HostGator Joomla Review Hosting – czy to dobry hosting Joomla?

hostgator-joomla-hosting-review


HostGator jest naprawdę dobrym dostawcą hostingu dla stron Joomla i tak oto: HostGator działa na rynku od 2002 roku, utrzymując oszałamiającą liczbę 8 milionów domen i wciąż się licząc. Jest to jeden z popularnych hostów witryn, na który nie możesz pomóc, ale chcesz go mieć. Ten dostawca hostingu podbił świat, zaczynając od swojej zdolności do oferowania kilku planów hostingowych, mając doskonały czas działania i średnią szybkość ładowania strony, i nie zapominając o kilku planach hostingowych, takich jak WordPress, Joomla i wielu innych, które możesz pomyśleć z.

HostGator przetrwał próbę zdobywania szacunku dla ogromnej liczby serwerów i niezrównanej niezawodności wśród innych czynników. Wszyscy korzystający z tej platformy hostingowej potwierdzą jej przyzwoite dedykowane, a także opcje VPS, które pomogły skalować ich witryny do ich obecnego statusu.

Jeśli chodzi o wykorzystanie HostGator jako dostawcy usług hostingowych, nie tylko widać na pierwszy rzut oka, ale w tej recenzji poprowadzimy Cię dalej, aby pokazać, dlaczego ta platforma jest idealna dla hosta internetowego Joomla. Od wydajności i czasu przestoju do obsługi klienta i planów hostingowych z cenami aż do uruchomienia Joomla, nie pozostawimy żadnego pomysłu, dając wszechstronną recenzję tego najpopularniejszego hosta internetowego w branży. Przeczytaj więcej i dowiedz się, dlaczego warto rozważyć przejście na HostGator dla swoich witryn Joomla.

HostGator Joomla Review Hosting

Poniżej przedstawię szczegółowe informacje na temat wydajności, czasu pracy, wsparcia technicznego, funkcji i ceny HostGator. Jeśli więc chcesz hostować swoją witrynę Joomla za pomocą HostGator, czytaj dalej i zdecyduj, czy ta firma jest dla Ciebie dobrym wyborem, czy nie.

Wydajność i czas działania HostGator

Przy wyborze dostawcy usług hostingowych pierwszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest jego wydajność. Wydajność hosta zależy w dużej mierze od szybkości, ponieważ szybsza witryna stanowi dodatkową zachętę dla użytkowników i poprawia również pozycję w rankingu SEO. Według badań jedno sekundowe opóźnienie w ładowaniu strony może kosztować prawie 7 procent mniej rozmów, 11 procent mniej wyświetleń strony i 16 procent zmniejszenia satysfakcji użytkownika. Ponieważ chcesz mieć to, co najlepsze dla swojej witryny, nie chcesz doświadczać wyżej wymienionych problemów i dlatego wydajność wybranej firmy hostingowej.

Dzięki 99,9-procentowej dostępności, HostGator daje powód do uśmiechu. To pokazuje, że jego wydajność jest godna podziwu na najwyższym poziomie, szczególnie jeśli chodzi o niezawodność. W rzeczywistości ten poziom usług hostingowych jest w rzeczywistości standardem branżowym. Ale jego prędkość wynosi tylko 984 ms, co czyni go średnią w porównaniu z innymi hostami, chociaż nie powinno to Cię już martwić, biorąc pod uwagę, że jest więcej pozytywnych atrybutów do zobaczenia. Chociaż istnieje wielu dostawców usług hostingowych o wyższych wskaźnikach czasu działania, najważniejsze jest to, że są nieco droższe niż HostGator. Ponieważ ten host działa od dłuższego czasu, możesz odetchnąć z ulgą, wiedząc, że nie jest to oszustwo i że ma obiecującą przyszłość dzięki ulepszonym usługom hostingu.

Obsługa klienta HostGator

hostgator-online-obsługa klienta

HostGator – wsparcie techniczne online

HostGator zapewnia obsługę klienta, która nie ma sobie równych w całej branży. Usługa obejmuje czat na żywo 24/7/365, telefon i e-mail oparty na biletach. W pulpicie hostingowym znajduje się portal wsparcia firmy, który pomoże ci znaleźć szybkie odpowiedzi pochodzące z bazy wiedzy o oszałamiającej liczbie 680 artykułów i ponad 500 samouczków wideo. Ponadto każde konto dostawcy hostingu HostGator ma pełną gwarancję prezesa firmy, który zwykle osobiście reaguje na każdy przedstawiony mu problem. Jeśli nadal masz problemy, z którymi zwykły zespół wsparcia nie może sobie poradzić, możesz swobodnie poprosić o przydzielenie biletu bezpośrednio do CEO w celu uzyskania lepszych rozwiązań.

Plany i ceny HostGator

Hostgator-Joomla-Hosting-Plany

HostGator Joomla Plany hostingowe

HostGator oferuje wiele różnych planów hostingu w zależności od potrzeb. Te plany hostingowe obejmują hosting współdzielony, hosting VPS, hosting w chmurze, hosting WordPress i dedykowane plany hostingowe. Wszystkie te plany hostingowe HostGator mają bogate funkcje, które są odpowiednie dla różnych budżetów, a także różnych wymagań hostingowych. Spójrz na następujące plany hostingowe dostarczone przez dostawcę hostingu HostGator:

Hosting współdzielony: jest to najlepszy sposób na rozpoczęcie nowej witryny o niskim ruchu w Internecie. Plan daje Twojej witrynie środowisko do współdzielenia zasobów z dowolną inną witryną hostowaną na tym samym serwerze.

Hosting w chmurze: W przeciwieństwie do hostingu współdzielonego, który jest ograniczony tylko do jednego serwera, plan hostingu w chmurze wykorzystuje wiele serwerów. Właśnie dlatego ten plan jest dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli Twoja witryna często odwiedza Internet.

Hosting WordPress: jest to wspólny plan hostingowy, który jest w pełni zoptymalizowany dla witryn opartych na WordPress. W rzeczywistości optymalizuje wydajność, chroniąc jednocześnie witrynę przed typowymi atakami WordPress.

Virtual Private Server (VPS): ten plan hostingowy pozwala zarządzać wszystkimi wirtualnymi zasobami na platformie hostingowej opartej na chmurze i jest odpowiedni dla rozwoju stron internetowych, na których często występują gwałtowne wzrosty ruchu.

Serwer dedykowany: dedykowany plan hostingowy daje szansę na uzyskanie serwera, który hostuje tylko twoje strony internetowe. Jedyną wadą w tym względzie jest to, że ten plan wiąże się z pewną wielką odpowiedzialnością, która wymaga od ciebie utrzymania go na własną rękę.

W przypadku wspólnych planów hostingowych istnieją trzy różne poziomy. Każdy plan ma nieograniczoną przepustowość i przestrzeń dyskową, ale główne różnice pojawiają się w liczbie stron internetowych, które każdy hosting może obsłużyć. Tak to wygląda:

Hatchling: ten wspólny plan daje możliwość hostowania tylko jednej strony internetowej. Plan obejmuje instalator Joomla za jednym kliknięciem i jest przydatny ze standardowym zestawem funkcji. Cały plan kosztuje 2,75 USD miesięcznie i obsługuje jedną nazwę domeny, nieograniczoną liczbę subdomen oraz nieograniczoną pamięć i miejsce na dysku.

Plan dziecka: Plan dziecka daje możliwość hostingu nieograniczonej liczby stron internetowych i obejmuje wszystkie funkcje w ramach planu Hatchling. W tym abonamencie można również używać dodatków, takich jak prywatny SSL. Plan kosztuje 3,95 USD miesięcznie i obsługuje nieograniczoną przepustowość, pamięć i nazwy domen.

Biznesplan: jest odpowiedni dla wszystkich stron małych firm i zawiera bezpłatny certyfikat SSL i dedykowany adres IP, które są niezbędne do stworzenia strony internetowej eCommerce. Ten plan kosztuje 5,95 USD miesięcznie i jest w stanie obsłużyć nieograniczoną przepustowość, nieograniczoną przestrzeń dyskową i nazwy domen. Ponadto plan ma bezpłatny dedykowany adres IP i bezpłatny numer.

Uruchamianie Joomla na HostGator

Joomla to światowej klasy nagradzany system zarządzania treścią (CMS) do tworzenia stron internetowych i aplikacji. Pomaga śledzić wszystkie informacje i treści w Twojej witrynie. Obejmuje to zdjęcia, teksty, dokumenty, muzykę, filmy i wszelkie istotne elementy w Twojej witrynie.

Jednak dostawca hostingu HostGator i Joomla bezproblemowo łączą się w pary, aby zapewnić jak najlepszą obsługę witryny. Innymi słowy, HostGator jest wyposażony w kompatybilne usługi hostingowe Joomla dla wielu stron internetowych i jest to idealne dopasowanie do Twojej witryny Joomla. W rzeczywistości HostGator jest jednym z najlepszych dostawców hostingu Joomla w branży.

Zainstalowanie go na platformie HostGator jest bardzo łatwe. Dzięki automatycznemu instalatorowi Joomla możesz po prostu zainstalować Joomla za pomocą jednego kliknięcia. Niniejsza instalacja obejmuje bieżące wersje MySQL, Apache i PHP. PHP działa w formie suPHP, kolejnej wersji PHP z dodatkowymi warstwami zabezpieczeń na serwerach. Podczas uruchamiania Joomla na HostGator, suPHP sprawia, że ​​Joomla CMS jest znacznie bardziej przyjazny dla użytkownika. Krótko mówiąc, jeśli szukasz łatwego sposobu zarządzania treściami online przy pomocy fantastycznego dostawcy usług hostingowych, HostGator Joomla jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Plusy i minusy HostGator Joomla Hosting

Pomimo wszystkich szumów i atrybutów, które pochodzą z HostGator, wciąż są dwie strony medalu, a my przyjrzymy się zaletom i wadom, aby dać ci jasny obraz tego, czego możesz się spodziewać. Oto zalety i wady korzystania z HostGator jako dostawcy usług hostingowych:

Zalety HostGator

 • Pochodzi z łatwym w obsłudze panelem sterowania
 • Istnieje nieograniczone miejsce na dysku, przepustowość na każdym planie i nieograniczona liczba e-maili
 • Będziesz cieszyć się 62 procentami z pierwszych 3 lat
 • Darmowy kreator stron z funkcją przeciągnij i upuść
 • Umowa nie jest potrzebna przed rozpoczęciem
 • Masz gwarancję 45-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy
 • Doskonały czas pracy wynoszący 99,98 procent
 • Dobra obsługa klienta
 • Zwiększone bezpieczeństwo przed atakami DDoS
 • Darmowa migracja twojej istniejącej strony
 • Szeroki wybór opcji hostingu
 • Niezawodny hosting
 • Elastyczne okresy rozliczeniowe

Wady HostGator

 • To nie jest wystarczająco szybkie
 • Za „prawdziwe” kopie zapasowe pobierane są dodatkowe opłaty
 • Standardowe sztuczki cenowe
 • Brak bezpłatnej migracji domeny
 • Agresywna wyprzedaż

Wniosek

Czy rozważysz wybranie HostGator dla stron Joomla? Oczywiście, twoja odpowiedź powinna brzmieć „tak”, biorąc pod uwagę, że HostGator jest jednym z najlepszych w branży hostingu i największym domowym serwisem hostingowym z wielu powodów. Wydajność hosta to coś, co można podziwiać, nie mówiąc już o jego niezawodności, doskonałej obsłudze klienta, licznych wspólnych planach hostingowych i wielu innych. Nie trzeba dodawać, że w ciągu ostatnich kilku lat firma ta znacznie się poprawiła, co czyni ją idealnym wyborem dla osób, które do tej pory chciały mieć niesamowicie dobrego gospodarza w branży. W tej chwili możesz śmiało polecić HostGator do hostowania stron Joomla dla Ciebie i Twoich znajomych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map