Який план HostGator найкращий для вас?

хостинг-веб-хостинг-плани


HostGator – потужний веб-хостинг, сервіс якого включає плани хостингу для кожного типу веб-сайтів від малого бізнесу до підприємства. Плани HostGator доступні і прості у використанні, що робить їх чудовим вибором як для новачків, так і для користувачів. У цьому огляді планів HostGator ми робимо всебічний аналіз хостингових функцій, конфігурації, цін та випадків використання веб-служб хостингу HostGator.

Короткий огляд компанії

HostGator існує з 2002 року, коли його заснував Брент Окслі в приміщенні гуртожитку у Флориді. До 2009 року HostGator мав 200 000 клієнтів і перетворився на компанію-хостинг з міжнародними офісами, які обслуговують клієнтів у всьому світі. У 2012 році HostGator був придбаний Endurance International Group, материнською компанією інших бюджетних хостів, таких як BlueHost або iPage.

Хоча HostGator продає себе в основному як бюджетний хостинг для приватних осіб та малого бізнесу, їх хостинг-плани підходять і для великих веб-сайтів із великим трафіком..

Огляд планів хостингу HostGator

Послуги веб-хостингу HostGator складаються з таких типів хостингу:

 • Спільний хостинг;
 • Хмарний хостинг;
 • WordPress хостинг;
 • Хостинг VPS;
 • Виділений хостинг;
 • Хостинг реселлерів.

Windows і Linux, що розміщують хостинг, мають функції планів HostGator, використовуючи cPanel / WHM & Ліцензії WHMCS і Plesk управління включені безкоштовно. На відміну від багатьох своїх конкурентів, HostGator не пропонує безкоштовних доменних імен жодним із своїх пакетів.

Плани спільного хостингу HostGator

Плани спільного хостингу для Linux на HostGator мають три конфігурації:

 • План штрихування, починаючи з $ 2,78 / місяць;
 • Дитячий план, починаючи з $ 3,98 / місяць;
 • Бізнес-план починаючи з $ 5,98 / місяць.

План хетчлінгу підходить для розміщення одного веб-сайту і постачається з немережною пропускною здатністю, немережованим дисковим простором, необмеженою базою даних MySQL, необмеженим хостингом електронної пошти та cPanel. Якщо ви хочете необмежений хостинг веб-сайтів, вам слід скористатися або програмою Baby, яка постачається з необмеженим дисковим простором, пропускною здатністю та необмеженим хостингом домену, або Бізнес-планом, який постачається з усіма цими можливостями плюс безкоштовний виділений IP та безкоштовний SSL.

Усі плани спільного хостингу підтримуються 45-денною гарантією повернення грошей та 99,9% гарантією безперервного часу. Крім цього, ці плани також включають безкоштовні маркетингові кредити для Google AdWords та Bing, миттєві резервні копії, підтримка 24/7, необмежена кількість облікових записів FTP, вони підтримують багато мов програмування (Ruby on Rails, Python, Perl тощо), доступ до SSH, потокове передавання аудіо / відео, захист від спаму, захист гарячої лінії, менеджер заборони IP-адреси та багато інших функцій.

Плани спільного розміщення хостингу для Windows HostGator доступні у двох конфігураціях:

 • Особистий план, починаючи з 4,76 дол. На місяць;
 • План підприємства починаючи з $ 14,36 / місяць;

В Особистому плані буде розміщений один домен, пропонований немерований дисковий простір і пропускну здатність, а також спільний сертифікат SSL, тоді як Enterprise Enterprise пропонує хостинг для 5 доменів, включає необмежену пропускну здатність і дисковий простір, а також безкоштовні приватні SSL та IP.

В обох планах Plesk є їх панеллю управління, вони також включають безкоштовні інструменти для створення веб-сайтів, 4 000+ безкоштовних шаблонів веб-сайтів, встановлення популярних сценаріїв в один клік та різні інші засоби програмування, інструменти бази даних тощо.

Окрім пропускної здатності та місця на диску, іншими необмеженими функціями, що входять до обох планів, є необмежені облікові записи електронної пошти, субдомени та облікові записи FTP.

Як і спільні плани хостингу для Linux, плани спільного хостингу для Windows також підкріплені 45-денною гарантією повернення грошей та 99,9% гарантією безперервного часу.

Хмарний хостинг HostGator

Якщо вам потрібен гнучкий та масштабований хостинг для ваших онлайн-проектів, хмарний хостинг HostGator забезпечує 2 рази швидше завантаження завдяки своїм серверам низької щільності, безлічі шарів кешування та найвищому обладнання. Плани хмарного хостингу доступні у трьох конфігураціях:

 • Хмара хмара від $ 3,58 / місяць;
 • Baby Cloud починаючи з $ 4,78 / місяць;
 • Бізнес-хмара починається з $ 7,18 / місяць.

Хмарний хостинг HostGator автоматично поширює три дзеркальні копії ваших даних, щоб забезпечити надмірність та безпеку. Більше того, завдяки захисту від відмови та інтегрованому кешуванню, ваш сайт може отримувати підвищену продуктивність та без простоїв.

План хмара хетчлінгу розроблений для розміщення одного домену, він включає в себе 2 ядра процесора, 2 ГБ пам’яті, немереговану пропускну здатність і неметоване дисковий простір. План Baby Cloud може використовуватися для розміщення необмежених доменів, він постачається з 4-ядерним процесором, 4 Гб пам’яті, немерованим дисковим простором і немережною пропускною здатністю..

Бізнес-план також підходить для розміщення необмежених доменів, він постачається з 6 ядрами процесора, 6 ГБ пам’яті та виділеним IP та приватним SSL безкоштовно. Хоча спеціальний IP не доступний для плану вилучення, його можна придбати за $ 2 / місяць для плану Baby.

З кожним хмарним хостинговим планом ви зможете легко контролювати та розподіляти ресурси. Крім того, для придбання таких планів доступні кілька додатків, як CodeGuard, який пропонує щоденні автоматичні резервні копії, 1 Гб пам’яті, необмежену кількість баз даних; SiteLock, який сканує ваш сайт на наявність зловмисних програм, ботових атак та вразливостей; G Suite, який інтегрує популярні програми Google; та конфіденційність домену, яка захищає від крадіжок особистих даних та спаму електронної пошти.

HostGator WordPress хостинг

Плани WordPress HostGator побудовані на хмарній архітектурі, що забезпечує ті ж переваги щодо швидкості, продуктивності та безпеки, що і плани хмарного хостингу HostGator. У цій категорії також є три плани:

 • План старту, починаючи з $ 3,98 / місяць;
 • Стандартний план, починаючи з $ 6,38 / місяць;
 • Бізнес-план починається з $ 9,18 / місяць.

У плані Starter розміщуватиметься 1 сайт, обробляти 100 000 середньомісячного трафіку на сайті, включати в себе 1 Гб автоматичного щоденного резервного копіювання баз даних, автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення, необмежену кількість облікових записів електронної пошти, неметофікований обсяг пам’яті та 100 доларів США Google AdWords..

За допомогою стандартного плану ви можете розміщувати 2 сайти, він може обробляти 200 000 середньомісячного трафіку на сайті, включати в себе автоматичне резервування резервних копій баз даних 2 Гб, видалення зловмисного програмного забезпечення, необмежену кількість облікових записів електронної пошти, неметеріальне зберігання та 100 доларів США в кредиті Google AdWords.

Бізнес-план може вмістити 3 сайти, до 500 000 середньомісячного трафіку, пропонує допомогу для розробників WPPro (30-хвилинна консультаційна сесія WordPress на суму $ 100), 5 ГБ автоматизованих щоденних резервних копій баз даних, автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення, неметоване місце для зберігання даних, і 100 доларів США в кредиті Google AdWords.

При кожному придбанні плану WordPress CodeGuard, SiteLock, сертифікат SSL та конфіденційність домену включені безкоштовно.

Плани WordPress HostGator оптимізовані для швидкості та безпеки. Ви можете контролювати та розподіляти додаткові ресурси, насолоджуватися надзвичайно високою швидкістю без необхідності налаштування кешування чи CDN.

Безкоштовні трансфери на сайт включені в кожен план, а експертна підтримка WordPress доступна цілодобово.

Хостинг VPS хостингу

Плани VST HostGator пропонують повний кореневий доступ, тому ви можете користуватися повним контролем над своїм хостинг-середовищем. Плани VPS поставляються з автономним віртуальним сервером, повністю присвяченим вашому сайту, таким чином, ви можете користуватися перевагами виділеного сервера, але без більших витрат, пов’язаних з ним.

HostGator пропонує три плани VPS:

 • Snappy 2000, починаючи з $ 19,95 / місяць;
 • Snappy 4000, починаючи з $ 29,95 / місяць;
 • Snappy 8000, починаючи з $ 39,95 / місяць.

Snappy 2000 налаштований так, щоб він включав 2 ядра процесора, 2 ГБ оперативної пам’яті, дисковий простір 120 ГБ, пропускну здатність 1,5 ТБ та 2 IP-адреси. Snappy 4000 оснащений 2 ядрами процесора, 4 ГБ оперативної пам’яті, дисковим простором 165 ГБ, пропускною здатністю 2 ТБ та 2 IP-адресами. Snappy 8000 включає в себе 4 ядра процесора, 8 ГБ оперативної пам’яті, дисковий простір 240 ГБ, пропускну здатність 3 ТБ та 2 IP-адреси.

cPanel пропонується необов’язково з усіма планами Snaps VPS, а також щотижневі резервні копії на виїзних сайтах, щоб забезпечити збереження ваших даних. Повний набір інструментів для розробки сайтів, тисячі безкоштовних шаблонів веб-сайтів, інсталятор скриптів також включені до кожного пакету. Підтримка доступна через чат, телефон та електронну пошту 24/7, щоб допомогти з будь-якими проблемами.

Виділені сервери HostGator

Якщо ви хочете досягти максимальної продуктивності, контролю та безпеки, спеціальні сервери HostGator створені для розширеного управління, максимальної продуктивності та миттєвої масштабованості. Ви можете вибрати Windows з Plesk або Linux з серверами cPanel, а також керовані та напів керовані варіанти. Клієнти HostGator можуть вибирати з трьох виділених серверів:

 • Сервер цінностей починаючи з $ 119 / місяць;
 • Сервер живлення починаючи з $ 139 / місяць;
 • Enterprise Server починаючи з $ 149 на місяць.

Всі виділені сервери включають 4 IPv4 IP-адреси, конфігурацію RAID-1, повний кореневий доступ, захист DDoS, необмежену базу даних, повністю надлишкову мережу та підтримку в реальному режимі 24/7.

Сервери цінності можуть похвалитися процесором Intel Xeon-D з 4-х ядерними / 8-різьковими процесорами, 8 ГБ оперативної пам’яті, 1 ТБ жорсткого диска, немерованою пропускною здатністю, Linux або ОС Windows. Сервер живлення має 8-ти ядерний процесор Intel Xeon-D з 8-ти різьбовою / 16-річною частотою, 16 ГБ оперативної пам’яті, 2 ТБ HDD або SSD 512 ГБ, немережева пропускна здатність і вибір ОС Linux або Windows. Enterprise Server оснащений процесором Intel Xeon-D 8 ядер / 16 ниток, 32 ГБ оперативної пам’яті, 1 ТБ SSD, непроменена пропускна здатність, ОС Linux або Windows.

Плани реселерів HostGator

Якщо ви хочете створити свій власний невеликий веб-хостинг-бізнес або додати хостинг як допоміжний сервіс до послуг веб-дизайну, HostGator має три рівні торгових посередників:

 • Алюміній починаючи з $ 19,95 / місяць;
 • Мідь починаючи з $ 24,95 / місяць;
 • Срібло починаючи з $ 24,95 / місяць.

Усі плани містять необмежений хостинг домену, необмежену кількість субдоменів, облікові записи електронної пошти, бази даних MySQL, облікові записи FTP. План алюмінієвий має 60 ГБ місця на диску, пропускну здатність 600 ГБ. План Copper має дисковий простір 90 Гб і пропускну здатність 900 ГБ. План Silver може похвалитися дисковим простором 140 ГБ і пропускною здатністю 1400 ГБ.

Інші функції хостингу реселерів включають:

 • Гнучкий, простий у використанні cPanel;
 • Приватні сервери імен на основі вашого домену;
 • 99,9% гарантії безперервного часу;
 • 45-денна гарантія повернення грошей;
 • Безкоштовні трансфери веб-сайтів до 30 веб-сайтів;
 • Безкоштовний обліковий запис продавця;
 • Автоматичне щотижневе резервне копіювання за межами сайту;
 • WHM & WHMCS;
 • Доступ до SSH;
 • Запобігання спаму та багато іншого.

Плани торгових посередників HostGator дають вам можливість керувати своїм хостинг-бізнесом будь-яким способом, від розподілу ресурсів до налаштування cPanel та пропонування додаткових послуг (доменне ім’я, сертифікати SSL тощо).

Який план HostGator вибрати?

Якщо ви запускаєте свій перший веб-сайт або особистий проект, навряд чи ви отримаєте стільки трафіку, що вам знадобляться ресурси цілого сервера, присвяченого вашому проекту. Зазвичай при запуску достатньо спільного плану хостингу. Ви завжди можете оновити, коли і якщо ваші вимоги до хостингу змінюються.

Починаючи з плану Baby для HostGator, ви зможете розмістити більше одного домену та комфортно користуватися cPanel, інструментом створення сайтів HostGator та інструментом QuickInstaller. Ви можете створити практично будь-який тип веб-сайту (блог, форум, фотогалерею тощо) та отримати доступ до широкого вибору тем і шаблонів..

Плани HostGator масштабовані, ви можете легко додати більше ресурсів або перейти до планів хостингу більш високого рівня, якщо це стане необхідним.

Якщо ви є професіоналом, який запускає веб-проект, і вам потрібен повний контроль над вашим хостинговим середовищем, а також можливість встановити користувальницьке програмне забезпечення або запустити власні програми, плани VPS HostGator пропонують вам свободу робити це.

Тільки якщо продуктивність вашого веб-сайту знижується на VPS, слід розглянути можливість переходу на спеціальний сервер. Зазвичай потреба в спеціальному сервері частіше зустрічається для сайтів електронної комерції з високим трафіком, підприємств, які обробляють платежі та зберігають конфіденційну інформацію тощо.

Якщо у вас є сайт WordPress, можливо, ви захочете розглянути керований обліковий запис WordPress, перш ніж оновити до VPS. Ці плани, оптимізовані для WordPress, мають більше ресурсів, ніж спільні плани хостингу, і враховують особливості сайтів WordPress, такі як продуктивність, безпека та оновлення.

HostGator пропонує щомісячні виставлення рахунків за більшість своїх планів хостингу, але, щоб скористатися їх рекламними цінами, можливо, вам потрібно буде зареєструватися як мінімум на 12 місяців. Наприклад, план “Baby” коштує $ 11,95 / місяць, якщо ви підписуєтесь лише на місяць, але якщо ви вирішили взяти на себе зобов’язання на рік, щомісячна ціна падає з 60% до всього 4,78 долара / місяць.

45-денний повернення грошей, запропонований HostGator, гарантує відмову від будь-якого довгострокового плану, якщо ви незадоволені їх послугами. Це щедра гарантія повернення грошей, яка вище галузевого стандарту.

Висновок

HostGator – популярний вибір у конкурентній галузі хостингу. Вони є надійним хостинговим партнером, незалежно від того, чи потрібен вам хостинг для Linux або Windows, хмара або VPS, чи ви хочете стати хостинг-реселлером. Цей веб-хостинг може задовольнити потреби людей, ІТ-фахівців, малого та середнього бізнесу, а їхній вибір спеціалізованих серверів може навіть задовольнити вимоги щодо розміщення підприємств..

Ми сподіваємось, що наш огляд планів HostGator допоможе вам вирішити, чи HostGator може бути для вас корисним, і які хостинг-плани HostGator слід вибрати для вашого веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map