Плюси і мінуси HostGator – чи HostGator все ще є хорошим вибором?

плюси і мінуси hostgator


HostGator є одним з найбільш впізнаваних світових постачальників веб-хостингу та супутніх послуг у цій галузі. Цінився своїми широкими пропозиціями продуктів та доступними планами, HostGator – це платформа вибору для понад 2 мільйонів клієнтів. Їх нагородні хостингові послуги отримали високу оцінку як галузевих експертів, так і підприємств та приватних осіб.

Плани хостингу HostGator включають спільний хостинг на базі Linux та Windows, виділені сервери з вибором ОС Windows або Linux, хостинг, оптимізований WordPress, хостинг у хмарі, хостинг VPS та хостинг реселлерів із легким маркуванням білого кольору.

Якщо ви перебуваєте в огорожі про цю веб-хостингову компанію, прочитайте наш огляд HostGator, де ми допоможемо вам ознайомитись із функціями хостингу, плюсами та мінусами цього популярного бюджетного хоста, щоб ви могли вирішити, чи варто вам хостинг HostGator 2018 року.

Огляд хостингу HostGator

плюси і мінуси огляду hostgator

Отримайте найвищу знижку за допомогою наших купонних кодів HostGator!

HostGator виділяється своїми пакетами з функціями, які пропонують безкоштовний інструмент для створення веб-сайтів, безкоштовні шаблони, інсталятор додатків одним клацанням, широкий вибір тем та шаблонів, безкоштовну передачу сайтів, безкоштовні маркетингові пропозиції, гарантія 99,9% часу, 45-денні гроші гарантія зворотного зв’язку, остання панель керування cPanel, цілодобова підтримка та автоматичне резервне копіювання.

Кожен рівень хостингу включає щонайменше три плани хостингу, що дозволяє вашому сайту збільшуватися по мірі розширення вашого сайту або зменшувати масштаб, якщо вам більше не потрібно стільки ресурсів. Параметри керованого та напів керованого сервера доступні, і деякі розширені пакети дозволяють навіть вибрати вашу ОС або вибрати SSD та HDD.

Що стосується конфігурації та ціни планів хостингу HostGator, то тут вам слід знати:

Почніть роботу з HostGator зараз!

Налаштуйте свій перший веб-сайт або скористайтеся безкоштовним сервісом HostGator, щоб перенести існуючий веб-сайт на їх сервер. Їх обслуговування підтримується чудовою підтримкою клієнтів, 99,9% часу роботи та 45-денною гарантією повернення грошей.

Зареєструйся зараз “

Плани хостингу HostGator

hostgator поділився плюсами та мінусами хостингу

Якщо ви шукаєте доступний варіант хостингу для свого маленького веб-сайту, ми рекомендуємо програму HostGator спільні хостинг-пакети. Якщо ви зареєструєтесь протягом 36 місяців, ви можете насолоджуватися зниженими цінами на всі спільні хостинг-пакети. Найдоступнішим планом є хечлінг, який коштує 3,95 долара на місяць.

Два інші плани в цій категорії (план для немовлят та бізнес-план) мають ціна 5,95 дол. / Місяць. Обидва плани пропонують необмежений хостинг домену та безмережну пропускну здатність, однак у бізнес-план також входять безкоштовний позитивний SSL, безкоштовний спеціалізований IP та безкоштовна послуга VOIP по телефону. Також доступні варіанти спільного хостингу для Windows, починаючи з $ 4,76 / місяць.

хмара hostgator хостинг плюси і мінуси

Якщо вам потрібен швидший хостинг та більше ресурсів, ви можете вибрати один із трьох плани хмарного хостингу пропонується від 4,95 дол. / місяць. До переваг цих планів можна віднести швидший час завантаження, масштабованість, дзеркальне відображення даних, інтегрований кешування та захист від відмови. План з найбільшою кількістю ресурсів у цій категорії має 6 ГБ оперативної пам’яті, 6 основних процесорів, безкоштовний позитивний SSL та безкоштовний виділений IP, і коштує лише 9,95 дол. США на місяць.

worgdress hostgator оптимізував хостинг плюси та мінуси

ХостГатор Плани оптимізовані WordPress також побудовані на хмарній архітектурі, що надає цим планам додатковий приріст у плані швидкості. Більш високі швидкості забезпечуються серверами низької щільності HostGator, декількома шарами кешування та вбудованим CDN. Плани починаються всього з $ 5,95 / місяць.

hostgator vps хостинг плюси і мінуси

Для відданого контролю та масштабованості ми рекомендуємо HostGator’s Плани VPS, які починаються від $ 19,99 / місяць. Завдяки повному корінтовому доступу, виділеним ресурсам, повному набору інструментів для розробників, розширеному функціоналу та ввічливому резервному копіюванню ці плани VPS є надійним вибором для професіоналів та бізнес-користувачів.

плюси і мінуси сервера hostgator

Починаючи від $ 119 / місяць, виділені сервери – це найнадійніший і хостинговий варіант хостингу, доступний у HostGator. Ви можете вибрати між накопичувачем на жорсткому диску або SSD або ОС Windows і Linux. Залежно від рівня досвіду ви можете вибрати керовані та напів керовані сервери.

План з найбільшою кількістю ресурсів у цій категорії – сервер Enterprise, який пакує 8 Core / 16 Thread Intel Xeon-D CPU, 30 ГБ оперативної пам’яті, 1 TB SSD-накопичувач та неперемірну пропускну здатність..

хостинг-реселлер, що пропонує плюси і мінуси

Якщо ви хочете розпочати власний невеликий хостинговий бізнес або хочете запропонувати веб-хостинг як додаткову послугу на вашому веб-сайті, HostGator пропонує плани реселерів починаючи з 19,95 дол. США на місяць з легким маркуванням білого кольору, cPanel, 99,9% гарантії часу та 45-денною гарантією повернення грошей.

Підтримка клієнтів HostGator

плюси і мінуси хост-організатора

Підтримка клієнтів, нагородами HostGator, готова вирішити будь-яку проблему 24/7 по телефону, спілкуванню в чаті та електронній пошті.

Окрім цих варіантів, початківці або ті, хто менш знайомий з певними аспектами веб-хостингу, можуть переглядати базу знань HostGator, яка включає безліч відеоуроків, посібників та статей. Також доступний форум HostGator, де ви можете зв’язатися з іншими користувачами HostGator та обговорити питання передпродажного обслуговування чи інші проблеми, які можуть виникнути у вас.

Плюси & Мінуси HostGator

Плюси – чому вибрати HostGator?

Ось основні причини, чому HostGator все ще є чудовим вибором у 2018 році:

 • Плани на базі Linux та Windows, доступні як із спільними, так і з виділеними серверами;
 • 99,9% гарантії безперервного часу;
 • 45-денна гарантія повернення грошей;
 • Плеск & панелі керування cPanel;
 • Безкоштовна міграційна служба;
 • Люб’язні резервні копії за межами сайту;
 • Безкоштовні рекламні пропозиції;
 • Цілодобова підтримка.

Різноманітність плану хостингу HostGator у поєднанні з потужними інструментами та функціями робить їх потужним вибором на 2018 рік. Їх низькі вступні ставки та зручні для користувачів функції подобаються новачкам та компаніям за рахунок бюджету.

Мінуси – що погано в HostGator?

HostGator – це універсальний веб-хостинг, який має плани хостингу у всьому хостинг-спектрі, але є деякі невеликі недоліки, які слід врахувати:

 • Тривалі періоди зобов’язань – ціни зі знижкою доступні лише в тому випадку, якщо ви покладете на HostGator кілька років;
 • Немає VPS-хостингу на базі Windows;
 • Без реєстрації безкоштовного домену.

Хоча більшість господарів бюджету пропонують безкоштовну реєстрацію домену на один рік, HostGator вирішив відмовитися від безкоштовної реєстрації домену на користь пропонування інших важливих безкоштовних файлів, таких як безкоштовна передача веб-сайтів або безкоштовні резервні копії щотижня..

Висновок про HostGator

HostGator – це хороший варіант для веб-хостингу, якщо ви думаєте запустити веб-сайт у 2018 році або якщо ви незадоволені поточним хостом, і плануєте перейти на інший веб-хостинг. У HostGator всі типи хостингу представлені через різні пакети, розроблені для різних хостинг-вимог.

HostGator має великі хостингові пропозиції з великою кількістю безкоштовних халяв та потужними інструментами для створення сайтів та розробників. Те, що HostGator пропонує і деякі хостингові плани на базі Windows, є великим плюсом.

HostGator особливо добре підходить для новачків та малих підприємств, які ще вивчають всі додаткові та додаткові можливості веб-хостингу. Спільні плани HostGator покликані допомогти вам міцно почати та легко розробити своє інтернет-підприємство.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map