BlueHost atsauksmes

01.06.2020
BlueHost atsauksmes 'BlueHost atsauksmes
0 25 мин.

BlueHost ir viens no lielākajiem dalītā hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kas šodien uz saviem serveriem mitina vairāk nekā divus miljonus vietņu. Uzņēmums ir tik pārliecināts par viņu pakalpojumu kvalitāti, ka viņi ir ieviesuši pilnīgu 30 dienu naudas atmaksu un naudas atdošanas politiku jebkurā laikā. Jau tā labā mitināšanas pieredze, ko saņemat no BlueHost, ir papildināta ar visu diennakti pieejamo, labi apmācīto, iekšējo atbalsta komandu.


Matt Heaton, BlueHost dibinātājs, kurš uzņēmumu nodibināja jau 1996. gadā. Šodien tas pieder Endurance Group (citu lielu zīmolu īpašnieks)..

Uzņēmums ļoti lepojas ar savu iekšējo ekspertu komandu, apgalvojot, ka nekas netiek uzticēts ārpakalpojumiem. BlueHost ir savi optisko šķiedru savienojumi, savs 20 000 kvadrātpēdu lielais datu centrs, un viņu serveros darbojas speciāli izstrādāta Linux kodola operētājsistēma..

BlueHost šobrīd mitina vairāk nekā 2 miljonus vietņu, jo tā ir viena no populārākajām un lētākajām hostinga pakalpojumu sniedzējām. Bet vai tas tiešām ir tik labi, vai arī visi ieteikumi un reklāmas ir pilnas ar karstu gaisu? Tieši tāpēc mēs esam šeit, lai aplūkotu faktus un noteiktu, cik izdevīga šī iespēja ir ikvienam, kurš vēlas atvērt un pārvaldīt vietni.

Kas ir labs par BlueHost??

Pieejami sākuma plāni: Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis lietotājs, vietnē BlueHost jūs atradīsit pareizo plānu savām vajadzībām. Viņu visvienkāršākais, “iesācēja” dalītā hostinga plāns sākas ar 3,95 USD mēnesī; tas ļauj mitināt vienu vietni. Klienti, kuriem nepieciešams vairāk “istabas”, var izvēlēties neierobežotu “plus” plānu tikai par USD 5,95 mēnesī, sākot ar sākuma cenu. Šis plāns ļauj mitināt tik daudz vietnes, cik vēlaties..

Uzticams un uzticams: uzņēmumam ir ļoti ilga, gandrīz divu gadu desmitu, vēsture, kas pierāda faktu, ka viņi ir paveikuši ļoti labu darbu, ja viņiem izdevās tik ilgu laiku noturēties topā šajā pastāvīgi mainīgajā un mainīgajā hostinga nozarē. BlueHost apgalvo, ka šodien viņi visā pasaulē nodrošina vairāk nekā 2 miljonus vietņu, kas ir ļoti pozitīvs hostinga uzņēmuma aspekts.

Izmantojot jaunākās tehnoloģijas: vienmēr bija augsta prioritāte uzņēmumā BlueHost. Piemēram, viņu dalītā mitināšanas konti darbojas serveros ar 16 kodolu ADM Opteron procesoriem, 256GB DDR3 SDRAM, 64TB ietilpības SSD datu bāzes krātuvi, vairākiem Gigabitu LAN portiem un jaunāko programmatūras versiju, lai nodrošinātu vislabāko veiktspēju un augstāku drošību mitinātajām vietnēm..

Atvērtā koda atbalsts: BlueHost ir liels atvērtā koda programmatūras ventilators, viņu vadības panelis piedāvā viena klikšķa instalēšanu visdažādākajiem skriptiem, piemēram, Joomla, Drupal, WordPress un citiem. Kopš 2005. gada BlueHost ir liels atbalstītājs WordPress.org projekts; nesen viņi ir palaiduši pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu, kas tika izveidots, optimizēts un pielāgots īpaši šai programmatūrai.

Paplašināšanas iespēja: sākumā, veidojot savu pirmo vietni, nav nepieciešams vairāk par dalītu mitināšanas plānu, un, iespējams, nedomājat par to, cik izdevīgi ir vēlāk uzlabot savu mitināšanas plānu. BlueHost piedāvā iespēju uzlabot savu pašreizējo mitināšanas plānu augstākā līmenī, neveicot visas grūtības, kas var rasties šī procesa laikā. Uzņēmums piedāvā vairākus virtuālu un īpašu serveru plānus, no kuriem jūs varat izvēlēties.

WordPress mitināšana: BlueHost piedāvā optimizētu WordPress mitināšanu, kā arī dažādas paketes WooCommerce mitināšanai.

Cik slikti ir BlueHost?

Migrācijas dienests: lai gan citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, piemēram, InMotion, piedāvā līdz 3 vietņu pārsūtīšanu bez maksas, BlueHost iekasē USD 99 par migrācijas pakalpojumu, kas ietver ne vairāk kā 5 vietnes un ne vairāk kā 20 e-pasta kontus. Pārsūtīšana tiek piedāvāta tikai kopīgiem plāniem.

Garais abonēšanas periods: Lai iegūtu zemāko cenu par kopīgiem plāniem vietnē BlueHost, jums to pakalpojums ir jāiegādājas 3 gadus. Ikmēneša abonēšana nav pieejama koplietojamai mitināšanai.

BlueHost pārskats

Jebkura biznesa, emuāra vai vietnes sākuma fāze var būt diezgan biedējoša. Ir daudz naudas, lai veiktu ieguldījumus pašā sākumā, un jūs vēlaties sagriezt stūrus, kur vien iespējams. BlueHost palīdz jums to izdarīt tikai tad, ja nekas cits nav perfekti. Tas nodrošina pastāvīgu mitināšanas risinājumu, kas labi darbojas visos galvenajos aspektos, taču tas nav perfekts. Ir daudz pakalpojumu, par kuriem tiek maksāts, savukārt citi pakalpojumu sniedzēji to nodrošina bez maksas. Varbūt jūs pat tos neizmantojat, bet tādas lietas kā šī var būt izslēgšana.

Lai gan BlueHost to kompensē ar rokām, ko tas nodrošina iesācējiem un WordPress lietotājiem. Viņu pakalpojumi ir lēti, ļauj vietnēm darboties nevainojami un efektīvi, savukārt klientu atbalsts sniedz visu nepieciešamo palīdzību, lai sāktu. Bet tam patiešām trūkst pāris funkciju, kuras var atrast konkurējošos uzņēmumos.

BlueHost plāni & Cenu noteikšana

BlueHost piedāvā četrus hostinga plānu veidus, kurus varat izvēlēties atbilstoši savas vietnes prasībām un budžetam.

Dalīts hostings

Šajā vietā BlueHost patiešām izceļas ar pakalpojumu kvalitāti un zemām cenām. Viņu kopīgotie mitināšanas plāni jebkurā gadījumā piesaista lielāko daļu klientu, jo tie ir lēti un saņem labas atsauksmes visā internetā. Viņu pamata pakete, kas ir vispopulārākais hostinga plāns, sākas ar 2,95 USD mēnesī, kas ir patiešām pievilcīgi. Jūs nokārtosit savus tīmekļa mitināšanas izdevumus ar 35,4 USD gadā. Bet ir nozveja. Jums būs jāreģistrējas uz trīs gadu darba stāžu un visu laiku jāpaliek pie viņiem. Tas joprojām var būt saprātīgi, jo jūs trīs gadu laikā maksāsit 106,2 USD par kvalitatīvu mitināšanas pakalpojumu.

Ja jums ir nepieciešams kaut kas ar neierobežotu krātuves vietu un papildu reklāmas kredītiem, varat doties ar viņu Plus plānu par USD 5,45 mēnesī vai viņu galveno plānu arī par USD 5,45 mēnesī. Es īsti nevaru pateikt atšķirību starp šiem diviem, bet, lai gan pamatplāns (2,95 USD / mēn.) Satur ierobežojumus, piemēram, 50 GB krātuves vietas, tie ir pilnīgi neierobežoti. Jūs arī saņemat reklāmas kredītus 200 ASV dolāru vērtībā, ko varat tērēt savas vietnes mārketingā.

Mākonis Hostings

Ja jums ir vietne, kurai nepieciešami vairāk servera resursu, un jūs vēlaties tērēt nedaudz papildu naudas, nekā jūs varat piesaistīt BlueHost mākoņa mitināšanas pakalpojumus. Tie ir daudz ātrāki, un jums būs pieejami īpaši resursi, kas jums nav jādala ar kādu citu serverī. Par 6,95 ASV dolāriem mēnesī jums būs pieejams pakalpojums Starter Cloud, kas piedāvā 2 GB operatīvās atmiņas, 100 GB atmiņas vietas, 2 CPU serdeņus un neizmērojamu joslas platumu. Jūs arī iegūsit vienu domēnu, 100 e-pasta kontus ar 500 MB e-pasta krātuvi un 50 USD mārketinga kredītus. Performance and Business Pro plāni ir USD 8,95 un USD 15,95 mēnesī. Viņiem ir dubultā un trīskārši resursi, tāpēc ir vērts ieguldīt tajos, ja jums tas ir nepieciešams.

WordPress mitināšana

Kā jau minēju, BlueHost specialitāte ir WordPress, un viņi tiešām zina katru sistēmas mezglu un grūdienu. Ne visi jūtas kā veikuši visu mājas lapas uzturēšanai nepieciešamo apkopi. Ja jūs pārvaldāt WordPress emuāru, jūs pavadīsit pietiekami daudz laika, lai to uzturētu un visu laiku atjauninātu un aizsargātu. Izmantojot BlueHost pārvaldītos WordPress mitināšanas plānus, jums tas nav jāsamierinās, taču tas maksā diezgan daudz naudas.

bluehost-optimizēts-WordPress-hostinga plāni

WP Standard maksā 19,99 USD mēnesī, un tas jums nodrošinās 30 GB krātuves, 30 GB rezerves krātuves, 2 GB operatīvās atmiņas, domēna vārdu un daudz papildu programmatūras, piemēram, bezmaksas SSL, lai jūsu vietne darbotos nevainojami. Jums pastāvīgi būs eksperti, kas pārliecināsies, ka tas vienmēr darbojas maksimālā ātrumā un efektīvi. Ir vēl trīs citi plāni, kuru izmaksas ir no USD 29,99 līdz USD 49,99, kas nāk ar daudz vairāk līdzekļu. Īsāk sakot, šīs paketes ļauj jums izveidot vismodernāko vietni, nepārceļot ne pirkstu. Viss, kas jums jādara, ir sazināties ar atbalsta komandu, kad jums tas patīk.

VPS hostings

BlueHost piedāvā VPS mitināšanas pakalpojumu tiem, kam nepieciešama pilnīga kontrole pār sava servera resursiem. Lai gan ir svarīgi pieminēt, ka jums ir jābūt zinošam servera administrēšanā, lai to faktiski izmantotu. Jums būs jāinstalē vadības panelis un jebkura cita programmatūra, kuru vēlaties izmantot.

VPS hostinga plāniem ir cena, kas ir līdzīga pārvaldītajiem hostinga plāniem, un standarta plāns mēnesī maksā 19,99 USD. Tas piedāvā standarta 2 GB RAM, 2 CPU serdeņus 30 GB SSD atmiņas, neierobežotu joslas platumu kopā ar vienu domēnu un vienu IP adresi. Pārējās divas paketes maksā USD 29,99 un USD 59,99, piedāvājot dubultā un četras reizes lielākus resursus kā standarta pakete. Ja jums ir nepieciešama lielāka kontrole un vairāk jaudas tīmekļa lietotnei vai sarežģītākam tiešsaistes pakalpojumam un jums ir prasmes to pārvaldīt, tas ir jums..

Dedicated Hosting

Ja jūs meklējat vislabāko veiktspējas ziņā un vēlaties koplietot resursus ar nevienu citu, jums vajadzētu izvēlēties speciālu mitināšanu. Lai gan tas noteikti ir smags vecajā labajā makā, tāpēc jums vajadzētu būt stingram biznesa plānam. Jūs varat iegūt patiesi jaudīgu serveri ar 4 CPU kodoliem un 8 pavedieniem, 4 GB RAM, 500 GB krātuves un 5 TB prēmijas joslas platumu par 79,99 USD mēnesī. Šajā paketē ietilpst arī 3 IP adreses un viens domēns. Divas citas paketes, uzlabotā (99,99 ASV dolāri mēnesī) un Premium (119,99 ASV dolāri), piedāvā vairāk RAM, atmiņas vietas, joslas platumu un vairāk IP adreses, kuras varat izmantot.

Tātad, ja jums patiešām ir jāizmanto tiešsaistes pakalpojums, BlueHost veltītais mitināšanas pakalpojums izrādīsies viens no rentablākajiem risinājumiem..

BlueHost iespējas

BlueHost piedāvā daudz lielisku iespēju, kas padara jūsu abonementu par vērtīgu darījumu. Ir jāpiemin arī daži pagriezieni, bet es tos apskatīšu nākamajā sadaļā.

 • Labas drošības iespējas – BlueHost labi darbojas drošības iespēju ziņā un piedāvā rīkus, kas var apkarot jūsu vietnes visbiežākos draudus. Jūs varat novērst surogātpastu, izmantojot tādus rīkus kā SpamAssassin, Spam Experts un SpamHammer. Jums būs arī CloudFlare, kas novērsīs DDoS uzbrukumus, kas jūsu vietni apgrūtina ar trafiku. Pateicoties IP adreses melnajam sarakstam, visas jūsu vietnes tiks bloķētas problemātiskas personas un kibernoziedznieki. Filtrus var izveidot arī pats.
 • Jums būs arī saišu aizsardzība, kas neļaus cilvēkiem nozagt jūsu attēlus vai jebkuru jūsu saturu. Ja vēlaties pārliecināties, ka absolūti nevienam citam nav piekļuves jūsu serverim, varat izmantot divu faktoru autentifikāciju. Tātad jums principā ir viss, lai jūsu vietne un jūsu dati vienmēr būtu droši un droši.
 • Bezmaksas vietnes vilkšanas un nomešanas veidotājs – Ja jūs nevēlaties domāt par WordPress un vēlaties, lai pamata vietne tiktu veidota pēc lētākā un vienkāršākā risinājuma, jums būs pieejami rīki. Šis velciet un nometiet rīks ļauj salikt vietnes elementus ērti lietojamā saskarnē. Patiešām, pat 5 gadus vecs var to izmantot!
 • Bezmaksas domēna vārds – Gandrīz katram no BlueHost plāniem ir pieejams bezmaksas domēna vārds, kas nozīmē, ka tas jūsu vietnes atklāšanā jums ietaupīs apmēram USD 10 līdz USD 50. Protams, tam ir noteikts ierobežojums, jo jūs, iespējams, nevarēsit izmantot domēnu, kas citādi maksātu USD 500 gadā.
 • Noderīgas lietotnes un integrācija – BlueHost piedāvā informācijas paneli ar lielu integrāciju, piemēram, Google Apps un daudzām e-komercijas funkcijām. Jūs arī iegūsit bezmaksas SSL drošības sertifikātu savai vietnei un OpenPGP / GPG šifrēšanu, lai jūsu vietne būtu vēl drošāka. Viss, kas jums jādara, ir pakāpeniski instalēt maksājumu vārteju un izmantot MOJO Marketplace, lai instalētu iepirkumu groza programmatūru, un jums būs pilnībā funkcionējoša e-komercijas vietne..
 • Lietošanas ērtums – BlueHost vadības panelis ir viens no vienkāršākajiem, ko jebkad esmu redzējis. Tas ir neticami viegli lietojams iesācējiem, jo ​​tas ir tik visaptverošs.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija – Jums ir mēnesis, lai izmēģinātu BlueHost pakalpojumus un saņemtu naudu atpakaļ, ja neesat apmierināts. Lai gan daži uzņēmumi piedāvā 90 dienas, BlueHost saglabā standarta 30 versiju.

BlueHost klientu atbalsts

bluehost tiešsaistes klientu atbalsts

BlueHost klientu atbalsts nav ātrākais, taču jūs noteikti saņemsit atbildi stundas laikā. Lai gan dažiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir nepieciešams mazāk nekā 5 minūtes, lai atbildētu uz klienta vaicājumu, BlueHost atbildi sniedz apmēram 45 minūtes. Tādas ilgstošas ​​kavēšanās padara atbalstu gandrīz bezjēdzīgu, ja jūs gaidāt aizmigt pie datora.

Lai arī pozitīvi, ka viņiem ir daudz tiešsaistes resursu, piemēram, viņu YouTube kanāls, kurā ir daudz noderīgu videoklipu.

Performance & Uptime vietnēm, kuras tiek mitinātas vietnē BlueHost

Lai nodrošinātu, ka BlueHost pakalpojuma veiktspēja pārsniedz virsstundas, mēs pastāvīgi uzraugām viņu pakalpojumus, izsekojot darbības laiku. Šim nolūkam mēs izmantojam UptimeRobot, un tas darbojas patiešām labi. Mums patīk laiku pa laikam sniegt atjauninājumus, tāpēc lietotājiem var būt aktuāla informācija par uzņēmumiem, kurus mēs pārskatām. Šeit ir mūsu nesenais darbspējas un veiktspējas pārskats:

BlueHost Uptime & Veiktspējas pārbaude 2018. gadam:

Šodien ir 2018. gada 12. septembris, un es esmu nolēmis apskatīt mūsu testa vietni, kas darbojas vietnē BlueHost. Pirmais, ko pamanīju, pārbaudot UptimeRobot, ir tas, ka pēdējos divus mēnešus tas tika rādīts 100%. Šīs ir lieliskas ziņas!

bluehost-uptime-2018

Mūsu testa vietne nav standarta WordPress instalācija. Tā ir producēšanas vietne, kurā ir daudz attēlu un satura. Vai ir instalēts Google Analytics un daudz spraudņu. Saskaņā ar UptimeRobot tas tiek ielādēts vidēji tikai 3 sekundēs.

Es esmu gājis tālāk ar saviem testiem un pārbaudījis vietni, izmantojot Pingdom ātruma pārbaudes rīku. Pingdom arī parāda 3,55 sekunžu ielādes laiku, tomēr vietne saņēma tikai C veiktspējas pakāpi. Tas ir saistīts ar lielo lappuses lielumu (gandrīz 4 MB) un vairākiem ārējiem failiem, kas tiek ielādēti vietnē (jQuery, Google Analytics, ShareThis, AddThis utt.). Šo vietni varētu optimizēt ātrumam, taču, ja godīgi, ja vietne lietotājam šķiet pietiekami ātra, kam rūp daudz laika un pūļu, lai to paātrinātu ar 1-2 sekundēm? Manuprāt, šī vietne tiek ielādēta pietiekami ātri.

bluehost-performance-test-pingdom-2018

Es pie tā neapstājos. Es veica pārbaudi ar LoadImpact, lai redzētu, kā vietne darbojas, ja tai piekļūst vairāki lietotāji. Vidēji vietne tika ielādēta mazāk nekā 1 sekundi. Ļoti īsu laiku ar 18 virtuāliem lietotājiem iekraušanas laiks bija aptuveni 7 sekundes. Pēc tam tas atgriezās 1 sekundē un bija stabils līdz stresa testa beigām ar 25 virtuāliem lietotājiem. Manuprāt, tas ir lielisks rezultāts, ņemot vērā, ka mūsu testa vietne joprojām darbojas ar dalītu mitināšanu.

bluehost-loadimpact-performance-status-2018

Atkal, BlueHost ir parādījis to vērtību mūsu izlases testā. Es joprojām ļoti iesaku BlueHost!

Vecāks Uptime & Darbības pārskati:

Mēs jau vairāk nekā sešus mēnešus (2016. gada marts) novērojam vienu no BlueHost koplietotajiem serveriem un nolēmām dalīties ar jums jūsu rezultātos. Mēs izmantojām UptimeRobot izsekot darbības laiku un reakcijas laiku. Šeit ir no UptimeRobot ņemts ekrānuzņēmums, kas parāda kopējo pēdējās 30 dienu, kā arī pēdējo 7 dienu darbības laiku:

bluehost uptime 2016. gada marts

BlueHost Uptime – 2016. gada marts

Tika reģistrēta pēdējā dīkstāve, kas bija viena minūte. Saskaņā ar UptimeRobot testētās vietnes darbība 2016. gada februāra vidū bija pārtraukta apmēram 37 minūtes, kā rezultātā pēdējo 30 dienu laika darbspējas laiks bija 99,95%. Kas ir lieliski piemērots kopīgam plānam. Vidējais reakcijas laiks šajā periodā bija 714 milisekundes, kas arī ir ļoti labs rezultāts. Kā redzams no iepriekš redzamā ekrānuzņēmuma, laiku pa laikam ir veiktspējas svārstības, taču tās ļoti ātri atgriežas normālā stāvoklī.

Lai redzētu, cik ātri tiek ielādētas vietnes, kuras tiek mitinātas ar BlueHost, mēs veica dažus testus ar vietnes ātruma rīku no Pingdom. Šeit ir rezultāti:

Prestashop vietne, kas mitināta ar bluehost

Šī vietne faktiski ir tiešsaistes veikals, un tā ir veidota ar Prestashop. Tas ir mazumtirdzniecības veikals, kam pievienoti mazāk nekā simts produktu. Mājas lapa ir diezgan liela, galvenokārt augstas kvalitātes attēlu dēļ. Pēc Pingdom teiktā, šīs vietnes pilnīga ielādēšana prasa 2,6 sekundes, kas, apmeklējot vietni pirmo reizi, nemaz nejūtas lēna. Šī vietne neizmanto kešatmiņu, un arī faili nav optimizēti. Tātad ar nelielu papildu darbu to varētu uzlabot, lai ielādētu mazāk nekā divas sekundes.

WordPress vietne, kas mitināta ar

BlueHost ir viena no lielākajām WordPress mitināšanas kompānijām (mitina vairāk nekā miljonu WordPress vietņu uz saviem serveriem). Mēs gribējām redzēt, kā WordPress vietne darbojas vietnē BlueHost. Iepriekš minētais ekrānuzņēmums ir arī ņemts no Pingdom, parādot pārbaudītās WordPress vietnes pieprasījumus, ielādes laiku un lapas lielumu. Lai arī mājas lapas izmērs ir lielāks nekā iepriekš pārbaudītā vietne, un ir arī vairāk pieprasījumu, WordPress vietne tiek ielādēta ātrāk. Labāka veiktspēja un ātrāks ielādes ātrums ir saistīts ar šajā vietnē izmantoto spraudni W3 Total Cache. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā paātrināt vietnes WordPress darbību, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu saistīto apmācību.

Pārbaudiet savu BlueHost kontu

Tā kā BlueHost nopietni uztver drošību, katram jaunajam klientam ir jāpārbauda savs tīmekļa mitināšanas konts. Kad būsit iegādājies savu pirmo mitināšanas plānu vietnē BlueHost, tas būs jāpārbauda, ​​pirms jūsu kontam tiek piešķirta pilnīga piekļuve. Ir vairākas iespējas, lai pārbaudītu pirkumu, taču vienkāršākais un ātrākais veids ir viņiem piezvanīt darba laikā.

Ja atrodaties ārpus ASV un nevēlaties zvanīt, kā alternatīvu varat izmantot e-pasta verifikāciju. Lai iegūtu vairāk informācijas par konta verifikāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni BlueHost.com

Plusi & Mīnusi, izmantojot BlueHost

Mums bija jaukta attieksme pret BlueHost, jo, no vienas puses, tas ir patiešām rentabls un stabils risinājums ikvienam, kurš vēlas izveidot vietni. Bet, no otras puses, tajā trūkst daudz lietu, kas mums patika dažos viņu konkurējošos uzņēmumos (InMotion Hosting), piemēram, bezmaksas migrācija un godalgota klientu atbalsta komanda. Ne visi hostinga uzņēmumi ir vienādi. Let ‘s redzēt, kā plusus un mīnusus saskaita.

Plusi – kāpēc izvēlēties BlueHost

 • Spēcīgs Uptime– BlueHost pakalpojuma pamatā ir ļoti augsta kvalitāte, it īpaši, ja ņem vērā, cik lēts tas ir. Viņu darbspējas laiks ir nekas pārsteidzošs, jo serveri tiešsaistē ir tiešsaistē 99,98% gadā. Tas nozīmē, ka jūsu tīmekļa lapas vienmēr tiks ielādētas bez jautājumiem, savukārt citu hostinga pakalpojumu sniedzēju gadījumā tās varētu būt nepietiekami.
 • Ātra lapu ielāde – Tīmekļa lapas tiek ielādētas arī neticami ātri, un to ielādēšanai nav nepieciešams vairāk par 520 milisekundēm. Tas ir diezgan pārsteidzoši, jo 1200 milisekundes ir nozares standarts. Jūs saņemsiet neko citu kā zibens ātru lapu ielādi.
 • Zema ievada cena – Šī vienkāršā fakta dēļ BlueHost ir milzīga popularitāte. Jūs varat saņemt kvalitatīvu hostinga pakalpojumu par USD 2,95 mēnesī. Varat ietaupīt daudz naudas, izvēloties tos.
 • Tie ir vieni no WordPress.org populārākajiem mitināšanas ieteikumiem – WordPress iesaka trīs mitināšanas uzņēmumus, ja jūs meklējat vietu, kur mitināt savu WordPress vietni SiteGround, DreamHost un BlueHost. Tāpēc tas ir arī daudzu cilvēku iecienītais.
 • Lietošanas ērtums – Vadības panelis ir izveidots tā, lai ikviens, kuram nav tehniskā pamata, varētu to izmantot un visu paveiktu.

Mīnusi – kāpēc neizvēlēties BlueHost

 • Klientu atbalstam ir nepieciešams laiks, lai reaģētu – Ar katru iegādāto plānu jums būs pieejams diennakts klientu atbalsts, taču tos ne vienmēr ir viegli sasniegt. Daudzi cilvēki ir ziņojuši, ka viņiem bija jāgaida vairāk nekā stundu, lai saņemtu atbildi no kāda no BlueHost pārstāvjiem, kas problēmu risināšanu padara ilgāku procesu.
 • Tikai ar zemu ievadcenu var iegādāties tikai 3 gadus – Šeit nav pārsteigumu, jo ikviens mitināšanas uzņēmums izmanto cenu noteikšanas viltības, lai pievilinātu jaunus klientus. Tomēr lielākajai daļai uzņēmumu ir nepieciešams abonements uz 2 gadiem. Bet BlueHost ir lētāks nekā vairums no tiem, tāpēc jūs ilgtermiņā faktiski iegūstat vairāk naudas jūsu rokās.
 • Nav bezmaksas vietņu migrācijas – Tas ir liels traucējums, jo gandrīz katrs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs piedāvā bezmaksas migrēšanu. Tas nāk par labu arī lietotājam un uzņēmumam. Lietotājs saņem bezmaksas pakalpojumu, un uzņēmums iegūst jaunu klientu ar jau izveidotu vietni un nepieciešamību mitināt. Taču BlueHost to neredz un prasa migrācijai 149,99 USD. Viņi arī neemigrēs vairāk kā 5 vietnes un 20 e-pasta kontus. Jums arī būs jāmaksā 79,99 USD, ja vēlaties apmeklēt mazāk nekā stundu garu ievadkursu, kas palīdzēs jums saprast visus viņu pakalpojumus. Šīs lietas man ir nozīmīgas, jo lielākoties hostinga pakalpojumu sniedzēji tās saņem par brīvu.
 • Ne viss ir patiesi “neierobežots” – Arī šo hostinga pakalpojumu sniedzēju izmanto vairums hostinga pakalpojumu sniedzēju. Viņi reklamē “neierobežotu” mitināšanu, kas faktiski nav neierobežota. Ja jūs vienkārši izpētīsit viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus, tā atklās neglīto patiesību. Ja jūs interesē sīkāka informācija, jums tas jāpārbauda. Īsāk sakot, jūs varat izmantot tikai 3 GB datu bāzu vietas, un to skaits nedrīkst pārsniegt 1000 datu bāzes, jo tās pārtrauks jūsu konta darbību. Varbūt pat bez paziņojuma.

Secinājums – vai BlueHost ir labs mitināšanas uzņēmums?

BlueHost darbojas vairāk nekā divas desmitgades, kas pierāda, ka viņi kaut ko dara pareizi. Mūsu testi un pieredze arī norāda, ka BlueHost ir uzticama hostinga kompānija. Tos ir ieteicis WordPress.org un citas cienījamas vietnes kā WordPress hostinga pakalpojumu sniedzējs numur viens. BlueHost noteikti ir laba izvēle jaunām, kā arī augošām vietnēm. Tas ir izstrādātājiem draudzīgs, atbalsta daudzas programmēšanas valodas un ir lieliski piemērots arī iesācēju lietotājiem.

Iespējams, ka BlueHost nav visiem, jo ​​tie nav lēti un to kopīgajos plānos ir ierobežotas iespējas. Ja jūs meklējat budžeta resursdatoru, kas ļauj mitināt vairākus domēnus, jums vajadzētu apskatīt HostGator vai iPage. Mēs ļoti iesakām BlueHost WordPress vietnēm!

Kaut arī mīnusi nav tik jauki, BlueHost joprojām ir ļoti pienācīgs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, un mēs varam tos ieteikt. Lai gan ir daudz labākus piedāvājumus tiem, kas vēlas izmantot jau izveidotu vietni, BlueHost ir lielisks iesācējiem. Vienkāršas tīmekļa vietnes vai emuāra vadīšana ir tikpat lēta, cik tas tiek darīts ar šo uzņēmumu. Kopumā BlueHost ir viens no labākajiem, un, pievienojoties viņiem, jūs nekļūdīsities.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector