Plany BlueHost – które wybrać dla swojej witryny?

Bluehost-Plany


BlueHost to amerykańska firma hostingowa należąca do Endurance International Group. Grupa ma również inne firmy związane z hostingiem, w tym iPage i HostGator. BlueHost ma siedzibę w Utah i zatrudnia ponad 750 osób.

BlueHost obsługuje ponad 2 000 000 stron internetowych i oferuje kompletne rozwiązania internetowe, od rejestracji domeny po hosting. Oferta obejmuje tani hosting dzielony oraz bardziej zaawansowane rozwiązania dedykowanych serwerów.

Polecamy firmę ze względu na jej długą żywotność w branży hostingu, niezawodne usługi i dużą liczbę zadowolonych klientów. BlueHost ma dobrą reputację i uważa się, że jest dobrym dostawcą hostingu. Ważne jest również, że w przeciwieństwie do innych tanich dostawców hostingu, BlueHost nie używa klasycznych dysków twardych, ale zamiast tego używa superszybkich pamięci SSD. Nowoczesny dysk SSD może być 3 razy szybszy niż zwykły dysk twardy, jeśli chodzi o odczyt danych, i 2,5 razy szybszy podczas zapisywania danych.

Chociaż ten artykuł jest głównie poświęcony przedstawieniu różnych planów hostingowych oferowanych przez BlueHost, możesz być również zainteresowany czasem pracy BlueHost, wydajnością, a także osobistą opinią. Jeśli chcesz poznać nasze doświadczenia z tą firmą, przeczytaj naszą recenzję BlueHost. Jesteśmy gospodarzem BlueHost od ponad 5 lat.

Wspólny hosting

Usługa wejścia BlueHost to wspólny hosting, firma oferuje 3 pakiety:

bluehost-shared-hosting-plan-szczegóły-szczegóły

 1. Podstawowy: ten pakiet jest idealny dla pojedynczej strony internetowej i zawiera 50 GB przestrzeni dyskowej i niezmierzone pasmo. Możesz dodać do niego 5 zaparkowanych nazw domen, 25 subdomen i 5 kont e-mail; każdy z nich dostaje 100 MB miejsca. Jest dostępny w cenie początkowej 2,95 USD / miesiąc.
 2. Plus: pakiet Plus może być domem dla nieograniczonej liczby stron internetowych, a przepustowość jest nadal nieosiągalna. Liczba zaparkowanych domen, subdomen i kont e-mail nie jest ograniczona, a dla każdego konta pocztowego jest również nieograniczone miejsce. Plus obejmuje również oferty marketingowe o wartości 200 USD oraz usługę Spam Experts. Możesz kupić ten pakiet za cenę początkową 5,95 USD / miesiąc.
 3. Choice Plus: ten największy pakiet jest również dostępny od 5,95 USD / miesiąc i zawiera te same usługi, co Plus. Jednak do Plus zostały dodane jeszcze dwie funkcje, prywatność domeny i jedno rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych CodeGuard Basic, dlatego warto wybrać ten pakiet zamiast zwykłego Plus.
 4. Go PRO: Pakiet ten jest dostępny od 13,95 USD / miesiąc i oferuje kilka dodatkowych usług w porównaniu z Choice Plus. Otrzymasz dedykowany adres IP, certyfikat SSL, prywatność domeny i Code Guard Basic za swoje pieniądze.

Wszystkie udostępniane pakiety hostingowe obejmują bezpłatną usługę SSL. Wbudowany menedżer domeny jest łatwy w użyciu i można w nim szybko ustawić dodatki, zaparkowane i poddomeny. Dostęp do kont e-mail można uzyskać za pośrednictwem IMAP lub POP3 i można do nich zastosować wiele filtrów i filtrowanie spamu.

BlueHost jest wielkim fanem kopii zapasowych, dlatego oferuje rozwiązania do automatycznego tworzenia kopii zapasowych. Firma zapewnia codzienne, tygodniowe i miesięczne kopie zapasowe dla całego konta; oznacza to, że pliki serwera i baza danych są chronione przed utratą danych. Możesz przywrócić dane z kopii zapasowych jednym kliknięciem. Wsparcie jest dostępne 7/24.

Hosting w chmurze

Hosting w chmurze to bardziej niezawodny sposób na udostępnianie użytkownikom witryny internetowej, ponieważ wykorzystuje sieć serwerów, w której dane żyją w 3 kopiach. Zmiany są aktualizowane w sieci, aw przypadku awarii sprzętu pozostałe 2 instancje obsługują użytkowników. W międzyczasie system tworzy nową trzecią wersję twoich kopii.

Bluehost-Cloud-Hosting-Plany

BlueHost zapewnia pulpit nawigacyjny w chmurze, w którym można monitorować trendy użytkowania, szybkość wyświetlania i globalny zasięg witryny. Sieć w chmurze zawsze upewnia się, że witryna jest dostępna, jeśli jeden serwer zyskuje zbyt dużo odwiedzających, wówczas pozostałe dwie lokalizacje pomagają mu obsłużyć wizyty.

Istnieją 3 pakiety hostingu w chmurze:

 1. Starter: ten pakiet jest idealny dla jednej witryny i zawiera 100 GB przestrzeni dyskowej i nieskomplikowaną przepustowość. Uwzględniono również 1 bezpłatną nazwę domeny, 2 GB pamięci i 2 procesory. Firma dodała oferty marketingowe o wartości 50 USD i możesz dodać do 100 kont pocztowych, z 500 MB miejsca na pocztę dla każdego. Ta oferta jest dostępna z ceną początkową 6,95 USD / miesiąc.
 2. Wydajność: środkowy pakiet może pomieścić nieograniczoną liczbę stron internetowych, więc nie ma ograniczeń w zakresie wykorzystania miejsca i przepustowości. Zawiera także bezpłatną nazwę domeny, 4 GB pamięci i 4 procesory. Wartość ofert marketingowych została zwiększona do 200 USD, a liczba przypisanych kont e-mail nie jest ograniczona, z nieograniczoną ilością miejsca dla każdego. Pakiet jest dostępny od 8,95 USD / miesiąc.
 3. Business Pro: większy pakiet jest także przeznaczony dla nieograniczonej liczby stron internetowych, z nieograniczonym wykorzystaniem miejsca i przepustowości. Wraz z bezpłatną domeną oferuje już 6 GB pamięci RAM i 6 procesorów z pakietem ofert marketingowych o wartości 200 USD. Numer konta e-mail i jego miejsce do przechowywania nie mają ograniczeń. Pakiet jest dostępny od ceny początkowej 15,95 USD / miesiąc.

W porównaniu z pakietem Performance do Business Pro istnieje wiele różnic. Tańszy pakiet zawiera usługę 1 Spam Experts, a większy 2. Oba obejmują bezpłatne szyfrowanie SSL, ale ten ostatni oferuje rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych CodeGuard Basic z przywracaniem jednym kliknięciem.

Wszystkie pakiety hostingowe BlueHost są obsługiwane przez zespół ekspertów firmy, który jest dostępny 7/24 przez telefon lub czat na żywo.

Hosting VPS

Gdy Twoja witryna będzie rosła, będzie potrzebować więcej zasobów serwera. Kolejnym poziomem przechowywania serwerów jest hosting VPS, w którym otrzymujesz serwer wirtualny. Rozwiązania VPS BlueHost są zaawansowane, więc nie musisz czekać zbyt długo, zakupiony VPS jest dostępny w ciągu kilku minut.

bluehost-vps-hosting-plan

Hiperwizor nieprzerwanie przekazuje przyznane zasoby Twojej witrynie, a dzięki dynamicznemu przydzielaniu przestrzeni dyskowej możesz szybko przejść do większego rozwiązania. W linii produktów firmy znajdują się 3 pakiety VPS:

 1. Standard: Standardowy pakiet VPS zawiera 2 rdzenie procesora, 30 GB pamięci, 2 GB pamięci i przepustowość 1 TB. Oferuje 1 rejestrację nazwy domeny i 1 użycie dedykowanego adresu IP. Jest dostępny od 19,99 USD / miesiąc.
 2. Ulepszony: Środkowy pakiet poprawił zasoby. Mimo że nadal zapewnia 2 rdzenie procesora, pozostałe parametry są większe i zostały w nim zapakowane 60 GB pamięci, 4 GB pamięci i 2 TB przepustowości. Możesz także uzyskać bezpłatną nazwę domeny, ale przyznawane są również 2 adresy IP. Oferta zaczyna się od 29,99 USD / miesiąc.
 3. Ultimate: największy pakiet VPS ma w swojej ofercie 4 rdzenie procesora, 120 GB pamięci, 8 GB pamięci RAM i 3 TB przepustowości. Dodano do niego także bezpłatną nazwę domeny i 2 adresy IP. Jest dostępny od 59,99 USD / miesiąc.

Wszystkie pakiety VPS zawierają bezpłatną usługę SSL i dają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Dostęp do katalogu głównego umożliwia zarządzanie własnymi aplikacjami i skryptami, a zarządzanie wieloma serwerami może służyć do nadzorowania więcej niż 1 pakietów VPS. Ta usługa może również łączyć udostępnione pakiety hostingowe i VPS ze sobą, przynajmniej będziesz mógł nimi zarządzać w jednym miejscu.

Szeroko dostępne są zaawansowane narzędzia zarządzania serwerami, na przykład można dostosować pliki .htaccess i php.ini, a zadania cron można ustawiać i uruchamiać w dowolnym momencie. Protokoły SSH i FTP są gotowe do pracy, możesz utworzyć dowolną liczbę kont FTP.

Za VPS stoi ekspert i wewnętrzny zespół, do którego można dotrzeć 7/24 przez czat lub telefon.

Hosting dedykowany

Jeśli potrzebujesz więcej zasobów serwerowych, dedykowane rozwiązania hostingowe BlueHost są dla Ciebie. Dzięki nim masz szansę na posiadanie całego serwera bez rozwiązywania problemów ze sprzętem i narzędziami.

Bluehost-dedykowane-serwery-hostingowe-plany

Dzięki pakietom niezarządzanym możesz zbudować własne środowisko wykonawcze, zaczynając od wyboru systemu operacyjnego i kontynuując dodawanie aplikacji serwera WWW. Jeśli wolisz bardziej zaawansowane rozwiązanie, możesz dodać interfejs oparty na cPanel, w którym możesz zarządzać swoimi stronami internetowymi, domenami, e-mailami i innymi zasobami w bardziej przyjazny dla użytkownika sposób.

Zarządzanie wieloma serwerami jest również dozwolone dla dedykowanych klientów hostingu, jeśli kupisz dedykowany pakiet, możesz połączyć go z bardziej podobnymi pakietami lub nawet jednym z innych VPS lub udostępnionych pakietów hostingowych. W ten sposób możesz zarządzać nimi wszystkimi w jednym miejscu, co zapewnia niezwykłą elastyczność.

Magazyny RAID są wykorzystywane za wszystkimi dedykowanymi planami hostingowymi, więc twoje dane będą przechowywane nadmiarowo i będą dostępne również w przypadku awarii sprzętu. Korzystając z narzędzi do monitorowania, możesz natychmiast zwiększyć pojemność magazynu dla swojego zamówienia, bez dalszych umów.

Dostępne są 3 dedykowane pakiety hostingowe:

Wszystkie pakiety zawierają 4 rdzenie procesorów z 8 wątkami, ale istnieje różnica między szybkością procesora a innymi zasobami.

 1. Standard: najmniejszy pakiet wykorzystuje szybki procesor 2,3 GHz z 500 GB pamięci, 4 GB pamięci i 5 TB przepustowości. Zawiera także nazwę domeny i 3 adresy IP za 79,99 USD miesięcznie od ceny początkowej.
 2. Ulepszone: procesor środkowego pakietu jest szybki 2,5 GHz i ma 1 TB przestrzeni dyskowej i 8 GB pamięci RAM. Przepustowość poprawiono do 10 TB i wśród bezpłatnych nazw domen; otrzymasz również 4 adresy IP. Jest dostępny od 99,99 USD / miesiąc.
 3. Premium: największy pakiet dedykowanych serwerów oferuje procesor 3,3 GHz z 1 TB przestrzeni dyskowej, 16 GB pamięci RAM i 15 TB przepustowości. Dodano również darmową nazwę domeny i 5 adresów IP za cenę 119,99 USD / miesiąc.

Wszystkie pakiety obejmują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy oraz bezpłatną usługę szyfrowania SSL. Na tym poziomie cenowym nie jest to cudem, ale należy wspomnieć, że wyznaczono profesjonalny zespół wsparcia w celu rozwiązania problemów użytkowników serwera dedykowanego.

Istnieją opcjonalne funkcje, które można kupić za niewielką dodatkową opłatą, w tym prywatność domeny i ochrona SiteLock przed atakami i wbudowane wykrywanie złośliwego oprogramowania. Filtry Postini zasilane przez Google są dużym plusem, jeśli chodzi o filtrowanie spamu, dlatego zaleca się korzystanie z tej usługi w skrzynkach pocztowych.

Hosting dla sprzedawców

Hostingowi odsprzedawców BlueHost zaufało ponad 200 000 odsprzedawców, dzięki czemu firma zdobyła duże doświadczenie w obsłudze tego rodzaju klientów. Oferty firmy są oferowane pod niezależną marką ResellerClub za pośrednictwem niezależnej strony internetowej.

Bluehost-reseller-hosting-plany

ResellerClub oferuje ponad 800 produktów, więc jeśli jesteś resellerem, możesz zaoferować te usługi o wartości dodanej swoim klientom. Produkty mogą być pakowane w dowolne wersje i możesz je sprzedawać pod własną marką, a BlueHost zapewnia rozwiązania techniczne.

Istnieją 4 pakiety sprzedawców, dostarczane przez 3 lokalizacje danych centrów danych firmy, z USA, Wielkiej Brytanii i Indii. Ceny różnią się nieco dla różnych centrów; zamierzamy sprawdzić ceny centrów danych w USA, aby przekazać informacje naszym międzynarodowym czytelnikom:

 1. R1: Najmniejszy pakiet jest idealny do rozpoczęcia sprzedaży i może być domem dla nieograniczonej liczby stron internetowych. Ma 40 GB miejsca na dysku i transfer danych 800 GB. Można także korzystać z nieograniczonej liczby kont e-mail i narzędzi cPanel. Jest dostępny od 18,99 USD / miesiąc.
 2. R2: Ulepszona pamięć 50 GB i transfer 1000 GB zapewniają więcej zasobów. Wśród nieograniczonej liczby e-maili i kont cPanel do tej oferty dołączono również bezpłatną usługę WHMCS. Jego cena początkowa wynosi 21,99 USD / miesiąc.
 3. R3: Ten pakiet oferuje te same narzędzia co R2, ale przestrzeń dyskowa została zwiększona do 100 GB, a transfer danych zwiększony do 2000 GB. Zaczyna się od 29,99 USD / miesiąc.
 4. R4: Największy pakiet sprzedawcy zapewnia 200 GB miejsca na dane i 4000 GB transferu danych. Oferuje również bezpłatny WHMCS oraz nieograniczoną liczbę kont e-mail i instancji cPanel. Cena wywoławcza wynosi 44,49 USD / miesiąc.

Wszystkie pakiety hostingowe sprzedawców mogą korzystać z dedykowanych adresów IP; jest dostępny za 3,99 USD / każdy. Twój zakup będzie objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i specjalną obsługą klienta przez całą dobę.

Twoi klienci mogą skorzystać z Softaculous, słynnego instalatora z ponad 400 aplikacjami, a ich dane będą chronione przez CloudFlare. Jeśli masz już plan sprzedawcy u innego dostawcy, profesjonaliści BlueHost przeniosą go do nowej przestrzeni dyskowej bezpłatnie.

Za pakietami kryją się aktualne środowiska sprzętowe i programowe. Używany system operacyjny to CloudLinux, a wszystkie najpopularniejsze skrypty i funkcje są również dostępne, w tym Python, PHP 5 i 7, MySQL, phpMyAdmin i moduł ładujący ionCube.

Hosting WordPress i WooCommerce

Jednak WordPress i WooCommerce Hosting nie są różnymi typami pakietów hostingowych; o nich też powinniśmy porozmawiać. Są to zasadniczo wspólne rozwiązania hostingowe dedykowane dla wybranego oprogramowania. Ponieważ BlueHost zapewnia je jako część swojego asortymentu, zamierzamy również objąć je niezależnie.

Hosting WordPress

BlueHost oferuje specjalne pakiety dla użytkowników WordPress i daje im kilka dodatków. Jeśli interesuje Cię także strona internetowa oparta na WordPress, możesz z niej skorzystać.

bluehost-wordpress-hosting-plan

Firma oferuje bezpłatną nazwę domeny i darmową certyfikację SSL wraz z pakietami WordPress, zaczynając od 2,95 USD / miesiąc. Wykorzystano także funkcję automatycznej aktualizacji, która stale aktualizuje rdzeń WordPress do najnowszej stabilnej wersji. Dzięki niej Twoja strona nigdy nie będzie przestarzała.

Możesz również utworzyć nieograniczoną liczbę kont e-mail z wybraną nazwą domeny oraz ustawić dla nich usługi przesyłania dalej i automatyczne odpowiadanie. W celu rozwiązania problemów użytkowników WP utworzono obsługę hostingu WordPress 7/24.

3 pakiety WordPress Hosting są takie same, jak te dostępne na pakietach Shared Hosting; Pakiet podstawowy zaczyna się od 2,95 USD / miesiąc i jest idealny dla jednej witryny. Pakiet Plus może obsługiwać nieograniczoną liczbę witryn za cenę początkową 5,45 USD / miesiąc, podczas gdy Choice Plus zawiera kilka funkcji o wartości dodanej w tej samej cenie.

Hosting WooCommerce

Plany hostingowe WooCommerce zostały stworzone specjalnie dla sklepów WooCommerce. Jeśli sprzedajesz online, możesz mieć dedykowaną pamięć masową eCommerce z wieloma powiązanymi usługami.

bluehost-woocommerce-hosting-plan

W BlueHost dostępne są 3 pakiety WooCommerce:

 1. Starter: ten pakiet zapewnia 100 GB przestrzeni dyskowej i 100 USD w kredytach PPC. Możesz dodać zaparkowaną nazwę domeny, 5 subdomen i 5 kont e-mail. Jest dostępny od 6,95 USD / miesiąc.
 2. Plus: środkowy pakiet oferuje nieograniczone miejsce do przechowywania w Internecie, a także możesz przypisać nieograniczoną liczbę zaparkowanych domen, poddomen i kont e-mail. Dodano również ochronę przed spamem dla 1 domeny i kredytów PPC o wartości 200 USD.
 3. Pro: największy pakiet ma wszystkie funkcje, które robi Plus, a także codzienne kopie zapasowe witryn, prywatność domeny, ochronę przed spamem dla 2 nazw domen i kredyt PPC o wartości 300 USD. Pakiet jest dostępny od 12,95 USD / miesiąc.

Wszystkie plany hostingowe WooCommerce obejmują usługę automatycznej instalacji WooCommerce, dzięki czemu możesz od razu skupić się na sprzedaży. Darmowe SSL sprawia, że ​​Twój sklep jest bardziej niezawodny, wykorzystując zalety HTTPS. Dostępnych jest również wiele narzędzi do monitorowania, które lepiej serwują Twoją firmę.

Rejestracja domen

BlueHost oferuje również rejestrację domeny, więc nie musisz opuszczać witryny, aby mieć dobrą nazwę domeny. Dostępnych jest 17 różnych zakończeń domen, w tym klasyczne, takie jak .com, .org i .info; związane z krajami, takie jak .co.uk, .org.uk lub .us; oraz nowej generacji domen TLD, takich jak .website, .store lub .club. Wybór chwytliwej nazwy i przypisanie jej do nowo zakupionego magazynu jest prawie nieograniczony.

bluehost-domena-rejestracja-szczegóły

Proces rejestracji domeny rozpoczyna się w wyznaczonej sekcji witryny BlueHost, w której należy wpisać pomysł na nazwę lub frazę w pasku wyszukiwania. Jeśli nie jest dostępny, witryna przedstawi kilka sugestii. Akceptując dowolną z nich lub znajdując bezpłatną nazwę domeny, możesz kontynuować faktyczny zakup.

Firma dodała do rejestracji domen dodatkowe usługi, takie jak prosty i łatwy w użyciu interfejs do zarządzania nazwami domen. Tam możesz ustawić serwery nazw lub rekordy, przejrzeć datę wygaśnięcia, swoje dane osobowe i wiele więcej. Funkcja automatycznego odnawiania automatycznie odnawia twoje nazwiska, więc nigdy ich nie stracisz. Blokadę domeny można również zastosować do zakupów, unikając w ten sposób nieautoryzowanych transferów domen.

BlueHost ma również obsługę rejestracji domen, która jest dostępna 7/24.

Który plan jest odpowiedni dla Ciebie

Właśnie omówiliśmy 7 rodzajów planów hostingowych BlueHost, a liczba ofert może być myląca. A nawet jeśli nie, to warto zrobić podsumowanie i kilka ogólnych rekomendacji.

Hosting dla sprzedawców

Zacznijmy od specjalnych pakietów. Plany hostingowe dla sprzedawców są idealne dla Ciebie, jeśli chcesz zaoferować takie pakiety i chcesz służyć swoim klientom w dobrej cenie. Jeśli szukasz miejsca do przechowywania w Internecie tylko na własne potrzeby, możesz przejść dalej, nie są one Twoim rozwiązaniem.

Plusy:

 • nie musisz zajmować się utrzymaniem magazynów swoich klientów
 • łatwiej zarządzać jednym kontem sprzedawcy niż mieć jeden wspólny pakiet hostingowy dla wszystkich klientów
 • narzędzia dostosowywania do tworzenia własnych pakietów
 • zaawansowane monitorowanie

Cons:

 • nie nadaje się do samodzielnych lub kilku witryn osobistych lub firmowych

Hosting WordPress i WooCommerce

Jeśli chcesz założyć stronę opartą na WordPress lub sklep internetowy WooCommerce, możesz wybrać jeden z wyznaczonych pakietów hostingowych. Zostały zoptymalizowane pod kątem odpowiedniego oprogramowania i oferują powiązane wsparcie.

Plusy:

 • powiązana aplikacja działa szybciej w dedykowanym środowisku
 • usługi specjalne pochylają się nad oprogramowaniem
 • dobra cena
 • idealny do założenia firmy lub strony internetowej

Cons:

 • nie nadaje się do niepowiązanych aplikacji
 • nie może utrzymać dużego ruchu
 • możliwy zły efekt sąsiedztwa

Shared Hosting

Jeśli chcesz korzystać z witryny innej niż witryna WordPress lub sklep WooCommerce, idealnym rozwiązaniem jest udostępnianie hostingu. Jest tani i możesz łatwo uruchomić swoją stronę.

Plusy:

 • nie jest wymagana znajomość serwera
 • bardzo tanie rozwiązanie
 • można uruchomić za kilka minut

Cons:

 • nie nadaje się do dużego ruchu
 • słabsze wsparcie
 • nie ma szans na zarządzanie pamięcią w głębi serwera
 • możliwy zły efekt sąsiedztwa

Należy pamiętać, że WordPress Hosting i hosting WooCommerce to zasadniczo zaawansowane typy hostingu współdzielonego. Gdy Twoja witryna WordPress lub sklep WooCommerce rozwinie się i powinna obsłużyć większy ruch, będziesz musiał kupić mocniejsze typy hostingu, takie jak VPS Hosting lub Dedicated Hosting.

Hosting w chmurze

Pakiety Cloud Hosting wprowadzają kolejną zaletę, ponieważ Twoja strona żyje w 3 instancjach. W przypadku awarii sprzętowej boomu drogowego Twoi klienci mogą być łatwo obsługiwani przez 2 inne wystąpienia witryny.

Plusy:

 • nie jest wymagana znajomość serwera
 • technologia chmurowa z większą liczbą wystąpień witryny
 • radzi sobie z problemami sprzętowymi lub szczytami ruchu

Cons:

 • nie nadaje się do dużego ruchu
 • możliwy zły efekt sąsiedztwa

Hosting VPS

VPS Hosting to zaawansowane rozwiązanie do obsługi większego ruchu w Twojej witrynie, z zaawansowanymi narzędziami do zarządzania serwerami. Oferuje dostęp root do serwera, dzięki czemu jesteś prawdziwym administratorem własnego magazynu, możesz dodawać dowolne aplikacje.

Plusy:

 • potężne zasoby do zarządzania dużym ruchem
 • zły efekt sąsiedztwa nie jest możliwy
 • dostęp do konta root, aby stworzyć własne środowisko hostingowe
 • Silna pomoc

Cons:

 • wiedza o serwerze może być potrzebna
 • wyższa cena

Hosting dedykowany

To król rozwiązań hostingowych, gdy jesteś prawdziwym administratorem własnego serwera. Nie musisz dzielić się zasobami z innymi użytkownikami i to od Ciebie zależy, jakie aplikacje i środowisko wykonawcze stworzysz.

Plusy:

 • dosłownie bez ograniczeń w dostosowywaniu i zarządzaniu serwerem
 • super potężne zasoby do obsługi dużego ruchu
 • zły efekt sąsiedztwa nie jest możliwy
 • Silna pomoc

Cons:

 • wiedza o serwerze może być potrzebna
 • wyższa cena

Wniosek

Dochodząc do Wniosku, miałeś okazję przeczytać całą naszą recenzję. Omówiliśmy wiele typów hostingu i specjalne wersje (takie jak WordPress, WooCommerce i Reseller hosting). Wiesz już, że warto zacząć od tanich rozwiązań i zrozumieć, jakie masz możliwości, ponieważ Twoja strona internetowa i biznes rośnie i potrzebuje więcej zasobów.

BlueHost jest niezawodnym dostawcą, więc jedno jest pewne, nawet jeśli wybierzesz Shared Hosting, VPS Hosting lub serwer dedykowany, nie podejmiesz złej decyzji, a Twoja witryna będzie zawsze silna.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map