InMotion Joomla Hosting Review – це хороший веб-хостинг Joomla?

inmotion-joomla-hosting-review


Якщо ви шукаєте створену та надійну приймаючу компанію, InMotion має стати першим у вашому списку пошуку. Потрібно сказати, що InMotion виступає одним з найбільших і надійних незалежних веб-хостингових провайдерів у світі.

Компанія обслуговує мільйони з моменту заснування в 2001 році, і її послуги з кожним моментом стають все кращими та кращими. Ви можете це засвідчити, переглянувши онлайн-огляди, створені користувачем, щоб мати чітке уявлення про те, що насправді є цим провайдером веб-хостингу.

У цій статті ми дамо вам вичерпний огляд хостингу InMotion, вивчивши його продуктивність та тривалість роботи, підтримку клієнтів, плани та ціни та запустивши Joomla на InMotion, включаючи його плюси та мінуси при використанні в якості веб-хостингу Joomla.

Огляд хостингу InMotion Joomla

Далі я прозначу вас через основні причини, чому ви повинні вибрати хостинг InMotion для свого веб-сайту Joomla. Є багато аспектів, які слід враховувати при виборі хостинг-компанії для Joomla, але я вважаю, що ефективність, тривалість роботи, підтримка, функції та ціна є найважливішими.

Продуктивність InMotion та Uptime

Основна функція веб-хостингової компанії – забезпечити надійне зберігання ваших файлів на сервері та їх легко отримати при необхідності. Можливо, ці фактори є визначальними показниками продуктивності, коли мова йде про веб-хостинг.

У зв’язку з цим продуктивність InMotion та тривалість роботи завжди були в тренді вище середнього, і саме це робить її кращим вибором серед незліченних постачальників веб-хостингу. Це означає, що хостинг InMotion досягає оптимальної швидкості з вище середньою швидкістю Час до першого байту (або TTFB), яка добре працює з рештою всіх інших факторів швидкості веб-сайту. У реальному розумінні TTFB – це найшвидший показник, який використовується для визначення часу, коли сервер повинен оперативно реагувати після отримання запиту від користувача.

Що стосується бездротового хостингу InMotion Hosting, найбільше враховує, наскільки швидка та надійна можлива мережа. Маючи 99,9% часу роботи, цей веб-провайдер хостингу гарантує вам надійність, яка вам потрібна. Ось чому ви натрапите на ексклюзивні зони максимальної швидкості хоста, які включають в себе вибір центрів обробки даних як для бізнесу, так і для VPS-хостингових рішень.

Крім режиму безперервного часу, InMotion дозволяє вам мати коефіцієнт швидкості ранжування в Google, дозволяючи вашому сайту завантажуватися швидше. Цей подвиг досягається лише за допомогою серверів InMotion, які мають низький час відгуку TFFB, який завжди відповідає. Час TTFB, однак, становить приблизно 0,6 секунди завдяки використанню повністю обладнаних серверів із SSD-накопичувачами.

Служба підтримки клієнтів InMotion

inmotion-hosting-support-support

Служба підтримки клієнтів InMotion

Мабуть, InMotion не є другою, коли йдеться про підтримку клієнтів. Незважаючи на те, що це не сміливе твердження, яке слід публічно публікувати та висловлювати, це один із провайдерів веб-хостингу, від якого ви можете розраховувати на підтримку експертів у будь-який час, коли вам це потрібно. Насправді існують реальні відмінності в способі отримання та обслуговування клієнтів через InMotion.

Як відомо, ведення вашого інтернет-бізнесу є критичним завданням, і про необхідність ефективної та ефективної підтримки клієнтів не виникає сумніву. Хоча це вам може і не потрібно весь час, коли ви це робите, вам потрібно отримати те, що ви заслуговуєте на свої гроші. Пам’ятайте, час є суттєвим, і будь-які технічні проблеми на вашому боці можуть стати дорогою справою в довгостроковій перспективі. Тому доцільно, щоб ви вважали, що постачальник веб-хостингу має чудову підтримку клієнтів, що бажає багато чого бажати.

InMotion хостинг фактично перевершив очікування клієнтів, створивши надійну та ефективну команду з обслуговування клієнтів, яка володіє знаннями у відповідних галузях знань. Більшість із цих професіоналів набираються і їм приділяється достатньо часу для тренувань у сферах, які мають найбільше значення стосовно веб-хостингу. Саме тому, коли ви стикаєтесь з проблемами розміщення хостингу, ви завжди можете сподіватися на своєчасну відповідь з ефективним рішенням вашої проблеми. Перш за все, рівень чуйності з боку служби підтримки є вражаючим незалежно від того, чи контактуєте ви з ними через телефон, електронну пошту чи форуми чату наживо. І ця підтримка доступна протягом усього дня, тобто 24 години, 7 днів на тиждень і 365 днів на рік.

Плани InMotion та ціноутворення

inmotion-hosting-joomla-плани

InMotion – Плани хостингу Joomla

InMotion може похвалитися широким спектром хостинг-планів, до яких належать бізнес, VPS, реселлер, спеціалізовані та WordPress плани. Кожен план хостингу має свої унікальні особливості та ціни наступним чином:

Плани хостингу InMotion Joomla

Цей план має три варіанти на вибір; Запуск, Power та Pro

1. Запуск: ціна починається від $ 3,99 на місяць
2. Потужність: початкова ціна – 5,99 долара на місяць
3. Про: вона починається від $ 13,99 на місяць

Всі ціни на ці спільні плани веб-хостингу час від часу змінюються залежно від кількості підтримуваних баз даних, веб-сайтів та доменів.

Плани веб-хостингу InMotion VPS

Відповідно до цього плану, ви можете вибрати наступні три варіанти залежно від потреб вашого веб-сайту:

1. VPS-1000HA0S: Починається від 29,99 дол. США на місяць
2. VPS-2000HA-S: Стартова ціна – 49,99 дол. США на місяць
3. VPS-3000HA-S: Стартова ціна – 74,99 дол. США на місяць

Ціни за планом хостингу VPS змінюються залежно від обсягу доступної оперативної пам’яті, пропускної здатності, пам’яті, IP-адрес тощо.

Плани веб-хостингу, присвячені InMotion

Ви можете вибрати три наступні параметри в рамках вибору веб-хостингу InMotion: Essential, Advanced та Elite.

1. Основне: Починається від 99,99 дол. США на місяць
2. Додатково: ціна починається від $ 159,99 на місяць
3. Еліта: починається від $ 229,99 на місяць

Ціни на спеціальні веб-хостингові плани час від часу змінюються залежно від обсягу передачі даних за місяць, оперативної пам’яті, IP-адрес та багатьох інших.

Плани веб-хостингу InMotion Reseller

Ви можете обрати один із наступних трьох варіантів: R-1000S, R-2,000S або R-3,000S

1. R-1000S: Ціна хостингу починається від $ 22,39 на місяць
2. R-2,000S: Ціна хостингу починається від $ 31,99 на місяць
3. R-3,000S: Ціна хостингу починається від $ 43,99 на місяць

Ціни на веб-хостингові плани Reseller варіюються в залежності від наявного місця на диску, пропускної здатності серед інших.

Запуск Joomla на хостингу InMotion

Запуск Joomla на InMotion хостинг – це благородна ідея з кількох причин. Ця платформа працює надзвичайно добре на своїх серверах з точки зору безперервної роботи та швидкості. Власне кажучи, InMotion вжив кардинальних заходів для створення серії статей, а також відео-уроків, щоб ви могли отримати допомогу з перших рук, починаючи з Joomla.

Плани веб-хостингу InMotion Joomla включають модуль suPHP. Цей модуль призначений для того, щоб вам (користувачеві) та дозволам на файли було призначено відповідно. Це допомагає забезпечити необхідну безпеку вашого веб-сайту Joomla в рамках хостингу InMotion. Крім того, якщо у вас вже є ваш хостинг, то передача веб-сайту InMotion не має часу допоможе вам перемістити ваш сайт швидше, ніж ви можете собі уявити..

Плюси і мінуси хостингу InMotion

Як би досконалий хостинг-провайдер не здався, є і світліші, і темніші сторони. Це природно, і це допомагає створити рівновагу в кожному аспекті життя. Незважаючи на всі позитивні атрибути, що поставляються з хостингом InMotion, є і негативи, і нижче ми підкреслили як плюси, так і мінуси використання InMotion як свого хоста.

Плюси

 • Використання SSD-серверів як стандартних
 • Обмежена кількість користувачів на його спільному хостингу для підвищення продуктивності
 • Швидкісне підключення до Інтернету з використанням найнадійніших і популярних Інтернет-провайдерів
 • Необмежений трафік для кожного плану хостингу
 • Широкий спектр високоякісних тем
 • Відмінні функції безпеки для веб-хостингу
 • Видатна підтримка клієнтів з боку знаючої та талановитої команди техніків
 • Наявність технології Max zone zone speed
 • Обладнання бізнес-класу
 • Безкоштовна передача сайту, резервне копіювання даних, SSD-накопичувачі та відновлення
 • Необмежений простір на диску і передача даних
 • cPanel інтерфейс
 • Отримує попередньо встановлену Joomla за короткий час
 • Преміум-конструктор веб-сайтів
 • Безпечний електронний лист IMAP

Мінуси

 • Найкращі хостингові послуги розміщуються лише на планах хостингу на “профі” рівні
 • Основні плани веб-хостингу якось дорогі, але щоб отримати найкращі плани, ви змушені будете платити ще більше
 • Необхідно здійснити оплату за весь рік заздалегідь
 • Існують обмеження щодо кількості сайтів, особливо при використанні хостингових планів нижчого рівня.
 • Обмежена кількість баз даних, якщо ви використовуєте плани хостингу нижчих рівнів

Висновок

Чому варто обрати хостинг InMotion для своїх веб-сайтів Joomla? З огляду, немає сумнівів, що InMotion має те, що потрібно для розміщення веб-сайтів Joomla. Цей хостинг-провайдер здатний забезпечити ваші веб-сайти Joomla надійним хостингом та чудовим режимом роботи, швидкою швидкістю з’єднання і, звичайно, видатною продуктивністю.

Команда з технічної підтримки неймовірно ефективна та реагує в рекордно короткий час, коли виникає ситуація. Крім того, ви отримаєте більше користі від інструментів, наданих командою підтримки клієнтів, щоб зробити ваш веб-сайт безболісним. Тому ми рекомендуємо надалі хостинг-провайдер InMotion бути вашим ідеальним хостом для веб-сайтів Joomla.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map