InMotion Joomla Hosting Review – Czy to dobry hosting Joomla?

01.06.2020
Bez kategorii 'InMotion Joomla Hosting Review – Czy to dobry hosting Joomla?
0 9 мин.

inmotion-joomla-hosting-review


Jeśli szukasz uznanej i godnej zaufania firmy hostingowej, InMotion powinien zająć pierwsze miejsce na liście wyszukiwania. Nie trzeba dodawać, że InMotion jest jednym z największych i niezawodnych niezależnych dostawców hostingu na świecie.

Firma obsługuje miliony od momentu jej powstania w 2001 r., A jej usługi z każdą chwilą stają się coraz lepsze. Możesz to potwierdzić, przeglądając recenzje generowane przez użytkowników online, aby mieć jasny obraz tego, czym naprawdę jest ten dostawca hostingu.

W tym artykule przedstawimy Ci kompleksową recenzję hostingu InMotion, analizując jego wydajność i czas działania, obsługę klienta, plany i ceny oraz uruchamiając Joomla na InMotion, w tym jego zalety i wady, gdy jest on używany jako host WWW Joomla.

Przegląd hostingu InMotion Joomla

Poniżej przedstawię główne powody, dla których powinieneś wybrać InMotion Hosting dla swojej witryny Joomla. Przy wyborze firmy hostingowej dla Joomla należy wziąć pod uwagę wiele aspektów, ale uważam, że najważniejsza jest wydajność, dostępność, wsparcie, funkcje i cena.

Wydajność i czas działania InMotion

Główną funkcją firmy hostingowej jest zapewnienie, że twoje pliki są bezpiecznie przechowywane na serwerze i można je łatwo odzyskać w razie potrzeby. Być może te czynniki determinują wydajność, jeśli chodzi o hosting.

Pod tym względem wydajność i czas działania InMotion zawsze wykazywały tendencję powyżej średniej, co czyni go preferowanym wyborem wśród niezliczonych dostawców hostingu. Oznacza to, że InMotion Hosting działa optymalnie z ponadprzeciętnymi prędkościami czasu do pierwszego bajtu (lub TTFB), które działają całkiem dobrze z resztą wszystkich innych czynników prędkości witryny. W rzeczywistości TTFB jest najszybszą miarą używaną do ustalenia, ile czasu zajmuje serwerowi odpowiedź natychmiast po otrzymaniu żądania od użytkownika.

Jeśli chodzi o czas działania InMotion Hosting, najważniejsze jest to, jak szybka i niezawodna jest możliwa sieć. Dzięki dostępności na 99,9% czas ten dostawca usług hostingowych zapewnia niezawodność, której naprawdę potrzebujesz. Właśnie dlatego natkniesz się na wyjątkowe strefy prędkości maksymalnej hosta, które obejmują wybór centrów danych dla rozwiązań biznesowych i hostingu VPS.

Oprócz czasu działania, InMotion pozwala mieć współczynnik szybkości rankingu w Google, umożliwiając szybsze ładowanie witryny. Osiągnięcie to osiąga się tylko dzięki serwerom InMotion, które mają zawsze krótki czas odpowiedzi TFFB, który jest zawsze spójny. Czas TTFB wynosi jednak około 0,6 sekundy dzięki zastosowaniu w pełni wyposażonych serwerów z dyskami SSD.

Obsługa klienta InMotion

inmotion-hosting-obsługa klienta

Obsługa klienta InMotion

Najwyraźniej InMotion nie ma sobie równych, jeśli chodzi o obsługę klienta. Mimo, że nie jest to śmiałe stwierdzenie, aby wyjść publicznie i zrobić, jest to jeden z dostawców usług hostingowych, którego możesz oczekiwać od eksperckiej obsługi klienta w dowolnym momencie. W rzeczywistości istnieją rzeczywiste różnice w sposobie, w jaki obsługa klienta jest odbierana i obsługiwana przez InMotion.

Jak wiecie, prowadzenie firmy internetowej jest przedsięwzięciem krytycznym, a potrzeba skutecznego i wydajnego wsparcia klienta nie wchodzi w rachubę. Chociaż może nie być to potrzebne przez cały czas, wtedy musisz to zrobić, na co zasługujesz za swoje pieniądze. Pamiętaj, że czas jest najważniejszy, a wszelkie problemy techniczne po twojej stronie mogą być kosztowne na dłuższą metę. Dlatego rozważne jest rozważenie dostawcy hostingu z doskonałą obsługą klienta, który ma wiele do życzenia.

InMotion Hosting rzeczywiście przekroczył oczekiwania klientów, ustanawiając niezawodny i wydajny zespół obsługi klienta, który posiada wiedzę w zakresie odpowiednich dziedzin. Większość z tych specjalistów jest rekrutowana i ma wystarczająco dużo czasu na szkolenie w obszarach, które mają największe znaczenie w odniesieniu do hostingu. To jest powód, dla którego za każdym razem, gdy napotykasz problemy z hostingiem, zawsze możesz spodziewać się szybkiej odpowiedzi z praktycznym rozwiązaniem problemu. Przede wszystkim poziom reakcji zespołu wsparcia jest niesamowity, niezależnie od tego, czy kontaktujesz się z nim przez telefon, e-mail czy fora czatu na żywo. Wsparcie to jest dostępne przez cały czas, czyli 24 godziny, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Plany i ceny InMotion

inmotion-hosting-joomla-plan

InMotion – Plany hostingowe Joomla

InMotion oferuje szeroką gamę planów hostingowych, w tym plany biznesowe, VPS, reseller, dedykowane i WordPress. Każdy plan hostingowy ma swoje unikalne funkcje i ceny w następujący sposób:

Plany hostingowe InMotion Joomla

Ten plan ma trzy opcje do wyboru; Uruchom, Power i Pro

1. Uruchomienie: cena zaczyna się od 3,99 USD miesięcznie
2. Moc: cena początkowa wynosi 5,99 USD miesięcznie
3. Pro: zaczyna się od 13,99 USD miesięcznie

Wszystkie ceny za te wspólne plany hostingowe różnią się od czasu do czasu w zależności od liczby obsługiwanych baz danych, stron internetowych i domen.

Plany hostingowe InMotion VPS

W ramach tego planu możesz wybrać jedną z następujących trzech opcji w zależności od potrzeb Twojej witryny:

1. VPS-1000HA0S: Zaczyna się od 29,99 USD miesięcznie
2. VPS-2000HA-S: Cena wywoławcza wynosi 49,99 USD miesięcznie
3. VPS-3000HA-S: Cena wywoławcza wynosi 74,99 USD miesięcznie

Ceny w ramach planu hostingowego VPS różnią się w zależności od ilości dostępnej pamięci RAM, przepustowości, pamięci, adresów IP i tak dalej.

Dedykowane plany hostingowe InMotion

Możesz wybrać jedną z następujących trzech opcji w ramach dedykowanego planu hostingowego InMotion: Essential, Advanced i Elite.

1. Niezbędny: zaczyna się od 99,99 USD miesięcznie
2. Zaawansowane: cena zaczyna się od 159,99 USD miesięcznie
3. Elite: Zaczyna się od 229,99 $ miesięcznie

Ceny dedykowanych planów hostingowych zmieniają się od czasu do czasu w zależności od ilości transferu danych miesięcznie, pamięci RAM, adresów IP i wielu innych.

Plany hostingowe dla resellerów InMotion

Możesz wybrać jedną z następujących trzech opcji: R-1000S, R-2000S lub R-3000S

1. R-1000S: Cena hostingu zaczyna się od 22,39 USD miesięcznie
2. R-2000: Cena hostingu zaczyna się od 31,99 USD miesięcznie
3. R-3000: Cena hostingu zaczyna się od 43,99 USD miesięcznie

Ceny w ramach planów hostingowych Reseller różnią się w zależności od dostępnego miejsca na dysku, między innymi przepustowości.

Uruchamianie Joomla na Hostingu InMotion

Uruchamianie Joomla na InMotion Hosting to szlachetny pomysł z wielu powodów. Ta platforma działa niesamowicie dobrze na swoich serwerach pod względem czasu działania i szybkości. W rzeczywistości InMotion podjął drastyczne kroki, aby stworzyć serię artykułów, a także samouczki wideo, aby uzyskać pomoc z pierwszej ręki podczas rozpoczynania pracy z Joomla.

Plany hostingowe InMotion Joomla obejmują moduł suPHP. Ten moduł został zaprojektowany w celu zapewnienia, że ​​Ty (użytkownik) i uprawnienia do plików są odpowiednio przypisane. Pomaga to w zapewnieniu bardzo potrzebnego bezpieczeństwa Twojej stronie Joomla w ramach InMotion Hosting. Poza tym, jeśli masz już swój hosting, to przeniesienie witryny InMotion No-Downtime pomoże Ci przenieść witrynę szybciej, niż możesz sobie wyobrazić.

Plusy i minusy InMotion Hosting

Niezależnie od tego, jak doskonały może się wydawać dostawca hostingu, ma on zarówno jaśniejsze, jak i ciemniejsze strony. Jest to naturalne i pomaga zachować równowagę w każdym aspekcie życia. Pomimo wszystkich pozytywnych cech, które pochodzą z InMotion Hosting, są też te negatywne, a poniżej przedstawiliśmy zarówno zalety, jak i wady korzystania z InMotion jako hosta.

Plusy

 • Korzystanie z serwerów SSD w standardzie
 • Ograniczona liczba użytkowników na wspólnym hostingu w celu poprawy wydajności
 • Szybkie połączenia internetowe z wykorzystaniem najbardziej wiarygodnych i popularnych dostawców usług internetowych
 • Nieograniczony ruch dla każdego planu hostingowego
 • Szeroka gama wysokiej jakości motywów
 • Doskonałe funkcje bezpieczeństwa dla hostingu
 • Znakomita obsługa klienta przez kompetentny i utalentowany zespół techników
 • Dostępność technologii strefy prędkości maksymalnej
 • Sprzęt klasy biznesowej
 • Bezpłatny transfer strony, kopie zapasowe danych, dyski SSD i przywracanie
 • Nieograniczone miejsce na dysku i transfer danych
 • Interfejs cPanel
 • Pobiera preinstalowaną Joomla w krótkim czasie
 • Kreator stron premium
 • Bezpieczny e-mail IMAP

Cons

 • Najlepsze usługi hostingowe są przydzielane tylko do planów hostingowych na poziomie „pro”
 • Podstawowe plany hostingowe są w pewien sposób drogie, ale aby uzyskać najlepsze plany, będziesz musiał zapłacić jeszcze więcej
 • Konieczna jest płatność z góry przez cały rok
 • Istnieją ograniczenia dotyczące liczby witryn, szczególnie w przypadku korzystania z niższych planów hostingowych.
 • Ograniczona liczba baz danych, jeśli korzystasz z planów hostingowych na niższych poziomach

Wniosek

Dlaczego warto wybrać hosting witryn InMotion dla Joomla? Z przeglądu nie ma wątpliwości, że InMotion ma wszystko, czego potrzeba, aby hostować witryny Joomla. Ten dostawca hostingu jest w stanie zapewnić Twoim stronom internetowym Joomla niezawodny hosting i doskonały czas pracy bez przestojów, szybkie prędkości połączenia i oczywiście doskonałą wydajność.

Zespół pomocy technicznej jest niezwykle wydajny i reaguje w rekordowym czasie, gdy tylko pojawi się sytuacja. Ponadto zyskasz więcej dzięki narzędziom dostarczonym przez zespół obsługi klienta, dzięki którym Twoja witryna będzie bezbolesna. Dlatego zalecamy, aby dostawca hostingu InMotion był odtąd idealnym hostem dla stron internetowych Joomla.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector