Огляд хостингу BlueHost Joomla – це хороший веб-хостинг Joomla?

01.06.2020
Bez kategorii 'Огляд хостингу BlueHost Joomla – це хороший веб-хостинг Joomla?
0 8 мин.

bluehost-joomla-hosting-review


BlueHost займається бізнесом з 1996 року, обслуговуючи багатьох клієнтів та розміщуючи мільйони веб-сайтів по всьому світу. Очевидно, що BlueHost є одним з налагоджених і найбільших постачальників веб-хостингів, про які можна придумати сьогодні. Цей хост має масив планів хостингу, таких як віртуальні сервери, спільний хостинг, хостинг посередників, виділені сервери та оптимізований хостинг для WordPress серед інших.

Незважаючи на те, що користується популярністю і є найбільш бажаним провайдером веб-хостингу, BlueHost є також доступним і надійним, пропонуючи найвищу якість хостингових послуг. Крім того, BlueHost може похвалитися неймовірно найнижчими планами ціноутворення, простим у користуванні інтерфейсом та інсталятором в 1 клік програмного забезпечення на ринку сьогодні.

Як ніби цього недостатньо, відомо, що BlueHost пропонує користувачам нижчого рівня з найсучаснішими функціями, а також відмінною підтримкою клієнтів для всіх користувачів. Найголовніше, що BlueHost може допомогти вам отримати найкраще використання Google та Bing за допомогою реклами, а також пропонувати внутрішні послуги через власні центри обробки даних, з’єднання з волокнами та ядро ​​Linux на користувальницьких серверах.

При використанні постачальника веб-хостингів BlueHost є більш ніж очей, і цей огляд перегляне результативність та час роботи BlueHost, підтримку клієнтів, плани та ціни, як працює Joomla та нарешті підкреслить її достоїнства та недоліки. Давайте дізнаємось більше.

Огляд хостингу BlueHost Joomla

Отже, у наступному я покажу вам декілька причин, чому ви повинні вибрати BlueHost для своїх проектів Joomla. Вибираючи веб-хостинг для свого веб-сайту Joomla, важливо враховувати такі фактори: тривалість роботи, продуктивність, підтримка в Інтернеті, плани та ціни. Нижче ви знайдете широкий огляд кожного:

Продуктивність BlueHost та Uptime

Вибираючи свого постачальника хостингу, ви обов’язково шукаєте швидку веб-хостинг-компанію. І BlueHost – одна з таких компаній, яка дасть вам те, що ви шукаєте. Bluehost демонструє великі показники роботи з кожним із своїх хостинг-планів завдяки своєму 99,99% тривалості роботи, що набагато вище стандартизованих 99,94%. Окрім цього, ця хостингова платформа показує приголомшливі 9 хвилин простою з нашого 400-денного періоду реєстрації.

З швидким завантаженням сторінок 424 мільйони Bluehost посідає друге місце серед десятки найкращих веб-провайдерів веб-хостингу Joomla, і вона постійно демонструє неабияке покращення часу завантаження майже на 300%. Цей подвиг був досягнутий після того, як компанія BlueHost вжила різких заходів щодо оновлення свого серверного парку Bluerock, намагаючись покращити свій досвід роботи з клієнтами. З цієї причини продуктивність та швидкість роботи BlueHost – це два основних фактори, які зробили цей провайдер веб-хостингу все більш популярним, оскільки все більше людей дізнаються про його існування.

Служба підтримки клієнтів BlueHost

онлайн-підтримка bluehost

BlueHost – Інтернет-підтримка клієнтів

Як клієнт – це ваше право отримати допомогу та підтримку, коли це необхідно. Тому, корисно вибрати постачальника веб-хостингу, який може надати вам підтримку в будь-який час і коли вам це потрібно. І однією з хостингових компаній, яка присвячена тому, щоб її клієнти отримали найкраще від своїх служб підтримки, – BlueHost.

Мабуть, BlueHost підтримує велику бібліотеку покрокових посібників, статей та відеоуроків, багатих на знані знання про веб-хостинг. Це досить благородний крок, який зробила компанія, особливо для початківців. Маючи всі ці корисні матеріали у вашому розпорядженні, ви можете легко вирішити поширені проблеми шляхом простого дослідження.

Якщо це не корисно, ви також можете поговорити безпосередньо з експертом, щоб отримати допомогу з перших рук. Саме тому BlueHost пропонує систему підтримки клієнтів 24/7/365, яка дозволяє спілкуватися з відповідним представником служби підтримки через телефонні дзвінки або чати в реальному часі. Це важливо, особливо при пошуку допомоги технічного персоналу.

На жаль, BlueHost позбувся системи підтримки клієнтів на основі квитків, зосередившись головним чином на особистому підході за допомогою телефону та підтримки в режимі чату. Хоча це робилося для економії часу, для деяких користувачів система підтримки клієнтів, що базується на продажі квитків, була досить надійною, особливо для питань, які неможливо вирішити за допомогою сеансів спілкування по телефону або в прямому ефірі..

Плани та ціни BlueHost

bluehost-joomla-hosting-плани

BlueHost – Плани хостингу Joomla & Ціноутворення

Що стосується хостингових планів та ціноутворення, BlueHost пропонує ряд планів для всіх розмірів та бюджетів. Плани включають VPS, спільний хостинг, виділений сервер, хостинг WooCommerce, хмарний хостинг, хостинг WordPress тощо. Давайте подивимося на окремі плани веб-хостингу BlueHost та їх функції:

Спільний хостинг: Це ідеальний спосіб запустити новий сайт із низьким обсягом інтернет-трафіку. Зазвичай спільне середовище хостингу означає, що веб-сайти діляться між собою серверними ресурсами.

Хмарний хостинг: це найнадійніше оновлення спільного плану веб-хостингу, оскільки воно дозволяє використовувати доступні декілька хмарних серверів, дозволяючи веб-сайтам автоматично переходити на інший сервер у разі великого трафіку чи збоїв обладнання..

WordPress хостинг: Він призначений в основному для веб-сайтів, що працюють на WordPress. Іншими словами, цей план хостингу оптимізований для роботи WordPress, захищаючи сайт від будь-яких загроз.

Хостинг WooCommerce: Це найпопулярніший і найпоширеніший плагін електронної комерції для WordPress, який дозволяє легко запускати інтернет-магазин за допомогою WordPress. Він пропонує основні функції, які допоможуть вам без проблем починати роботу з магазином електронної комерції

VPS або віртуальний приватний хостинг-сервер: це оновлення до спільного хостингу WordPress і дозволяє вам отримувати доступ до віртуальних виділених ресурсів у спільному середовищі.

Виділений хостинг сервера: Цей план дозволяє мати усі необхідні ресурси сервера для себе. Єдиним недоліком цього плану хостингу є те, що вам доведеться самостійно обробляти сервери.

Як правило, у всіх планах хостингу під BlueHost є проста у користуванні панель управління веб-хостингом, яка дозволяє вам повністю контролювати свій хостинг, розробляти бази даних та багато іншого.

Кожен план хостингу має такі особливості, що стосуються ціноутворення:

 • Основні: дозволяє лише розміщувати лише один веб-сайт. Крім того, він розміщує 1 домен і 25 субдоменів, 5 облікових записів електронної пошти (кожен з яких має 100 МБ пам’яті) та 50 ГБ місця для зберігання. Для перших таймерів оплата становить 3,95 долара на місяць, а при її поновленні плата доходить до $ 7,99 на місяць.
 • Плюс: Цей план поставляється з необмеженими веб-сайтами та необмеженим веб-простором, включаючи пропускну здатність. Крім цього, у вас також будуть необмежені облікові записи електронної пошти. Для початківців ціна становить $ 5,95 на місяць, але при поновленні вона доходить до $ 10,99 на місяць.
 • Прем’єр: Він включає всі функції в Плані Плюс, і крім того, ви будете мати конфіденційність домену з Site Backup Pro на суму понад 80 доларів на рік. При оплаті за перший термін ціна становить 5,95 дол. На місяць та 14,99 дол. США при її поновленні.

Запуск Joomla на BlueHost

BlueHost пишається тим, що пропонує оптимізований хостинг для WordPress, але, на жаль, у цього провайдера веб-хостингу немає плану хостингу, присвяченого особливо Joomla. Однак це твердження не повинно відштовхувати вас, враховуючи, що в кінці тунелю є хоч трохи світла для тих, хто хоче скористатися Joomla зараз і в найближчому майбутньому.

Тому, якщо ви плануєте розміщувати свої веб-сайти Joomla за допомогою BlueHost, хороша новина полягає в тому, що у вас все ще є кілька варіантів для досягнення своїх цілей. Це пов’язано з тим, що інструмент для встановлення скриптів хоста дозволить вам встановити Joomla 2.5, а точніше 3.x версію швидше та легше, ніж ви коли-небудь думали. Таким чином, вам сподобається використовувати Joomla на планах хостингу BlueHost.

На цьому етапі важливо знати, що Joomla використовує набагато більше ресурсів порівняно з іншим програмним забезпеченням, таким як WordPress. Це означає, що якщо ви впевнені, що ваш веб-сайт щоденно генеруватиме Інтернет-трафік, що перевищує 500 відвідувачів, розумно вам розглянути можливість прийняти план хостингу VPS замість спільного.

Плюси і мінуси BlueHost

Стільки всього було сказано про BlueHost, вам потрібно усвідомити, що є позитивні та негативні атрибути, які з’являються при використанні цієї веб-хостинг-платформи. Не менш важливо знати і негативну сторону цього господаря, щоб ви завжди могли адекватно підготуватися до будь-яких можливих випадків. Ось плюси та мінуси використання BlueHost, який ви завжди повинні мати під рукою:

Плюси – навіщо вибирати BlueHost?

 • У BlueHost є веб-хостингові плани, розроблені як для швидкості, так і для великої продуктивності
 • Кожен план хостингу в BlueHost постачається з безкоштовним доменом
 • Є безкоштовний маркетинговий кредит, SSL з декількома планами та виділеними IP-адресами
 • BlueHost дозволяє вам мати кілька хостингів домену
 • Він має вдосконалений cPanel з усіма необхідними стандартними функціями
 • Доступний хмарний веб-хостинг-провайдер із надійними показниками та надійністю
 • Є необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність
 • Ви будете насолоджуватися безкоштовними додатками, використовуючи BlueHost
 • Відмінна підтримка клієнтів
 • Гарантія повернення грошей
 • Різні варіанти хостингу
 • Гарантія на несвоєчасність
 • Гарна репутація

Мінуси – Яка негативна сторона використання BlueHost?

 • Немає хостингу Windows або опції вибору бажаної ОС
 • Незважаючи на те, що є доступні стартові ціни, є високі періоди зобов’язань, а також високі показники оновлення
 • Основний план хостингу лише дозволяє розмістити лише один веб-сайт
 • Обмежене використання процесора
 • Облікові записи продавця мають повільні сайти
 • Існує один набір для DNS за замовчуванням
 • Є плата за міграцію веб-сайтів

Висновок

Ви оберете BlueHost для своїх веб-сайтів Joomla? Ваша відповідь має бути «так» тепер, коли у вас є інформація з перших рук щодо використання BlueHost для розміщення ваших веб-сайтів Joomla. Принаймні ви знаєте, як працює цей хостинг-провайдер, його хостинг-плани та ціни, як ви можете використовувати його для запуску Joomla, а також його позитивні атрибути в довгостроковій перспективі. У цьому випадку дуже безперечним фактом є те, що ви рекомендуватимете BlueHost для веб-сайтів Joomla своїм друзям та клієнтам. І якщо ви там будуєте свій блог Joomla або налаштовуєте свій веб-сайт, ви можете бути впевнені, що BlueHost не підведе вас ні на що!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector