Czy FastComet nadaje się do hostingu stron internetowych WordPress?

fastcomet-wordpress-hosting


WordPress jest obecnie najpopularniejszym systemem zarządzania treścią na świecie. Miliony stron internetowych używają go jako podstawy swojego systemu, a liczba ta rośnie z dnia na dzień. Ponieważ WordPress jest tak szeroko stosowany, nic dziwnego, że stworzono specjalną usługę hostingową, z której mogą korzystać te strony internetowe.

W tym artykule omówimy tę usługę hostingową i jej działanie. Ponadto, później omówię to plany hostingowe FastComet oferty hostingu stron WordPress. W ten sposób dowiesz się, czy FastComet nadaje się do hostowania witryn WordPress.

Co to jest zarządzana usługa hostingowa WordPress?

about-managed-wordpress-hosting

O zarządzanym hostingu WordPress

Pierwszą rzeczą, o której musimy porozmawiać, jest to, w jaki sposób witryna WordPress musi być hostowana przez firmę. Nazywana jest najlepsza i najbardziej wydajna usługa zarządzany hosting WordPress. Zobaczmy, o co w tym wszystkim chodzi.

Nazwa sugeruje, że usługa różni się od prostego planu hostingowego. Oczywiście ta usługa została stworzona specjalnie dla stron WordPress. Ale czy jest jakaś inna różnica?

Taki plan hostingowy nie tylko zapewni hosting witryny. Ponieważ korzystasz z WordPress, zespół wsparcia za wybranym planem hostingowym zajmie się wszystkim, co jest potrzebne do uruchomienia WordPress.

Zasadniczo, cała praca zaplecza jest przez nich obsługiwana, więc nie musisz się martwić, jeśli pojawi się problem lub pojawi się nowa aktualizacja WordPress. Wszystkie tego rodzaju problemy są obsługiwane przez zespół wsparcia.

Dam ci przykład, z którego możesz powiedzieć, że masz do czynienia z zarządzanym planem hostingowym WordPress. Większość firm, które oferują hosting WP zarządzanego, upewni się, że CMS można łatwo zainstalować na serwerze Twojej witryny. Tego należy się spodziewać, ponieważ korzystasz z usługi stworzonej specjalnie dla WordPress.

Jak sobie z tym radzą? Istnieją co najmniej 2 metody obsługi instalacji. Jeśli którykolwiek z nich jest obecny w pakiecie, będziesz wiedział, że plan jest przynajmniej częściowo zarządzaną usługą hostingową.

Pierwszą metodą jest proces instalacji jednym kliknięciem. Co to znaczy? Host pozwoli ci zainstalować wiele aplikacji i programów internetowych za darmo za pomocą tylko 1 kliknięcia. W takim przypadku musisz znaleźć WordPress na liście programów i po prostu kliknij zainstalować. Resztę wykonuje gospodarz.

Drugi sposób instalacji WordPress jest jeszcze bardziej podstawowy. Nie masz nic do roboty. Wystarczy zapisać się na pakiet hostingowy, jak zwykle, a następnie host automatycznie zainstaluje WordPress na wybranej nazwie domeny.

Czy jest jeszcze coś do zrobienia? Dostosowywanie i tworzenie treści są nadal Twoim zadaniem. Pamiętaj, że wszystko związane z uruchomieniem WordPress jest obsługiwane przez hosta, ale sama witryna jest Twoim zadaniem do zarządzania.

Teraz przejdźmy do tego, co FatComet oferuje jako usługę hostingową WordPress.

FastComet WordPress Hosting

fastcomet-zoptymalizowany-wordpress-hosting

FastComet – Zoptymalizowany hosting WordPress

FastComet to amerykańska firma hostingowa założona pod koniec 2013 roku. Od tego czasu stała się znanym na całym świecie dostawcą hostingu. Ponad 45 000 klientów w 83 krajach znalazło swoje usługi w tej firmie.

FastComet oferuje wszelkiego rodzaju usługi hostingowe. Na przykład na oficjalnej stronie internetowej można znaleźć wszystkie następujące: hosting współdzielony, hosting w chmurze VPS, serwery dedykowane, Hosting WordPress, Hosting Joomla, a nawet hosting e-commerce (dla OpenCart).

Zgodnie z oczekiwaniami przyjrzymy się udostępnianej przez nich usłudze hostingowej WordPress.

Ta usługa jest podzielona na 3 różne plany, aby zaoferować bardziej spersonalizowane funkcje dla każdego klienta. Plany są następujące:

 1. StartSmart: 2,95 USD / miesiąc
 2. ScaleRight: 5,95 USD / miesiąc
 3. SpeedUp: 9,95 USD / miesiąc

Porozmawiam o każdym planie osobno, ale wcześniej zobaczmy, co otrzymujesz jako standard, bez względu na wybrany pakiet:

 • Bezpłatny transfer stron internetowych (w zależności od wybranego pakietu liczba stron może się różnić)
 • Dyski SSD dla lepszej wydajności (nawet 20 razy szybszej niż tradycyjny dysk HDD)
 • Darmowy CloudFlare CDN: przeznaczony do przyspieszenia Twojej witryny dla każdego użytkownika
 • cPanel do zarządzania witryną: jest to standardowy panel sterowania w branży
 • Darmowe dzienne i cotygodniowe kopie zapasowe dla twoich stron internetowych. Ogromny pro, ponieważ większość firm pobiera osobno opłaty za tę usługę.
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Czas porozmawiać o 3 osobnych planach wymienionych powyżej:

StartSmart

Ten plan został opracowany dla tych, którzy dopiero zaczynają pracę z nową witryną WordPress. Jest w rozsądnej cenie, więc nie przepłacisz za usługę hostingową. Ale co oferuje oprócz standardowych funkcji?

Na przykład plan obejmuje bezpłatny certyfikat SSL z Let’s Encrypt. To wielka sprawa, ponieważ większość firm sporo pobiera opłaty za certyfikat SSL. Ważne jest, aby mieć go zainstalowanego. SSL będzie chronić twoją stronę internetową, zapewniając tym samym bezpieczny dostęp do niej.

Będąc zarządzanym pakietem hostingowym WordPress, zawierają łatwy sposób instalacji WordPress. W pakiecie znajduje się instalator 1 kliknięciem. I oczywiście oprócz WordPress dodaje się także wiele innych aplikacji.

Jeśli jesteś właścicielem strony internetowej, powinieneś również założyć profesjonalne konto e-mail, prawda? Na szczęście FastComet pozwala tworzyć nieograniczoną liczbę kont e-mail. Tak, w najtańszym planie. W ten sposób, gdy gość skontaktuje się z tobą, zobaczy, że poważnie podchodzisz do tego, co robisz.

Aby Twoja witryna działała z maksymalną wydajnością, plan obejmuje 15 GB przestrzeni dyskowej i niezmierzony ruch. To świetnie, ponieważ nie masz limitu liczby osób, które mogą odwiedzać Twoją witrynę w tym samym czasie.

ScaleRight

Jako drugi plan zawiera wszystkie funkcje z poprzedniego planu, a także kilka dodatków. Na przykład przestrzeń dyskowa wynosi do 25 GB miejsca na dysku SSD i pozwalają one hostować wiele witryn internetowych w jednym planie. Pierwszy obsługuje tylko jedną stronę internetową.

Jest też pakiet o nazwie Funkcje zaawansowane. Polega to na następujących premiach:

 • 2x większa moc obliczeniowa (rdzenie procesora i pamięć RAM)
 • Nieograniczone nazwy domen dodatkowych
 • 3 transfery stron internetowych za darmo
 • Darmowa dynamiczna pieczęć SSL i GlobalSign SSL
 • 1-kliknij Przywróć menedżera
 • Google PageSpeed

Ten plan jest najlepszy dla tych, którzy są właścicielami (lub planują) rozwijającej się witryny, która może codziennie przyciągać więcej odwiedzających. Wszystkie te funkcje pomogą Ci zarządzać witryną, gdy stanie się ona większa i bardziej popularna.

Przyśpieszyć

Jako trzeci i ostatni plan hostingowy WordPress jest oczywiście najdroższy. Mimo to jest znacznie tańszy niż to, co oferują konkurenci. Powinieneś wiedzieć, że ten plan jest najlepszy dla osób, które są właścicielami witryny, która zyskuje obecnie dużą uwagę.

Jeśli masz tysiące codziennych odwiedzających, będziesz potrzebować zasobów tego planu. Poprzedni może również działać, ale nie zapewni wydajności wymaganej przez Twoją witrynę.

Jak można się spodziewać, wszystkie dodatki z poprzednich planów są obecne w tym pakiecie. Tak, jest też kilka dodatków. Te bonusy mają na celu sprawienie, aby Twoja strona była tak szybka, jak to możliwe, nawet jeśli tysiące osób uzyskują do niej dostęp w tym samym czasie:

 • 3x więcej procesora i pamięci RAM dla mocy obliczeniowej.
 • 30 codziennych kopii zapasowych wykonywanych regularnie.
 • 3 razy mniej klientów na serwer (duża poprawa w porównaniu do innych planów)
 • Memcached (aby załadować zawartość znacznie szybciej)
 • LiteSpeed ​​LSAPI

Teraz, gdy przedstawiłem wszystkie 3 pakiety hostingowe WordPress, musisz wiedzieć o innym dodatku oferowanym z dowolnym planem z góry: Wsparcie 24 × 7.

Jeśli chodzi o obsługę klienta, należy wziąć pod uwagę 2 aspekty: szybkość i niezawodność (wydajność).

To oczywiste, dlaczego prędkość jest konieczna. Jeśli wystąpi usterka w Twojej usłudze hostingowej, chcesz ją naprawić jak najszybciej. Nic dziwnego. Tak więc zespół wsparcia musi odpowiedzieć na Twoją prośbę tak szybko, jak to możliwe.

Na szczęście obsługa klienta w FastComet jest na najwyższym poziomie. Odpowiedź otrzymasz w ciągu kilku minut. I wiesz, co jest w tym najlepsze? Że są również wydajne. Nie będziesz siedzieć i rozmawiać o swoim problemie, nie otrzymując rozwiązania.

Niezależnie od rodzaju problemu, jaki możesz napotkać, ten świetny zespół wsparcia w FastComet rozwiąże go.

Wniosek

Podsumujmy to, o czym rozmawialiśmy w tym artykule.

Po pierwsze, wspomniałem, że strona internetowa WordPress potrzebuje pewnego rodzaju usług hostingowych, innych niż tradycyjny hosting: zarządzany hosting WordPress.

Następnie zobaczyliśmy, czym naprawdę jest zarządzany hosting WordPress i jak różne firmy pomagają w rozpoczęciu korzystania z WordPress. Firma, o której rozmawialiśmy, FastComet korzysta z procesu instalacji jednym kliknięciem.

Na koniec omówiłem każdy zarządzany pakiet hostingowy WordPress, który można znaleźć w FastComet, oraz wspaniałą obsługę klienta, jaką ci oferują.

Podsumowując, wybór należy do ciebie. O czym? Jeśli okaże się, że FastComet jest tym, czego szukasz, musisz zdecydować, na który plan hostingowy się zapisałeś.

Aby to zrobić, pomyśl o potrzebach swojej witryny. Jak duże to jest? O czym to jest? Ilu masz gości?

Dzięki temu będziesz mógł podjąć właściwą decyzję i zapisać się na niezawodny pakiet hostingowy, który pomoże Ci w pełni wykorzystać swoją witrynę WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map