Плюси та мінуси BlueHost – все-таки BlueHost хороший вибір?

мінуси плюсів bluehost


Якщо ви шукаєте веб-хостинг цього року, BlueHost неодмінно з’явиться як веб-хостинг, який рекомендують багато професіоналів, блогерів та рецензенти веб-хостингу. Дійсно, BlueHost – популярний веб-хостинг, який частково завдячує популярністю своїм зручним для кишенькових планів спільного хостингу та оптимізованими пакетами хостингу для WordPress..

Рекомендований самим WordPress як хостинг для веб-сайтів WordPress, BlueHost зробив собі ім’я в галузі. Однак хостинг WordPress – не єдина їхня претензія на славу, оскільки BlueHost пропонує хостинг-пакети по всьому хостинг-спектру, щоб звернутися до більшої клієнтської бази.

У нашому огляді BlueHost нижче ми аналізуємо, чи BlueHost все ще може бути хорошим вибором на 2018 рік, чи варто вибирати замість інших веб-хостів.

Огляд BlueHost

плюси огляду bluehost 2018

Визнаний у всій галузі за своїми влучно побудованими хостинг-пакетами, командою власних професіоналів та різноманітними хостинговими рішеннями, BlueHost обирають понад 2 мільйони клієнтів у всьому світі. Їх повністю керовані хостингові плани подобаються широкій аудиторії, що охоплює потреби як користувачів, які вперше, так і професіоналів.

Сервіси хостингу BlueHost включають в себе дружній хостинг для початківців, гнучкі плани хмарного хостингу, спеціальні хостингові плани, такі як WordPress або WooCommerce, а також більш надійні VPS та спеціалізовані пакети хостингу.

Далі давайте подивимося, чого можна очікувати від цих планів, як вони оцінюються та чи є вони хорошим варіантом для розгляду в 2018 році.

Плани хостингу BlueHost

BlueHost має три спільних хостинг-пакети в ціновому діапазоні $ 3,45 – $ 5,95 / місяць, однак ці ціни застосовуються лише у випадку, коли ви берете на себе зобов’язання 36 місяців. Найкоротший термін зобов’язань – 12 місяців, що збільшує стартову ціну від $ 3,45 / місяць до 5,45 дол. / Місяць для базового пакету.

плюси мінусів для хостингу

Кожен спільний план постачається з безкоштовним доменним іменем та незмірною пропускною здатністю, тоді як планове спільного хостингу з вищим рівнем включає необмежений розміщення веб-сайтів та неметеріальне місце на диску, а також безкоштовні маркетингові кредити, необмежені електронні листи доступні з деякими планами, SpamExperts, Конфіденційність домену, і SiteBackup Pro.

У кожному з цих планів стандартно пропонується покращений cPanel, вбудований CDN та автоматичне резервне копіювання.

Якщо ви хочете скористатись потужністю та масштабованістю хмарного хостингу, BlueHost пропонує і три цінні плани, доступні за ціною в цій категорії. Ціни починаються від $ 6,99 / місяць, якщо ви покладаєте на більш тривалий період. Усі плани хмари включають нерегульовану пропускну здатність, вільний домен, дзеркальне відображення даних, масштабування ресурсів у один клік, тоді як деякі плани включатимуть додаткові функції, наприклад SSL сертифікат, SpamExperts, виділений IP, конфіденційність домену, SiteBackup + Відновлення тощо.

Оптимізований хостинг BlueHost для WordPress побудований за технологією VPS і прагне відповідати вимогам щодо швидкодії та безпеки веб-сайтів WordPress. У цій категорії ви знайдете чотири плани хостингу WordPress у ціновому діапазоні $ 19,99 / місяць – $ 49,99 / місяць.

bluehost wordpress оптимізований мінуси хостингу

Безкоштовний домен, розширений cPanel, цілодобова підтримка, 30-денна гарантія повернення грошей, SiteLock CDN / WAF Pro, SiteLock Pro та безкоштовний SSL включені у всі плани.

Якщо ви хочете додати компонент електронної комерції на свій сайт WordPress, BlueHost повідомив про розміщення хостингу електронної комерції за допомогою своїх хостинг-планів WooCommerce, які починаються з $ 6,95 на місяць. Виділений IP, безкоштовне доменне ім’я та позитивний /Comodo SSL ці плани входять у стандарт стандартних даних.

Bluehost woocommerce хостинг плюси мінуси

У BlueHost побудований VPS-хостинг використовується з використанням усіх накопичувачів SSD. Ці плани зосереджені на наданні більшої потужності, більшого контролю та гнучкості для вашого веб-сайту. Ціни стартують у розмірі 19,99 дол. На місяць, якщо ви зобов’язуєтесь протягом 36 місяців, але у вас є можливість поновити план щомісяця, однак вам доведеться впроваджувати додаткові 10 доларів на місяць.

Плани BlueHost VPS містять необмежену пропускну здатність, безкоштовне доменне ім’я, безкоштовні IP-адреси, цілодобове управління сервером та 30-денну гарантію повернення грошей.

Плани, присвячені хостингу BlueHost, пропонують великі ресурси та найкращі з точки зору контролю, продуктивності та безпеки вашого веб-сайту. Ціни починаються від $ 79,99 / місяць із 36-місячним зобов’язанням або 149,99 дол. / Місяць із щомісячним виставленням рахунків. Безкоштовний домен, безкоштовна IP-адреса, цілодобова підтримка та 30-денна гарантія повернення грошей також доступні з цими планами.

Незалежно від вашого веб-сайту (блогу, магазину електронної комерції тощо) та потреби в ресурсах, BlueHost докладає зусиль, щоб покрити найпоширеніші потреби в хостингу та запропонувати вам послуги хостингу, які дозволять вашому веб-сайту виконувати та розширюватись..

Служба підтримки клієнтів BlueHost

Оскільки цілодобове управління сервером є стандартним для хостингових планів BlueHost, команда власних хостингових експертів доступна для вирішення будь-яких проблем із хостингом, з якими ви можете зіткнутися..

мінуси онлайн-підтримки для bluehost

До групи підтримки клієнтів BlueHost можна звернутися за допомогою чату в реальному часі, телефону або квитків, або менше нагальних питань можна шукати в розділі “Поширені запитання та знання” на веб-сайті компанії..

Перш ніж ми виголосимо свій вердикт щодо придатності BlueHost стати вашим веб-хостом на вибір у 2018 році, ось огляд найкращих аргументів для приєднання до BlueHost та деяких речей, які слід взяти за пораду перед тим, як зареєструватися з ними:

Плюси & Мінуси BlueHost

Плюси – чому вибрати BlueHost?

Ось основні причини, чому BlueHost залишається актуальним вибором у 2018 році:

 • Плани хостингу побудовані для швидкості та продуктивності;
 • Безкоштовний домен включений у всі плани;
 • WordPress-орієнтований хостинг;
 • Безкоштовний маркетинговий кредит, виділені IP-адреси та SSL з деякими планами;
 • Хостинг кількох доменів;
 • Покращений cPanel.

Мінуси – що погано в BlueHost?

Ось чому BlueHost може не потрапити на перше місце у вашому списку у 2018 році:

 • Відсутність хостингу або опції для вибору бажаної ОС;
 • Доступні стартові ціни, але високі періоди зобов’язань (від 12 до 36 місяців) та високі показники поновлення;
 • Відсутність безкоштовної міграційної служби.

Фінальні думки на BlueHost

Практика BlueHost використовувати новітні технології для досягнення найкращої продуктивності на ваших веб-сайтах є вагомою причиною, чому BlueHost залишатиметься на радарі багатьох власників веб-сайтів, особливо те, що досвід роботи та ефективність веб-сайтів продовжують залишатися сильними чинниками ранжирування SEO у 2018 році. Таким чином, багато хто шукатиме хостинг-провайдерів, таких як BlueHost, які пропонують різні інструменти та технології оптимізації швидкості сайту, вбудовані в їх хостинг-плани (наприклад, CDN, інструменти кешування, зберігання SSD тощо)..

Безперечно, BlueHost залишається актуальним вибором веб-хостингу і в 2018 році. Постійна підтримка програмного забезпечення з відкритим кодом, як WordPress, і його давня позиція як вищої платформи WordPress роблять BlueHost найкращим вибором для багатьох веб-сайтів WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map