Плани BlueHost – які вибрати для вашого веб-сайту?

01.06.2020
Bez kategorii 'Плани BlueHost – які вибрати для вашого веб-сайту?
0 15 мин.

bluehost-плани


BlueHost – веб-хостинг-компанія, що базується в США, входить до групи Endurance International. У групи також є інші пов’язані з хостингом компанії, включаючи iPage та HostGator. Штаб-квартира BlueHost знаходиться в штаті Юта і працює понад 750 осіб.

BlueHost обслуговує понад 2 000 000 веб-сайтів та пропонує повне веб-рішення від реєстрації домену до веб-хостингу. Асортимент продукції включає також дешевий спільний хостинг та більш вдосконалені серверні рішення.

Ми рекомендуємо компанію, оскільки її довгий термін служби в галузі веб-хостингу, надійні послуги та велика кількість задоволених клієнтів. BlueHost має велику репутацію, і, як вважається, він є хорошим хостинг-провайдером. Важливо також, що на відміну від інших недорогих хостинг-провайдерів, BlueHost не використовує класичні жорсткі диски, а використовує замість них надшвидкі накопичувачі SSD. Сучасний накопичувач SSD може бути в 3 рази швидшим, ніж звичайний жорсткий диск, якщо мова йде про зчитування даних і в 2,5 рази швидше під час запису даних.

Хоча ця стаття в основному присвячена представленню різних планів хостингу, пропонованих BlueHost, вас також можуть зацікавити тривалість роботи BlueHost, продуктивність та особиста думка. Якщо ви хочете дізнатися наш досвід роботи з цією компанією, будь ласка, прочитайте наш огляд BlueHost. Ми хостимо з BlueHost вже більше 5 років.

Спільний веб-хостинг

Служба входу BlueHost – це спільний веб-хостинг, компанія пропонує 3 пакети:

bluehost-shared-hosting-плани-деталі

 1. Основний: Цей пакет ідеально підходить для одного веб-сайту і постачається з 50 Гб пам’яті та немережною пропускною здатністю. Ви можете додати до нього 5 припаркованих імен домену, 25 субдоменів та 5 облікових записів електронної пошти; кожен з них отримує 100 Мб пам’яті. Він доступний за початкову ціну 2,95 дол. / Місяць.
 2. Плюс: Пакет «Плюс» може стати домом для необмеженої кількості веб-сайтів, а пропускна здатність все ще не визначається. Кількість припаркованих доменів, субдоменів та облікових записів електронної пошти не обмежена, а також для кожного облікового запису є необмежене сховище. Плюс також включає маркетингові пропозиції вартістю 200 доларів та послугу експертів зі спаму. Ви можете придбати цей пакет за початкову ціну 5,95 дол. На місяць.
 3. Вибір Плюс: Цей найбільший пакет також доступний від $ 5,95 / місяць, і він містить ті самі послуги, що і Plus. Однак до Plus було додано ще дві функції, одне конфіденційність домену та одне резервне рішення CodeGuard Basic, тому варто вибрати цей пакет над простим Plus.
 4. Про PRO: Цей пакет доступний від $ 13,95 / місяць і надає вам кілька додаткових послуг через Choice Plus. Ви отримаєте спеціальну IP-адресу, сертифікацію SSL, конфіденційність домену та Code Guard Basic за свої гроші.

Усі пакети спільного веб-хостингу включають безкоштовну послугу SSL. Вбудований менеджер доменів простий у використанні, і ви можете швидко встановити додатки, припарковані та субдомени за допомогою нього. До облікових записів електронної пошти можна отримати доступ через IMAP або POP3, і до них можна застосувати багато фільтрів і фільтрацію спаму.

BlueHost є величезним шанувальником резервних копій, тому пропонує автоматичні рішення щодо резервного копіювання. Компанія надає щоденні, щотижневі та щомісячні резервні копії для всього облікового запису; це означає, що файли сервера та база даних захищені від втрати даних. Ви можете відновити дані з резервного копіювання одним клацанням миші. Підтримка доступна 7/24.

Хмарний хостинг

Хмарний хостинг – це більш надійний спосіб обслуговування відвідувачів веб-сайтом, оскільки він використовує серверну мережу, де ваші дані живуть у 3-х примірниках. Зміни оновлюються по всій мережі, і у випадку будь-якого збою обладнання, інші 2 інстанції обробляють ваших відвідувачів. Тим часом система збирає нову третю версію ваших копій.

bluehost-cloud-hosting-плани

BlueHost надає хмарну інформаційну панель, де ви можете відстежувати тенденції використання, швидкість відображення та глобальний охоплення вашого веб-сайту. Хмарна мережа завжди забезпечує доступність вашого веб-сайту, якщо один сервер отримує занадто багато відвідувачів, то інші два місця допомагають йому обслуговувати відвідування.

Є 3 хмарні хостинг-пакети:

 1. Стартер: Цей пакет ідеально підходить для одного веб-сайту і постачається зі 100 Гб пам’яті та немережною пропускною здатністю. Також включено 1 безкоштовне доменне ім’я, 2 ГБ пам’яті та 2 процесора. Компанія додала маркетингові пропозиції вартістю 50 доларів, і ви можете додати до 100 поштових облікових записів, по 500 Мб пам’яті електронної пошти для кожного. Ця пропозиція доступна зі стартовою ціною $ 6,95 / місяць.
 2. Продуктивність: Середній пакет може містити необмежену кількість веб-сайтів, таким чином, немає обмежень на зберігання та використання пропускної здатності. Він також містить безкоштовне доменне ім’я, 4 Гб пам’яті та 4 процесора. Вартість маркетингових пропозицій була збільшена до 200 доларів, і кількість призначених облікових записів електронної пошти не обмежена, для кожного необмеженого обсягу пам’яті. Пакет доступний від $ 8,95 / місяць.
 3. Business Pro: Більший пакет також призначений для необмеженої кількості веб-сайтів, з необмеженим обсягом пам’яті та пропускною здатністю. Поряд з безкоштовним доменом він пропонує вже 6 ГБ оперативної пам’яті та 6 процесорів з пакетом 200 доларів маркетингових пропозицій. Кількість облікових записів електронної пошти та їх зберігання не мають обмежень. Пакет доступний від $ 15,95 / місяць стартовою ціною.

У порівнянні з пакетом продуктивності та Business Pro існує багато відмінностей. Більш дешевий пакет постачається із сервісом 1 Spam Experts, а більший – з 2. Обидва включають безкоштовне шифрування SSL, але останній пропонує рішення щодо резервного копіювання сайту CodeGuard Basic із відновленням одним клацанням миші..

Всі пакети хостингу BlueHost підтримуються експертною командою компанії, яка доступна 7/24 через телефон або чат в прямому ефірі.

VPS хостинг

Як тільки ваш веб-сайт росте, йому буде потрібно більше ресурсів сервера. Наступний рівень сховищ серверів – хостинг VPS, де ви отримуєте віртуальний сервер. Рішення VPS BlueHost вдосконалені, тому вам не доведеться чекати занадто довго, придбаний VPS буде доступний за лічені хвилини.

bluehost-vps-hosting-плани

Гіпервізор надає надані ресурси на ваш веб-сайт постійно та за допомогою динамічного призначення пам’яті ви можете перейти до більш широкого рішення на ходу. У лінійці продуктів компанії є 3 пакети VPS:

 1. Стандарт: Пакет VPS Standard постачається з 2 ядрами процесора, 30 ГБ пам’яті, 2 ГБ пам’яті та 1 ТБ пропускної здатності. Він пропонує 1 реєстрацію доменних імен та 1 спеціальне використання IP-адреси. Він доступний від $ 19,99 / місяць.
 2. Вдосконалено: середній пакет покращив ресурси. Незважаючи на те, що він все ще дає 2 ядра процесора, інші параметри – більший обсяг пам’яті, 60 Гб пам’яті, 4 ГБ пам’яті та 2 ТБ пропускної здатності. Ви також можете отримати безкоштовне доменне ім’я, але також надано 2 IP-адреси. Пропозиція починається від $ 29,99 / місяць.
 3. Остаточний: Найбільший VPS-пакет має 4 ядра процесора, 120 ГБ пам’яті, 8 ГБ оперативної пам’яті та 3 ТБ пропускної здатності. До нього також було додано безкоштовне доменне ім’я та 2 IP-адреси. Він доступний від $ 59,99 / місяць.

Всі пакети VPS містять безкоштовну послугу SSL та дають 30-денну гарантію повернення грошей. Кореневий доступ доступний для керування вашими власними програмами та сценаріями, тоді як керування кількома серверами може використовуватися для контролю над 1 пакетом VPS. Цей сервіс також може з’єднати ваші спільні пакети хостингу та VPS один з одним, принаймні, ви зможете керувати ними в одному місці.

Розширені інструменти управління сервером доступні широко, наприклад, ви можете налаштувати свої файли .htaccess і php.ini, а також завдання Cron можна встановлювати та виконувати, коли захочете. Протоколи SSH та FTP готові виконувати вашу роботу, ви можете створити стільки FTP-рахунків, скільки вам потрібно.

За VPS є експертна та внутрішня команда, до якої 7/24 можна дістатися за допомогою чату чи телефону.

Виділений хостинг

Якщо вам потрібно більше ресурсів сервера, то спеціальні рішення для розміщення сервера BlueHost – це для вас. З ними ви маєте шанс володіти цілим сервером без обробки апаратних та корисних проблем.

bluehost-виділений сервер-хостинг-плани

За допомогою некерованих пакетів ви можете створити власне середовище виконання, починаючи з вибору операційної системи і продовжуючи додавати додаток для веб-сервера. Якщо ви віддаєте перевагу більш просунуте рішення, тоді ви можете додати інтерфейс на основі cPanel, де ви можете керувати своїми веб-сайтами, доменами, електронними повідомленнями та іншими ресурсами більш зручним для користувача способом.

Керування кількома серверами також дозволено для клієнтів, що займаються хостингом, якщо ви придбаєте виділений пакет, ви можете з’єднати його з більш подібними пакетами або навіть одним із інших ваших VPS або спільних пакетів хостингу. Таким чином ви можете керувати всіма ними в одному місці, надаючи надзвичайну гнучкість.

RAID-сховища використовуються за всіма спеціальними хостинг-планами, тому ваші дані будуть зберігатися надмірно та будуть доступні і в разі відмови обладнання. Використовуючи інструменти моніторингу, ви можете миттєво додати більше місткості для свого замовлення без додаткових контрактів.

Доступні 3 спеціалізовані пакети хостингу:

Всі пакети містять 4 ядра процесора з 8 потоками, але різниця між швидкістю процесора та іншими активами.

 1. Стандарт: Найменший пакет використовує швидкий процесор 2,3 ГГц із об’ємом пам’яті 500 ГБ, 4 ГБ пам’яті та 5 ТБ пропускної здатності. Він також містить доменне ім’я та 3 IP-адреси за стартовою ціною $ 79,99 / місяць.
 2. Вдосконалено: процесор середнього пакета швидкістю 2,5 ГГц і постачається з 1 ТБ пам’яті та 8 ГБ оперативної пам’яті. Пропускну здатність було покращено до 10 ТБ та серед вільного доменного імені; Ви також отримаєте 4 IP-адреси. Він доступний від $ 99,99 / місяць.
 3. Премія: Найбільший спеціалізований серверний пакет пропонує вам процесор 3,3 ГГц з 1 ТБ пам’яті, 16 ГБ оперативної пам’яті та 15 ТБ пропускної здатності. Також було додано безкоштовне доменне ім’я та 5 IP-адрес за початкову ціну 119,99 дол. США на місяць.

Всі пакети включають 30-денну гарантію повернення грошей та безкоштовну послугу шифрування SSL. На цьому рівні цін не диво, але слід зазначити, що для вирішення проблем спеціалізованих користувачів сервера була створена професійна команда підтримки..

Є додаткові функції, які можна придбати за невелику додаткову плату, включаючи конфіденційність домену та захист SiteLock від атак та вбудованого виявлення зловмисного програмного забезпечення. Фільтри Postini на базі Google – це великий плюс, коли справа стосується фільтрації спаму, тому рекомендується використовувати цю послугу у своїх поштових скриньках.

Хостинг для торговельних посередників

Хостинг-реселерів BlueHost довіряють понад 200 000 торгових посередників, тому компанія набула багато досвіду обслуговування таких клієнтів. Пропозиції компанії пропонуються під незалежною торговою маркою, ResellerClub через окремий веб-сайт.

bluehost-реселлер-хостинг-плани

ResellerClub пропонує понад 800 товарів, тому якщо ви є торговим посередником, то ви можете запропонувати ці послуги з доданою вартістю своїм клієнтам. Продукти можуть бути упаковані в будь-які версії, і ви можете продати їх під торговою маркою, в той час як BlueHost надає технічні рішення.

Існує 4 пакети реселерів, які надаються 3-ма даними даних центрів обробки даних компанії, з США, Великобританії та Індії. Ціни дещо різняться для різних центрів; ми переглянемо ціни центрів обробки даних у США, щоб дати інформацію своїм міжнародним читачам:

 1. R1: Найменший пакет ідеально підходить для початку перепродажу і може стати домом для необмеженої кількості веб-сайтів. Він оснащений дисковим простором на 40 ГБ і передачею даних 800 ГБ. Також можна використовувати необмежені облікові записи електронної пошти та інструменти cPanel. Він доступний від $ 18,99 / місяць.
 2. R2: Покращений об’єм пам’яті на 50 ГБ та передача 1000 ГБ дають більше активів. Серед необмеженої кількості електронних листів та акаунтів cPanel, до цієї пропозиції також було завантажено безкоштовну послугу WHMCS. Його початкова ціна – 21,99 дол. США на місяць.
 3. R3: Цей пакет пропонує ті ж інструменти, що і R2, але дисковий простір було збільшено до 100 ГБ, а передача даних збільшена до 2000 ГБ. Починається від $ 29,99 / місяць.
 4. R4: Найбільший пакет реселерів забезпечує 200 Гб пам’яті та 4000 ГБ передачі даних. Він також пропонує безкоштовний WHMCS та необмежену кількість облікових записів електронної пошти та екземпляри cPanel. Початкова ціна – 44,49 дол. США на місяць.

Всі пакети хостингових посередників можуть використовувати спеціальні IP-адреси; вона доступна за $ 3,99 / кожен. Ваша покупка покриється 30-денною гарантією повернення грошей та спеціальною підтримкою реселлера 24/7.

Ваші клієнти можуть отримати перевагу Softaculous, відомого інсталятора з більш ніж 400 додатками, а їхні дані будуть захищені CloudFlare. Якщо у вас вже є план реселерів у іншого постачальника, професіонали BlueHost безкоштовно перенесуть його у ваше нове сховище.

За пакетами стоять сучасні апаратні та програмні середовища. Використовувана операційна система є CloudLinux, тоді як доступні всі найпоширеніші сценарії та функції, включаючи Python, PHP 5 та 7, MySQL, phpMyAdmin та навантажувач ionCube.

WordPress та WooCommerce хостинг

Однак WordPress та WooCommerce хостинг – це не різні типи хостинг-пакетів; ми також повинні поговорити про них. Вони в основному є спільними хостинг-рішеннями, присвяченими вибраному програмному забезпеченню. Оскільки BlueHost надає їх як частину своєї асортименту, ми також збираємось покривати їх самостійно.

WordPress хостинг

BlueHost пропонує спеціальні пакети для користувачів WordPress та надає їм декілька додаткових послуг. Якщо ви також зацікавлені у створенні веб-сайту, що працює на WordPress, ви можете скористатися ним.

bluehost-wordpress-хостинг-плани

Компанія надає безкоштовне доменне ім’я та безкоштовну сертифікацію SSL разом із пакетами WordPress, починаючи з $ 2,95 / місяць. Також була використана функція автоматичного оновлення, яка постійно оновлює ядро ​​WordPress до останньої стабільної версії. З його допомогою ваш сайт ніколи не застаріє.

Ви також можете створити необмежену кількість облікових записів електронної пошти з обраним вами доменним іменем та встановити на них пересилачів та автовідповідачів. Для вирішення проблем користувачів WP створена підтримка хостингу 7/24 WordPress.

3 пакети хостингу для WordPress такі самі, як ви можете їх знайти у спільних хостинг-пакетах; базовий пакет починається від $ 2,95 / місяць і ідеально підходить для одного сайту. Пакет «Плюс» може обслуговувати необмежену кількість сайтів за ціною 5,45 доларів США на місяць, тоді як Choice Plus містить кілька функцій із доданою вартістю за ту ж ціну.

Хостинг WooCommerce

Плани хостингу WooCommerce були створені для обслуговування особливо магазинів WooCommerce. Якщо ви продаєте в Інтернеті, ви можете виділити сховище електронної комерції з багатьма суміжними послугами.

bluehost-woocommerce-хостинг-плани

У BlueHost є 3 пакети WooCommerce:

 1. Стартер: Цей пакет надає 100 ГБ пам’яті та 100 доларів у кредитах PPC. Ви також можете додати ім’я припаркованого домену, 5 субдоменів та 5 облікових записів електронної пошти. Він доступний від $ 6,95 / місяць.
 2. Плюс: Середній пакет пропонує необмежену кількість веб-пам’яті, а також ви можете призначити необмежену кількість припаркованих доменів, субдоменів та облікових записів електронної пошти. Також було додано захист від спаму для 1 домену та кредитів PPC у розмірі 200 доларів.
 3. Pro: Найбільший пакет має всі функції, які робить Plus, а також містить щоденні резервні копії веб-сайтів, конфіденційність домену, захист від спаму для 2 доменних імен та PPC-кредит на суму 300 доларів. Пакет доступний від $ 12,95 / місяць.

Усі плани хостингу WooCommerce містять послугу автоматичного встановлення WooCommerce, тому ви можете зосередитися на продажі відразу. Безкоштовний SSL робить ваш магазин більш надійним, використовуючи переваги HTTPS. Існує також багато інструментів для моніторингу, набраних більше для сервера вашого бізнесу.

Реєстрація домену

BlueHost також пропонує реєстрацію домену, тому вам не потрібно залишати сайт, щоб мати гарне доменне ім’я. Доступно 17 різних закінчень домену, включаючи класичні, такі як .com, .org та або .info; пов’язані з країнами, такі як .co.uk, .org.uk або .us; і нове покоління TLD, як-от .website, .store або .club. Вибору привабливого імені та присвоєння його новозакупленому сховищу майже немає обмеження.

bluehost-реєстрація домену-реквізити

Процес реєстрації домену починається у визначеному розділі сайту BlueHost, де ви повинні ввести ідею свого імені або фразу в рядок пошуку. Якщо він недоступний, на сайті з’явиться кілька пропозицій. Прийнявши будь-яку з них або знайшовши вільне доменне ім’я, ви можете продовжити фактичну покупку.

Компанія додала додаткові послуги до реєстрації доменів, як простий та простий у користуванні інтерфейс для управління доменними іменами. Там ви можете встановити сервери імен або записи, переглянути дату закінчення терміну дії, ваші особисті дані та інше. Функція автоматичного оновлення автоматично оновлює ваші імена, тому ви ніколи не втратите їх. Блокування домену також може бути застосовано до покупок, уникаючи таким чином несанкціонованих передач домену.

BlueHost також має підтримку реєстрації домену, яка доступна 7/24.

Який план підходить саме вам

Ми щойно висвітлювали 7 типів планів веб-хостингу BlueHost, і кількість пропозицій може заплутати. І навіть якщо ні, варто зробити резюме та кілька рекомендацій загалом.

Хостинг для торговельних посередників

Почнемо зі спеціальних пакетів. Плани хостингу для торговельних посередників ідеально підходять для вас, якщо ви хочете запропонувати такі пакети та хочете обслуговувати своїх клієнтів з хорошим співвідношенням своїх грошей. Якщо ви шукаєте веб-сховище лише для власних цілей, тоді ви можете рухатися вперед, вони не є вашим рішенням.

Плюси:

 • вам не потрібно обробляти сховища ваших клієнтів
 • простіше керувати одним обліковим записом реселлера, ніж мати єдиний пакет хостингу для всіх клієнтів
 • інструменти налаштування для створення власних пакетів
 • розширений моніторинг

Мінуси:

 • не підходить для автономних або декількох особистих або фірмових веб-сайтів

WordPress та WooCommerce хостинг

Якщо ви хочете створити спеціально веб-сайт, що працює на WordPress, або веб-магазин WooCommerce, тоді ви можете вибрати один із призначених пакетів веб-хостингу. Вони були оптимізовані для відповідного програмного забезпечення та пропонували відповідну підтримку.

Плюси:

 • відповідний додаток працює швидше у спеціалізованому середовищі
 • спецслужби схиляються до програмного забезпечення
 • хороша ціна
 • ідеально підходить для започаткування бізнесу або веб-сайту

Мінуси:

 • не підходить для не пов’язаних із цим програм
 • не може затримати великий трафік
 • можливий поганий ефект сусідства

Спільний хостинг

Якщо ви хочете використовувати ваш веб-сайт, крім веб-сайту WordPress або магазину WooCommerce, ідеальним рішенням для входу є спільний хостинг. Це дешево, і ви можете легко запустити свій сайт.

Плюси:

 • не потрібні знання сервера
 • ультрадешеве рішення
 • можна запустити за кілька хвилин

Мінуси:

 • не підходить для великого руху
 • слабша підтримка
 • немає шансів керувати вашим сховищем в глибині сервера
 • можливий поганий ефект сусідства

Зауважте, що хостинг WordPress та хостинг WooCommerce – це в основному передові типи спільного хостингу. Після того, як ваш веб-сайт WordPress або магазин WooCommerce розвиватимуться і повинні обробляти більше трафіку, вам потрібно буде придбати більш потужні типи хостингу, як VPS хостинг або спеціальний хостинг.

Хмарний хостинг

Пакети хмарного хостингу надають ще одну перевагу, оскільки ваш сайт живий у 3-х випадках. У разі технічного збою буму трафіку ваші клієнти можуть легко обслуговуватися іншими 2-ма примірниками веб-сайту.

Плюси:

 • не потрібні знання сервера
 • хмарна технологія з більшою кількістю примірників сайтів
 • може вирішити апаратні проблеми або піки в трафіку

Мінуси:

 • не підходить для великого руху
 • можливий поганий ефект сусідства

VPS хостинг

VPS хостинг – це вдосконалене рішення для управління більшим трафіком на вашому сайті, за допомогою сучасних інструментів управління сервером. Він пропонує кореневий доступ до вашого сервера, тому ви справжній адміністратор власного сховища, ви можете додавати будь-які програми.

Плюси:

 • потужні ресурси для управління великим трафіком
 • поганий ефект сусідства неможливий
 • кореневий доступ, щоб створити власне середовище хостингу
 • сильна підтримка

Мінуси:

 • серверні знання можуть знадобитися
 • вища ціна

Виділений хостинг

Це король хостингових рішень, коли ви справжній адміністратор власного сервера. Вам не потрібно ділитися ресурсами з іншими користувачами, і саме від вас залежить, які саме програми та середовище виконання ви створюєте.

Плюси:

 • буквально немає обмежень у налаштуваннях та управлінні сервером
 • надпотужні ресурси для управління великим трафіком
 • поганий ефект сусідства неможливий
 • сильна підтримка

Мінуси:

 • серверні знання можуть знадобитися
 • вища ціна

Висновок

Прийшовши до Висновку, ви мали змогу прочитати весь наш огляд. Ми охопили багато типів веб-хостингу та спеціальних версій (наприклад, WordPress, WooCommerce та хостинг для реселлерів). Ви вже знаєте, що, можливо, варто почати з дешевих рішень і зрозуміти, які ваші варіанти, коли ваш веб-сайт і бізнес росте і потребує більше ресурсів.

BlueHost – це надійний постачальник, і одне впевнене, навіть якщо ви можете вибрати Спільний хостинг, VPS хостинг або виділений сервер, ви не приймете неправильного рішення, і ваш веб-сайт завжди буде сильною стороною за вами.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector