Як запустити блог WordPress на HostGator?


Створення особистого блогу – це чудовий спосіб поділитися своєю пристрастю, а також відмінний спосіб почати заробляти гроші в Інтернеті. У цій статті ми збираємось показати вам, як розпочати власний блог. Для того, щоб завести блог, вам також потрібно зареєструватися у надійного провайдера веб-хостингу.

Причина, через яку набагато простіше налаштувати блог WordPress через хостинг-провайдера, полягає в тому, що для налаштування плану хостингу, доменного імені та блогу WordPress для того самого процесу потрібно лише кілька хвилин вашого часу..

Цього разу ми збираємось вибрати HostGator, щоб провести вас через весь процес реєстрації. HostGator – одне з найбільших імен у галузі веб-хостингу зараз, яке обслуговує мільйони користувачів різних типів хостинг-планів.

Оскільки особистий блог не вимагає такої кількості ресурсів, як інші типи веб-сайтів, для отримання оптимального плану хостингу вам знадобиться мало-мало інвестицій. Під час ведення блогу ви можете багато чого навчитися в процесі.

Ви отримаєте великий досвід у таких сферах, як залучення трафіку, формування цінних стосунків з іншими блогерами, ведення бізнесу та керування веб-сайтами. Сьогодні майже кожен може завести блог, не знаючи жодної речі про створення веб-сайтів. Якщо ви хочете створити свій власний блог WordPress з HostGator, просто пройдіть ці 7 простих кроків:

Крок 1 – Виберіть постачальника хостингу

Спочатку відвідайте офіційний веб-сайт HostGator. Як ми вже згадували, одного з найдешевших планів буде більш ніж достатньо для вашого блогу WordPress. З доступних опцій у меню виберіть Веб-хостинг, і він перенаправить вас на спільні плани хостингу.

Або просто натисніть кнопку “Почніть!”, Яка переведе вас на ту саму сторінку. Доступні три різні спільні плани хостингу, як ви бачите на малюнку нижче:

Найбільш базовим є план штрихування, за яким слідують плани малюка та бізнесу. Якщо започаткування онлайн-бізнесу не є вашою основною метою, тоді вам слід вибрати між планами «Хетчлінг» та «Дитина».

Ваш вибір буде залежати від того, скільки доменних імен ви хочете використовувати. Хоча план вилучення дозволяє використовувати лише один домен, план Baby дозволяє вам використовувати необмежену кількість доменів в одному обліковому записі.

Якщо ваш розум гуде від ідей, то, можливо, ви захочете запустити відразу кілька веб-сайтів. Цей посібник може допомогти вам і в цьому; просто переконайтесь, що виберіть план малюка замість Хетчлінга.

Але якщо блог WordPress – це єдиний сайт, який ви хочете запустити зараз, вам буде добре з планом хетчлінгу. Якщо ви абсолютно новачок, то ми, безумовно, рекомендуємо найдешевший план для вас. Вам потрібно буде дізнатися щось або дві, перш ніж вибрати більш потужний план. Вибравши, який вибрати, натисніть кнопку “Зареєструватися зараз!” Прямо під пакетом.

Крок 2 – Додайте доменне ім’я

Після натискання кнопки «Зареєструйтесь зараз!» Вам потрібно буде заповнити кілька форм для реєстрації. Перша сторінка майстра замовлення HostGator буде формою для реєстрації доменних імен.

Якщо у вас ще немає домену, натисніть опцію “Зареєструвати новий домен” і введіть в неї доменний домен. Це буде URL, який потрібно ввести людям у своїх браузерах, щоб знайти ваш веб-сайт.

Спробуйте придумати щось коротке і легке для запам’ятовування.

Люди зазвичай називають свої веб-сайти за своїм ім’ям, своїм брендом або типом вмісту, яким вони хочуть поділитися. Потім виберіть популярне розширення, і форма перевірить наявність домену. Найпопулярніший з них – .com, а також полегшує запам’ятовування вашого домену. Очевидно, що два власники веб-сайтів не можуть використовувати одне і те ж доменне ім’я.

Іноді важко придумати прізвище, яке ще не було, тому може знадобитися певний час, поки ви не знайдете потрібне. Доменні імена стягуються щорічно, і більшість з них коштують 12,95 дол. США на рік. HostGator додасть цю ціну до суми в кінці процесу.

ОНОВЛЕННЯ: Тепер ви можете отримати доменне ім’я, зареєстроване HostGator БЕЗКОШТОВНО з кожним новим пакетом хостингу!

Крок 3 – Виберіть хостинг-пакет

Перейшовши до наступної форми, ви побачите пару спадних меню, де ви можете вибрати план HostGator та часовий період вашої підписки. Ви завжди можете отримати знижки, вибравши більш тривалий період. Це залежить лише від того, скільки ви готові заплатити на передовій.

36-місячний розрахунковий цикл є найбільшим, і він також має найбільшу знижку. Однак плани є цілком доступними, навіть якщо ви зареєструєтесь до 1 або 2 років.

Незважаючи на те, що в меню “Тип пакета” він відображає план хостингу, який ви спочатку вибрали за замовчуванням, ви завжди можете перейти на інший пакет, якщо передумаєте. Виберіть план штрихування, якщо ви хочете вести один блог.

Це обійдеться вам лише у 48 доларів на рік, якщо ви підписуєтесь на 3 роки, що в цілому становить 150 доларів. Якщо ви скористаєтесь варіантом на 1 рік, це замість цього обійдеться вам у 66 доларів. Додаткові послуги не включені у ціну, тому якщо ви хочете конфіденційність домену або нове доменне ім’я, потрібно платити за них окремо.

Я рекомендую переглянути мою сторінку купонів HostGator, оскільки там ви можете знайти справді хороші коди купонів, за допомогою яких можна отримати ще нижчі ціни.

Як бачите, є два додаткові порожні поля для вашого імені користувача та PIN-коду безпеки. За допомогою цього імені користувача ви зможете увійти в панель управління свого облікового запису HostGator. Обов’язково десь запишіть свій PIN-код або збережіть його в документі. Якщо ви забудете свої дані для входу, вони неодмінно стануть у нагоді.

Крок 4 – Персональна інформація для виставлення рахунків

Це форма, де потрібно ввести свою платіжну інформацію. Як і у більшості подібних форм в Інтернеті, вам доведеться заповнити безліч порожніх полів. У першому рядку ви надасте особисту інформацію, таку як електронна пошта, ім’я, компанія, телефон, місцезнаходження тощо.

У другому ряду ви можете вибрати спосіб оплати, а потім відповідно заповнити свою кредитну карту або інформацію про PayPal.

Крок 5 – Екстри, пропоновані HostGator

Ви можете вибрати велику кількість додаткових даних відповідно до ваших потреб. Це може покращити певні аспекти вашого веб-сайту. У верхній частині списку у вас є можливість отримати захист конфіденційності домену всього за 9,95 долара на рік.

Це, безумовно, одна з найкорисніших функцій, оскільки це допомагає захистити вашу особу в Інтернеті. Ваша особиста контактна інформація буде прихована, тому ніхто не зможе перевірити її через ваш домен.

Без захисту домену в основному кожен зможе здійснити пошук WHOIS на вашому доменному імені, який розкриє вашу особисту інформацію. В Інтернеті існує багато веб-сайтів, які забезпечують пошук WHOIS як послугу.

Оскільки домени завжди видно, вони можуть скопіювати їх на будь-який із цих веб-сайтів, щоб перевірити, хто зареєстрував певний домен. Захист конфіденційності домену гарантує, що ці підходи WHOIS не повертають жодної інформації про вашу особу.

Без захисту люди зможуть дізнатися ваше ім’я, місцезнаходження, електронну пошту та номер телефону. Це багато особистої інформації, якою ви, звичайно, не хочете ділитися з усім світом. Захист конфіденційності домену повністю змінює ці дані, так що жодна з них не пов’язана з власником. Покажемо вам приклад:

Без захисту конфіденційності домену

 • Джо Уоллес
 • Проспект Пенсільванії 1600
 • Вашингтон, округ Колумбія
 • НАС
 • [email protected]
 • Тел + 2.812-787-2734

Захист конфіденційності домену

 • Адміністратор домену
 • ID # 35595, поштова скринька24
 • Пляж Ноббі
 • АС
 • Електронний лист компанії, що захищає конфіденційність
 • Номер телефону компанії

Другий варіант у списку – це резервне копіювання сайту, яке коштує $ 19,95 на рік. Це забезпечує щоденне резервне копіювання даних, зберігаючи їх у хмарі. Причина, чому ми настійно рекомендуємо цю, полягає в тому, що в будь-який момент ви можете зіткнутися з несподіваною проблемою, яка може призвести до втрати даних.

Це може бути наслідком аварії, але ваш веб-сайт також може заразитися шкідливим програмним забезпеченням. Як говориться, краще безпечно, ніж шкодувати. За допомогою регулярних резервних копій ви можете забезпечити повне відновлення даних вашого веб-сайту. Послугу резервного копіювання надає CodeGuard, одна з найпотужніших компаній із резервного обслуговування.

Третій у списку – SiteLock, який забезпечує додаткову безпеку вашого веб-сайту та забезпечує високу ефективність. Оскільки він коштує всього 1,67 долара на місяць, ми рекомендували б його лише виходячи з низької ціни.

Однак він дійсно захищає ваш сайт від усіляких зловмисних програм, тоді як відвідувачі вашого сайту будуть більш ніж задоволені швидкістю завантаження вашої сторінки. SiteLock щодня сканує весь ваш сайт на предмет шкідливих загроз, а також запобігає зловмисному трафіку. За словами HostGator, якщо узагальнити всі функції, отримані за допомогою SiteLock, виявиться, що ви отримуєте програмне забезпечення на ціну 99 доларів за низьку щомісячну плату.

І останній – це видимість пошукових систем, яка допоможе вам швидко дійти до вершини списків пошукових систем за 14,99 доларів на рік. За допомогою цього інструменту буде набагато простіше потрапити на першу сторінку Google, Yahoo! або Bing пошук. Це не тільки надає вам безліч інструментів SEO, якими ви можете користуватися на своєму сайті, але ви також отримуєте приємну електронну книгу, яка допоможе вам дізнатися більше про тему.

Тепер ми не заперечуємо того факту, що ви можете отримати всі ці функції окремо, завантаживши плагіни WordPress. Існує незліченна кількість альтернатив для кожного. Таким чином, ви можете просто залишити без перевірки всі додаткові функції, встановити WordPress і почати додавати плагіни.

Це лише питання переваги. Ми все ще вважаємо, що отримати всі ці послуги від вашого хостинг-провайдера – найкращий варіант. Оскільки всі вони пов’язані з одним постачальником, вам буде набагато простіше отримати допомогу, якщо ви застряжете з будь-яким із цього програмного забезпечення.

Крок 6 – Перегляньте деталі замовлення

На даний момент ви майже закінчили процес створення облікового запису. Залишилося лише переглянути деталі замовлення та додати останні завершальні штрихи, якщо чогось ще немає. Якщо ви ще не впевнені в тому, чи веде вас ведення блогів, турбуватися не потрібно.

Ви можете вважати це тривалим випробуванням, оскільки HostGator пропонує 45-денну гарантію повернення грошей тим, хто більше не хоче своїх послуг. Більшість інших постачальників повертають гроші лише за 30 днів.

Підписавшись на один із їхніх планів, ви заплатите за сам план, реєстрацію домену (якщо у вас його ще немає) та додаткові послуги, які ви виберете зі списку додаткових послуг.

Якщо ви задоволені результатом вашого процесу реєстрації, перегляньте Загальні положення та умови HostGator. Як завжди, прапорець “Я прочитав і погоджуюся з Умовами надання послуг”.

Клацніть його та натисніть кнопку “Оформити замовлення зараз!”. Це все, що вам потрібно зробити на офіційному сайті HostGator, тепер ви можете відкрити свою поштову скриньку. Електронні листи повинні миттєво надходити з посиланнями та важливою інформацією.

Найважливіше посилання – це сторінка для входу, що веде до панелі керування вашого адміністратора, і пароль, який ви повинні використовувати там. Ми рекомендуємо зберігати електронну пошту, навіть якщо ви думаєте, що зможете запам’ятати пароль у майбутньому.

Підтримка клієнтів HostGator

Якщо у вас є якісь запитання, ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів HostGator за допомогою електронної пошти, чату в реальному часі та телефону. Вони доступні цілодобово з швидким часом відгуку, і вам навіть не потрібно доплачувати за допомогу.

Їх прямий чат, як правило, відповідає протягом декількох хвилин. Згідно з відгуками, їх команда з технічної підтримки вважається однією з найкращих в галузі. Якщо у вас є проблема, яку потрібно вирішити, вам потрібно лише увійти на інформаційну панель хостингу та пошукати їхню базу знань.

Оскільки більшість питань, з якими ви можете зіткнутися з хостинг-провайдером, є досить поширеними, у вас є великий шанс знайти статтю чи відео-підручник, який вирішує вашу проблему. Ви можете скористатися пошуком, щоб швидше знайти відповідь.

У базі знань HostGator доступні майже 700 статей та близько 500 відеоуроків. Найцікавіше в їхній службі підтримки клієнтів – це те, що якщо у вас виникли проблеми з їх сервісом, генеральний директор HostGator Адам Фаррар несе повну відповідальність за це..

Коли ви пишете свій квиток, у вас є вибір надіслати його прямо йому, і він збирається відповісти особисто. Якщо ви не хочете покладатися на їхню базу знань, завжди можете зв’язатися з їхньою командою через один із каналів і задати там свої запитання. Вони готові дати вам докладні вказівки навіть про щось таке просте, як перенесення WordPress з одного хоста на інший.

Крок 7 – Час встановлення WordPress

В якості останнього кроку ми покажемо вам, як встановити WordPress за допомогою HostGator. WordPress – це не тільки найпотужніший CMS зараз, але і найпопулярніший вибір для блогерів. Він розпочався як платформа для блогів, а потім, набувши популярності, люди почали розробляти нові теми та плагіни, які дозволяли користувачам запускати різні типи веб-сайтів.

Зараз є величезні компанії та інтернет-компанії, які керують своїми веб-сайтами на CMS. Перейдіть на головну сторінку HostGator, а потім натисніть опцію Вхід для клієнтів у верхній частині сторінки.

З’явиться невеличке поле, де ви зможете вибрати спосіб входу в систему. Він запропонує дві варіанти: Вхід на портал та Вхід для Gator. Перший дозволяє отримати доступ до Порталу клієнтів HostGator, тоді як останній – це те, де ви можете використовувати їх розробник веб-сайтів.

Зараз вам потрібен портал клієнтів, на якому ви можете отримати доступ до свого облікового запису. Кнопка перенаправить вас на сторінку входу, на якій буде запропоновано вашу електронну адресу та пароль.

Це та сама адреса електронної пошти, де ви отримали електронні листи про зустріч HostGator. Один з цих листів також містив пароль вашого облікового запису, як ми згадували в попередньому кроці. Під час входу ви зможете переходити між вкладками типу “Мій обліковий запис”, “Хостинг”, “Платежі” тощо..

Зараз перейдіть на вкладку Хостинг. Ви побачите, що в області адміністрування доступно безліч варіантів із піктограмами для кожного з них.

Тут можна отримати доступ до параметрів резервного копіювання, інструментів SEO, тем WordPress, SiteLock та деяких інших корисних функцій. Оскільки ми хочемо встановити WordPress зараз, натисніть значок «Початок роботи з WordPress».

IMG

Це відкриє форму “Встановити WordPress” у QuickInstall, де ви можете заповнити важливу інформацію для свого нового веб-сайту. Ліворуч є меню з тоннами програмного забезпечення, розділеним на безліч різних категорій, які ви також можете встановити, якщо хочете. Тут також буде короткий опис WordPress та кнопка «Встановити зараз!» Під формою.

IMG

У розділі “URL-адреса програми” ви можете встановити доменне ім’я для свого блогу. Після знаку косої риски також є порожнє поле, але там нічого не потрібно писати. Установіть прапорець “Увімкнути автоматичні оновлення”, якщо ви не хочете оновити WordPress вручну. Якщо виходить нова версія WordPress, це зазвичай тому, що в попередній версії були деякі проблеми із безпекою.

Увімкнувши автоматичні оновлення, ви можете гарантувати, що ваш сайт не буде наражатися на зловмисне програмне забезпечення. Решта форми є досить простою, запитуючи основні відомості, такі як електронна адреса, назва блогу, користувач адміністратора та ваше ім’я та прізвище. Для заголовка блогу люди зазвичай вводять доменне ім’я свого сайту, тоді як ім’я користувача може бути таким самим, як ім’я вашого облікового запису хостингу.

Однак є ім’я користувача адміністратора, якого ви обов’язково повинні уникати: “адміністратор”. Це те, що люди зазвичай вибирають як ім’я користувача, і це також найпростіша ціль для хакерів. Принаймні, ускладніть своє ім’я користувача. Чим унікальніше ваше ім’я користувача, тим краще. Якщо кожне поле форми заповнено належним чином, натисніть посилання “Встановити зараз!” Нижче.

IMG

З’явиться панель прогресу, що показує, скільки ще залишилось до завершення налаштування WordPress. Щойно він набере 100%, з’явиться повідомлення “Вітаємо!” Він покаже вам посилання, яке веде вас прямо на екран входу в WordPress.

Як і після реєстрації в HostGator, ви отримаєте електронний лист із вашими обліковими записами для входу. Ці дані також містяться у вітальному повідомленні. Ви отримаєте довільно генерований пароль за замовчуванням, але для його зміни потрібно лише кілька хвилин.

Інсталятор не тільки встановлює WordPress для вас, але й додає WP Super Cache, потужний плагін, який забезпечує найкращу продуктивність для вашого блогу. Вам навіть не потрібно налаштовувати плагін, оскільки він буде працювати у рекомендованих налаштуваннях за замовчуванням.

Ви можете змінити налаштування або вимкнути весь плагін коли завгодно. До нього можна отримати доступ так само, як і будь-який інший плагін через інформаційну панель WordPress.

Більше інформації про WP Super Cache можна знайти на WordPress.org. URL-адреса вашого екрана входу в WordPress виглядатиме так: http://yourdomain.com/wp-admin. Ви просто додаєте / wp-admin після розширення доменного імені, і воно повинно працювати.

Підсумок

Це все, що потрібно, щоб підписатися на план хостингу HostGator, зареєструвати домен і створити свій веб-сайт! Якщо ви один з тих людей, які регулярно переглядають Інтернет, то це взагалі не буде проблемою для вас.

Це не вимагає буквально ніякого досвіду роботи з веб-дизайном або будь-якими іншими технічними можливостями. Щойно увійдіть у свій WordPress та свій обліковий запис хостингу, ви зможете виявити тисячі корисних інструментів, які допоможуть вам створити повнофункціональний блог, який люди люблять відвідувати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map