Czy InMotion nadaje się do hostingu stron internetowych WordPress?

inmotion-wordpress-hosting


WordPress staje się coraz bardziej popularny z dnia na dzień. W tej chwili ponad jedna czwarta wszystkich stron internetowych używa go jako systemu podstawowego. Liczba ta wzrasta nawet do kilku milionów stron internetowych.

Ponieważ WordPress jest tak popularny, możliwe, że planujesz go również użyć, jeśli jeszcze go nie masz. W każdym razie do hostingu strony WordPress potrzebujesz dobrej i wiarygodnej firmy.

W tym artykule porozmawiamy o jednym z najlepszych dostawców hostingu na świecie. Firma nazywa się Hosting InMotion.

Ponieważ używasz WordPress jako podstawy swojej witryny, usługa hostingowa musi być również ściśle powiązana z platformą WordPress. Na szczęście InMotion oferuje pewien rodzaj hostingu, zwany Managed WordPress Hosting.

Zanim zaczniemy rozmawiać o niektórych planach oferowanych przez InMotion, powinniśmy wyjaśnić, co tak naprawdę oznacza zarządzany hosting WordPress.

Co to jest zarządzana usługa hostingowa WordPress?

what-is-manage-wordpress-hosting

Czym jest zarządzany hosting WordPress?

Witryna zbudowana przy użyciu tego systemu CMS potrzebuje określonej usługi hostingowej, aby działać z maksymalną wydajnością. Regularna usługa hostingowa, taka jak hosting współdzielony, może również działać, ale korzystanie z takiego planu hostingowego ma pewną wadę. Może brakować pewnych funkcji i zasobów, których strona internetowa WordPress potrzebuje do prawidłowego działania.

Główną cechą, którą musi posiadać każdy zarządzany plan WordPress, jest: cała obsługa zaplecza musi być wykonywana przez zespół wsparcia za wybranym pakietem. W szczególności wszystko, co jest związane z uruchomieniem WordPress na swojej stronie, jest wykonywane przez osoby odpowiedzialne za usługę.

Ale czy to oznacza, że ​​po zarejestrowaniu się nie masz nic do roboty? Nie do końca. Obsługa WordPress jest obsługiwana przez firmę, ale nadal to Ty tworzysz zawartość i dostosowujesz witrynę.

Jest jeden ważny aspekt, który musi być obecny we wszystkich zarządzanych planach hostingowych WordPress. Instalacja WordPress musi być łatwa do wykonania nawet przez osoby bez wiedzy technicznej. Firmy osiągają to na 2 różne sposoby.

Z jednej strony istnieją usługi hostingowe, które oferują instalacje 1 kliknięciem jako funkcję. Te instalacje obejmują wszelkiego rodzaju aplikacje i bezpłatne programy internetowe, które można zainstalować jednym kliknięciem. Zazwyczaj dodają WordPress do pakietu oprogramowania dostępnego do instalacji.

Za pomocą tej metody wystarczy zarejestrować się w planie hostingowym, a następnie wybrać oprogramowanie, które chcesz uruchomić w swojej witrynie. Po znalezieniu WordPress wystarczy kliknąć przycisk instalacji, a cały proces zostanie przeprowadzony automatycznie. Dosłownie nie masz nic więcej do roboty.

Druga metoda stosowana przez wiele firm jest następująca: po zakończeniu rejestracji w planie hostingowym usługa automatycznie zainstaluje WordPress. W tej sytuacji nie musisz używać funkcji instalacji jednym kliknięciem.

CMS zostanie zainstalowany samodzielnie. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać odpowiednią nazwę domeny, w której chcesz zainstalować WordPress. Zazwyczaj jeśli nie masz jeszcze nazwy domeny, usługa wskaże Ci, aby ją kupić. Po wykonaniu tej czynności instalacja przebiegnie zgodnie z planem.

Są dwa sposoby, w jaki firmy hostingowe obsługują instalację WordPress. W przypadku Hosting InMotion, możesz zdecydować się na automatyczną instalację WordPress przy kasie. Jest to najprostszy sposób na rozpoczęcie pracy z nową witryną.

Czas porozmawiać o zarządzanej usłudze hostingowej WordPress, którą oferuje InMotion.

Hosting WordPress InMotion

inmotion-managed-wordpress-hosting

Hosting WordPress InMotion

Podobnie jak większość dostawców, InMotion dzieli tę usługę na wiele różnych planów. Większość firm ma 3 plany do wyboru, ale W ruchu zapewnia dostęp do 6 oddzielnych pakietów. W ten sposób możesz wybrać bardziej dokładnie tę usługę, która odpowiada Twoim osobistym potrzebom.

Powinienem wspomnieć, że nie będę mówić o wszystkich 6 planach w tym artykule. Zacznę od drugiego planu, potem porozmawiam o czwartym, a potem szóstym. Ale najpierw zobaczmy, jakie funkcje obejmuje InMotion w każdym planie hostingowym WordPress. Bez względu na plan, który ostatecznie wybierzesz, wszystkie te opcje będą dostępne:

 • Fabrycznie zainstalowany WordPress i gotowy do użycia.
 • Wiele wtyczek i aplikacji e-commerce jest darmowych do użytku.
 • Bezpłatna nazwa domeny jest dodawana do każdego planu.
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy (daje mnóstwo czasu na przetestowanie każdego aspektu twoich planów hostingowych)
 • WordPress (i każda inna aplikacja) może być automatycznie aktualizowany.
 • Wysoka wydajność dzięki nowoczesnym dyskom SSD wykorzystywanym do przechowywania.
 • NGINX i zaawansowane buforowanie serwerów dla szybszych prędkości ładowania.
 • Darmowa platforma do tworzenia stron internetowych (BoldGrid).
 • Obsługa klienta premium.

Porozmawiajmy teraz o drugim planie WordPress firmy InMotion. Powinieneś wiedzieć, że jest to najpopularniejszy plan i najlepszy stosunek jakości do ceny.

WP-2000S

Ten pakiet jest dostarczany co miesiąc za 7,26 USD. Cena jest dostępna, jeśli zarejestrujesz się na 2 lata z góry. Jak widać na oficjalnej stronie, jest to pierwszy wybór dla tych, którzy są właścicielami małej firmy lub chcą założyć stronę blogów. Plan daje dostęp do 2 stron internetowych na jednym koncie.

Ale ilu gości będzie w stanie zaakceptować? Co miesiąc ten plan został opracowany, aby wspierać średnio 50 000 unikalnych odwiedzających miesięcznie. Zauważ, że liczba jest średnią. Twoja witryna może więc obsługiwać większy lub mniejszy ruch. Tak czy inaczej, plan daje ci dużo miejsca na rozwój.

Dostajesz także 80 GB miejsca na dysku SSD na wszystkie dane z witryn. To więcej niż wystarcza na 2 strony internetowe. Dzięki napędom SSD Twoja witryna powinna szybko się ładować w przeglądarce użytkownika.

Do mieszanki dodano również nieograniczoną liczbę profesjonalnych kont e-mail z osobistą subskrypcją wtyczki JetPack WordPress. Służy to do ulepszenia witryny i śledzenia statystyk.

WP-4000S

To czwarty plan na oficjalnej stronie InMotion. Kosztuje 31,10 USD / miesiąc. Czy warto uaktualnić poprzedni plan? Jeśli masz więcej niż 2 strony internetowe, które wymagają niezawodnego hostingu lub jesteś właścicielem witryny o dużym ruchu, możesz rozważyć ten plan.

Pozwala na hostowanie w nim 6 stron internetowych. Ten fakt sam w sobie sprawia, że ​​dla wielu osób warto go ulepszyć. Tutaj jest również do przechowywania wszystkich danych 160 GB pamięci SSD. Plan obejmuje również bezpłatny dedykowany adres IP. Ilu odwiedzających możesz mieć?

Liczba ta znacznie wzrasta: plan obejmuje 300 000 odwiedzających miesięcznie. Ale w przypadku tak dużej liczby użytkowników należy upewnić się, że witryna działa przez cały czas poprawnie. W końcu im więcej masz gości, tym więcej zasobów potrzebujesz.

Aby ci w tym pomóc, InMotion oferuje w tym planie coś, co nazywa się Dedykowaną pulą pamięci podręcznej kodów operacji. Do czego jest to używane? Ta funkcja umożliwia odwiedzającym szybki dostęp do Twojej witryny, nawet gdy tysiące innych użytkowników korzysta z niej jednocześnie.

WP-6000S

Jako szósty i ostatni plan hostingowy WordPress kosztuje najwyżej 119,28 USD miesięcznie. Ten plan został stworzony, aby pomóc tym, którzy potrzebują najwyższej wydajności WordPress na dużych stronach internetowych. Dzieje się tak, ponieważ korzystając z tego pakietu, możesz odwiedzać średnio 1 200 000 użytkowników miesięcznie.

Ale jeśli chcesz utworzyć wiele witryn, możesz to zrobić. Plan obsługuje do 20 stron internetowych na jednym koncie. Możesz zbudować zrównoważony biznes, korzystając z tego pakietu w pełnym zakresie.

Jeśli chodzi o funkcje, które oferuje ci plan, wszystkie bonusy z poprzednich planów są również obecne w tym. Jedyną różnicą jest to, że otrzymujesz 240 GB miejsca na dysku SSD dla całej witryny.

Powinienem również wspomnieć, że InMotion zapewnia bezpłatne transfery stron internetowych z dowolnym wybranym planem. Tak więc WP-6000S ma również tę funkcję w pakiecie. Niewielu hostów pozwoli na przeniesienie do nich twoich stron za darmo.

Jak wspomniałem powyżej, na stronie InMotion istnieją 3 inne plany zarządzania hostingiem WordPress. Mówiłem tylko o tych 3, które są najbardziej prawdopodobnymi kandydatami na nowego użytkownika InMotion.

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz korzystać z witryny WordPress, czy masz już wiele witryn, InMotion z pewnością opracował plan dostosowany do Twoich potrzeb.

Wniosek

Doszliśmy do końca dzisiejszego artykułu. Powinieneś mieć całkiem niezły pomysł na hosting witryny WordPress przy użyciu jednego z zarządzanych przez InMotion planów hostingowych WP. Wyjaśniłem również, czym jest zarządzany plan hostingu i dlaczego jest on również dobry dla nowych użytkowników.

Reszta zależy od ciebie. Jeśli uznasz, że InMotion jest dobrze dopasowany do twoich potrzeb, możesz wybrać jeden z planów hostingowych, które przedstawiłem tutaj, lub spojrzeć na pozostałe 3. Pamiętaj tylko o tym, czego oczekujesz od planu, który będzie dobrze współpracował z Twoją witryną i odpowiednio wybierz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map