Чи WordPress повільний на HostGator?

01.06.2020
Bez kategorii 'Чи WordPress повільний на HostGator?
0 7 мин.

wordpress-slow-hostinggator


Ні це не так! Добре, це коротка відповідь. Але давайте розберемося, чому ми говоримо, що WordPress швидко використовує HostGator як ваш хостинг-провайдер.

У цій статті ми поговоримо про HostGator, який використовується спеціально для WordPress. Ми побачимо, чому WordPress добре працює за допомогою HostGator, а також поговоримо про два інструменти, які можна використовувати для тестування швидкості веб-сайту.

Розміщення сайтів WordPress за допомогою HostGator

HostGator входить в топ-10 провайдерів веб-хостингу в усьому світі. Вони швидко переросли у популярний та ефективний веб-хостинг. Що-небудь робить їх такими особливими?

Є одна основна причина, яка виділяється при порівнянні HostGator з іншими послугами: ціноутворення. Якщо ви оглянетесь Офіційний веб-сайт HostGator, ви швидко помітите, що майже кожен хостинг-сервіс пропонує досить низьку ціну. Візьмемо приклад!

Але оскільки ми говоримо про WordPress, я дам вам хмарний хостинг для керованого WordPress:

 1. План для початківців: коштує щомісяця 5,95 долара
 2. Стандартний план: коштує $ 7,95 / місяць
 3. Бізнес-план: коштує всього 9,95 дол. США на місяць

Як видно зверху, навіть найдорожчий план не перевищує 10 доларів на місяць. Це чудова новина, адже більшість інших компаній, які пропонують спеціалізований хостинг WP, коштують свої плани набагато вище. Але мати дешеві плани – це ще не означає, що у вас немає функцій, правда?

Що ж, з HostGator вам не доведеться турбуватися про це. Вони дають вам усе, що потрібно для ефективного управління веб-сайтом, відповідно до кожного плану окремо.

Наприклад, це функції та ресурси, які вони надають вам із стандартним планом (вони рекомендують цей):

 • 2 веб-сайти для розміщення в одному обліковому записі
 • Підтримує 200 000 відвідувачів щомісяця (це добре для ще більших сайтів)
 • В 2 рази більше обчислювальної потужності, ніж перший план може запропонувати
 • Безкоштовна міграція 2 веб-сайтів
 • 2 Гб пам’яті для автоматичного щоденного резервного копіювання
 • Зловмисне програмне забезпечення видаляється автоматично
 • Необмежений обсяг пам’яті
 • 100 доларів рекламних кредитів Google
 • Безкоштовний сертифікат SSL (чудове доповнення, якщо врахувати, що інші платять за нього окремо)

Тепер ми дійшли до нашого головного питання: що змушує WordPress швидко працювати на HostGator? І чому ви повинні вибрати один із хмарних служб хостингу HostGator, створених спеціально для WordPress? Я дам вам більше ніж одну причину цього (насправді 5).

Як HostGator може забезпечити таку велику швидкість?

SSD-накопичувачі

Перший і, мабуть, найважливіший аспект, що забезпечує швидке завантаження веб-сайту WordPress, – це накопичувач, який використовує компанія. Кожен план хостингу від HostGator постачається безкоштовно SSD-диски для зберігання даних вашого сайту.

Чому це так важливо? Ну а сучасний накопичувач SSD, може бути в 10 і навіть 20 разів швидше, ніж звичайний, традиційний спінінг (HDD). Інформація знаходить і виводиться на екран користувачів дуже швидко, порівняно з HDD.

Насправді, SSD дозволить будь-яким способам роботи на веб-сайті швидше, ніж при використанні старих жорстких дисків. Тим не менш, той факт, що HostGator використовує цей тип пам’яті для кожного хостинг-плану, змусить WP працювати безперебійно, незалежно від того, з яким планом ви б ходили..

Сервери низької щільності

Наступна наша причина, яку слід враховувати при виборі керованого WP-хостингу HostGator: ця: сервери, що працюють з вашим веб-сайтом, мають низький рівень щільності.

Що це означає більш точно? Ось пояснення:

Зазвичай один сервер обробляє більше ніж 1 веб-сайт. Виняток становить лише той факт, що ви зареєструвалися на спеціальному хостингу сервера Але у нас це не так. Отже, через те, що на одному сервері розміщено декілька веб-сайтів, ресурси підручного сервера будуть розділені між користувачами.

Наприклад, якщо на сервері є 100 ГБ місця для пам’яті і 10 веб-сайтів використовують його, це означає, що кожен веб-сайт має 10 Гб пам’яті для використання (це число може коливатися залежно від розміру кожного веб-сайту, що використовує сервер). Процесор і оперативна пам’ять (потужність обробки) також розділені між багатьма користувачами. Ви отримуєте бал.

Сервери, які використовує HostGator для хмарного хостингу WP, мають низьку щільність. Це означає, що існує лише кілька веб-сайтів, які використовують ресурси одного сервера. Через це ваш веб-сайт матиме більше ресурсів для зберігання та обробки, таким чином він буде працювати набагато плавніше, ніж у інших хостинг-провайдерів.

Панель управління

Наступна причина – панель управління та простота використання платформи. Панель управління – це стандартна функція, яка постачається з майже всіма версіями хостингу. Для ефективної роботи з WordPress вам потрібна панель управління, здатна виконувати всі завдання, пов’язані з цією CMS.

На щастя, HostGator пропонує доступну панель управління, розроблену з простотою та складністю на увазі. Спочатку це може здатися дивним твердженням. Але насправді це не так.

Платформа створена для того, щоб її легко обробляли навіть нетехнологічні люди. Отже, справа в тому, що вам не доведеться витрачати багато часу, вивчаючи всі додаткові та додаткові послуги хостингу.

З іншого боку, я сказав, що платформа також є складною. Це правда, тому що все, що стосується веб-хостингу (і конкретні функції WordPress), вбудовано в панель управління. Наприклад, ви можете налаштувати автоматичне резервне копіювання відповідно до ваших потреб. Щоб відновити веб-сайт до попередньої версії, вам потрібно лише один клік.

Платформа також чудово обробляє всі ваші професійні акаунти електронної пошти в одному місці. Вам не доведеться відкривати багато вкладок, щоб слідкувати за усім. Про все це береться просто.

Прослужба підтримки клієнтів

Наша четверта причина вибору WP-хостингу HostGator – це підтримка клієнтів, яку вони надають. Коли ви співаєте за нову послугу, незалежно від її виду, ви, мабуть, захочете отримати доступ до надійної команди підтримки.

У HostGator є саме це. Якщо вам потрібна допомога від них, ви можете зв’язатися з командою по телефону або в чаті наживо. У вас буде можливість поговорити з експертами щодо хостингу WordPress та технічних вимог.

Але майте на увазі, що команда підтримки повинна відповідати принаймні двом важливим цілям: вона повинна бути швидкою, а також ефективною. Підтримка клієнтів у HostGator – це просто так. Вони дадуть вам відповідь на місці, тому час очікування з вашого боку не потрібен.

Ефективність також важлива для команди, яка стоїть за хостингом WP. Вони відповідуть вам швидко, найкращим та найефективнішим способом вирішення певної проблеми. Якою б не була ваша проблема, вони впевнені, що вона охоплена.

Особливі функції безпеки

Остання причина, яку я хочу тут зазначити, тісно пов’язана з самим WordPress. Кожен хмарний хостинг-пакет у HostGator, який було створено для задоволення потреб WordPress, підтримується спеціально створеними функціями безпеки.

Іншими словами, хостинг WordPress побудований для того, щоб протистояти всіляким атакам і хакерам, усім атакам, що стосуються WP. Це чудова новина для будь-якого користувача WP. Ваш веб-сайт буде захищений від усіх видів загроз, які спрямовані на веб-сайти WordPress.

Перевірте швидкість свого веб-сайту

Тепер, коли ви знаєте, що WP працює дуже добре на сервісі HostGator, ви повинні знати, як перевірити швидкість свого веб-сайту для себе. Я дам вам 2 найкращих інструменти, які допоможуть вам у цьому питанні:

Пінгдом

Це онлайн-інструмент, який охоплює всі типи послуг, пов’язані зі здоров’ям веб-сайтів. Той, що відповідає нашим потребам, – це інструмент моніторингу швидкості сторінки. Це точно скаже вам, скільки часу потрібно, щоб ваш веб-сайт завантажував його вміст. Багато інших статистичних даних також відображатиметься під час запуску тесту.

Вони допоможуть вам виявити певні проблеми, які можуть уповільнити ваш веб-сайт, і ви зможете їх позбутися. Інструмент чудовий, коли ви вже підписалися на один із планів хостингу WP HostGator. Таким чином, ви зможете самі перевірити, наскільки швидкий HostGator насправді.

Вони пропонують 14-денний пробний період, тому ви можете протестувати всі характеристики продукту. Після закінчення періоду ви можете вибрати щоденно або щорічно поновлювати послугу, вибираючи між 4 різними планами.

Робот Uptime

Uptime Robot – чудова альтернатива Pingdom. Послуга дуже схожа, різниці полягають в ціноутворенні. Що насправді приваблює робот Uptime порівняно з Pingdom, це той факт, що вони пропонують абсолютно безкоштовний план.

Звичайно, є деякі обмеження, але для початкового веб-сайту він надасть вам усе, що вам може знадобитися. Наприклад, вони включають 5-хвилинні інтервали моніторингу, 50 моніторів та 2 місяці журналів.

Однак, якщо ви хочете пакет преміум-класу, ви можете вибрати і це. Це коштує $ 5,5 / місяць, якщо ви рахуєте щомісяця, або $ 4,5 на місяць, щорічно.

Порівняно з Pingdom, ціни тут у Uptime Robot дешевші, але сервіс настільки ж хороший.

Висновок

Тепер, коли ми закінчуємо сьогоднішню статтю, у вас має бути гарна ідея, чому WordPress швидко працює на керованому WP хмарному хостинговому сервісі WP. Я дав вам 5 причин, чому варто перевірити, і навіть 2 платформи, які використовуються для моніторингу швидкості сайту.

Решта – за вами. Виберіть правильний план, який відповідає вашому веб-сайту (та кишені). Таким чином, у вас буде сучасний веб-сайт WordPress, який швидко працює, використовуючи провідного хостинг-провайдера.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector