SiteGround Огляд хостингу для дорослих – Чи пропонує SiteGround хостинг для дорослих?

siteground-adult-hosting-review


Якщо ви шукаєте більш надійного провайдера веб-хостингу, можливо, буде простіше зареєструватися у веб-хостингу, який підходить вам. Однак ключові проблеми ви почнете виявляти після того, як почнете вирішувати щоденні проблеми, пов’язані із запуском веб-сайту. Щоб ваш веб-сайт був успішним, вам доведеться враховувати швидкість, тривалість роботи та безпеку веб-хоста. Більше того, компанія не повинна пропонувати послуги хостингу за дуже високою ціною, особливо для нових клієнтів.

Окрім згаданих нами пунктів, вам також потрібно буде врахувати простоту налаштування сайту. Провайдер хостингу повинен запропонувати зручну панель керування, яка допоможе вам налаштувати веб-сайт із встановленням одним клацанням миші. Надійність та чудова підтримка клієнтів – також важливі фактори, які слід враховувати при пошуку постачальника хостингу веб-сайту. Якщо вам потрібні послуги хостингу для вмісту для дорослих чи азартних веб-сайтів, ви повинні знати, що не всі постачальники веб-сайтів пропонують такі послуги.

Вступ у хостинг сайту

SiteGround хостинг надає необмежену кількість варіантів хостингу для клієнтів, окрім підтримки клієнтів, безпроблемної безпеки та 99,9 відсотків часу роботи. Компанія існує вже більше одного десятиліття. За цей час компанія вдосконалила мистецтво розміщення веб-сайтів, досягла більшої висоти і навіть перевершила більшість конкурентів. Вони зосереджені на створенні середовищ для розміщення хостингу, що починаючим підприємствам та зростаючим бізнесам потрібно безперешкодно встановлювати свою присутність в Інтернеті.

Плани спільного хостингу SiteGround

SIteGround пропонує три пакети спільного хостингу, серед яких пакет StartUp, GrowBig і GoGeek. Кожен з пакунків постачається з різним розміром простору веб-сайту, що становить від 10 ГБ до 30 ГБ відповідно. Постачальник веб-хостингу стягуватиме з вас залежно від обсягу використовуваного простору веб-сайту, а люди, які використовують пакет StartUp, сплачують найменшу суму.

В ідеалі план StartUp – це хороший вибір для людей, які знаходяться на стадії запуску, і постачальник обмежує його в одному домені, але з будь-яким з двох інших пакетів ви отримаєте вигоду з багатьох доменів. Кожен з пакунків надає основні функції, але GoGeek і GrowBig мають більше функцій. Нарешті, плани дозволяють отримувати 10 000, 25 000 та 100 000 відвідувачів щомісячно відповідно.

План хостингу реселерів SiteGround

Компанія також пропонує хостинг-пакет, який вигідніше для дизайнерів та розробників, які хочуть підтримувати та розміщувати веб-сайти своїх клієнтів. Плани хостингу дозволяють користувачам використовувати потужну хостингову інфраструктуру та пропонувати надійні хостингові послуги щоденним клієнтам із дизайну веб-сайтів. Пакет реселерів постачається за зниженою ціною залежно від кількості облікових записів, які користувач купує. Люди, які купують більше рахунків, отримують більші знижки.

Послуги хостингу веб-сайтів SiteGround Cloud

SiteGround надає клієнтам автоматичні масштабовані хмарні хостингові платформи. Служби розміщення хмарних веб-сайтів надаються з підтримкою VIP 24/7. Якщо вам потрібен великий трафік вашого веб-сайту, то хмарні послуги розміщення веб-сайтів саме для вас. Пакет дозволяє користувачам налаштовувати плани та насолоджуватися швидкою хмарною платформою.

План складається з Безкоштовної мережі доставки вмісту (CDN) з багатьма місцями, щоб забезпечити простіший географічний доступ та швидку локальну швидкість. Система резервного копіювання гарантує, що ви не втратите свої дані, оскільки є сім офсетних щоденних резервних копій облікових записів.

Хостинг сервера, що виділяється SiteGround

Спеціальний хостинг веб-сайтів забезпечує спокій, необхідний для вашого швидко зростаючого бізнесу через заохочувану незалежність. Хостинг веб-сайтів пропонує висококласні спеціалізовані машини, якими керують експерти. SiteGround пропонує спеціалізований хостинг веб-сайтів із власним програмним забезпеченням, яке збільшує продуктивність сервера. Підтримка клієнтів доступна 24/7.

Хостинг підприємства SiteGround

Пакет хостингу Enterprise виготовляється на замовлення та орієнтований на потреби кожного клієнта. Замість придбання існуючих планів ви можете подати запит на отримання персоналізованого рішення, яке відповідає потребам вашого бізнесу. Програма є унікальною для всієї галузі, а те, що SiteGround забезпечує необмежену підтримку, робить її кращою. Персоніфіковані рішення можуть бути одноразовими налаштуваннями або приватною або публічною конфігурацією хмари.

Хостинг конкретних програм

SiteGround пропонує конкретні пакети для розміщення веб-сайтів, на яких вони зосереджені на різних системах управління контентом, таких як WordPress хостинг, Joomla хостинг, Magento хостинг, Drupal хостинг, хостинг PrestaShop та хостинг WooCommerce. Зараз хостинг для WordPress стає популярнішим, оскільки все більше людей зараз використовують WordPress як єдину систему управління контентом.

Чи дозволяє SiteGround хостинг для дорослих?

Ні. Відповідно до політики прийнятного використання, вони не розміщують вміст для дорослих на своїх серверах. Питання, що стосується хостингу вмісту для дорослих, завжди виникає, враховуючи, що приблизно 70 відсотків щоденних пошуків Google – це вміст для дорослих. Це основна причина, чому більшість людей вирішили створити веб-сайти для дорослих. Часом люди, які не цікавляться порнографією, переспрямовуються на порносайти, переглядаючи Інтернет. Попит на порнографію в Інтернеті зростає з кожним днем. Однак SiteGround та деякі інші провайдери хостингу веб-сайтів не розміщують вміст через велику кількість відвідувачів. Можливо, вони також забороняють це з інших причин.

Що робити, якщо ви завантажуєте вміст для дорослих на SiteGround?

Якщо ви завантажите вміст для дорослих на SiteGround, він негайно заборонить ваш обліковий запис. SiteGround щодня отримує багато нових користувачів, і вони хочуть зберегти свою хорошу репутацію. І якщо ви плануєте публікувати незаконну порнографію на своєму веб-сайті, усі, включаючи Google, заборонить ваш веб-сайт, і вам доведеться придумати свій спосіб публікації злих речей.

Альтернативи хостингу для дорослих SiteGround

Тепер, коли ви знаєте, що SiteGround не розміщує вміст для дорослих, вам слід вибрати одну з доступних альтернатив. В Інтернеті є багато веб-сайтів, що розміщують хостинг, готові розмістити ваш веб-сайт. Пам’ятайте, що більшість провайдерів хостингу не дозволяють вміст для дорослих на своїх серверах. Тому ви повинні бути готові зробити ще кілька досліджень. Щоб забезпечити вам хорошу вихідну точку, ось кілька постачальників веб-хостингів, які готові розмістити ваш дорослий веб-сайт.

1. ХостГатор

HostGator – одна з улюблених та відомих брендів у світі веб-хостингу. Вони пропонують різні послуги, такі як хмарний хостинг веб-сайтів, спільні плани хостингу та спеціальні сервери. Ви повинні знати, що після зростання вашого бізнесу можливий перехід від загального типу хостингу до віртуальних або виділених серверів. Провайдер хостингу веб-сайтів пропонує 99,99 відсотків часу роботи, безліч функцій та масштабованих планів, які охоплюють усі типи хостингу веб-сайтів.

Той факт, що вони розміщують веб-сайти для дорослих, повинен зробити вас щасливими. Однак слід пам’ятати, що вони не дозволяють публікувати дитячу порнографію на веб-сайтах, розміщених на їх серверах. Вони пропонують необмежений обсяг пам’яті, необмежену пропускну здатність, цілодобову підтримку клієнтів через телефон, електронну пошту та чат у прямому ефірі. Панель управління користувачем простіша у використанні та добре виглядає. Ви також скористаєтеся конструктором сайтів та встановленням у один клік.

2. FastComet

FastComet є одним з кращих сьогодні постачальників веб-хостингів, і більшість експертів рекомендують його людям, які хочуть розміщувати вміст для дорослих. Однак ви будете обмежені від дитячої порнографії. Якщо ви шукаєте місце для розміщення вмісту для дорослих і уникаєте проблем, таких як призупинення сторінки, FastComet – кращий вибір. Вони пропонують безкоштовний домен життя, необмежену кількість доменів, 99,99 відсотків тривалості роботи та безкоштовний сертифікат SSL та Wild Card. Навіть більше, вони пропонують безкоштовний відблиск хмари CDN, швидку підтримку клієнтів, і їхня оплата є розумною. Якщо ви не задоволені їх послугами, ви можете повернути свої гроші протягом 45 днів. Вони також дозволяють користувачам оновити план хостингу в міру зростання веб-сайту.

3. DigitalOcean

DigitalOcean підходить людям, які шукають дешевий, надійний веб-хостинг для веб-сайтів для вмісту для дорослих. Зараз компанія є одним з популярних хмарних хостинг-провайдерів, завдяки їх низьким цінам, простоті та надійній інфраструктурі. Вони дозволяють користувачам створювати, керувати та автоматизувати хмарні серверні інфраструктури з багатьма корисними функціями, такими як плаваючі IP-адреси, пропускна здатність першого рівня, спільні приватні мережі, облікові записи команди, жорсткі диски та твердотілі накопичувачі (SSD). За час роботи (з 2011 року) вони створили свою клієнтську базу для 550 000 розробників. Ви скористаєтеся 99,99 відсотків часу.

4. StableHost

StableHost – популярне ім’я серед компаній-хостингів, які надають якісні послуги за нижчою ціною. Незважаючи на те, що вони не такі дешеві, як багато інших компаній, вони бюджетні. Вони також пропонують приголомшливі послуги з клієнтами та підтримують якісні, швидкі сервери з приблизно 99,9 відсотками роботи.

Зараз вони використовують три центри обробки даних – один у Чикаго, один у Феніксі та другий в Амстердамі. Іншими словами, вони охоплюють як Сполучені Штати, так і Європу, що чудово підходить для тих, хто шукає гнучкості, якщо мова йде про розташування серверів. Супершвидка підтримка клієнтів доступна цілодобово через телефон. Їх резервні копії R1Soft означають, що вміст для дорослих буде безпечним.

5. Хостингер

Сервери Hostinger розташовані у США, Європі (Великобританії) та Азії. Як повідомляється, вони підключили кожного з них до 1000 Мбіт / с, щоб забезпечити стабільність часу завантаження. Розмістивши веб-сайт із вмістом для дорослих, ви отримаєте 30-денну гарантію повернення грошей. Вони пропонують безліч варіантів оплати, таких як PayPal, Visa, Discover, MasterCard, American Express, JCB, Bitcoin та Maestro.

30-денна гарантія грошей пропонує вам спробувати різні послуги, якими вони користуються та відмовляються, якщо ви не задоволені їх послугами. Однак слід пам’ятати, що вони не пропонують повернення коштів за кожен вид послуг, а деякі продукти мають спеціальну політику повернення коштів. Нарешті, їхні послуги з клієнтами багатомовні та доступні протягом дня.

Висновок

SiteGround – один з кращих постачальників послуг веб-хостингу. Конкурентне ціноутворення забезпечує велике співвідношення ціни та якості, оскільки більшість інших дешевих хостинг-провайдерів не пропонують функції, які ви знайдете на SiteGround. Однак якщо ви плануєте створити веб-сайт для вмісту для дорослих, слід вибрати інші провайдери, оскільки SiteGround не дозволяє вміст на їх серверах. HostGator, FastComet, DigitalOcean, StableHost та Hostinger – одні з популярних варіантів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map