Recenzja BlueHost Joomla Hosting – Czy to dobry hosting Joomla?

bluehost-joomla-hosting-review


BlueHost działa na rynku od 1996 roku, obsługując wielu klientów i udostępniając miliony stron internetowych na całym świecie. To oczywiste, że BlueHost jest jednym z uznanych i największych dostawców hostingu, o którym możesz dziś myśleć. Ten host ma szereg planów hostingowych, takich jak serwery wirtualne, hosting dzielony, hosting dla sprzedawców, serwery dedykowane i hosting zoptymalizowany pod WordPress.

Pomimo tego, że jest popularnym i najbardziej preferowanym dostawcą usług hostingowych, BlueHost jest również niedrogi i niezawodny, oferując najwyższą możliwą jakość usług hostingowych. Co więcej, BlueHost oferuje niewiarygodnie najniższe ceny, łatwy w obsłudze interfejs i instalator 1-kliknięcia dla oprogramowania dostępnego obecnie na rynku.

Jakby tego było mało, BlueHost oferuje użytkownikom niższego poziomu z najnowocześniejszymi funkcjami, a także doskonałą obsługę klienta dla wszystkich użytkowników. Co najważniejsze, BlueHost może pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości Google i Bing poprzez reklamę, a także oferowanie usług wewnętrznych za pośrednictwem własnych centrów danych, połączeń światłowodowych i jądra Linux na niestandardowych serwerach.

Korzystanie z dostawcy hostingu BlueHost to coś więcej niż oko, a ta recenzja przeprowadzi Cię przez wydajność i czas pracy BlueHost, obsługę klienta, plany i ceny, sposób działania Joomla, a na koniec podkreśli jego zalety i wady. Dowiedzmy się więcej.

BlueHost Joomla Hosting Review

Poniżej przedstawię kilka powodów, dla których powinieneś wybrać BlueHost dla swoich projektów Joomla. Wybierając hosting dla swojej witryny Joomla, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki: czas pracy, wydajność, wsparcie online, plany i ceny. Poniżej znajdziesz obszerny przegląd każdego z nich:

Wydajność i czas pracy BlueHost

Wybierając dostawcę usług hostingowych, na pewno będziesz szukać szybkiej firmy hostingowej. A BlueHost to jedna z takich firm, która da ci to, czego szukasz. Bluehost wykazuje świetną wydajność w każdym ze swoich planów hostingowych dzięki 99,99% czasu działania, który jest znacznie powyżej standardowego 99,94%. Poza tym ta platforma hostingowa pokazuje aż 9 minut przestoju w naszym 400-dniowym okresie rejestrowanym.

Dzięki szybkiemu ładowaniu strony 424 mln Bluehost zajmuje drugie miejsce w pierwszej dziesiątce najlepiej działających dostawców hostingu Joomla i stale wykazuje ogromną poprawę w zakresie czasu ładowania o prawie 300%. Osiągnięcie to zostało osiągnięte po tym, jak firma BlueHost podjęła drastyczne kroki w celu uaktualnienia parku serwerów Bluerock w celu poprawy jakości obsługi klienta. Z tego powodu wydajność BlueHost i czas pracy są dwoma głównymi czynnikami, które sprawiły, że ten dostawca hostingu staje się coraz bardziej popularny, ponieważ coraz więcej osób odkrywa jego istnienie.

Obsługa klienta BlueHost

bluehost-online-wsparcie

BlueHost – obsługa klienta online

Jako klient masz prawo do pomocy i wsparcia w razie potrzeby. Dlatego dobrym pomysłem jest wybranie dostawcy usług hostingowych, który jest w stanie udzielić Ci wsparcia w dowolnym momencie i kiedy tego potrzebujesz. Jedną z firm hostingowych, która dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom najlepsze usługi wsparcia, jest BlueHost.

Najwyraźniej BlueHost prowadzi dużą bibliotekę przewodników krok po kroku, artykułów i samouczków wideo bogatych w rozległą wiedzę na temat hostingu. Jest to dość szlachetny krok, który firma zrobiła, szczególnie dla początkujących. Dysponując wszystkimi przydatnymi materiałami, możesz łatwo rozwiązać typowe problemy za pomocą prostych badań.

Jeśli to nie pomoże, możesz również porozmawiać bezpośrednio z ekspertem, aby uzyskać pomoc z pierwszej ręki. Z tego powodu BlueHost zapewnia system obsługi klienta 24/7/365, który pozwala rozmawiać z odpowiednim przedstawicielem obsługi klienta za pośrednictwem rozmów telefonicznych lub czatów na żywo. Jest to ważne, zwłaszcza gdy szukasz pomocy od personelu technicznego.

Niestety, BlueHost pozbył się systemu obsługi klienta opartego na biletach, aby skupić się głównie na osobistym podejściu przez telefon i wsparcie na czacie na żywo. Chociaż zrobiono to, aby zaoszczędzić czas, dla niektórych użytkowników system obsługi klienta oparty na biletach był dość niezawodny, szczególnie w przypadku problemów, których nie można rozwiązać za pomocą sesji telefonicznej lub czatu na żywo.

Plany i ceny BlueHost

bluehost-joomla-hosting-plan

BlueHost – plany hostingowe Joomla & cennik

Jeśli chodzi o plany hostingowe i ceny, BlueHost oferuje wiele planów dla wszystkich rozmiarów i budżetów. Plany obejmują VPS, hosting dzielony, serwer dedykowany, hosting WooCommerce, hosting w chmurze, hosting WordPress i tak dalej. Rzućmy okiem na poszczególne plany hostingowe BlueHost i ich funkcje:

Hosting współdzielony: jest to idealny sposób na uruchomienie nowej witryny o niskim natężeniu ruchu internetowego. Zwykle wspólne środowisko hostingowe oznacza, że ​​strony współużytkują zasoby serwera między sobą.

Hosting w chmurze: jest to najbardziej niezawodne uaktualnienie do wspólnego hostingu, ponieważ pozwala korzystać z wielu dostępnych serwerów w chmurze, umożliwiając twoim stronom automatyczne przełączanie się na inny serwer w przypadku dużego ruchu lub awarii sprzętu.

Hosting WordPress: jest przeznaczony przede wszystkim dla stron internetowych opartych na WordPress. Innymi słowy, ten plan hostingowy jest zoptymalizowany do działania WordPressa, jednocześnie chroniąc witrynę przed wszelkimi zagrożeniami.

Hosting WooCommerce: jest to najpopularniejsza i najczęściej używana wtyczka eCommerce do WordPress, która pozwala łatwo założyć sklep internetowy za pomocą WordPress. Oferuje niezbędne funkcje, które pomogą Ci bez problemu rozpocząć korzystanie ze sklepu eCommerce

Hosting VPS lub Virtual Private Server: Jest to aktualizacja do udostępnionego hostingu WordPress i umożliwia dostęp do wirtualnych dedykowanych zasobów w udostępnianym środowisku.

Hosting dedykowanego serwera: Ten plan pozwala mieć wszystkie niezbędne zasoby serwera dla siebie. Jedynym minusem tego planu hostingowego jest to, że będziesz musiał samodzielnie obsługiwać serwery.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie plany hostingowe w BlueHost mają łatwy w obsłudze panel kontrolny hostingu, który pozwala mieć pełną kontrolę nad hostingiem, rozwijać bazy danych i wiele więcej.

Każdy plan hostingowy ma następujące funkcje, jeśli chodzi o ceny:

 • Podstawowy: pozwala hostować tylko jedną stronę internetową. Ponadto hostuje 1 domenę i 25 subdomen, 5 kont e-mail (każde ma 100 MB pamięci) i 50 GB przestrzeni dyskowej. W przypadku osób, które po raz pierwszy skorzystają z płatności, opłata wynosi 3,95 USD miesięcznie, a przy jej odnawianiu opłata wynosi 7,99 USD miesięcznie.
 • Plus: ten plan obejmuje nieograniczoną liczbę stron internetowych i nieograniczoną przestrzeń internetową, w tym przepustowość. Ponadto będziesz mieć nieograniczoną liczbę kont e-mail. Na początek cena wynosi 5,95 USD miesięcznie, ale przy odnawianiu dochodzi do 10,99 USD miesięcznie.
 • Prime: Zawiera wszystkie funkcje w ramach Planu Plus, a ponadto będziesz mieć prywatność domeny z Site Backup Pro wartą ponad 80 USD rocznie. Przy płatności za pierwszy okres cena wynosi 5,95 USD miesięcznie i 14,99 USD przy odnawianiu.

Uruchamianie Joomla na BlueHost

BlueHost szczyci się, że oferuje zoptymalizowany hosting dla WordPress, ale niestety, ten dostawca hostingu nie ma żadnego planu hostingowego dedykowanego specjalnie dla Joomla. To stwierdzenie nie powinno Cię jednak zniechęcać, biorąc pod uwagę, że na końcu tunelu jest co najmniej trochę światła dla tych, którzy chcą korzystać z Joomla teraz iw najbliższej przyszłości.

Dlatego jeśli planujesz hostować witryny Joomla za pomocą BlueHost, dobrą wiadomością jest to, że wciąż masz kilka opcji do osiągnięcia swoich celów. Wynika to z faktu, że narzędzie instalatora skryptów hosta pozwoli ci na instalację Joomla 2.5, a raczej wersji 3.x szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek myślałeś. W ten sposób będziesz cieszyć się korzystaniem z Joomla na planach hostingowych BlueHost.

Na tym etapie ważne jest, aby wiedzieć, że Joomla zużywa znacznie więcej zasobów niż inne oprogramowanie, takie jak WordPress. Oznacza to, że jeśli masz całkowitą pewność, że Twoja witryna będzie generować ruch internetowy przekraczający 500 użytkowników dziennie, rozsądnie jest rozważyć wybranie planu hostingu VPS zamiast udostępnianych.

Plusy i minusy BlueHost

Chociaż wiele powiedziano o BlueHost, musisz zdawać sobie sprawę, że podczas korzystania z tej platformy hostingowej pojawiają się pozytywne i negatywne atrybuty. Równie ważne jest poznanie negatywnej strony tego hosta, aby zawsze móc odpowiednio przygotować się na wypadek ewentualnych zdarzeń. Oto zalety i wady korzystania z BlueHost, które powinieneś mieć zawsze pod ręką:

Plusy – dlaczego warto wybrać BlueHost?

 • BlueHost ma plany hostingowe, które są zbudowane zarówno pod kątem szybkości, jak i doskonałej wydajności
 • Każdy plan hostingowy w ramach BlueHost zawiera bezpłatną domenę
 • Istnieje bezpłatny kredyt marketingowy, SSL z kilkoma planami i dedykowane adresy IP
 • BlueHost pozwala na hosting wielu domen
 • Ma ulepszony cPanel ze wszystkimi niezbędnymi standardowymi funkcjami
 • Niedrogi dostawca hostingu w chmurze o solidnej wydajności i niezawodności
 • Istnieje nieograniczona przestrzeń dyskowa i przepustowość
 • Podczas korzystania z BlueHost będziesz cieszyć się darmowymi dodatkami
 • Doskonała obsługa klienta
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Różne opcje usług hostingowych
 • Gwarancja bezawaryjności
 • Dobra reputacja

Minusy – jaka jest negatywna strona korzystania z BlueHost?

 • Nie ma hostingu systemu Windows ani opcji wyboru preferowanego systemu operacyjnego
 • Chociaż istnieją przystępne ceny początkowe, istnieją wysokie okresy zobowiązań, a także wysokie wskaźniki odnowienia
 • Podstawowy plan hostingowy pozwala na hosting tylko jednej strony internetowej
 • Ograniczone użycie procesora
 • Konta sprzedawcy mają powolne witryny
 • Istnieje jeden zestaw dla domyślnego DNS
 • Za migrację witryny pobierane są opłaty

Wniosek

Czy wybierzesz BlueHost dla swoich stron Joomla? Twoja odpowiedź powinna brzmieć „tak”, skoro masz informacje z pierwszej ręki na temat korzystania z BlueHost do hostowania witryn Joomla. Przynajmniej wiesz, jak działa ten dostawca hostingu, jego plany hostingowe i ceny, jak możesz go używać do uruchamiania Joomla, a także jego pozytywne atrybuty na dłuższą metę. W tym przypadku wysoce niekwestionowanym faktem jest, że polecisz BlueHost dla stron Joomla zarówno swoim znajomym, jak i klientom. A jeśli budujesz swojego bloga Joomla lub konfigurujesz witrynę, możesz być całkiem pewien, że BlueHost cię nie zawiedzie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map