб, загляньте на офіційний веб-сайт HostGator. Там ви чітко описуєте хостинг VPS та виділений хостинг. Усі функції та ресурси перераховані, тож ви точно знатимете, що саме вам потрібно.

Майте на увазі, що виділений хостинг призначений лише для тих, хто має дуже великі веб-сайти. Під цим я маю на увазі величезний сайт з тисячами щоденних відвідувачів і десятками, а то й сотнями сторінок. Для більшості користувачів хостинг VPS достатньо, щоб мати швидкий сайт.

Висновок

Тепер ви знаєте, що HostGator – це відомий хостинг-провайдер зі зростаючою популярністю. Це швидко? Звичайно! З трьох вищеописаних причин чітко видно, що HostGator дуже піклується про швидкість веб-сайту.

Насправді вони розвиваються в цій області щодня.

Загалом, вибір правильного плану для вашого веб-сайту залежить виключно від вас. Просто подумайте, що конкретно вам потрібно, і ви будете знати, як діяти далі!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map