Zalety i wady BlueHost – Czy BlueHost to nadal dobry wybór?

01.06.2020
Bez kategorii 'Zalety i wady BlueHost – Czy BlueHost to nadal dobry wybór?
0 7 мин.

zalety plus bluehost


Jeśli szukasz hostingu w tym roku, BlueHost z pewnością stanie się hostingiem polecanym przez wielu profesjonalistów, blogerów i recenzentów hostingu. Rzeczywiście, BlueHost jest popularnym hostingiem, który częściowo zawdzięcza swoją popularność przyjaznym dla kieszeni wspólnym planom hostingowym i zoptymalizowanym pakietom hostingowym WordPress.

Polecany przez sam WordPress jako główny hosting witryn WordPress, BlueHost zyskał renomę w branży. Jednak hosting WordPress nie jest ich jedynym roszczeniem do sławy, ponieważ BlueHost oferuje pakiety hostingowe w całym spektrum hostingu, aby przyciągnąć większą bazę klientów.

W poniższej recenzji BlueHost analizujemy, czy BlueHost może nadal być dobrym wyborem na 2018 rok, czy też zamiast tego powinieneś wybrać inne hosty internetowe.

Recenzja BlueHost

Przegląd Bluehost Plusy przeciw 2018

Uznany w branży za trafnie zbudowane pakiety hostingowe, zespół wewnętrznych specjalistów i zróżnicowane rozwiązania hostingowe, BlueHost jest wybierany przez ponad 2 miliony klientów na całym świecie. W pełni zarządzane plany hostingowe są atrakcyjne dla szerszego grona odbiorców, obejmując potrzeby zarówno początkujących użytkowników, jak i profesjonalistów.

Usługi hostingowe BlueHost obejmują hosting współdzielony przyjazny dla początkujących, elastyczne hostingi w chmurze, plany hostingowe specyficzne dla aplikacji, takie jak WordPress lub WooCommerce, oraz bardziej niezawodne VPS i dedykowane pakiety hostingowe.

Następnie zobaczmy, czego możesz się spodziewać po tych planach, w jaki sposób są wyceniane i czy są dobrą opcją do rozważenia w 2018 r..

Plany hostingowe BlueHost

BlueHost ma trzy wspólne pakiety hostingowe w przedziale cenowym 3,45 USD – 5,95 USD / miesiąc, jednak ceny te obowiązują tylko w przypadku zobowiązania na 36 miesięcy. Najkrótszy okres zobowiązań wynosi 12 miesięcy, co podnosi cenę początkową z 3,45 USD / miesiąc do 5,45 USD / miesiąc dla pakietu podstawowego.

bluehost dzielone zalety hostingu przeciw

Każdy wspólny plan zawiera bezpłatną nazwę domeny i nieskomplikowaną przepustowość, podczas gdy plany hostingowe wyższego poziomu obejmują nieograniczony hosting stron internetowych i niezmierzone miejsce na dysku, a także bezpłatne kredyty marketingowe, nieograniczone e-maile są dostępne z niektórymi planami, SpamExperts, Prywatność domeny, i SiteBackup Pro.

Ulepszony cPanel, wbudowane CDN i automatyczne kopie zapasowe są oferowane standardowo w każdym z tych planów.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości i skalowalności hostingu w chmurze, BlueHost oferuje również trzy niedrogie plany w tej kategorii. Ceny zaczynają się od 6,99 USD / miesiąc, jeśli zobowiązujesz się na dłuższy okres. Wszystkie plany w chmurze obejmują nie mierzone przepustowość, bezpłatną domenę, dublowanie danych, skalowanie zasobów jednym kliknięciem, a niektóre plany zawierają dodatkowe funkcje, takie jak Certyfikat SSL, SpamExperts, dedykowane adresy IP, prywatność domen, SiteBackup + Restore itp.

Zoptymalizowany hosting BlueHost dla WordPress jest oparty na technologii VPS i stara się spełniać wymagania dotyczące wydajności, szybkości i bezpieczeństwa witryn WordPress. W tej kategorii znajdziesz cztery plany hostingowe WordPress w przedziale cenowym 19,99 USD / miesiąc – 49,99 USD / miesiąc.

bluehost WordPress zoptymalizowane zalety wady hostingu

Bezpłatna domena, ulepszone cPanel, wsparcie 24/7, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, SiteLock CDN / WAF Pro, SiteLock Pro oraz bezpłatne SSL są zawarte we wszystkich planach.

Jeśli chcesz dodać komponent eCommerce do swojej witryny WordPress, BlueHost zapewnia ochronę hostingu eCommerce za pomocą swoich planów hostingowych WooCommerce, które zaczynają się od 6,95 USD / miesiąc. Dedykowany adres IP, bezpłatna nazwa domeny i Positive /Comodo SSL są standardem w tych planach.

bluehost woocommerce hosting plusy wady

W BlueHost hosting VPS jest zbudowany z wykorzystaniem całej pamięci SSD. Plany te koncentrują się na zapewnieniu większej mocy, większej kontroli i elastyczności Twojej witrynie. Ceny rozpoczynają się od 19,99 USD / miesiąc, jeśli zobowiązujesz się przez 36 miesięcy, ale masz również możliwość odnowienia swojego planu z miesiąca na miesiąc, jednak będziesz musiał wprowadzić dodatkowe 10 USD / miesiąc.

Plany BlueHost VPS obejmują nieograniczoną przepustowość, bezpłatną nazwę domeny, bezpłatne adresy IP, zarządzanie serwerem 24/7 i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Dedykowane plany hostingowe BlueHost oferują bogate zasoby i najlepsze pod względem kontroli, wydajności i bezpieczeństwa Twojej witryny. Ceny zaczynają się już od 79,99 USD / miesiąc przy 36-miesięcznym zobowiązaniu lub 149,99 USD / miesiąc przy miesięcznym rozliczeniu. Bezpłatna domena, bezpłatne adresy IP, wsparcie 24/7 oraz 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy są również dostępne w tych planach.

Bez względu na wymagania witryny (blog, sklep eCommerce itp.) I wymagania dotyczące zasobów, BlueHost stara się zaspokoić najczęstsze potrzeby hostingu i oferuje usługi hostingu, które pozwalają Twojej witrynie na działanie i rozwój.

Obsługa klienta BlueHost

Ponieważ zarządzanie serwerami 24/7 jest standardem w planach hostingowych BlueHost, zespół wewnętrznych ekspertów hostingowych jest dostępny, aby pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów hostingowych, które możesz napotkać.

bluehost wsparcie online plusy przeciw

Do zespołu obsługi klienta BlueHost można się skontaktować za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu lub systemu sprzedaży biletów, lub mniej palące problemy można znaleźć w sekcji Często zadawanych pytań i bazy wiedzy na stronie internetowej firmy.

Zanim wydamy werdykt na temat przydatności BlueHost do zostania wybranym przez Ciebie hostem internetowym w 2018 r., Oto przegląd najlepszych argumentów za dołączeniem do BlueHost i kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zanim się z nimi zarejestrujesz:

Plusy & Wady BlueHost

Plusy – dlaczego warto wybrać BlueHost?

Oto najważniejsze powody, dla których BlueHost pozostaje ważnym wyborem w 2018 roku:

 • Plany hostingowe stworzone z myślą o szybkości i wydajności;
 • Darmowa domena dołączona do wszystkich planów;
 • Hosting ukierunkowany na WordPress;
 • Bezpłatny kredyt marketingowy, dedykowane adresy IP i SSL z niektórymi planami;
 • Hosting wielu domen;
 • Ulepszony cPanel.

Wady – co jest złego w BlueHost?

Oto dlaczego BlueHost może nie znaleźć się na szczycie listy w 2018 roku:

 • Brak hostingu Windows lub opcji wyboru preferowanego systemu operacyjnego;
 • Przystępne ceny początkowe, ale wysokie okresy zobowiązań (od 12 do 36 miesięcy) i wysokie wskaźniki przedłużenia;
 • Brak bezpłatnej usługi migracji.

Ostatnie myśli na BlueHost

Praktyka BlueHost polegająca na stosowaniu najnowszych technologii w celu zapewnienia najlepszej wydajności na twoich stronach internetowych jest silnym powodem, dla którego BlueHost pozostanie na czele wielu właścicieli stron internetowych, szczególnie, że wrażenia użytkowników i wydajność witryn nadal będą silnymi czynnikami rankingu SEO. W związku z tym wielu szuka dostawców hostingu, takich jak BlueHost, którzy oferują różne narzędzia do optymalizacji szybkości witryn i technologie wbudowane w ich plany hostingowe (np. CDN, narzędzia buforowania, pamięć SSD itp.).

Niewątpliwie BlueHost pozostaje ważnym wyborem hostingu również w 2018 roku. Jego ciągłe wsparcie dla oprogramowania typu open source, takiego jak WordPress, i jego długoletnia pozycja jako najlepszej platformy WordPress sprawiają, że BlueHost jest najlepszym wyborem dla wielu stron internetowych WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector