Огляд хостингу Jostla HostGator – це хороший веб-хостинг Joomla?

01.06.2020
Bez kategorii 'Огляд хостингу Jostla HostGator – це хороший веб-хостинг Joomla?
0 7 мин.

hostgator-joomla-hosting-review


HostGator – це справді хороший постачальник послуг хостингу для веб-сайтів Joomla, і ось так: для початку HostGator займається бізнесом з 2002 року, де розміщуються приголомшливі 8 мільйонів доменів і досі рахуються. Це один із тих популярних хостів веб-сайтів, яким ви не можете допомогти, але хочете мати його. Цей провайдер веб-хостингу захопив світ штурмом, починаючи зі своєї здатності пропонувати кілька планів хостингу, маючи чудовий час роботи та середню швидкість завантаження сторінки, а також не забуваючи пригорщі планів хостингу, таких як WordPress, Joomla та багато інших, про які можна подумати. з.

ХостГатор витримала випробування часом, що заслужило повагу до величезної кількості серверів та неперевершеної надійності серед інших факторів. Усі, хто користується цією хостинговою платформою, засвідчать її пристойний присвячений, а також VPS-параметри, які допомогли налаштувати свої сайти до їх поточного стану.

Що стосується використання HostGator як вашого хостинг-провайдера, це більше, ніж привернути увагу, і в цьому огляді ми візьмемо вас за дорогу, щоб показати вам, чому ця платформа ідеально підходить для веб-хостингу Joomla. Від продуктивності та бездротового обслуговування до підтримки клієнтів та планів хостингу з ціноутворенням, аж до запуску Joomla, ми не залишимо жодного каменю, не даючи змоги дати вам вичерпний огляд цього найпопулярнішого веб-хостингу в цій галузі сьогодні. Читайте більше та дізнайтеся, чому вам варто розглянути можливість переходу на HostGator для своїх веб-сайтів Joomla.

Огляд хостингу HostGator Joomla

Далі я дам вам глибоку інформацію про продуктивність HostGator, час роботи, технічну підтримку, функції та ціну. Тож, якщо ви хочете розмістити свій веб-сайт Joomla разом з HostGator, продовжуйте читати і вирішуйте, чи є ця компанія хорошим вибором для вас чи ні.

Продуктивність HostGator та Uptime

Вибираючи свого постачальника веб-хостингу, першим фактором, який слід врахувати, є його ефективність. Продуктивність веб-хостингу значною мірою визначається швидкістю, оскільки швидший веб-сайт – це додатковий стимул для ваших користувачів, а також покращує ваш рейтинг SEO. Згідно з дослідженнями, затримка завантаження сторінки на одну секунду може коштувати вам майже на 7 відсотків менше розмов, на 11 відсотків менше переглядів сторінок та 16-відсоткове зниження задоволеності користувачів. Оскільки ви хочете мати найкраще для свого веб-сайту, ваше бажання не зазнавати вищезазначених проблем, а тому ефективність роботи веб-хостинг-компанії за вашим вибором.

Завдяки 99,9 відсотків часу роботи HostGator дає вам привід посміхнутися. Це свідчить про те, що його продуктивність є чудовою, особливо якщо стосується надійності. Власне кажучи, цей рівень сервісу веб-хостингу насправді є галузевим стандартом. Але його швидкість становить лише 984 мс, що робить її середньою порівняно з іншими хостами, хоча це більше не повинно вас хвилювати, враховуючи, що є більше позитивних атрибутів. Незважаючи на те, що є численні провайдери веб-хостингу з більш високими показниками часу роботи, суть полягає в тому, що вони трохи дорожчі, ніж HostGator. Оскільки цей хост працює протягом тривалого періоду часу, ви можете принаймні зітхнути, знаючи, що це не афера і що він має перспективне майбутнє з покращеними веб-хостинговими послугами.

Підтримка клієнтів HostGator

hostgator-онлайн-підтримка клієнтів

HostGator – Інтернет-технічна підтримка

HostGator надає послугу з обслуговування клієнтів, яка не є другою у всій галузі. Послуга включає підтримку чату 24/7/365, підтримку електронної пошти на основі телефонів та квитків. На інформаційній панелі хостингу є портал підтримки компанії, який допоможе вам знайти швидкі відповіді, що виходять із бази знань з приголомшливих статей 680 плюс та понад 500 відеоуроків. На додаток до цього, кожен обліковий запис провайдера веб-хостингу HostGator має повну гарантію керівника компанії, який зазвичай особисто реагує на кожну проблему, яку він пропонує. Якщо у вас все ще виникають проблеми, з якими регулярна команда підтримки не може впоратися, ви можете вільно вимагати, щоб ваш квиток був призначений безпосередньо генеральному директору для кращих рішень..

Плани та ціни HostGator

hostgator-joomla-hosting-плани

Плани хостингу HostGator Joomla

HostGator постачається з різноманітними планами веб-хостингу на вибір, залежно від ваших потреб. Ці плани хостингу включають спільний хостинг, хостинг VPS, хмарний хостинг, хостинг WordPress та спеціальні хостингові плани. Всі ці плани хостингу HostGator мають багаті функції, які підходять для різних бюджетів, а також різних вимог до хостингу. Погляньте на наступні плани хостингу, надані провайдером веб-хостингу HostGator:

Спільний хостинг: це найкращий спосіб розпочати старт на абсолютно новому веб-сайті, який має низький інтернет-трафік. План надає вашому веб-сайту середовище для обміну ресурсами з будь-яким іншим веб-сайтом, розміщеним на тому ж сервері.

Хмарний хостинг: на відміну від спільного хостингу, який обмежений лише одним сервером, хмарний хостинговий план використовує кілька серверів. Ось чому цей план є ідеальним вибором для вас, якщо ваш веб-сайт отримує частий інтернет-трафік.

WordPress хостинг: Це спільний хостинг-план, повністю оптимізований для сайтів, що працюють на WordPress. Насправді це оптимізує продуктивність, захищаючи ваш сайт від поширених атак WordPress.

Віртуальний приватний сервер (VPS): Цей план хостингу дозволяє вам керувати всіма своїми віртуальними ресурсами на хмарній платформі хостингу, і він підходить для зростання веб-сайтів, які мають часті сплески трафіку.

Виділений сервер: Спеціальний план хостингу дає можливість отримати сервер, на якому розміщуються лише ваші веб-сайти. Єдиний недолік у цьому плані полягає в тому, що цей план покладається на певну велику відповідальність, яка вимагає від вас збереження його самостійно.

Для спільних планів хостингу існує три різних рівня. Кожен план має необмежену пропускну здатність та сховище, але основні відмінності полягають у кількості веб-сайтів, на яких може розміщуватися кожен хостинг-план. Це так:

Хетчлінг: Цей спільний план дає вам можливість розмістити лише один веб-сайт. План включає в себе інсталятор Joomla одним натисканням кнопки, і це стане в нагоді зі стандартним набором функцій. Весь план коштує $ 2,75 на місяць, він підтримує одне доменне ім’я, необмежену кількість субдоменів та необмежену кількість пам’яті та дискового простору.

Дитячий план: Дитячий план надає вам можливість розміщення необмежених веб-сайтів, і він включає всі функції, передбачені планом хетчлінгу. Також у цьому плані можна використовувати додатки, такі як приватний SSL. План коштує $ 3,95 на місяць і підтримує необмежену пропускну здатність, сховища та доменні імена.

Бізнес-план: Він підходить для всіх веб-сайтів малого бізнесу, він включає безкоштовний сертифікат SSL та спеціальний IP, необхідний для створення веб-сайту електронної комерції. Цей план коштує $ 5,95 на місяць, і він може підтримувати необмежену пропускну здатність, необмежену кількість пам’яті та доменних імен. Крім того, у плані є безкоштовний спеціалізований IP та безкоштовний номер.

Запуск Joomla на HostGator

Joomla – це система управління вмістом (CMS) всесвітнього класу для створення веб-сайтів та додатків. Це допомагає вам відслідковувати всю інформацію та вміст на вашому сайті. Сюди входять зображення, тексти, документи, музика, відео та будь-який предмет, що стосується вашого сайту.

Однак провайдер веб-хостингу HostGator та Joomla безперешкодно поєднуються, щоб отримати найкращий досвід роботи на веб-сайті. Іншими словами, HostGator поставляється з сумісними послугами хостингу Joomla для великої кількості веб-сайтів, і це ідеально підходить для вашого сайту Joomla. У реальному сенсі HostGator є одним з найкращих веб-провайдерів веб-хостингу Joomla в цій галузі.

Встановити його на вашій платформі HostGator дуже просто. З його автоматичним інсталятором Joomla ви можете просто встановити Joomla лише одним клацанням миші. У цю установку включені поточні версії MySQL, Apache та PHP. PHP працює у вигляді suPHP, іншої версії PHP з додатковими рівнями функцій безпеки на серверах. Під час роботи Joomla на HostGator, suPHP робить Joomla CMS набагато зручнішим для користувачів. Коротше кажучи, якщо ви шукаєте простий спосіб управління своїм Інтернет-контентом за допомогою фантастичного постачальника послуг хостингу, то HostGator Joomla – це найкраще рішення для вас.

Плюси і мінуси хостингу HostGator Joomla хостингу

Незважаючи на всю ажіотаж та атрибути, які постачаються з HostGator, є ще дві сторони монети, і ми розглянемо плюси і мінуси, щоб дати вам чітку картину того, що ви повинні очікувати. Ось переваги та недоліки використання HostGator як постачальника послуг веб-хостингу:

Плюси HostGator

 • Він оснащений зручною панеллю управління
 • Існує необмежений простір на диску, пропускна здатність кожного плану та необмежена кількість електронних листів
 • Ви будете насолоджуватися 62 відсотками від своїх перших 3 років
 • Безкоштовний конструктор веб-перетягувань із перетягуванням
 • Перед початком роботи немає необхідності в контракті
 • Ви впевнені в гарантії повернення грошей на 45 днів
 • Відмінний час роботи 99,98 відсотків
 • Гарна підтримка клієнтів
 • Підвищена безпека від DDoS-атак
 • Безкоштовна міграція наявного веб-сайту
 • Широкий вибір варіантів хостингу
 • Надійний веб-хостинг
 • Гнучкі періоди виставлення рахунків

Мінуси HostGator

 • Це не досить швидко
 • Існує додаткова плата за “справжні” резервні копії
 • Стандартні фокуси щодо ціноутворення
 • Без вільної міграції домену немає
 • Агресивний знос

Висновок

Чи розглядаєте ви вибір HostGator для веб-сайтів Joomla? Звичайно, у вашій відповіді має бути “так”, враховуючи, що HostGator є одним з найкращих і найбільших побутових веб-сайтів для розміщення імен з багатьох причин. Продуктивність хоста – це чим захоплюватися, не кажучи вже про його надійність, чудову підтримку клієнтів, численні плани спільного хостингу та багато іншого. Потрібно говорити, що за останні кілька років ця компанія показала значне вдосконалення, що робить її ідеальним вибором для тих, хто дотепер має надзвичайно хорошого господаря в галузі. У цей момент і час ви можете впевнено рекомендувати HostGator для розміщення веб-сайтів Joomla і для вас, і для ваших друзів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector