Plusy i minusy HostGator – czy HostGator jest nadal dobrym wyborem?

01.06.2020
Bez kategorii 'Plusy i minusy HostGator – czy HostGator jest nadal dobrym wyborem?
0 7 мин.

zalety i wady hostgatora


HostGator jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnych dostawców hostingu i powiązanych usług w branży. Ceniony za bogatą ofertę produktów i przystępne plany, HostGator jest platformą z wyboru dla ponad 2 milionów klientów. Ich wielokrotnie nagradzane usługi hostingowe zyskały uznanie ekspertów branżowych, firm i osób prywatnych.

Plany hostingowe HostGator obejmują dzielony hosting oparty na systemie Linux i Windows, dedykowane serwery z wyborem systemu operacyjnego Windows lub Linux, hosting zoptymalizowany pod WordPress, hosting w chmurze, hosting VPS oraz hosting dla sprzedawców z łatwym białym etykietowaniem.

Jeśli masz wątpliwości co do tej firmy hostingowej, przeczytaj naszą recenzję HostGator, w której pomagamy uzyskać przegląd funkcji hostingu, zalet i wad tego popularnego hosta budżetowego, abyś mógł zdecydować, czy powinieneś hostować z HostGator w 2018 roku.

Recenzja HostGator Hosting

Hostgator weryfikacja zalet i wad

Uzyskaj najwyższą zniżkę dzięki naszym kodom kuponu HostGator!

HostGator wyróżnia się bogatymi w funkcje planami, które oferują bezpłatne narzędzie do tworzenia witryn, bezpłatne szablony, instalator aplikacji jednym kliknięciem, szeroki wybór motywów i szablonów, bezpłatny transfer strony, bezpłatne oferty marketingowe, 99,9% gwarancji dostępności, 45-dniowe pieniądze gwarancja wstecz, najnowszy panel sterowania cPanel, wsparcie 24/7 i automatyczne kopie zapasowe.

Każdy poziom hostingu zawiera co najmniej trzy plany hostingowe, dzięki czemu Twoja witryna może się powiększać wraz z rozwojem witryny lub zmniejszać ją, jeśli nie potrzebujesz już tylu zasobów. Opcje serwera zarządzanego i częściowo zarządzanego są dostępne, a niektóre zaawansowane pakiety pozwalają nawet wybrać system operacyjny lub dysk SSD i HDD.

Jeśli chodzi o konfigurację i ceny planów hostingowych HostGator, oto co powinieneś wiedzieć:

Rozpocznij pracę z HostGator teraz!

Skonfiguruj swoją pierwszą stronę internetową lub skorzystaj z bezpłatnej usługi HostGator, aby przenieść istniejącą stronę na ich serwer. Ich usługi są wsparte doskonałą obsługą klienta, 99,9% czasu pracy i 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Zapisz się teraz “

HostGator Plany hostingowe

hostgator udostępnił zalety i wady hostingu

Jeśli szukasz niedrogiej opcji hostingu dla swojej małej witryny, zalecamy HostGator współdzielone pakiety hostingowe. Jeśli zarejestrujesz się na 36 miesięcy, możesz cieszyć się zniżkami na wszystkich dzielonych pakietach hostingowych. Najbardziej przystępnym planem jest Hatchling, który kosztuje 3,95 USD / miesiąc.

Dwa pozostałe plany w tej kategorii (Baby Plan i Business Plan) są wyceniane na 5,95 USD miesięcznie. Oba plany oferują nieograniczony hosting domen i niezmierzone pasmo, jednak biznesplan obejmuje również bezpłatne pozytywne SSL, bezpłatne dedykowane IP i bezpłatną usługę telefoniczną VOIP. Opcje hostowania współdzielonego w systemie Windows są również dostępne od 4,76 USD / miesiąc.

chmura hostgator wady i zalety hostingu

Jeśli potrzebujesz szybszego hostingu i większej ilości zasobów, możesz wybrać jeden z trzech plany hostingowe w chmurze oferowane już od 4,95 $ / miesiąc. Zalety tych planów obejmują krótszy czas ładowania, skalowalność, dublowanie danych, zintegrowane buforowanie i ochronę przed awariami. Plan z największą ilością zasobów w tej kategorii obejmuje 6 GB pamięci RAM, 6-rdzeniowy procesor, bezpłatne pozytywne SSL i darmowe dedykowane IP, a kosztuje zaledwie 9,95 USD miesięcznie.

hostgator worpdress zoptymalizowane zalety i wady hostingu

HostGator’s Zoptymalizowane plany WordPress są również oparte na architekturze chmurowej, co zapewnia tym planom dodatkowy wzrost prędkości. Szybsze prędkości zapewniają serwery o niskiej gęstości HostGator, wiele warstw buforowania i zintegrowany CDN. Plany zaczynają się już od 5,95 USD / miesiąc.

hostgator vps zalety i wady hostingu

W celu dedykowanej kontroli i skalowalności zalecamy HostGator Plany VPS, które zaczynają się od 19,99 USD / miesiąc. Z pełnym dostępem do katalogu głównego, dedykowanymi zasobami, pełnym zestawem narzędzi programistycznych, zaawansowaną funkcjonalnością i kopiami zapasowymi te plany VPS są niezawodnym wyborem dla profesjonalistów lub użytkowników biznesowych.

zalety i wady serwera dedykowanego hostgator

Począwszy od 119 USD / miesiąc, dedykowane serwery to najbardziej niezawodna i pełna zasobów opcja hostingu dostępna w HostGator. Możesz wybierać między pamięcią HDD lub SSD, a także Windows i Linux OS. W zależności od poziomu doświadczenia możesz wybrać serwery zarządzane lub częściowo zarządzane.

Plan z największą ilością zasobów w tej kategorii to serwer Enterprise, który zawiera 8 rdzeni / 16 wątków procesora Intel Xeon-D, 30 GB pamięci RAM, 1 TB SSD i niezmierzone pasmo.

sprzedawca hostgator plusy i minusy hostingu

Jeśli chcesz założyć własną małą firmę hostingową lub chcesz zaoferować hosting jako usługę uzupełniającą na swojej stronie, HostGator oferuje plany sprzedawcy od 19,95 USD / miesiąc z łatwym białym etykietowaniem, cPanel, 99,9% gwarancją czasu działania i 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Obsługa klienta HostGator

obsługa i zalety hostgatora

Wielokrotnie nagradzana obsługa klienta HostGator jest gotowa poradzić sobie z każdym problemem 24/7 przez telefon, czat i e-mail.

Oprócz tych opcji początkujący lub mniej zaznajomieni z niektórymi aspektami hostingu mogą przeglądać bazę wiedzy HostGator, która zawiera wiele samouczków wideo, przewodników i artykułów. Dostępne jest także forum HostGator, na którym możesz łączyć się z innymi użytkownikami HostGator i omawiać pytania przedsprzedażowe lub inne problemy, które możesz mieć.

Plusy & Wady HostGator

Plusy – dlaczego warto wybrać HostGator?

Oto główne powody, dla których HostGator jest nadal doskonałym wyborem w 2018 roku:

 • Plany oparte na systemie Linux i Windows są dostępne zarówno dla serwerów współużytkowanych, jak i dedykowanych;
 • Gwarancja dostępności przez 99,9% czasu;
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy;
 • Plesk & panele sterowania cPanel;
 • Bezpłatna usługa migracji;
 • Dzięki uprzejmości kopii zapasowych poza witryną;
 • Darmowe oferty reklamowe;
 • Wsparcie 24/7.

Różnorodność planu hostingowego HostGator w połączeniu z potężnymi narzędziami i funkcjami sprawia, że ​​są one dobrym wyborem na 2018 rok. Ich niskie stawki wprowadzające i przyjazne dla użytkownika funkcje spodobają się początkującym i firmom o skromnym budżecie.

Minusy – co jest złego w HostGator?

HostGator to wszechstronny hosting z planami hostingowymi w całym spektrum hostingowym, ale istnieją pewne małe wady:

 • Długie okresy zobowiązań – obniżone ceny są dostępne tylko wtedy, gdy zobowiązujesz się do HostGator na kilka lat;
 • Brak hostingu VPS w systemie Windows;
 • Brak bezpłatnej rejestracji domeny.

Chociaż większość hostów z ograniczonym budżetem oferuje bezpłatną rejestrację domeny na jeden rok, HostGator postanowił zrezygnować z bezpłatnej rejestracji domeny na rzecz oferowania innych ważnych gratisów, takich jak bezpłatny transfer strony internetowej lub bezpłatne cotygodniowe kopie zapasowe.

Wniosek dotyczący HostGator

HostGator to dobra opcja dla hostingu, jeśli myślisz o założeniu strony internetowej w 2018 roku lub nie jesteś zadowolony z obecnego hosta i rozważasz migrację do innego hosta. W HostGator wszystkie typy hostingu są reprezentowane przez różne pakiety zaprojektowane dla różnych wymagań hostingu.

HostGator oferuje hojne oferty hostingu z mnóstwem gratisów i potężnymi narzędziami do budowania witryn i programowania. Fakt, że HostGator oferuje również niektóre plany hostingowe oparte na systemie Windows, jest świetnym plusem.

HostGator jest szczególnie odpowiedni dla początkujących i małych firm, które wciąż uczą się tajników hostingu. Wspólne plany HostGator mają na celu pomóc ci dobrze rozpocząć i łatwo rozwinąć internetowe przedsięwzięcie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector