Czy A2Hosting jest dobry do hostowania stron internetowych WordPress?

01.06.2020
Bez kategorii 'Czy A2Hosting jest dobry do hostowania stron internetowych WordPress?
0 9 мин.

a2hosting-wordpress-hosting


Czy masz witrynę WordPress, ale nie wiesz, z której usługi hostingowej najlepiej korzystać? W takim przypadku trafiłeś na właściwą stronę internetową.

Jak widać z tytułu, omówimy firmę hostingową o nazwie A2Hosting. Głównym tematem będzie, jeśli A2Hosting jest dobry do hostowania stron WordPress. W dalszej części artykułu opowiem o konkretnej usłudze hostingowej WordPress, którą ta firma ma do zaoferowania.

Ale wcześniej powinniśmy zobaczyć, jaki rodzaj usługi hostingowej najlepiej pasuje do strony internetowej, która używa systemu WordPress jako podstawowego systemu.

Różne typy planów hostingowych WordPress

Witryna WordPress może działać na dowolnym typie usługi hostingowej, ale istnieje usługa, która działa lepiej niż jakikolwiek inny: zarządzany hosting WordPress.

a2hosting-cheap-wordpress-hosting

A2Hosting – Hosting WordPress

Hosting współdzielony, hosting VPS lub inne usługi mogą obsługiwać WordPress, ale zarządzana usługa hostingowa WordPress została specjalnie zaprojektowana do uruchamiania WordPress na stronie internetowej. Co sprawia, że ​​ta usługa jest najlepszym wyborem dla tych, którzy chcą niezawodnego hostingu WP? Zobaczmy!

Zarządzany hosting został stworzony, abyś (właściciel witryny) nie musiał martwić się o uruchomienie CMS w swojej witrynie. Wszystko, co wiąże się z funkcjonowaniem strony, jest obsługiwane przez zespół odpowiedzialny za wybraną usługę hostingową.

Na przykład, jeśli pojawi się nowa aktualizacja WordPress, nie musisz samodzielnie aktualizować systemu. Zostanie to automatycznie wykonane przez Twój zespół wsparcia. Wszystko, co musisz zrobić, to zadbać o samą witrynę. Co mam przez to na myśli??

Dostosowywanie i zarządzanie treścią zależą od Ciebie. Oczywiście zespół nie zajmuje się tym.

Jaki jest inny aspekt zarządzanej usługi hostingowej? Ponieważ planem zarządza zespół zaplecza, powinieneś być w stanie łatwo zainstalować WordPress na swojej stronie, prawda? Właśnie na to pozwala plan zarządzany.

Pierwszą metodą stosowaną przez większość firm jest zapewnienie klientowi funkcji instalacji jednym kliknięciem. O co w tym wszystkim chodzi? Jak można się domyślić po jego nazwie, instalacja wymaga tylko jednego kliknięcia.

Ta funkcja zwykle obejmuje także inne bezpłatne aplikacje internetowe, które można łatwo zainstalować. Proces instalacji jest następujący: WordPress znajduje się na liście dostępnych aplikacji. Zazwyczaj można go znaleźć na górze, ponieważ jest to główne oprogramowanie, do którego host zapewnia dostęp.

Po znalezieniu jedyne, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk instalacji. To dosłownie wszystko. Wszystko inne będzie obsługiwane przez hosta.

Istnieje drugi sposób, którego używa wielu dostawców, aby łatwo zainstalować WordPress dla swoich użytkowników. Jeśli uważasz, że poprzednia metoda była całkowicie podstawowa, poczekaj, aż usłyszysz o niej.

Chodzi o to, że nie musisz nawet robić 1 kliknięcia, aby zainstalować CMS w swoim systemie. Po zarejestrowaniu się w wybranym planie hostingowym WordPress zostanie automatycznie zainstalowany na Twojej nazwie domeny (dokonasz wyboru, jeśli masz więcej niż jeden).

Obie metody są szeroko stosowane przez firmy. Pierwszy jest jednak bardziej popularny. Zdarza się nawet, że oba są dostępne. W jaki sposób? Najpierw się zarejestrujesz i WordPress zostanie zainstalowany. Następnie dostępna jest również funkcja 1-kliknięcia, która pozwala instalować inne programy, jeśli chcesz.

Teraz, gdy wiesz, na czym polega zarządzany plan WordPress, przejdziemy dalej i porozmawiamy o A2Hosting.

Dlaczego warto wybrać A2Hosting dla WordPress?

a2hosting-managed-wordpress-hosting

A2Hosting – zarządzany hosting WordPress

A2Hosting to amerykańska firma świadcząca usługi techniczne, takie jak hosting stron internetowych i nazwy domen. W przypadku hostingu internetowego mają wszystko, co może zaoferować nowoczesny dostawca hostingu:

 1. Standardowy hosting dzielony
 2. Hosting WordPress
 3. Hosting VPS (wirtualny serwer prywatny)
 4. Hosting dla sprzedawców
 5. Hosting dedykowany (serwery dedykowane)

Jak widać, A2Hosting posiada również określone możliwości hostingu WordPress. Czy są wystarczająco dobre? Krótka odpowiedź brzmi tak, zdecydowanie. Powinniśmy jednak rozwinąć tę kwestię, omawiając, co firma ma do zaoferowania w pakietach hostingowych WordPress.

Na początek powinienem wspomnieć, że A2Hosting oferuje 2 różne typy hostingu WordPress: pierwszy to dzielony hosting WP, a drugi to zarządzany hosting WordPress. Od teraz będziemy rozmawiać o zarządzanych planach hostingowych na A2Hosting.

Są one nieco droższe niż zwykłe wspólne plany hostingowe. Mimo to są warte obejrzenia. Prawdopodobnie już wiesz, że większość dostawców hostingu dzieli swoje usługi na wiele różnych planów. Właśnie to robi A2Hosting. Omówię wszystkie 3 plany oddzielnie w tej sekcji.

1-STRONA

Jak sugeruje tytuł planu, możesz mieć 1 witrynę hostowaną za pomocą tego pakietu. Aby wszystkie twoje dane były przechowywane na serwerze, zapewniają one 10 GB przestrzeni dyskowej. To więcej niż wystarcza na jedną stronę internetową.

Czego używają do przechowywania informacji o Twojej stronie? Dyski SSD najnowszej generacji. To świetna wiadomość, ponieważ dysk SSD ładuje witrynę znacznie szybciej niż tradycyjny dysk HDD. Odwiedzający będą wyświetlać treści w przeglądarce nawet 20 razy szybciej niż to, co oferowałby im dysk twardy.

Plan zawiera również bezpłatny certyfikat SSL dla Twojej witryny. Ta funkcja jest dość ważna, ponieważ zapewnia Twojej witrynie bezpieczeństwo, którego potrzebuje. Będziesz również zajmować wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, ponieważ Google (i inne wyszukiwarki) dają pierwszeństwo tym stronom internetowym, na których są zainstalowane certyfikaty SSL.

Do zarządzania witryną potrzebny jest również panel sterowania. A2Hosting zawiera jedno z najlepszych narzędzi do tego zadania. Nazywa się Plesk. Za jego pomocą możesz zarządzać witryną i wszystkimi dostępnymi funkcjami po prostu w jednym miejscu. Nie musisz mieć do tego dużej wiedzy technicznej.

W planie są również obecne następujące bonusy: nieograniczony transfer danych, bezpłatny CDN dla szybszych prędkości ładowania, tworzenie stron, bezpłatna licencja Jetpack, bezpłatny transfer strony, gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie oraz bezpłatne regularne tworzenie kopii zapasowych (inne pobierane są osobno dla tej opcji).

Wszystko to za miesięczną cenę 11,99 USD. Pamiętaj, że ten plan jest zarządzaną usługą WordPress. Za takie funkcje wiele firm będzie pobierać wyższe ceny.

3-STRONY

Drugi plan kosztuje 18,99 USD miesięcznie. Czy warto uaktualnić? Jeśli masz więcej niż 1 stronę internetową lub planujesz rozszerzyć swoją pracę, to na pewno tak.

Wynika to z faktu, że plan obsługuje 3 hostowane witryny na jednym koncie. Miejsce do przechowywania oczywiście rośnie. Otrzymujesz 25 GB miejsca na dyskach SSD. Potrzebujesz więcej, ponieważ pozwalają one hostować wiele stron internetowych korzystających z tego planu.

Wszystkie pozostałe funkcje z poprzedniego planu są również zawarte w tym. Zobaczmy, co da ci ostatni plan:

bez limitu

Ten plan jest naprawdę nieograniczony, jak sama nazwa wskazuje. Dlaczego? Największym powodem tego jest to, że pozwala on hostować nieograniczoną liczbę witryn w jednym planie. Może to być przydatne dla wielu właścicieli witryn.

Na przykład, jeśli chcesz rozwijać firmę lub planujesz uruchomić wiele nowych stron internetowych, aby zarabiać pieniądze, ten plan jest dla Ciebie idealny. Możesz skonfigurować wszystkie rodzaje stron internetowych, wszystkie z uruchomionym WordPress.

I wiesz, co jest w tym najlepsze? Dosłownie nie ma się czym martwić. Wszystkie strony, bez względu na liczbę, będą obsługiwane przez zespół wsparcia. Więc jeśli coś się stanie z jednym z nich, naprawią to w mgnieniu oka.

Wyobraź sobie, że ten profit nie byłby obecny w planie. Będziesz musiał sam zająć się hostingiem i stronami internetowymi. Nie najlepszy sposób na hostowanie strony internetowej.

Do przechowywania danych plan zawiera 40 GB miejsca na dysku SSD. Cena za posiadanie nieograniczonej liczby stron WordPress dostępnych w jednym pakiecie wynosi 36,98 USD miesięcznie.

Wniosek

W tym artykule rozmawialiśmy o usługach hostingowych WordPress. Na początku powiedziałem ci, jaka jest najlepsza usługa hostingowa, do obsługi strony internetowej WordPress i jakie są niektóre bonusy z korzystania z takiej usługi.

Chodzi o to, że jeśli zdecydujesz się zarejestrować w zarządzanej usłudze hostingowej WP, Twoje życie będzie znacznie prostsze. W końcu wszystkie rzeczy związane z twoją usługą hostingową i wydajnym uruchomieniem WordPress będą obsługiwane przez zespół zaplecza.

Mówiłem także o 3 planach hostingowych zarządzanych przez WordPress od A2Hosting. Obejmują wszystko, co jest potrzebne do łatwego i wydajnego hostingu witryny WordPress.

Następny krok należy do Ciebie. Aby móc podjąć właściwą decyzję, zastanów się, czego oczekujesz od niezawodnej usługi hostingowej. Nie zapomnij też o tym, czego potrzebuje Twoja witryna WordPress, aby działać z maksymalną wydajnością.

Wszystkie 3 plany dadzą ci najlepsze liczby, ale pierwszy jest lepszy na początek, a drugi i trzeci plany dla tych, którzy już posiadają 2 lub 3 strony internetowe, lub planują rozwinięcie do jeszcze większej liczby.

Mając to na uwadze, będziesz wiedział, który plan jest dla Ciebie najlepszy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector