Czy BlueHost to dobry wybór dla WooCommerce?

01.06.2020
Bez kategorii 'Czy BlueHost to dobry wybór dla WooCommerce?
0 12 мин.

bluehost-woocommerce


WooCommerce to najczęściej używana platforma eCommerce, która jest szeroko stosowana w Internecie. Jego największą zaletą jest to, że możesz zrobić swój e-sklep tylko kilkoma kliknięciami, w oparciu o świetne oprogramowanie internetowe o nazwie WordPress.

Pierwsza wersja WooCommerce została wydana w 2011 roku, a produkt został kupiony przez Automattic, właściciela WordPress.com w 2015 roku. Od tego czasu WooCommerce zyskuje więcej możliwości rozwoju i innych zasobów, aby być jeszcze bardziej użytecznym.

Jeśli zastanawiasz się, czy WooCommerce jest odpowiedni do Twoich celów, oto trzy liczby, które pomogą Ci podjąć decyzję:

 • Według Bultwith.com ponad 3,3 miliona stron jest obsługiwanych przez WooCommerce
 • 4,9% z 1 miliona najpopularniejszych stron internetowych korzysta z tego oprogramowania
 • Do tej pory WooCommerce zostało pobrane ponad 51 milionów razy

To zdecydowanie może być twoje oprogramowanie, jeśli chcesz uruchomić nowy sklep. Ponadto, jeśli potrzebujesz więcej informacji o WooCommerce, przeczytaj nasz link do samouczka.

Kluczowe cechy WooCommerce

woocommerce-logo-bluehostWooCommerce ma wiele wspaniałych funkcji lub, szczerze mówiąc, wszystkie jego funkcje są świetne. W oprogramowaniu nie ma żadnych słabych zasobów, jednak najprawdopodobniej nie będziesz z nich korzystać. Są kluczowe funkcje, o których powinniśmy wspomnieć w WooCommerce, są one największą siłą i prawie wszyscy użytkownicy mogą z nich korzystać.

Szybka instalacja i konfiguracja

Ponieważ WooCommerce jest wtyczką WordPress, można ją zainstalować tylko kilkoma kliknięciami. Aktywując go innym kliknięciem, masz wtyczkę żywą.

Proces instalacji to kreator, który poprowadzi Cię do wprowadzenia podstawowych ustawień i skonfigurowania sklepu internetowego. Ponieważ w samym oprogramowaniu jest wiele opcji dostosowywania, Kreator instalacji jest doskonałym narzędziem, które pomoże ci na pierwszych krokach.

Zaawansowane wykorzystanie walut, podatków i bramek płatności

Jeśli kiedykolwiek zajmowałeś się metodami płatności w sklepie internetowym, wiesz, że jest to jedno z najtrudniejszych zadań w życiu sklepu internetowego. Mówimy o płatnościach i pieniądzach ludzi, więc nie ma miejsca na coś złego. Z drugiej strony dostawcy usług płatniczych wymagają standardowych metod pracy z witryną i należy przestrzegać kryteriów.

WooCommerce pomaga znacznie łatwiej dodawać bramki płatnicze i rozwiązania, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą działać. Płatności Twoich klientów będą bezpieczne, a cały proces zostanie zautomatyzowany.

Jeśli mówimy o pieniądzach, powinniśmy również wspomnieć o podatkach i walutach. W WooCommerce masz możliwość ustawienia nieograniczonej liczby podatków, przypadków użycia i walut. Możesz sprzedawać krajowe lub międzynarodowe, ceny będą dokładne i nie musisz się martwić o dokładne ceny dla różnych klientów.

Ochrona danych

Ochrona własnych danych, danych sklepów i danych klientów jest obecnie jeszcze ważniejsza. Nowe przepisy RODO w UE, krajowe przepisy o ochronie danych w każdym kraju zmuszają do ostrożnego obchodzenia się z danymi i przechowywania ich w bezpiecznym miejscu.

WooCommerce wykorzystuje standardową branżową ochronę i pomiary, więc nie musisz się martwić o wyciek danych. Możesz także zdecydować, czy Twoi klienci powinni zarejestrować konto użytkownika, czy zezwolić na wymeldowanie gości. W tym drugim przypadku możesz otrzymać więcej zamówień; jednak za pomocą rejestracji użytkownika możesz robić kupony lub inne zniżki dla powracających klientów. WooCommerce wspiera również takie korzyści dla klientów.

Obsługa produktu

Kluczem do sklepu internetowego jest obsługa produktów, ponieważ należy przesyłać swoje produkty i pokazywać je klientom. WooCommerce ma wszechstronne zasoby do obsługi tych zadań, w tym bardzo szczegółowe strony profilu produktu, zaawansowane metody dostosowywania, użycie różnych rodzajów wysyłki, marketingu i innych narzędzi zarządzania itp..

Wspieranie profesjonalistów i przemysłu

Kiedy coś jest tak duże jak WooCommerce, opiera się na nim cała branża. Możesz więc łatwo znaleźć darmowe lub premium szablony WooCommerce dla WordPress, programistów, guru marketingu, a nawet pracowników do wprowadzania danych, którzy znają to oprogramowanie.

WooCommerce ma własny sklep z motywami i sklep z rozszerzeniami, w którym można uzyskać oficjalne dodatki bezpłatnie lub za pieniądze. Oczywiście można również znaleźć dziesiątki znanych, ale niezależnych sklepów na całym świecie.

Wkład użytkownika

Możesz pozwolić użytkownikom oceniać i oceniać produkty, a także odpowiadać na nie. W ten sposób Twój sklep będzie wyglądał bardziej profesjonalnie, a treści generowane przez użytkowników oznaczają bezpłatne treści i większą sprzedaż!

optymalizacja wyszukiwarki

SEO i wszystkie strony produktów mogą być ulepszone, a WooCommerce absolutnie to wspiera. Jeśli poświęcisz wysiłki na pisanie części SEO, Twój sklep odniesie większy sukces i będzie inny niż tuzin innych sklepów w Internecie.

Praca zespołowa

WooCommerce pozwala dodawać członków zespołu do sklepu. Nie musisz ich mianować administratorami, ale będą oni w stanie obsłużyć raportowanie lub zakupy. Uwzględniono również wiele narzędzi statystycznych i analitycznych, dzięki czemu możesz mieć oko na swoje cele.

Wymagania serwera WooCommerce

Jeśli planujesz korzystać z WooCommerce, powinieneś wiedzieć o jego wymaganiach dotyczących serwera, aby znaleźć najlepszy host. Ponieważ jest to wtyczka WordPress, najpierw powinieneś poznać wymagania serwera dotyczące tego CMS.

Czego potrzebujesz do WordPress:

 • PHP w wersji co najmniej 7.2 lub nowszej
 • MySQL w wersji co najmniej 5.6 lub nowszej; LUB MariaDB wersja 10.0 lub wyższa
 • wspieranie HTTPS
 • zalecany jest Apache lub Nginx, ale możesz użyć dowolnego serwera WWW obsługującego wyżej wymienione wersje

Czego potrzebujesz do WooCommerce:

 • wyżej wymienione zasoby
 • ustawienie co najmniej 128 MB limitu pamięci w WordPress (wp-config.php)

Kilka dodatkowych usług, takich jak obsługa CURL lub fsockop, może być również potrzebnych do zadań specjalnych; możesz przeczytać więcej o nich na oficjalna strona WooCommerce.

Ale w zasadzie wyżej wymienione zasoby serwera są potrzebne do płynnego działania WordPress i WooCommerce. Informujemy, że większość dostawców hostingu nadal używa PHP 5 na swoich serwerach, które nie są aktywnie obsługiwane od 31 grudnia 2016 r., Co oznacza większą podatność i możliwości hakowania niż PHP 7.

Aby mieć niezawodnego i dobrze działającego dostawcę usług hostingowych, zalecamy BlueHost. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej, dlaczego polecamy tę firmę i jakie specjalne usługi WooCommerce możesz skorzystać.

Dlaczego warto wybrać BlueHost dla WooCommerce

BlueHost to firma hostingowa założona w 2003 roku i jest powszechnie znana jako jedna z najbardziej niezawodnych firm w branży. Liczby również pokazują to samo, około 2 miliony nazw domen jest utrzymywanych przez BlueHost i jego siostrzane firmy, co czyni BlueHost jednym z największych hostów internetowych na świecie. Przeczytaj naszą szczegółową recenzję BlueHost, aby dowiedzieć się więcej o tej firmie.

Firma oferuje różnego rodzaju pakiety hostingowe, w tym podstawowy hosting współdzielony, a także bardziej zaawansowany hosting VPS lub hosting dedykowanego serwera. Stworzył również specjalną linię produktów pakietów hostingowych WooCommerce, które są przeznaczone do uruchamiania tego oprogramowania eCommerce.

Funkcje Bluehost-woocommerce-plan

Najważniejsze zalety pakietów BlueHost WooCommerce:

 • Darmowa nazwa domeny: Możesz uzyskać nazwę domeny dla swojej witryny za darmo.
 • Automatyczna instalacja WooCommerce: Oprogramowanie jest automatycznie instalowane z takich planów, dzięki czemu można natychmiast użyć własnego wystąpienia.
 • Darmowe szyfrowanie SSL: Twoja witryna automatycznie otrzyma bezpłatną ochronę SSL, dzięki czemu dane klientów i witryny będą szyfrowane w Internecie. Dużym plusem jest to, że nowoczesne przeglądarki, takie jak Chrome, Firefox i inne, pokażą klientom, że Twoja witryna jest bezpieczna.
 • Bezpłatny dedykowany adres IP: W przeciwieństwie do wspólnego adresu IP, w którym sąsiedzi na serwerze i masz ten sam adres IP, będziesz mieć unikalny adres IP, dedykowany tylko dla Ciebie. Więc jeśli jeden z twoich sąsiadów robi nielegalne rzeczy w Internecie, to cię nie skrzywdzi.
 • Kredyty PPC: Otrzymasz kredyty PPC w prezencie, które można wykorzystać do reklamowania swojej witryny za darmo.
 • Obsługa klienta 24/7: Jeśli masz już zepsutą stronę internetową i musiałeś czekać na pomoc, ponieważ twój poprzedni dostawca hostingu nie zapewniał wsparcia wieczorami lub w weekendy, wiesz, dlaczego wsparcie 7/24 jest tak ważne. Wsparcie BlueHost można uzyskać poprzez e-mail, telefon, czat na żywo i system biletowy. Na stronie znajduje się także wyczerpująca baza wiedzy obejmująca wszystkie możliwe tematy.
 • Nieograniczona przepustowość: Wszystkie wizyty w witrynie wskazują użycie przepustowości, ponieważ dane są przenoszone z serwera dostawcy hostingu do domu użytkownika. Po osiągnięciu limitu przepustowości witryna będzie niedostępna, chyba że zapłacisz więcej. Plany WooCommerce obejmują nieograniczone wykorzystanie przepustowości, dzięki czemu Twoja strona internetowa nigdy nie zostanie wyłączona.
 • Przyjazna polityka zwrotów: BlueHost oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na plany hostingowe WooCommerce. Możesz swobodnie poprosić o zwrot kosztów pakietu hostingowego w ciągu 30 dni, dodatkowe zakupy, takie jak nazwy domen, nie podlegają zwrotowi. Jeśli masz bezpłatną nazwę domeny i poprosisz o zwrot ceny abonamentu, zostanie naliczona 15,99 USD za nazwę domeny, ale możesz zachować domenę. Możesz nawet przenieść go do innego rejestratora bez pytań po 60-dniowym okresie rejestracji.

Plany WooCommerce BlueHost

BlueHost ma 3 rodzaje planów WooCommerce, więc możesz użyć najbardziej odpowiedniego do swoich celów. Wszystkie zostały opracowane dla WooCommerce i zapewniają inny poziom zasobów. Możesz zacząć od pierwszego planu, ale bardziej zaawansowane plany mają mocniejsze zasoby.

bluehost-woocommerce-hosting-plany-ceny

Plan początkowy

W tym planie otrzymasz 100 GB miejsca do przechowywania danych. Możesz dodać 1 domenę parkingową, 5 subdomen i utworzyć 5 kont e-mail. Kredyty PPC są również uwzględnione w wartości 50 USD.

Cena regularna: 13,99 USD / miesiąc, specjalna obniżona cena zaczyna się od 6,95 USD / miesiąc.

Kiedy wybierasz: za rozpoczęcie sklepu za najlepszą cenę.

Plan Plus

W tym planie hostingowym otrzymasz nieograniczoną przestrzeń dyskową, a także nie ma ograniczenia co do liczby dodanych domen parkingowych, subdomen lub kont e-mail. Uwzględniono również ochronę przed spamem dla 1 nazwy domeny i kredytów PPC w wysokości 100 USD.

Cena regularna: 17,99 USD / miesiąc, specjalna obniżona cena zaczyna się od 8,95 USD / miesiąc.

Kiedy to wybierasz: Kiedy chcesz użyć większej ilości Kredytów PPC, a Twój sklep zaczyna rosnąć.

Pro Plan

Najbardziej zaawansowany plan hostingowy oferuje wszystkie funkcje, które oferuje plan Plus, a także kilka dodatkowych dodatków. Obejmują one codzienne kopie zapasowe witryny, narzędzie do ochrony prywatności domeny, ochronę przed spamem dla 2 nazw domen i 200 USD w kredytach PPC.

Cena regularna: 31,99 USD / miesiąc, specjalna obniżona cena zaczyna się od 12,95 USD / miesiąc.

Kiedy wybierasz: jeśli Twój sklep ma duży ruch i / lub chcesz zrobić wszystko, aby uniknąć spamu, włamań i innych irytujących rzeczy przeciwko Twojej firmie.

Oprócz wyżej wymienionych planów WooCommerce, BlueHost oferuje wiele innych planów dla różnych potrzeb. Przeczytaj nasz szczegółowy artykuł, w którym przeglądamy każdy plan hostingowy oferowany przez BlueHost.

Jak założyć sklep WooCommerce w BlueHost

Po wybraniu żądanego planu hostingowego wyżej wymienionych możesz szybko rozpocząć własną działalność gospodarczą. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Kliknij zielony przycisk WYBIERZ w planie hostingowym, który najbardziej Ci się podoba.
 2. Dodaj swoją nowo zarejestrowaną lub już istniejącą nazwę domeny jako następny krok.
 3. Utwórz konto użytkownika i podaj informacje o płatności.
 4. Poczekaj, aż WooCommerce zostanie automatycznie zainstalowane.
 5. Wybierz motyw swojego sklepu.
 6. Dodaj swoje produkty, podatki i informacje o płatności.

To wszystko. Twoja nowa strona może być łatwiejsza niż kiedykolwiek. Możesz także kupić dodatkowe usługi, takie jak dodatkowe nazwy domen, certyfikat Premium SSL, filtrowanie spamu SpamExperts, dodatkowa prywatność domeny, narzędzia SEO i więcej.

Zanim zakończymy, zapoznaj się z zaletami i wadami BlueHost.

Wniosek

W tytule tego artykułu zadano pytanie – Czy BlueHost to dobry wybór dla WooCommerce? Możemy powiedzieć: zdecydowanie TAK. Specjalne pakiety hostingowe WooCommerce zostały zaprojektowane do uruchamiania WooCommerce, więc po prostu wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie i wykonaj powyższe kroki. Tylko za kilka minut będziesz mieć działającą witrynę eCommerce na żywo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector